Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φίλοι συναγωνιστές λόγω μεγάλου οικονομικού προβλήματος που έχω κ επειδή θέλω διαρκείας στα VIP  του ΟΑΚΑ,μια MERCEDES CLK  κ ένα ταξίδι στο Αγκίστρι με τον σκυλοπνίχτη,σας ανεβάζω  φώτο από το Φροσάκι μου(την κοπελιά μου) η οποία διατίθεται να δώσει το κορμί της σε όποιο καλό παιδί υπάρχει εδώ μέσα-αλλά όχι την καρδια΄της γιατί ανήκει σε μένα.Παρακαλώ περιμένω προτάσεις σοβαρές από σοβαρούς κυρίους.Θα τηρηθεί εχεμύθεια.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Ρε φιλαράκο, αυτό το Φροσάκι που βγάζεις συνέχεια στα threads, μας έχει τσακίσει επειδή την κοιτάμε όλοι στα.... "μάτια"!!! Κορμί θανατηφόρο σε θέλω με έναν όρο...!!!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Ναι, εσένα σε απασχολεί ΚΑΙ αυτό? Άτοπο το ερώτημά σου :)
εσυ το εθεσες!Δεν ειναι ατοπο .Εσυ ειπες οτιεγω γουσταρω να με κερατωνει σε μπουρδελα!εσυ τι κανεις???μη κρινεις
 

Επισκέπτης
Φίλοι συναγωνιστές λόγω μεγάλου οικονομικού προβλήματος που έχω κ επειδή θέλω διαρκείας στα VIP  του ΟΑΚΑ,μια MERCEDES CLK  κ ένα ταξίδι στο Αγκίστρι με τον σκυλοπνίχτη,σας ανεβάζω  φώτο από το Φροσάκι μου(την κοπελιά μου) η οποία διατίθεται να δώσει το κορμί της σε όποιο καλό παιδί υπάρχει εδώ μέσα-αλλά όχι την καρδια΄της γιατί ανήκει σε μένα.Παρακαλώ περιμένω προτάσεις σοβαρές από σοβαρούς κυρίους.Θα τηρηθεί εχεμύθεια.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Ρε dark θα πληρώσουμε εμείς το διαρκείας σου;Αν θες να συναντηθούμε να πάρουμε παρτούζα το Φροσάκι είμαι πρόθυμος να το πράξω,γιατί βλέπω ότι έχει έχει προσόντα και πλούσιο ψυχικό κόσμο...Εγώ πάντως για να πάρω διαρκείας στο Καραϊσκάκι πούλησα μέχρι και τα χρυσά δόντια της γιαγιάς μου!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Nαι, εμένα από όσο ξέρω δεν με κερατώνει η γυναίκα μου στα μπουρδέλα. Μάλλον τα έχεις μπερδέψει :)
χα χα κ βεβαια οχι!εσυ την κατακερατωνεις σε μπουρδελα οχι αυτη!!αυτο ειπες πριν για μενα οτι αυτος θα με κερατωνει σε μπουρδελα!τουλαχιστον εγω θα το ξερω δε θα κοιμαμαι ορθια!
 

Επισκέπτης
χα χα κ βεβαια οχι!εσυ την κατακερατωνεις σε μπουρδελα οχι αυτη!!αυτο ειπες πριν για μενα οτι αυτος θα με κερατωνει σε ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΩ!ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΡΘΙΑ

Άρα συμφωνούμε ότι είσαι τόσο μα τόσο απεγνωσμένη που το δέχεσαι. Sorry, αλλά τέτοια κατάντια δεν είδα ΠΟΤΕ σε γυναίκα ούτε σε γνωστή μου που ήταν 1.52 και 97 κιλά, τίγκα στα σπυράκια στην μούρη... που ο Θεός να την κάνει γυναίκα την συγκεκριμένη!!!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Άρα συμφωνούμε ότι είσαι τόσο μα τόσο απεγνωσμένη που το δέχεσαι. Sorry, αλλά τέτοια κατάντια δεν είδα ΠΟΤΕ σε γυναίκα ούτε σε γνωστή μου που ήταν 1.52 και 97 κιλά, τίγκα στα σπυράκια στην μούρη... που ο Θεός να την κάνει γυναίκα την συγκεκριμένη!!!

ορμα liomas!!!!!!!!!!  :2funny:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Άρα συμφωνούμε ότι είσαι τόσο μα τόσο απεγνωσμένη που το δέχεσαι. Sorry, αλλά τέτοια κατάντια δεν είδα ΠΟΤΕ σε γυναίκα ούτε σε γνωστή μου που ήταν 1.52 και 97 κιλά, τίγκα στα σπυράκια στην μούρη... που ο Θεός να την κάνει γυναίκα την συγκεκριμένη!!!
ΕΣΕΝΑ η γυναικα σου ειναι απεγνωσμενη που δε μπορει να περασει ουτε τη πορτα απο το κερατο???
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Φίλοι συναγωνιστές λόγω μεγάλου οικονομικού προβλήματος που έχω κ επειδή θέλω διαρκείας στα VIP  του ΟΑΚΑ,μια MERCEDES CLK  κ ένα ταξίδι στο Αγκίστρι με τον σκυλοπνίχτη,σας ανεβάζω  φώτο από το Φροσάκι μου(την κοπελιά μου) η οποία διατίθεται να δώσει το κορμί της σε όποιο καλό παιδί υπάρχει εδώ μέσα-αλλά όχι την καρδια΄της γιατί ανήκει σε μένα.Παρακαλώ περιμένω προτάσεις σοβαρές από σοβαρούς κυρίους.Θα τηρηθεί εχεμύθεια.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

index.php
[/quote[/URL]]
Καλό το "Φροσάκι"... και με μεγάλο σουξέ στο WhatBoysWant.com! Εεεε? :grin:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:

Ρε δεν την κόβω καλύτερα σε ροδέλες να την πετάξω στο Αιγαίο να την φάνε οι σπάροι? :cheesy:

συμπασχω απο τοτε που το nekro_shmeio εκανε το 16ο post του και εκοψα το δικο μου και το πεταξα στα κεφαλοπουλα στο μικρολιμανο οπως ειχα υποσχεθει

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ /ΛΕΣ ΑΣΧΕΤΑ.ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙΣ!ΟΠΟΤΕ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΒΛΩΣΕΙ

Ναι ΟΚ, δεν ξέρω τι να απαντήσω, λέω άσχετα, λέω ότι μου καβλώσει, κτλ, κτλ, κτλ. Κι ούτε πρόκειται να σε δω ποτέ, οι απεγνωσμένες για πούτσο λειτουργoύν ανασταλτικά για μένα.

GOOD LUCK λοιπόν μπας και ξεφύγεις από το δαχτυλάκι κι εσύ. Αν by the way βρεις γκόμενο, πες μας και 6 νούμερα (ή 5 κι ένα joker) :cheesy:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Άρα συμφωνούμε ότι είσαι τόσο μα τόσο απεγνωσμένη που το δέχεσαι. Sorry, αλλά τέτοια κατάντια δεν είδα ΠΟΤΕ σε γυναίκα ούτε σε γνωστή μου που ήταν 1.52 και 97 κιλά, τίγκα στα σπυράκια στην μούρη... που ο Θεός να την κάνει γυναίκα την συγκεκριμένη!!!
ρε λιομα τετοιο "κομματι" που το  κρυβεις τοσο καιρο....? ΜΟΝΟΦΑΓΑ..!!!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Ναι ΟΚ, δεν ξέρω τι να απαντήσω, λέω άσχετα, λέω ότι μου καβλώσει, κτλ, κτλ, κτλ. Κι ούτε πρόκειται να σε δω ποτέ, οι απεγνωσμένες για πούτσο λειτουργεί ανασταλτικά για μένα.

GOOD LUCK λοιπόν μπας και ξεφύγεις από το δαχτυλάκι κι εσύ. Αν by the way βρεις γκόμενο, πες μας και 6 νούμερα (ή 5 κι ένα joker) :cheesy:
και συ βρες καμια κανονικη γκομενα να κερατωσεις τη γυναικα σου οχι ολο πουτανες!!!κριμα ειναι
 

Επισκέπτης
και συ βρες καμια κανονικη γκομενα να κερατωσεις τη γυναικα σου οχι ολο πουτανες!!!κριμα ειναι

Και ποιος σου είπε ότι γαμάω μόνο πουτάνες :) Τελικά εσύ ξέρεις για όλη μου την ζωή ρε παιδί μου, ποιος είμαι, τι κάνω, ποια είναι η γυναίκα μου, κτλ, κτλ, κτλ!!! Μπορείς να με πεις τη μοίρα μου κιόλας? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Και ποιος σου είπε ότι γαμάω μόνο πουτάνες :) Τελικά εσύ ξέρεις για όλη μου την ζωή ρε παιδί μου, ποιος είμαι, τι κάνω, ποια είναι η γυναίκα μου, κτλ, κτλ, κτλ!!! Μπορείς να με πεις τη μοίρα μου κιόλας? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ενω εσυ με ξερεις για να με πεις αν ειμαι με σπυρια ε??ρε αντε μη σε πω τιποτα και κανει κ ζεστη!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom