Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε λιομα τετοιο "κομματι" που το  κρυβεις τοσο καιρο....? ΜΟΝΟΦΑΓΑ..!!!

Να στην γνωρίσω ρε φιλαράκο, αλλά καλύτερα να μην έχεις φάει πριν γιατί θα τα βγάλεις όλα!!! Πάντως από όνομα σκίζει... Ισιδώρα την λένε!!! :cheesy:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
τη γυναικα σου τη ξερω ειναι μια που δε μπορει να περασει τη πορτα αυτο ξερω μονο!!!!
 

Επισκέπτης
έγινε ντέρμπι το θέμα θέλουμε ψηφοφορία α) η Μαριάννα είναι 1 γυναίκα? 2 άντρας? 3 ερμαφρόδιτη?
β ψηφοφορία 1 θα βρει καλό αγόρι? 2 δεν θα βρει?
 

Επισκέπτης
ενω εσυ με ξερεις για να με πεις αν ειμαι με σπυρια ε??ρε αντε μη σε πω τιποτα και κανει κ ζεστη!!

Δείξε μου ΤΩΡΑ που ακριβώς είπα ότι ΕΣΥ είσαι κοντή, χοντρή και με σπυράκια. Μάλλον από το πολύ δάχτυλο δεν βλέπεις και καλά :cheesy:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ειπες μονο οτι μια απεγνωσμενη και μπαζο θα εψαχνε εδω?δεν το ειπες ρε ΛΕΓΕ!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το όλο story lioma-mariannas μου θυμίζει όταν πλακώνομαι εγώ με τους γαύρους :grin:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δηλαδη κρυβει .....αγαπη..?
 

Επισκέπτης
γ ψηφοφορία 1 η Μαριάννα είναι μπάζω? 2 η Μαριάννα δεν είναι μπάζω.
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Δείξε μου ΤΩΡΑ που ακριβώς είπα ότι ΕΣΥ είσαι κοντή, χοντρή και με σπυράκια. Μάλλον από το πολύ δάχτυλο δεν βλέπεις και καλά :cheesy:
Δε με παρομοιασες με μια φιλη σου μπαζο με 100 κιλα σπυρια στη μαπα???
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ marianna2004 για να φτάνεις στο σημείο να ζητάς γκόμενο από το forum του BOURDELA.COM, αυτόματα σημαίνει (ακόμα και να μην ισχύει) ότι είσαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ Ε-Ν-Τ-Ε-Λ-Ω-Σ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗ γιατί αυτομάτως σημαίνει "πούτσα να 'ναι κι ότι να 'ναι μιας και θα με κερατώνει με πουτάνες ούτως ή άλλως αλλά το δέχομαι!!!".

Είναι ακριβώς σαν να σε πλησιάσει ένας που να του τρέχουν τα σάλια, να πέφτει γονηπετής μπροστά σου και να σε ικετεύει να του κάτσεις μπας και δει χαρά το εργαλείο του!!! Η χαρακτηρισμός "λιγούρης" δεν θα περιέγραφε ακριβώς την κατάσταση, μάλλον θα έπεφτε λίγο!!! Τι να σου πω ρε παιδί μου... Αφού το είδα ΚΑΙ αυτό στο Internet μετά από 16 χρόνια στα chat και στα forums... τι να πω... πάω πάσο!!!  :-
Λοιπον αυτο δεν ειπες ρε
 

Επισκέπτης
ΔΕ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑΣΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΜΠΑΖΟ ΜΕ 100 ΚΙΛΑ ΣΠΥΡΙΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ???ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ ΕΔΩ!

Είπα ότι ούτε αυτή δεν θα τα ανεχόταν αυτά που είναι έτσι όπως είναι. Δεν είπα ότι κι εσύ είσαι έτσι όπως αυτή, είπα ότι εσύ το δέχεσαι. Άνοιξε τα ματάκια σου λοιπόν και μην εκνευρίζεσαι γιατί κάνει κακό στην υγεία σου :) Άσε που μου δίνεις την πλήρη ικανοποίηση ότι ελέγχω τα νευράκια σου όποτε θέλω ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Είπα ότι ούτε αυτή δεν θα τα ανεχόταν αυτά που είναι έτσι όπως είναι. Δεν είπα ότι κι εσύ είσαι έτσι όπως αυτή, είπα ότι εσύ το δέχεσαι. Άνοιξε τα ματάκια σου λοιπόν και μην εκνευρίζεσαι γιατί κάνει κακό στην υγεία σου :) Άσε που μου δίνεις την πλήρη ικανοποίηση ότι ελέγχω τα νευράκια σου όποτε θέλω ;)
μηπως εκτος απο τα νευρακια πρεπει να ελενξεις και τις.....ορμονες της...?
 

Επισκέπτης

VagelisPa

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
εδώ αρχίζει ένας έρωτας μεγάλος. :rockon: :rockon: :rockon:

Ω ναι! Φίλε συμφωνώ απολύτως! Πολύ πάθος! Πολύ πάθος! Ξέρεις… πρώτα πέφτουν τα σκαμπίλια και μετά… πέφτουν και οι δύο στο κρεβάτι και ζουν έναν έρωτα όλο τρέλα!  :2funny: :2funny: :2funny:

Χαλαρώστε ρε παιδιά! Αφήστε τα μίση και αρχίστε το γαμήσι!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom