Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Και μετά έρχονται τα πόστ πως ρίχνουμε την καυτή γκόμενα.. Ε το αντίθετο από τις αντιδράσεις απέναντι στην μαριάννα.. Α ρε κοπέλα μου και εσύ, τι σε έπιασε και ψάχνεις εδώ;Οι ίδιοι λένε ότι είναι καλά παιδιά και μετά αυτοακυρώνονται λέγοντας ότι είσαι απελπισμένη. Δεν καταλαβαίνεις την ουσία;
η ουσια ποια ειναι κατα εσενα ??
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
οταν θελω κατι ,μου αρεσει να το εκφραζω.πιστευω στην ελευθερια του λογου
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
λαιδυμαριαν μ εστειλες για αλλη μια φορα
αν κανεις πλακα εχει καλως... αν δεν κανεις τoτε μαλλον εισαι πολυ αθωα κ δεν θα πρεπε.. σοβαρεψου :P
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
οταν θελω κατι ,μου αρεσει να το εκφραζω.πιστευω στην ελευθερια του λογου

Μαριάννα....καλά κάνεις.
Αν σου αρέσει κάτι....τότε να το κάνεις.
Ελπίζω να μην θεώρησες ειρωνία το παραπάνω πόστ μου. Δεν ήταν.
Απλά, αν σε χαλάει που κάποιοι εδώ σε πειράζουν....τότε ή πρέπει να το αποδεχθείς, (γιατί γενικά εδώ όλοι κάπως "πειραζόμαστε") και να μετέχεις στην παρέα.....ή να το απορρίψεις, αλλά τότε δεν πρέπει να μετέχεις κιόλας.
Μιλάω απόλυτα ειλικρινά....όπως θα σκεφτόμουν εγώ τη συμμετοχή μου σε ένα σάιτ.
Δεν χρειάζεται να παίρνεις της μετρητοίς τα έστω και λίγο χοντρά κολλήματα κάποιων.
Θα έπρεπε απεναντίας να εκτιμάς κάποιον ο οποίος είχε την ευθύτητα να σου πει ανοιχτα π.χ. πως δεν σε γουστάρει, αντί να προσπαθέι να σε ρίξει με γλύκες.....
Γενικά, αν ήσουν λίγο πιο ελαστική....και όχι τόσο απότομη στις απαντήσεις σου....θα έβρισκες όντως πολλά αξιόλογα παιδιά που μετέχουν εδώ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε θα μου στείλει κανείς προσφορά για το Φροσάκι;

Άντε κ έχω ανάγκες.
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Μαριάννα....καλά κάνεις.
Αν σου αρέσει κάτι....τότε να το κάνεις.
Ελπίζω να μην θεώρησες ειρωνία το παραπάνω πόστ μου. Δεν ήταν.
Απλά, αν σε χαλάει που κάποιοι εδώ σε πειράζουν....τότε ή πρέπει να το αποδεχθείς, (γιατί γενικά εδώ όλοι κάπως "πειραζόμαστε") και να μετέχεις στην παρέα.....ή να το απορρίψεις, αλλά τότε δεν πρέπει να μετέχεις κιόλας.
Μιλάω απόλυτα ειλικρινά....όπως θα σκεφτόμουν εγώ τη συμμετοχή μου σε ένα σάιτ.
Δεν χρειάζεται να παίρνεις της μετρητοίς τα έστω και λίγο χοντρά κολλήματα κάποιων.
Θα έπρεπε απεναντίας να εκτιμάς κάποιον ο οποίος είχε την ευθύτητα να σου πει ανοιχτα π.χ. πως δεν σε γουστάρει, αντί να προσπαθέι να σε ρίξει με γλύκες.....
Γενικά, αν ήσουν λίγο πιο ελαστική....και όχι τόσο απότομη στις απαντήσεις σου....θα έβρισκες όντως πολλά αξιόλογα παιδιά που μετέχουν εδώ.
ισως να ειναι και ετσι
 

Επισκέπτης
ε τότε γλυκιά μου καλά γαμ..ια..
φίλε μου νομίζω ότι είναι καλύτερα να εκφράζεσαι καλύτερα ιδικά όταν μιλάς με μια γυναίκα που απεναντίας τόλμησε και μπήκε εδώ μέσα δείχνει ότι είναι κάτι αιώνες μπροστά από αυτές που έχεις μάθει να πηδάς για ένα πεντοχίλιαρο. 
 

Επισκέπτης
λαιδυμαριαν μ εστειλες για αλλη μια φορα
αν κανεις πλακα εχει καλως... αν δεν κανεις τoτε μαλλον εισαι πολυ αθωα κ δεν θα πρεπε.. σοβαρεψου :P

Τι θέλει η μαριάννα μπαιτ; εσύ που ξέρεις ποιο πολλά μπορείς να μου εξηγήσεις ;¨Αντε γιατί θα αρχίσω σε λίγο να συμφωνώ με όσους εδώ μέσα βρίζουν τις γυναίκες... έτοιμη είμαι
 

Επισκέπτης
φίλε μου νομίζω ότι είναι καλύτερα να εκφράζεσαι καλύτερα ιδικά όταν μιλάς με μια γυναίκα που απεναντίας τόλμησε και μπήκε εδώ μέσα δείχνει ότι είναι κάτι αιώνες μπροστά από αυτές που έχεις μάθει να πηδάς για ένα πεντοχίλιαρο.  

Αρίωνα παιδί μου σύνελθε. Είμαι γυναίκα. Εκφράστηκα όπως άξιζε την περίπτωση και μάλιστα με ευχή.. Έλεος..χαχαχα
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Τι θέλει η μαριάννα μπαιτ; εσύ που ξέρεις ποιο πολλά μπορείς να μου εξηγήσεις ;¨Αντε γιατί θα αρχίσω σε λίγο να συμφωνώ με όσους εδώ μέσα βρίζουν τις γυναίκες... έτοιμη είμαι
δε βλεπω το προβλημα ποιο ειναι?το οτι εβαλα αγγελια??
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66

δεν μπορω να βγαλω πορισμα  :2funny: ντιαρ ερι γιατι δεν την γνωριζω προσωπικα... αλλα αν θεωρησω οτι δεν μας κανει πλακα γενικοτερα... με τη δικη μου λογικη δεν εχει καταλαβει σε τι φορουμ εχει μπει... δεν ειναι κακο να ψαχνεσαι αλλα στο συγκεκριμενο σαιτ δεν νομιζω πως μπηκε κανεις για να κανει σοβαρη σχεση με καμια... :rolleyes: κ ειναι λιγο ατοπο να ψαχνεις εδω μεσα βρε μαριαν για κατι τετοιο... ισως κ να προκυψει δεν ξερεις ποτε με καποιον... αλλα μαλλον θα ειναι η εξαιρεση...
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δεν μπορω να βγαλω πορισμα  :2funny: ντιαρ ερι γιατι δεν την γνωριζω προσωπικα... αλλα αν θεωρησω οτι δεν μας κανει πλακα γενικοτερα... με τη δικη μου λογικη δεν εχει καταλαβει σε τι φορουμ εχει μπει... δεν ειναι κακο να ψαχνεσαι αλλα στο συγκεκριμενο σαιτ δεν νομιζω πως μπηκε κανεις για να κανει σοβαρη σχεση με καμια... :rolleyes: κ ειναι λιγο ατοπο να ψαχνεις εδω μεσα βρε μαριαν για κατι τετοιο... ισως κ να προκυψει δεν ξερεις ποτε με καποιον... αλλα μαλλον θα ειναι η εξαιρεση...
ναι αλλα ποτε δεν ξερεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom