Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
έχει χάσει την αίσθηση του τέλους ..
oxi λαθος μου!sorry!θα παιξω το στο παιχνιδι σας!
αντε καλους απογονους εσυ οι 2 :headbang: :headbang: :headbang:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν εχω χρονο για το μωροοοοοοοοοοοοο
πινω μπαφους και παιζω προοοοοοοοοοοο

αντε για κανα μπανιοοοοοοοοοοοοοοο



Ειμαστε γεννννννημενννννννοι ο ενας για τον αλλλοοονννννννννν

ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Δεν εχω χρονο για το μωροοοοοοοοοοοοο
πινω μπαφους και παιζω προοοοοοοοοοοο

αντε για κανα μπανιοοοοοοοοοοοοοοο



κατι μυριζει και δεν γυριζει



Ειμαστε γεννννννημενννννννοι ο ενας για τον αλλλοοονννννννννν

ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
ενω εκεινος δεν μου την ειπε εγω μονο αρχισα την αντιπαραθεση!!ακουσε να δεις δενεισαι υποχρεωμενος να συμμεριζεσαι την αγγελια μου αλλα στο κατω κατω δεν ζητησα την αδεια κανενος!οποιος δε γουσταρει μη στειλει πμ σε μενα.δεν αναγκασα κανεναν
Λοιπον εγω ειπα τι εστι μαριανα2004 και δεν απαντας παρα λες οτι αλλο σου κατεβει!
Κανεις παραθεση και δεν απαντας λοιπον!
Τη περιμενεις δηλαδη με το πμ να σου ερθει δηλαδη ειμαι πουτσαρας εχω λεφτα και ειμαι το καλυτερο παιδι και το κιν μου ειναι 69...............παρε με να τα πουμε?
"κοπελια" αστα παιχνιδακια με τους συναγωνηστες εδω μεσα και πες μας για κανα Cg λεω εγω!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπον εγω ειπα τι εστι μαριανα2004 και δεν απαντας παρα λες οτι αλλο σου κατεβει!
Κανεις παραθεση και δεν απαντας λοιπον!
Τη περιμενεις δηλαδη με το πμ να σου ερθει δηλαδη ειμαι πουτσαρας εχω λεφτα και ειμαι το καλυτερο παιδι και το κιν μου ειναι 69...............παρε με να τα πουμε?
"κοπελια" αστα παιχνιδακια με τους συναγωνηστες εδω μεσα και πες μας για κανα Cg λεω εγω!
περιμενω κ οτι βγει!εσυ τραβας ζορι ρε μεγαλε!οτι να ναι και ποτε δε μιλησα για λεφτα!!μα ποτε
 

Επισκέπτης
Καλά ρε σεις, έλειψα για 2-3 ωρίστες κι είδα καμιά 10αριά σελίδες!!!

kaiaphas, no worries (ούτε οι διαχειριστές να ασχοληθούν με κίτρινες και κόκκινες κάρτες), ας μου την λέει για την οικογένειά μου. Όταν κάποιος σου μιλάει για κάτι το οποίο δεν το γνωρίζει, εσύ του δίνεις σημασία? :) Αυτή είναι στο ψάξιμο μέσω site μπουρδέλων για να βρει κάποιον να κάνει οικογένεια (αν αξιωθεί από τον θεό δηλαδή γιατί τώρα τελευταία συνέχεια ακούω ότι οι σημερινές γυναίκες περνούν τα χίλια-μύρια για να πιάσουν παιδί και να γεννήσουν!). Οπότε, άστην να βρει το "καλό" παιδί που ψάχνει απεγνωσμένα μέσα σε site μπουρδέλων, στριπτιζάδικων, call-girls κτλ. Είναι το final frontier και το last shot για αυτήν.

Σεβασμός στους "αμάχους" λοιπόν!!!
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Δεν εχω χρονο για το μωροοοοοοοοοοοοο
πινω μπαφους και παιζω προοοοοοοοοοοο

αντε για κανα μπανιοοοοοοοοοοοοοοο



Ειμαστε γεννννννημενννννννοι ο ενας για τον αλλλοοονννννννννν

ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
παντα κορυφαια!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε τις ελεεινίδες που μας υπενθύμισαν με αυτό το thread γιατί είναι καλύτερα να προτιμάμε τις πουτάνες.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
περιμενω κ οτι βγει!εσυ τραβας ζορι ρε μεγαλε!οτι να ναι και ποτε δε μιλησα για λεφτα!!μα ποτε
Περιμενε περιμενε εγω δεν ειμαι αυτος που τραβαει το ζορι αλλα μαλλον εσυ!Για λεφτα ε?
Μεγαλε?
Ενταξει μικρη?
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Καλά ρε σεις, έλειψα για 2-3 ωρίστες κι είδα καμιά 10αριά σελίδες!!!

kaiaphas, no worries (ούτε οι διαχειριστές να ασχοληθούν με κίτρινες και κόκκινες κάρτες), ας μου την λέει για την οικογένειά μου. Όταν κάποιος σου μιλάει για κάτι το οποίο δεν το γνωρίζει, εσύ του δίνεις σημασία? :) Αυτή είναι στο ψάξιμο μέσω site μπουρδέλων για να βρει κάποιον να κάνει οικογένεια (αν αξιωθεί από τον θεό δηλαδή γιατί τώρα τελευταία συνέχεια ακούω ότι οι σημερινές γυναίκες περνούν τα χίλια-μύρια για να πιάσουν παιδί και να γεννήσουν!). Οπότε, άστην να βρει το "καλό" παιδί που ψάχνει απεγνωσμένα μέσα σε site μπουρδέλων, στριπτιζάδικων, call-girls κτλ. Είναι το final frontier και το last shot για αυτήν.

Σεβασμός στους "αμάχους" λοιπόν!!!
οντως μας ελειψες!ενω εσυ που μιλουσες προσβλητικα για εμενα με γνωριζεις!!μαρεσει που παλι ξανα εφτασες στο αν θα πιασω παιδι και αν θα γεννησω!αυτο κ αν ειναι ασχετο με το θεμα!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Καλά ρε σεις, έλειψα για 2-3 ωρίστες κι είδα καμιά 10αριά σελίδες!!!

kaiaphas, no worries (ούτε οι διαχειριστές να ασχοληθούν με κίτρινες και κόκκινες κάρτες), ας μου την λέει για την οικογένειά μου. Όταν κάποιος σου μιλάει για κάτι το οποίο δεν το γνωρίζει, εσύ του δίνεις σημασία? :) Αυτή είναι στο ψάξιμο μέσω site μπουρδέλων για να βρει κάποιον να κάνει οικογένεια (αν αξιωθεί από τον θεό δηλαδή γιατί τώρα τελευταία συνέχεια ακούω ότι οι σημερινές γυναίκες περνούν τα χίλια-μύρια για να πιάσουν παιδί και να γεννήσουν!). Οπότε, άστην να βρει το "καλό" παιδί που ψάχνει απεγνωσμένα μέσα σε site μπουρδέλων, στριπτιζάδικων, call-girls κτλ. Είναι το final frontier και το last shot για αυτήν.

Σεβασμός στους "αμάχους" λοιπόν!!!
Ετσι ακριβως............ξυπνηστε ρε και μην ασχολειστε!!!!!!!!!!
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ελα ρε μαριαννο!ειπα μπηκα και εγω στο παιχνιδι!γιατι δεν ασχολεισε μαζι μου!
ελα κανε αντιπαραθεση και με εμενα!ριξε μια απο τις φοβερες απαντησεις σου! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Δεν μας απάντησες όμως αν σου αρέσει να σε διατάζουν... :police: :police: :police: :police:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
οποιος επιθυμει στελνει .δε θα κανω καμια αλλη δηλωση
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Να σου αφήσουμε ένα ποτηράκι να αλείψεις την πλατούλα σου?
πες μου τώρα, μεταξύ μας .....ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΑΥΤΟ? :jerking: :jerking: :jerking:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
οποιος θελει αφηνει πμ
Για να καταλαβω...Για καμακι εδω μεσα ψαχνεσαι?
Πολυ μας ζαλιζετε εσυ και η Θρασκια το ρολο''καλο αγορι''
Το περιεχομενο του σαιτ ειναι για τις πουταναρες αριστερα δξια και δεν καταλαβαινω τι ρολο βαραει μια γυναικεια συμμετοχη σαχλαμαριζοντας σε επιπεδο κατιναριου-Ας διαγραφει ή ας κλεισει αυτο το θεμα-Βαρετο και μιζερα αδοξο
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Στειλτε της γιατι δεν της εχει στειλει κανεις και ειναι και απο το πρωι και περιμενει και εχει σαλταρει!
Με τον πιτσι δεν τα βρηκες τι εγεινε?
Ολο ιστοριες του ελεγες σου την εκανε? :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Για να καταλαβω...Για καμακι εδω μεσα ψαχνεσαι?
Πολυ μας ζαλιζετε εσυ και η Θρασκια το ρολο''καλο αγορι''
Το περιεχομενο του σαιτ ειναι για τις πουταναρες αριστερα δξια και δεν καταλαβαινω τι ρολο βαραει μια γυναικεια συμμετοχη σαχλαμαριζοντας σε επιπεδο κατιναριου-Ας διαγραφει ή ας κλεισει αυτο το θεμα-Βαρετο και μιζερα αδοξο
ειναι η δικη σου αποψη.και το κατιναριο που κολλαει ακριβως??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom