Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ελπιζω αυτο να ειναι το τελευταιο post σε αυτο το thread!
ρε συναδελφοι ξεκολληστε!ανοιξε τωρα ενα thread Μια αγνωστη μαριαννα και εχουμε γεμισει 12 σελιδες σε μιση μερα!εδω εχουμε τρελα citytours εχουμε υπαρκτα προσωπα κτλ κτλ!
η κοπελα η μια παρεα απο φιλους η ενας μαλακας μας κανει πλακιτσα και γελαει τωρα!
που μου ηρθε τωρα η μαριαννα να βρει καλο αγορι!!!!αυφου ειναι εμφανισημη η εστω μετρια ας παει ενα βραδυ στη παραλιακη και τη πληροφωρω οτι δε θα βρει ενα καλο παιδι αλλα χιλιαδες!και θα τους βλεπει!
μαριαννα η μαριαννο ασε εμας να κανουμε τη δουλιτσα μας εδω!η γυναικα του σαιτ ειναι μια και ολη τη ξερουμε!εκτος εαν θελεις να παρεις και σε αυτο τα πρωτια!αλλα δε το βλεπω!οι συναδελφοι εδω θα καταλαβουν και θα σταματησουν αυτο το παιχνιδακι!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Ελπιζω αυτο να ειναι το τελευταιο post σε αυτο το thread!
ρε συναδελφοι ξεκολληστε!ανοιξε τωρα ενα thread Μια αγνωστη μαριαννα και εχουμε γεμισει 12 σελιδες σε μιση μερα!εδω εχουμε τρελα citytours εχουμε υπαρκτα προσωπα κτλ κτλ!
η κοπελα η μια παρεα απο φιλους η ενας μαλακας μας κανει πλακιτσα και γελαει τωρα!
που μου ηρθε τωρα η μαριαννα να βρει καλο αγορι!!!!αυφου ειναι εμφανισημη η εστω μετρια ας παει ενα βραδυ στη παραλιακη και τη πληροφωρω οτι δε θα βρει ενα καλο παιδι αλλα χιλιαδες!και θα τους βλεπει!
μαριαννα η μαριαννο ασε εμας να κανουμε τη δουλιτσα μας εδω!η γυναικα του σαιτ ειναι μια και ολη τη ξερουμε!εκτος εαν θελεις να παρεις και σε αυτο τα πρωτια!αλλα δε το βλεπω!οι συναδελφοι εδω θα καταλαβουν και θα σταματησουν αυτο το παιχνιδακι!
XA XA αστεια λες ε?στη παραλιακη δε μπορω να παω γιατι μενω μακρυα!
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μαλακια μου τωρα ξανα postaro αλλα τελος παντων πραγματικα το τελευταιο οσο και αν εχει βρεις το trick να μας εξιταρεις με τις εξυπνες :headbang: απαντησεις σου!
κοπελαρα μου αμα δε μπορεις να πας παραλιακη πηγαινε στη πλατεια του χωριου σου!
εκει θα βρεις παλι καλα παιδια!ισως οχι 1000 αλλα 20 σιγουρα!
ΤΕΛΟS
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
μαλακια μου τωρα ξανα postaro αλλα τελος παντων πραγματικα το τελευταιο οσο και αν εχει βρεις το trick να μας εξιταρεις με τις εξυπνες :headbang: απαντησεις σου!
κοπελαρα μου αμα δε μπορεις να πας παραλιακη πηγαινε στη πλατεια του χωριου σου!
εκει θα βρεις παλι καλα παιδια!ισως οχι 1000 αλλα 20 σιγουρα!
ΤΕΛΟS και συ παλλικαρι μου εαν ενοχλεισαι μη ξαναποσταρεις στο θρεντ μου!οκ
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
μαλακια μου τωρα ξανα postaro αλλα τελος παντων πραγματικα το τελευταιο οσο και αν εχει βρεις το trick να μας εξιταρεις με τις εξυπνες :headbang: απαντησεις σου!
κοπελαρα μου αμα δε μπορεις να πας παραλιακη πηγαινε στη πλατεια του χωριου σου!
εκει θα βρεις παλι καλα παιδια!ισως οχι 1000 αλλα 20 σιγουρα!
ΤΕΛΟS αγορι μου μη ξαναποσταρεις εδω αμα ενοχλεισαι!νο προμπλεμ
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Τα παμε τα ξαναπαμε τι καθεστε και ασχοληστε με τα κοριστακια που μπαινουν εδω?
Η συγκεκριμρνη τυπισα πρεπει να γουσταρει και αυταρχικο μια φορα πηγα να της μειλησω στο chat και ευτυχως που δεν με δαγκωσε!
Δεν ηθελε και πριβε τρομαρα της!
Αλλα ενα εχω να πω καθονται εδω μεσα και παιζουν με τις καυλες μας και γελανε και μας κοροιδευουν!
Αλλα το να μπαινει εδω μεσα και κανει μαλιστα και δευτερη αγγελια μηπως την γ....ση ή απλα δεν βλεπεται ή δεν την γ.......ει κανενας ή και το πιο απλο οπως ειπα κανει πλακα να δει τη ψαρια θα πιασει!!!!

Το οτι την ειπε και μαλιστα ασχημα στο λιομα για την οικογενεια του τρωει κοκκινη καρτα απο εμενα απο τους mods δεν καταλαβα ομως?
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Τα παμε τα ξαναπαμε τι καθεστε και ασχοληστε με τα κοριστακια που μπαινουν εδω?
Η συγκεκριμρνη τυπισα πρεπει να γουσταρει και αυταρχικο μια φορα πηγα να της μειλησω στο chat και ευτυχως που δεν με δαγκωσε!
Δεν ηθελε και πριβε τρομαρα της!
Αλλα ενα εχω να πω καθονται εδω μεσα και παιζουν με τις καυλες μας και γελανε και μας κοροιδευουν!
Αλλα το να μπαινει εδω μεσα και κανει μαλιστα και δευτερη αγγελια μηπως την γ....ση ή απλα δεν βλεπεται ή δεν την γ.......ει κανενας ή και το πιο απλο οπως ειπα κανει πλακα να δει τη ψαρια θα πιασει!!!!

Το οτι την ειπε και μαλιστα ασχημα στο λιομα για την οικογενεια του τρωει κοκκινη καρτα απο εμενα απο τους mods δεν καταλαβα ομως?
ενω εκεινος δεν μου την ειπε εγω μονο αρχισα την αντιπαραθεση!!ακουσε να δεις δενεισαι υποχρεωμενος να συμμεριζεσαι την αγγελια μου αλλα στο κατω κατω δεν ζητησα την αδεια κανενος!οποιος δε γουσταρει μη στειλει πμ σε μενα.δεν αναγκασα κανεναν
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
file kaiapha τωρα περιμενε απαντηση που να σε εξιταρει απο το σουργελο! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang: :headbang: :headbang: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Τα παμε τα ξαναπαμε τι καθεστε και ασχοληστε με τα κοριστακια που μπαινουν εδω?
Η συγκεκριμρνη τυπισα πρεπει να γουσταρει και αυταρχικο μια φορα πηγα να της μειλησω στο chat και ευτυχως που δεν με δαγκωσε!
Δεν ηθελε και πριβε τρομαρα της!
Αλλα ενα εχω να πω καθονται εδω μεσα και παιζουν με τις καυλες μας και γελανε και μας κοροιδευουν!
Αλλα το να μπαινει εδω μεσα και κανει μαλιστα και δευτερη αγγελια μηπως την γ....ση ή απλα δεν βλεπεται ή δεν την γ.......ει κανενας ή και το πιο απλο οπως ειπα κανει πλακα να δει τη ψαρια θα πιασει!!!!

Το οτι την ειπε και μαλιστα ασχημα στο λιομα για την οικογενεια του τρωει κοκκινη καρτα απο εμενα απο τους mods δεν καταλαβα ομως?

Για να σεβαστείς κάποιον και όσα τον αφορούν πρέπει να τα σέβεται και ο ίδιος κύριε καιάφα. Αν δεν τα σέβεται αυτός .. τότε γιατί να περιμένει ευγενική απάντηση απο την μαριάννα;
 

Επισκέπτης
Αν είναι καλό αγόρι βρε μαριάννα γιατί το διώχνεις..;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom