Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μαριάννα εγώ είμαι του κατηχητικού...ξέρω και τις παραβολές απ'έξω.

Μέχρι και οι ρωσσίδες μου το λένε πάντως.."gangsta είνι καλό πιντί,καλό πιντί"
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
αντε αρκετα τραβηξε η μαλακια σημερα οκ??με ειδες για να με κρινεις???και το λες?
 

VagelisPa

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες γιατί την πέφτετε έτσι στην κοπέλα; …ξέρετε κάτι που δεν ξέρω;
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
οποιος ενδιαφερεται πμ me
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
αραγε υπαρχει κανενα καλο αγορι για γνωριμια εδω μεσα αγαπητοι συναγωνιστες? :)

Καλα ολα τα αλλα μπορω να τα καταλαβω (ή τουλαχιστον να τα φανταστω), αλλα "συναγωνιστες" απο που κι ως που?????  Ε-Λ-Ε-Ο-Σ.

Να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλα ολα τα αλλα μπορω να τα καταλαβω (ή τουλαχιστον να τα φανταστω), αλλα "συναγωνιστες" απο που κι ως που?????  Ε-Λ-Ε-Ο-Σ.

Να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε.
Πως δεν μας είπε και συμπουρδελιάρηδες....!
 

Επισκέπτης
Κάτω από το μουστάκι γελάς; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ marianna2004 για να φτάνεις στο σημείο να ζητάς γκόμενο από το forum του BOURDELA.COM, αυτόματα σημαίνει (ακόμα και να μην ισχύει) ότι είσαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ Ε-Ν-Τ-Ε-Λ-Ω-Σ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗ γιατί αυτομάτως σημαίνει "πούτσα να 'ναι κι ότι να 'ναι μιας και θα με κερατώνει με πουτάνες ούτως ή άλλως αλλά το δέχομαι!!!".

Είναι ακριβώς σαν να σε πλησιάσει ένας που να του τρέχουν τα σάλια, να πέφτει γονηπετής μπροστά σου και να σε ικετεύει να του κάτσεις μπας και δει χαρά το εργαλείο του!!! Η χαρακτηρισμός "λιγούρης" δεν θα περιέγραφε ακριβώς την κατάσταση, μάλλον θα έπεφτε λίγο!!! Τι να σου πω ρε παιδί μου... Αφού το είδα ΚΑΙ αυτό στο Internet μετά από 16 χρόνια στα chat και στα forums... τι να πω... πάω πάσο!!!  :-
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ marianna2004 για να φτάνεις στο σημείο να ζητάς γκόμενο από το forum του BOURDELA.COM, αυτόματα σημαίνει (ακόμα και να μην ισχύει) ότι είσαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ Ε-Ν-Τ-Ε-Λ-Ω-Σ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗ γιατί αυτομάτως σημαίνει "πούτσα να 'ναι κι ότι να 'ναι μιας και θα με κερατώνει με πουτάνες ούτως ή άλλως αλλά το δέχομαι!!!".

Είναι ακριβώς σαν να σε πλησιάσει ένας που να του τρέχουν τα σάλια, να πέφτει γονηπετής μπροστά σου και να σε ικετεύει να του κάτσεις μπας και δει χαρά το εργαλείο του!!! Η χαρακτηρισμός "λιγούρης" δεν θα περιέγραφε ακριβώς την κατάσταση, μάλλον θα έπεφτε λίγο!!! Τι να σου πω ρε παιδί μου... Αφού το είδα ΚΑΙ αυτό στο Internet μετά από 16 χρόνια στα chat και στα forums... τι να πω... πάω πάσο!!!  :-
ΥΠΗΡΧΕ INTERNET 16 χρονια!!!!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
πριν 16 χρονια που ημουν 7 χρονων δε θυμαμαι να υπηρχε πουθενα ιντερνετ!ειμαι λαθος?
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ marianna2004 για να φτάνεις στο σημείο να ζητάς γκόμενο από το forum του BOURDELA.COM, αυτόματα σημαίνει (ακόμα και να μην ισχύει) ότι είσαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ Ε-Ν-Τ-Ε-Λ-Ω-Σ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗ γιατί αυτομάτως σημαίνει "πούτσα να 'ναι κι ότι να 'ναι μιας και θα με κερατώνει με πουτάνες ούτως ή άλλως αλλά το δέχομαι!!!".

Είναι ακριβώς σαν να σε πλησιάσει ένας που να του τρέχουν τα σάλια, να πέφτει γονηπετής μπροστά σου και να σε ικετεύει να του κάτσεις μπας και δει χαρά το εργαλείο του!!! Η χαρακτηρισμός "λιγούρης" δεν θα περιέγραφε ακριβώς την κατάσταση, μάλλον θα έπεφτε λίγο!!! Τι να σου πω ρε παιδί μου... Αφού το είδα ΚΑΙ αυτό στο Internet μετά από 16 χρόνια στα chat και στα forums... τι να πω... πάω πάσο!!!  :-

φίλε λιομασ όπως λέει και ο σοφός λαός η πουτάνα βγάζει καλή κόρη άρα οι πελάτες της είναι καλά παιδιά.περπατημένα, μυημένα,μην πέσει η κοπέλα σε κανένα μαλάκα από τους απ έξω και έχουμε χωρισμούς. 
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
πριν 16 χρονια που ημουν 7 χρονων δε θυμαμαι να υπηρχε πουθενα ιντερνετ!ειμαι λαθος?
Αφου πριν 16 χρονια ησουν 7, αρα σημερα θα εισαι 23 και οχι 22 οπως γραφεις! 16+7=23 . Απο τωρα κρυβεις χρονια;;  :idiot:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Αφου πριν 16 χρονια ησουν 7, αρα σημερα θα εισαι 23 και οχι 22 οπως γραφεις! 16+7=23 . Απο τωρα κρυβεις χρονια;;  :idiot:
ΕΙΜΑΙ 22 ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ AKOMH!μη βιαζεσαι να με βγαλεις σκαρτη!οκ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φίλοι συναγωνιστές λόγω μεγάλου οικονομικού προβλήματος που έχω κ επειδή θέλω διαρκείας στα VIP  του ΟΑΚΑ,μια MERCEDES CLK  κ ένα ταξίδι στο Αγκίστρι με τον σκυλοπνίχτη,σας ανεβάζω  φώτο από το Φροσάκι μου(την κοπελιά μου) η οποία διατίθεται να δώσει το κορμί της σε όποιο καλό παιδί υπάρχει εδώ μέσα-αλλά όχι την καρδια΄της γιατί ανήκει σε μένα.Παρακαλώ περιμένω προτάσεις σοβαρές από σοβαρούς κυρίους.Θα τηρηθεί εχεμύθεια.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom