Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Αν έχεις συνηθίσει να βλέπεις/ακούς γυναίκες σε κατάσταση υστερίας τα καταφέρνεις  :dancing:

Η 2η είναι σκέτο κελεπούρι πάντως:

"ego protino na toys ttrxeis,ena kolpo namh ngaineis opote thelei o legamenos alla opte thes estyy..namh sikoneis oanta to thl..na mhn apantas kathetiean sto minima toy..paixto elepizo na mekatalabes.."

"nai toso dyskolo n/a grafo grhgora k sth telikh mh diabazeis tis apanthseis ante k esy apo do xamo..amesos mh xaseis k de petaxeis mpixth gia ta agorakia pali kala poy to egkrineis oti einai kalo allios th tha kana?aishxtir k esy.."

:boobies: :dancing:

σοβαρο ατομο κ αυτη... χαχαχαχα εμ γραφει μλκιες εμ τους βριζει κιολας
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16

Δεν ξέρεις τι χάνεις. Ξέρεις τι ωραία είναι να αφεθείς στις προσταγές ενός άντρα που θα σε καθοδηγήσει ώστε να αντλήσει τη μέγιστη απόλαυση ενώ εσύ θα παραληρείς από ηδονή έχοντας παραδώσει το κορμί σου στις επιθυμίες του και βιώνοντας απόλυτα τη γυναικεία φύση σου;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
μαριαννα κανα ραντεβου εχεις κλεισει ή ακομα?κανα τηλεφωνακι?κανα εσ εμ εσ?
(εγω παντως αν ειχα ανοιξει τετοιο ποστ και ειχαν πλακωσει τα πμ για να βγουμε θα αρχιζα να χρεωνω....χαχαχαχαχαχα)


 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
μαριαννα κανα ραντεβου εχεις κλεισει ή ακομα?κανα τηλεφωνακι?κανα εσ εμ εσ?
(εγω παντως αν ειχα ανοιξει τετοιο ποστ και ειχαν πλακωσει τα πμ για να βγουμε θα αρχιζα να χρεωνω....χαχαχαχαχαχα)

20ρικο?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και μετα τις τελευταιες δηλωσεις του τοντοκ δηλωνω οτι θελω να τον παντρευτω παραυτα :P :2funny:

 

Επισκέπτης
Αντε μουνιτσα τις έβγαλες τις διακοπές τυχερούλα... ολόκληρο εικοσάρικο
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μαριάννα εγώ θα περίμενα με τα κατά καιρούς γραφόμενα όλων εδώ μέσα να έχεις μια ιδέα για το τί παίζεται εδώ...και ποιός είναι καλός και ποιός όχι....δεν είναι απόλυτο αυτό αλλά στο περίπου...κάποιος που θα στείλει πμ θα σου πεί τα καλύτερα για αυτόν.....good luck πάντως......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366

Ε αναλογα με την ζητηση.....τα εξοδα να βγαινουν μωρε....χαχαχαχαχαχα

εριναλ φασουλι το φασουλι......πεντε τετοια θρεντ να ανοιξεις σε αντιστοιχα φορουμ με το εικοσαρικακι βγαζεις ανετα μια βδομαδουλα μεχρι τη σεριφο..... :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Κοιτα για φετος κλεισαμε διακοπες.....του χρονου θα το σκεφτω παντως.....ενα θρεντ εδω....ενα στους τεσσερις τροχους....ενα στις βασικες ποδοσφαιρικες ομαδες....ενα στο σαιτ της ΣΕΥΔΑΠ (υδραυλικοι)....ε δε μπορει....μια μυκονο θα την βγαλουμε καθοτι και κοσμοπολιτικα γκομενακια :2funny:
 

Επισκέπτης
Νομίζω θα βγάλεις κυκλάδες- δωδεκάννησα και ιόνιο, μαζί με καμία ίμπιζα έτσι όπως μου τα λές.. χε χε Μαριάννα ακούς παιδί μου;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
αραγε υπαρχει κανενα καλο αγορι για γνωριμια εδω μεσα αγαπητοι συναγωνιστες? :)

  παντως δεν υπάρχει φαντασια ωραιος και πιασιαρικος τ΄ιτλος θα ήταν

"Αυτο το καλοκαιρι θέλω να γνωρίσω αυτον που θα ερωτευτω...." που εχει πει η Αλεξια (?) ή η Μαντω όταν ακόμα λεγοταν Mandy (???)!!!!!!

  η απορια που δεν εθεσε κανεις ειναι αν εισαι 22 τι ηλικια να ειναι το ΑΓΟΡΙ 16. Ασε που αν εχεις καταλαβει στο σαιτ μπαινουν ή ανω των 30 ή κατω των 21.


18-21 γυρνας στα μπουρδελα μετα στα 23 μεχρι 26 εχεις σταθερη σχεση στα 30 παντρευεσαι και μετα ή αναπολεις τα μπουρδελα ή ψαχνεις κανα καβατζωτο cg η μασαζ για να μην σε δει κανα μάτι!!!!!

ΥΓ να μια καλη δημοσκόπηση "ποσο χρονων ειστε?"
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
  παντως δεν υπάρχει φαντασια ωραιος και πιασιαρικος τ΄ιτλος θα ήταν

"Αυτο το καλοκαιρι θέλω να γνωρίσω αυτον που θα ερωτευτω...." που εχει πει η Αλεξια (?) ή η Μαντω όταν ακόμα λεγοταν Mandy (???)!!!!!!

  η απορια που δεν εθεσε κανεις ειναι αν εισαι 22 τι ηλικια να ειναι το ΑΓΟΡΙ 16. Ασε που αν εχεις καταλαβει στο σαιτ μπαινουν ή ανω των 30 ή κατω των 21.

18-21 γυρνας στα μπουρδελα μετα στα 23 μεχρι 26 εχεις σταθερη σχεση στα 30 παντρευεσαι και μετα ή αναπολεις τα μπουρδελα ή ψαχνεις κανα καβατζωτο cg η μασαζ για να μην σε δει κανα μάτι!!!!!
υποκλινομαι!!!!!!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ρε θα μου στείλει κανείς προσφορά για το Φροσάκι;

Άντε κ έχω ανάγκες.
Δεν ξέρω τι σου πρόσφεραν εως τώρα οι άλλοι, αλλά εγώ σου θα σου προσφέρω τα κάτωθι:
-Αεροπορικά εισητήρια
-2 (ολογράφως ΔΥΟ) εβδομάδες σε κανένα ELUNDA BAY ή κάτι παρεμφερές σε βασιλική, και άνω, σουίτα
-2 Αυτοκίνητα, ένα κάμπριο και ένα τζιπ, για τις μετακινήσεις σου
-Τέλος, φαγητά ποτά τσιγάρα κλπ all on me baby...

Υ.Γ1 Η ίδια προσφορά ισχύει και για την marianna2004
Υ.Γ2 Έαν μετα απο τόσες προσφορές θές κι άλλα, ε κάτι θα κανονίσουμε ρε αδερφέ. Πολύ βύζ.... καλή κοπέλα φαίνεται η Φροσω σου.

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Δεν ξέρω τι σου πρόσφεραν εως τώρα οι άλλοι, αλλά εγώ σου θα σου προσφέρω τα κάτωθι:
-Αεροπορικά εισητήρια
-2 (ολογράφως ΔΥΟ) εβδομάδες σε κανένα ELUNDA BAY ή κάτι παρεμφερές σε βασιλική, και άνω, σουίτα
-2 Αυτοκίνητα, ένα κάμπριο και ένα τζιπ, για τις μετακινήσεις σου
-Τέλος, φαγητά ποτά τσιγάρα κλπ all on me baby...

Υ.Γ1 Η ίδια προσφορά ισχύει και για την marianna2004
Υ.Γ2 Έαν μετα απο τόσες προσφορές θές κι άλλα, ε κάτι θα κανονίσουμε ρε αδερφέ. Πολύ βύζ.... καλή κοπέλα φαίνεται η Φροσω σου.

Ε,ρε να μην έχω βυζιά και τρύπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom