Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δε βλεπω το προβλημα ποιο ειναι?το οτι εβαλα αγγελια??

Να σε ρωτήσω βρε μαριαννα μου. Είσαι σε ένα μπουρδελοσαίτ και ζητάς έρωτες, επιπλέον ζητάς δημόσια αυτό που θές και περιμένεις να σου φερθούν όλοι ευγένικα και να μην σου λέει ο καθένας ότι του κατέβει. Τέλος αναλώνεσαι σε πόσα πόστ με τον λιόμας για να την λέει ο ένας στον αλλο - ενώ εσύ υποτίθεται ότι θέλεις κάτι άλλο. Σου φαίνεται όλο αυτό λογικό ; Γιατί εμένα μου κορίτσι μου δεν μου φαίνεται και στο είπα. Τώρα εσύ φυσικά κάνε ότι ποθείς.
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Να σε ρωτήσω βρε μαριαννα μου. Είσαι σε ένα μπουρδελοσαίτ και ζητάς έρωτες, επιπλέον ζητάς δημόσια αυτό που θές και περιμένεις να σου φερθούν όλοι ευγένικα και να μην σου λέει ο καθένας ότι του κατέβει. Τέλος αναλώνεσαι σε πόσα πόστ με τον λιόμας για να την λέει ο ένας στον αλλο - ενώ εσύ υποτίθεται ότι θέλεις κάτι άλλο. Σου φαίνεται όλο αυτό λογικό ; Γιατί εμένα μου κορίτσι μου δεν μου φαίνεται και στο είπα. Τώρα εσύ φυσικά κάνε ότι ποθείς.
οταν καποιος γραφει τοσα,τοτε ωφειλω να του απαντησω!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συνάδελφοι προσέξτε γιατί οι παγίδες είναι πολλές ακόμα και εδώ μέσα! Οι γυναίκες έχουν αποτρελλαθεί από το εμπάργκο που κάνουν πολλοί άντρες αρνούμενοι να τις αποκαταστήσουν ή να τις δουν σαν κάτι παραπάνω από αυτο που είναι! Δείτε εδώ πως τους την έχει βαρέσει που οι άντρες βρίσκουν ρωσίδες και πληρώνουν και κάνουν τη δουλειά τους!

Σίγουρα έχεις ανοίξει 2 παράθυρα στον Explorer, και έχεις το ένα μάτι στο site και το άλλο στο cosmoforum!!! :)
 

Επισκέπτης
Μην σου πω τοκντοκ που θα εβρισκα στο στοιχείο μου γιατι θα πάθεις κανένα εγκεφαλικό να σε τρέχουνε μεσημεριάτικα χαχαχαχχα (το παραπάνω αποτελεί πείραμα μαριάννα)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
καλα αυτη τη 2η βρε τοντοκ πως καταφερες να διαβασεις τι γραφει? :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μην σου πω τοκντοκ που θα εβρισκα στο στοιχείο μου γιατι θα πάθεις κανένα εγκεφαλικό να σε τρέχουνε μεσημεριάτικα χαχαχαχχα (το παραπάνω αποτελεί πείραμα μαριάννα)

Στα "τραβέλια με προσόντα";  :rolleyes:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
λαιδυμαριαν μ εστειλες για αλλη μια φορα
αν κανεις πλακα εχει καλως... αν δεν κανεις τoτε [size=12pt]μαλλον εισαι πολυ αθωα[/size] κ δεν θα πρεπε.. σοβαρεψου :P

Κάτι τέτοιο φαίνεται από το γενικό ύφος των posts που έχει κάνει (όχι ότι κι εμείς είμαστε τίποτα...ένοχοι!!!), ή μάλλον είναι πολύ ΠΑΙΔΙ...Προσωπικά, το γουστάρω, γιατί βγάζει μια ζεστή προσωπικότητα και μία γλυκύτητα που σπάει την καφρίλα μας... :boobies:
Αλλά, βρε Μαριάννα, τί ερώτηση είναι αυτή; Δηλαδή τί περίμενες; Όλοι καλά παιδιά παιδιά λένε ότι είναι όταν απαντάνε για την πάρτη τους...Καλύτερα να ρωτάς τον έναν για τον άλλον, θα είναι πιο αντικειμενικά τα πράγματα... :rockon:

Ρε θα μου στείλει κανείς προσφορά για το Φροσάκι;

Άντε κ έχω ανάγκες.

Ρε ακάθαρμα, έχεις το Φροσάκι για τις ορμές σου, τώρα θα βγάλει  τα σπασμένα και για τις ανάγκες σου;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
σιγα το πραμα...μετα τη δουλεια θα κλειναν μια προεδρικη σουιτα και θα :knockinb:
μες τη χλυδα...εγω θα την αφηνα...!

Εσύ θα την παντρευόσουν με το άκουσμα του επαγγέλματος και μόνο...δε θα χρειαζόταν να το ξεκινήσει μετά το γάμο!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Μαριάννα αντί για υποτακτικό,μήπως θες κάποιον να σε ΔΙΑΤΑΖΕΙ???
 

Επισκέπτης
Να βρε μαριάννα - πάρε τον κύριο φλές να κοιτάτε μαζί το ηλιοβασίλεμα..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
παντως μαριαν επρεπε να ειχες προσδιορισει κ τι ακριβως εννοεις καλο παιδι να καταλαβουμε χιχιχι :P
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
καλα αυτη τη 2η βρε τοντοκ πως καταφερες να διαβασεις τι γραφει? :2funny:

Αν έχεις συνηθίσει να βλέπεις/ακούς γυναίκες σε κατάσταση υστερίας τα καταφέρνεις  :dancing:

Η 2η είναι σκέτο κελεπούρι πάντως:

"ego protino na toys ttrxeis,ena kolpo namh ngaineis opote thelei o legamenos alla opte thes estyy..namh sikoneis oanta to thl..na mhn apantas kathetiean sto minima toy..paixto elepizo na mekatalabes.."

"nai toso dyskolo n/a grafo grhgora k sth telikh mh diabazeis tis apanthseis ante k esy apo do xamo..amesos mh xaseis k de petaxeis mpixth gia ta agorakia pali kala poy to egkrineis oti einai kalo allios th tha kana?aishxtir k esy.."

:boobies: :dancing:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μαριαν εγώ γουστάρω υποτακτικές γυναίκες, σε ενδιαφέρει;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Να βρε μαριάννα - πάρε τον κύριο φλές να κοιτάτε μαζί το ηλιοβασίλεμα..

Τί είναι αυτά που λέτε ρε; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :bottom: :bottom: :bottom:
Αν έχεις συνηθίσει να βλέπεις/ακούς γυναίκες σε κατάσταση υστερίας τα καταφέρνεις  :dancing:

Και μετά πώς την παλεύεις; :boobies:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom