Νέα

Καψούρηδες σε οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
636
Like
1.371
Πόντοι
206
Καλησπέρα συναγωνιστές και καλή Κυριακή να έχουμε.

Με αφορμή ένα χιουμοριστικό σκίτσο που πόσταρε ένας συναγωνιστής, μου ήρθε η ιδέα να παραθέσουμε εδώ πέρα ιστορίες στις οποίες εμείς, φίλοι ή γνωστοί είχαν καψουρευτεί ιερόδουλη ή call girl.

Εγώ θα πω τουλάχιστον δύο παραδείγματα που έχω δει:

Στο πρώτο, κάνοντας πριν χρόνια μπουρδελότσαρκα, μπήκα σε ένα από τα σπιτάκια και περιμένοντας στο σαλόνι, ήταν και ένας άλλος τύπος μικροκαμωμένος και βλογιοκομμένος από αυτούς που συνήθως κάνουν τις πιο χειρωνακτικές και βρώμικες δουλειές που δε καταδέχεται να κάνει κανένας, τουλάχιστον από όσους έχουν μία κάποια οικονομική εξασφάλιση. Το λοιπόν βγαίνει για σαλονάρισμα η κοπέλα, με ακάλυπτα τα βυζιά της που «χοροπηδούσαν» χαριτωμένα και ελεύθερα, την πλησιάζει αστραπιαία ο προαναφερόμενος τύπος με την πλάτη του να κρύβει την κίνηση του να βγάζει κάτι από τον κόρφο του.

Η κίνηση από την κοπέλα ήταν μία άρνηση, και ο τύπος ξαφνικά άρχισε να ωρύεται λέγοντας «πουτάνα είσαι, ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΙΣΑΙ»

Η υποψία μου ήταν η προφανής ότι ο κακομοίρης της πρόσφερε δαχτυλίδι…

Η κοπέλα χαμογελούσε άβολα σαν κάποια που είχε να κάνει με παιδί που δεν του έδινε το παιχνίδι του, κάνοντας μου νόημα μήπως θέλω να περάσω στο δωμάτιο. Αλλά αποφάσισα να φύγω να δω και από αλλού.

Το άλλο, πριν χρόνια πάλι, είχαμε στην παρέα έναν καλτ τύπο περίπου στην ίδια κατηγορία με τον πρώτο, ο οποίος καψουρεύτηκε μία εργαζόμενη κοπέλα. Μας έδειχνε και φωτογραφίες της. Του λέγαμε να την φέρει για ένα καφέ να την γνωρίσουμε. «Έχει δουλειά» μας απαντούσε. Και επειδή δε μπορούσε για πολύ καιρό μακριά της, πήγαινε εκεί που δούλευε..

Μάλιστα μία παραμονή Πρωτοχρονιάς, που οι υπόλοιποι πήγαμε στα μπουζούκια, αυτός έκανε την αλλαγή του χρόνου στην δουλειά της. Και ύστερα ήρθε και μας βρήκε στο τραπέζι. Τον ρώτησε ένας φίλος τι τρέχει και ο τύπος απάντησε «έτσι είναι ο έρωτας»

Παραθέστε και εσείς ιστορίες προσωπικές ή γνωστών σας με καψουρέματα με κορίτσια της διασκέδασης και αν επιτρέπεται, τι κατάληξη είχαν.

Θα ήθελα και τα εργαζόμενα κορίτσια που διαβάζουν εδώ, να πουν τις δικές τους πολύτιμες ιστορίες από τους τύπους που τους καψουρεύτηκαν, αν θέλουν να μιλήσουν.

Αυτά, καλή διασκέδαση να έχουμε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Πιστεύω ότι οι κορυφαίοι συμφεροντολογοι είναι οι Αλβανοί. Και λέω συμφεροντολογοι διότι είναι μάστορες στην πειθώ με τις πουτάνες. Μας έχουν διδαξει πολλά. Τους καμαρώνουμε να πηγαίνουν στυλατοι με κάτι ψευτοδωρακια στα μπουρδέλα για να καλοπιάσουν τις πουτάνες και τα καταφέρνουν περνώντας καλά επεκτείνοντας τον χρόνο. Το τι σενάρια σκέφτονται δεν λέγεται. Οφείλουμε να τους μοιάσουμε. Μάλιστα οι πιο ικανοί εξ αυτών τις βγάζουν και γκόμενες και τους τρώνε τα λεφτά. Κάνουν κι ακριβά δώρα αν μυριστούν ότι η άλλη τσιμπάει και διακρίνουν κέρδος. Έχουν φοβερό μπλα μπλα και ψυχραιμία. Σκέφτονται πολύ έξυπνα. Στον αντίποδα πάντα θα θυμάμαι μια ιστορία από Λιοσίων. Δεν έχει επιβεβαιωθεί οπότε κρατώ μικρό καλάθι. Μου την είχε πει η τσατσά με τα γυαλιά από Κνίδου. Όταν λέει δούλευε με μια Τροφωνίου 11 όροφο (σιγά το μπουρδέλο) έσκασε μύτη τύπος που πέταξε στην πουτάνα 6.000 ευρώ και της είπε μόνο τα λεφτά σε νοιάζουν κι έφυγε. Πώς να το πιστέψω αυτό; :2funny:η συνέχεια ακόμα πιο ανέκδοτη. Η πουτάνα λέει μάζεψε τα λεφτά και είπε πως όταν ξανάρθει θα του τα δώσει γιατί την πρόσβαλε. Δεν μου είπε την κατάληξη γιατί έσκασε μύτη πελατάκι αλλά αν έχει γίνει αυτό το πράγμα, δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα. Έλεος!!! :confused:
 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
636
Like
1.371
Πόντοι
206
Πιστεύω ότι οι κορυφαίοι συμφεροντολογοι είναι οι Αλβανοί. Και λέω συμφεροντολογοι διότι είναι μάστορες στην πειθώ με τις πουτάνες. Μας έχουν διδαξει πολλά. Τους καμαρώνουμε να πηγαίνουν στυλατοι με κάτι ψευτοδωρακια στα μπουρδέλα για να καλοπιάσουν τις πουτάνες και τα καταφέρνουν περνώντας καλά επεκτείνοντας τον χρόνο. Το τι σενάρια σκέφτονται δεν λέγεται. Οφείλουμε να τους μοιάσουμε. Μάλιστα οι πιο ικανοί εξ αυτών τις βγάζουν και γκόμενες και τους τρώνε τα λεφτά. Κάνουν κι ακριβά δώρα αν μυριστούν ότι η άλλη τσιμπάει και διακρίνουν κέρδος. Έχουν φοβερό μπλα μπλα και ψυχραιμία. Σκέφτονται πολύ έξυπνα. Στον αντίποδα πάντα θα θυμάμαι μια ιστορία από Λιοσίων. Δεν έχει επιβεβαιωθεί οπότε κρατώ μικρό καλάθι. Μου την είχε πει η τσατσά με τα γυαλιά από Κνίδου. Όταν λέει δούλευε με μια Τροφωνίου 11 όροφο (σιγά το μπουρδέλο) έσκασε μύτη τύπος που πέταξε στην πουτάνα 6.000 ευρώ και της είπε μόνο τα λεφτά σε νοιάζουν κι έφυγε. Πώς να το πιστέψω αυτό; :2funny:η συνέχεια ακόμα πιο ανέκδοτη. Η πουτάνα λέει μάζεψε τα λεφτά και είπε πως όταν ξανάρθει θα του τα δώσει γιατί την πρόσβαλε. Δεν μου είπε την κατάληξη γιατί έσκασε μύτη πελατάκι αλλά αν έχει γίνει αυτό το πράγμα, δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα. Έλεος!!! :confused:
Κυρία όμως η κοπέλα αν είναι αλήθεια... κράτησε επίπεδο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
τυπε οτι και να γραφτει, δεν θα συγκριθει με το μυθιστορημα που γραφτηκε προ δεκαετιας

 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
636
Like
1.371
Πόντοι
206
τυπε οτι και να γραφτει, δεν θα συγκριθει με το μυθιστορημα που γραφτηκε προ δεκαετιας

Το έχω χάσει το επεισόδιο.. Ξεφυλλίζοντας το είδα ότι είχε πλάκα. Εδώ θέλουμε καλτ πραγματικές ιστορίες για νανούρισμα Κυριακάτικα
 

Jockel

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
136
Πόντοι
0
Πιστεύω ότι οι κορυφαίοι συμφεροντολογοι είναι οι Αλβανοί. Και λέω συμφεροντολογοι διότι είναι μάστορες στην πειθώ με τις πουτάνες. Μας έχουν διδαξει πολλά. Τους καμαρώνουμε να πηγαίνουν στυλατοι με κάτι ψευτοδωρακια στα μπουρδέλα για να καλοπιάσουν τις πουτάνες και τα καταφέρνουν περνώντας καλά επεκτείνοντας τον χρόνο. Το τι σενάρια σκέφτονται δεν λέγεται. Οφείλουμε να τους μοιάσουμε. Μάλιστα οι πιο ικανοί εξ αυτών τις βγάζουν και γκόμενες και τους τρώνε τα λεφτά. Κάνουν κι ακριβά δώρα αν μυριστούν ότι η άλλη τσιμπάει και διακρίνουν κέρδος. Έχουν φοβερό μπλα μπλα και ψυχραιμία. Σκέφτονται πολύ έξυπνα. Στον αντίποδα πάντα θα θυμάμαι μια ιστορία από Λιοσίων. Δεν έχει επιβεβαιωθεί οπότε κρατώ μικρό καλάθι. Μου την είχε πει η τσατσά με τα γυαλιά από Κνίδου. Όταν λέει δούλευε με μια Τροφωνίου 11 όροφο (σιγά το μπουρδέλο) έσκασε μύτη τύπος που πέταξε στην πουτάνα 6.000 ευρώ και της είπε μόνο τα λεφτά σε νοιάζουν κι έφυγε. Πώς να το πιστέψω αυτό; :2funny:η συνέχεια ακόμα πιο ανέκδοτη. Η πουτάνα λέει μάζεψε τα λεφτά και είπε πως όταν ξανάρθει θα του τα δώσει γιατί την πρόσβαλε. Δεν μου είπε την κατάληξη γιατί έσκασε μύτη πελατάκι αλλά αν έχει γίνει αυτό το πράγμα, δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα. Έλεος!!! :confused:
Οι αλαβανοι θελουν να τα εχουν ολα τσαμπα, το μυαλο δουλευει σε τετοιες περιπτωσεις
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Οι αλαβανοι θελουν να τα εχουν ολα τσαμπα, το μυαλο δουλευει σε τετοιες περιπτωσεις
Κορυφαία μυαλά. Μπορεί να μην είχαν γλύπτες και ζωγράφους αλλά ήρθαν και μας δίδαξαν άλλες τέχνες άγνωστες στα βάθη των αιώνων. Τελικά όσο ζούμε μαθαίνουμε. :rockon:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.136
Κριτικές
26
Like
11.035
Πόντοι
4.746
Οποιος ειναι χρονια στο παιχνιδι και πει οτι δεν εχει ερωτευτει ιεροδουλη δεν ειναι αντρας αλλα στακιπού
Για να γινει τυπε αυτο τρια πραγματα παιζουν η ποτε δεν ειχες στην ζωη σου γκομενα η δεν εχεις σταυρωσει γκομενα πολυ καιρο , δευτερον το κοριτσι σε παιζει και νομιζεις οτι γουσταρει , τριτον το κοριτσι το γουσταρεις και σε γουσταρει που ειναι το σπανιοτερο , αλλα μια στο εκατομμυριο μπορει και αυτο να συμβει.
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
789
Like
1.410
Πόντοι
206
Οποιος ειναι χρονια στο παιχνιδι και πει οτι δεν εχει ερωτευτει ιεροδουλη δεν ειναι αντρας αλλα στακιπού

Ναι εγώ έχω ερωτευτεί τη Barbie trans από το Άγκυρας 1+ Ρωσίδες θεογκομενες τύπου Barbie !!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Για να γινει τυπε αυτο τρια πραγματα παιζουν η ποτε δεν ειχες στην ζωη σου γκομενα η δεν εχεις σταυρωσει γκομενα πολυ καιρο , δευτερον το κοριτσι σε παιζει και νομιζεις οτι γουσταρει , τριτον το κοριτσι το γουσταρεις και σε γουσταρει που ειναι το σπανιοτερο , αλλα μια στο εκατομμυριο μπορει και αυτο να συμβει.
Ωραίος. Σημειωτέον οι πιο επιτυχημένοι αετοί σε αυτό το σπορ είναι οι Αλβανοί. Έχουν μια φοβερή τεχνική κατάρτιση στο να πείθουν τις πουτάνες.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Οι αλαβανοι θελουν να τα εχουν ολα τσαμπα, το μυαλο δουλευει σε τετοιες περιπτωσεις
Είναι θέμα συμβατότητας επιπέδου. Έχουν το κατάλληλο χειριστικό σκεπτικό. Κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
746
Είναι θέμα συμβατότητας επιπέδου. Έχουν το κατάλληλο χειριστικό σκεπτικό. Κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.
Μην ξεχνάμε ότι οι περισσότερες πουτανες είναι συμπατριώτισσά τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom