Νέα

Και μη χειρότερα.. έχω χάσει τον ύπνο μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα no.other
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οταν παιρνετε αντιβιωση παντα να τρωτε 2 κεσεδακια γιαουρτι τη μερα
Να ξερετε οτι 6/10 κοπελες εχουν κονδυλωματα μιλαμε παιδια ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει και τι κανουν στη σεξουαλικη τους ζωη,τα κονδυλωματα βριθουν
ξερω απο πρωτο χερι απο γνωστο ανθρωπο οτι πολλες γυναικες εχουν οχι μονο κωνδυλωματα αλλα πασης φυσεως αφροδισια... αλλα και AIDS και πολλες υπερανω υποψιας και νεες κοπελες σας διαβεβαιωνω... απο τον φιλο μου......και σχεδον ολες δεν ζητουν προφυλακτικο αν δεν παρεις πρωτοβουλια.......ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ παρα πολυ.δεν το λεω να σε φοβησω φιλε μου ομως θα πρεπει να το καταλαβεις κι εσυ οτι δεν παιζουμε την ζωη μας για ενα βρωμομουνο...
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Οταν παιρνετε αντιβιωση παντα να τρωτε 2 κεσεδακια γιαουρτι τη μερα
Να ξερετε οτι 6/10 κοπελες εχουν κονδυλωματα μιλαμε παιδια ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει και τι κανουν στη σεξουαλικη τους ζωη,τα κονδυλωματα βριθουν

Ωραία έχουν οι μισες κονδυλωματα..Αυτές δεν το ξέρουν?Αυτές δεν τις ενοχλεί?Δεν έχουν προβλήματα στην καθημερινότητα?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ξερω απο πρωτο χερι απο γνωστο ανθρωπο οτι πολλες γυναικες εχουν οχι μονο κωνδυλωματα αλλα πασης φυσεως αφροδισια... αλλα και AIDS και [size=12pt]πολλες υπερανω υποψιας[/size] και νεες κοπελες σας διαβεβαιωνω... απο τον φιλο μου......και σχεδον ολες δεν ζητουν προφυλακτικο αν δεν παρεις πρωτοβουλια.......ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ παρα πολυ.δεν το λεω να σε φοβησω φιλε μου ομως θα πρεπει να το καταλαβεις κι εσυ οτι δεν παιζουμε την ζωη μας για ενα βρωμομουνο...

πότε θα καταλάβετε ότι σήμερα δεν υπάρχουν γυναίκες "υπεράνω υποψίας"; :uglystupid:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ωραία έχουν οι μισες κονδυλωματα..Αυτές δεν το ξέρουν?Αυτές δεν τις ενοχλεί?Δεν έχουν προβλήματα στην καθημερινότητα?

Aυτη ειναι ερωτηση κρισεως  :think:

Ελπιζω να μην μιλας σοβαρα και να κανεις πλακα ....
















 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Το γιαουρτι δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το στομαχι. Γινεται οτι περιγραφει ο φιλος Cradle.

Το γιαουρτι εχει μεσα φυσικα βακτηρια ωφελιμα για τον οργανισμο σαν αυτα που εχει το εντερο και βοηθουν στην προσληψη της τροφης, στην απορροφηση των θρεπτικων συστατικων και στην γενικη σωστη λειτουργια. Το αντιβιοτικο επειδη δρα γενικα κατα ολων των βακτηριων-μικροβιων σκοτωνει τα ωφελιμα βακτηρια του εντερου και πρεπει εσυ καπως να τα αναπληρωσεις (ειτε με συμπληρωματα διατροφης η ακομα καλυτερα με παραδοσιακο γιαουρτι,καλυτερα οχι το επεξεργασμενο σε πλαστικα κουτακια).

Ορισμενα αντιβιωτικα πρεπει να χορηγουνται ΠΡΟ φαγητου και οχι μετα. Ο γιατρος ή ο φαρμακοποιος πρεπει να σε ενημερωνουν. Επισης ορισμενα αντιβιωτικα δεν κανει να συγχορηγουνται με γαλακτωμικα προιοντα , αλλα σε αυτη την περιπτωση σιγουρα θα σε εχει ενημερωσει ο γιατρος σου. Την ιδια δουλεια με το γιαουρτι (ή τα φρουτα) κανει και το σκευασμα "ultra-levure" (καψουλες) που πωλειται στα φαρμακεια και το προτεινουν συνηθως και οι γιατροι.

Οσο για τον φιλο που ανοιξε το τοπικ ελπιζω μετα απο αυτη την περιπετεια να καταλαβε ποσο μεγαλη μαλακια εκανε. Ολοι παρασυρομαστε καποια στιγμη , αλλα εσυ ρε φιλε 3 ακαποτα σε μια μερα? Φαντασου τι θα εκανες τις προηγουμενες μερες. Ξερεις καμια κοπελα που να λεει ναι δεν ειμαι καθαρη ή ναι εχω κονδυλωματα?

Τεσπα απ οτι μας περιεγραψες δεν πρεπει να εχεις κατι σοβαρο που να κινδυνευει η ζωη σου οπως ανεφερες ή να μην αντιμετωπιζεται , οποτε χαλαρωσε , αλλα βαλε μυαλο...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πρέπει να βιώνω μια απο τις χειρότερες στιγμές στην ζωή μου.. Περίπου πρωτομαγιά έκανα σεξ με τρεις κοπέλες (όχι ταυτόχρονα) , και με τις τρείς χωρίς προφυλακτικό. Με την μια είμαι σίγουρος πως ήταν καθαρή μιας και κάνουμε σεξ συχνά, μήνες τώρα. Με την δεύτερη ζήτημα να είχε κάνει σεξ με 2-3 άντρες στην ζωή της και αυτούς (απ ότι μου είπε) με προφυλακτικό. Μου έκανε βέβαια εντύπωση το ό,τι πριν αγγίξω το αιδοίo της μου ζητούσε επίμονα να πλύνω τα χερία μου, όπως και έκανα. Προφανώς υπήρχε κάποιο ιστορικό; Με την συγκεκριμένη είχαμε κάνει σεξ πρώτη φορά, τρείς βδομάδες πριν απο την επίμαχη ημερομηνία και όλα καλά. Ώσπου έκανα σεξ με την τρίτη (και φαρμακερή). Η συγκεκριμένη μου είχε πει πως είχε τρεις ολοκληρωμένες ερωτικές εμπειρίες στην ζωή της, τους δυο με προφυλακτικό ενώ με τον τρίτο χωρίς, αφού παραλίγο να παντρευόντουσαν αλλά στο τσακ χώρισαν και απλά συνέχιζαν να ερωτοτροπούν χωρίς κάποια άλλη δέσμευση. Οπότε μάλλον αυτός την κόλλησε κι εκείνη εμένα. Τέλως πάντων, δεν έχει σημασία πιά.

Τα συμπτώματα ήρθαν μετά απο λίγες μέρες.. μια ελαφριά αλλαγή χρώματος κυκλικού σχήματος με επίκεντρο την οπή της ουρήθρας, μια ελαφριά ενόχληση (γαργάλημα σε άσχετες φάσεις, όχι κατά την ούρηση) στο ίδιο σημείο και διάφανο υγρό (στην αρχή νόμιζα πως ήταν ούρα αλλά η μυρωδιά ήταν άσχημη). Πιστεύοντας πως είναι μύκητες έβαλα travοcοrt σε συνδιασμό με το anti-bαcter για 3 ημέρες (παλιά συνταγή για μύκητες που με είχε κολλήσει μια σταθερή σχέση που είχα). Αφού δεν περνούσε, ακολούθησα την προληπτική συνταγή του γυναικολόγου της πρώτης κοπέλας. 10 μέρες κολπικά υπόθετα για εκείνη και για μένα 10 μέρες flαgyl 500mg 2 φορές την ημέρα σε συνδιασμό με cαnesten αλοιφή. Αφού το έκανα κι αυτό, δεν είχα κανένα αποτέλεσμα. Κι έτσι αναγκάστηκα να πάω σε oυρολόγο.

Ο oυρολόγος αφού με εξέτασε βρήκε πως η ουρήθρα μου μέσα είναι κατακόκκινη και πως το μικρόβιο έχει φτάσει στον προστάτη. Μου είπε πως α)πρέπει να ειδοποιήσω και τις τρείς κοπέλες να κάνουν καλλιέργεια κoλπικoύ υγρoύ, β) να κάνω καλλιέργεια υγρού απο τον πρoστάτη (και μάλλον καλλιέργεια ούρων.. δεν το θυμάμαι καλά αυτό γιατί κόντεψα να λιποθυμήσω όταν μου περιέγραψε την εξέταση που θα ακολουθούσε). Μου συνέστησε να περιμένουμε δεκα μέρες να φύγει το αντιβιωτικό τελείως από τον οργανισμό μου και μετά να μου χώσει ένα σιδερικό που έχει στην άκρη του ένα βαμβάκι μέσα στην ουρήθρα για να πάρει υγρό απο τον πρoστάτη για να το πάω για καλλιέργεια. Αυτό το σημείο με έκανε να χάσω το έδαφος απο τα πόδια μου και έχω χάσει τον ύπνο μου απο τότε.

Ο γυναικολόγος της πρώτης κοπέλας, όταν εκείνη του τα μετέφερε όλα αυτά, της είπε πως για εκείνη δεν χρειάζεται η καλλιέργεια κoλπικού υγρού, μόνο το τεστ παπ.

Μήπως ο γιατρός μου είναι υπερβολικός; Μήπως δεν χρειάζεται να το περάσω αυτό; Πείτε μου κάτι βρε παιδιά.. η ψυχολογία μου είναι χάλια.

Οτι και να σου λεμε εμεις, αυτο που πρεπει να κανεις ειναι αυτο που σου λεει ο γιατρος σου, οσο επωδυνο και εαν ειναι.

Κανεις απο εμας δεν ειναι πιο ειδικος απο τον γιατρο σου.

Αστοχια θεωρω και που ανοιξες αυτο το thread.

Sorry, αλλα ετσι ειναι......
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Και μη χειρότερα παίκτη μου, πραγματικά... :rolleyes:

Τι λέει το άτομο ρε πούστη μου? Μήπως μου λέει μαλακίες ο ουρολόγος μου, οπότε ας ζητήσω βοήθεια στο bourdela?

:headbang: :helpplea:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μωρε τι καλα κανω και δεν παντρευομαι!!!!!!!!!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Γιατι κανετε ετσι καλε  :huh:

Καπου θελει να πει και αυτος τον πονο του ...  :rolleyes:

Ο πρωτος ειναι η' ο τελευταιος ?!?
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες μεχρι να παντρευτειτε μονο με καποτα μετα βλεπουμε,δεν αστειευονται οι γκομενες  :grin:
 
OP
OP
N

no.other

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την ψυχολογική υποστήριξη γιατί σε αυτό στόχευα προτίστως και έπειτα στις ανταλλαγές εμπειριών (είτε μικροβίων κτλ, είτε της εξέτασης που πρόκειται να φάω σύντομα). Αυτά δυστηχώς είναι πράγματα που δεν μπορώ να τα συζητήσω με κανέναν κι άρα δεν έχω ιδεά απο παρόμοια περιστατικά/εμπειρίες. Άρα το θρεντάκι έχει νόημα. Δεν το κρύβω πως σε αρκετά σημεία χαμογέλασα με το έξυπνο χιούμορ αλλά και τον αυτοσαρκασμό που χρησιμοποιούν κάποιοι (όπως κι εγώ) για να αντιμετωπίζουν τα προβλήματα. Το άγχος, το στρες και η πίεση οδηγούν σε περισσότερα προβλήματα όπως στυτικά κτλ. ;)

Επίσης έμαθα και πολλά χρήσιμα για τα γιαούρτια αλλά και για τα φαρμακευτικά σκευάσματα που τα αντικαθιστούν! Στην μέχρι τώρα ζωή μου έχω κάνει σεξ με πάρα πολλές κοπέλες. Εχει τύχει (πολλά χρόνια πριν) να κάνω πρωκτικό έρωτα χωρίς προφυλακτικό σε μια κοπέλα και όταν τον έβγαλα έξω με έκπληξη είδα ότι το πέρος μου ήταν γεμάτο ακαθαρσίες αλλά στο μισοσκόταδο δεν κόλωσε η καυλωμένη κοπελίτσα, το έβαλε αμέσως στο στόμα της για να τελειώσω εκεί. Φυσικά αηδίασα, δεν ξανακάναμε σεξ και δεν επεδίωξα να την ξαναδώ. Θέλω να πω με αυτό πως Ο,ΤΙ κι αν είχα κάνει, ΟΠΟΥ κι αν το είχα βάλει, απλά είχα σταθεί τυχερός τελικά.. ΠΟΛΥ τυχερός. Κι ακόμα πιο τυχερός που ενημερώθηκα έστω κι απο εδώ και να μην παίρνω πλέον επιπόλαια τόσο σοβαρά ζητήματα ζωής. Και ούτε ήξερα και τα ποσοστά των κρουσμάτων..  :( βρωμιάρες...

Αυτό που με έκανε να λουστώ με κρύο ιδρώτα ήταν η εξέταση. Το βάλανο στην δική μου περίπτωση είναι πολύ ευαίσθητο, τόσο που ούτε εγώ μπορώ να το αγγίξω. Σε αυτό ξέρω σίγουρα πως δεν είμαι ο μόνος. Και όσον αφορά την εξέταση δεν υπάρχει κάποια αναισθησία, κάτι που να μην καταλαβαίνω πολλά τέλως πάντων; Θα με αναγκάσει ο γιατρός να πάρω ναρκωτικά πριν πάω να τον επισκεφτώ μου φαίνεται...  :headbang:

Ευτυχώς οι εξετάσεις της πρώτης κοπέλας (που ήταν εξακριβωμένα καθαρή και την κόλλησα εγώ με τις επιπολαιότητες μου), δεν έχει τίποτα παραπάνω απ' όσα της είχε πει εξαρχής ο γιατρός της και της συνέστησε άλλες 10 μέρες με κoλπικά υπoθετα. Το πρόβλημα είναι με τις άλλες δυο που πλέον έχουμε κόψει επαφές.. Η μία εκ των δυο πήγε στον γυναικολόγο της και της είπε πως είναι καθαρή (ή τουλάχιστον έτσι είπε) ενώ η άλλη (που είχε μανία με τα καθαρά χέρια) δεν γνωρίζει τίποτα για την 'περιπέτεια' μου..
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Αυτό που με έκανε να λουστώ με κρύο ιδρώτα ήταν η εξέταση. Το βάλανο στην δική μου περίπτωση είναι πολύ ευαίσθητο, τόσο που ούτε εγώ μπορώ να το αγγίξω. Σε αυτό ξέρω σίγουρα πως δεν είμαι ο μόνος. Και όσον αφορά την εξέταση δεν υπάρχει κάποια αναισθησία, κάτι που να μην καταλαβαίνω πολλά τέλως πάντων; Θα με αναγκάσει ο γιατρός να πάρω ναρκωτικά πριν πάω να τον επισκεφτώ μου φαίνεται...  :headbang:

Έλα ρε κόψε τις βλακείες.Αναισθησία λέει!!Εγώ φοβάμαι πολύ περισσότερο και αν είναι κάτι που είμαι σε κατάσταση πανικού όταν ερχεται η στιγμή είναι να μου παρουν αίμα με τη σύριγγα για εξέταση.Τη φοβία με τις βελόνες ποτέ δεν την ξεπερασα.Αλλά αυτή η εξέταση μεσα στην ουρήθρα με αυτό το λεπτό πράγμα σαν καλαμάκι δεν είναι τίποτα.
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
το θεμα ειναι οτι με προφυλακτικο δεν νιωθεις τιποτα! εγω τουλαχιστον. δεν το ευχαριστιεμαι καθολου. εχω και το αγχος οτι "πρεπει" να τελειωσω και στην τελικη πεφτει κιολας! ενω χωρις ειναι θαυμα! περαστικα στον φιλο! αυτα τα thin προφυλακτικα πλησιαζουν καθολου σε αισθηση το ακαποτο?
 

fasolaki

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι οτι με προφυλακτικο δεν νιωθεις τιποτα! εγω τουλαχιστον. δεν το ευχαριστιεμαι καθολου. εχω και το αγχος οτι "πρεπει" να τελειωσω και στην τελικη πεφτει κιολας! ενω χωρις ειναι θαυμα! περαστικα στον φιλο! αυτα τα thin προφυλακτικα πλησιαζουν καθολου σε αισθηση το ακαποτο?

Τότε ή απέκτησε μόνιμη σύντροφο ή μη κάνεις σεξ ή μάθε να σ' αρέσει με προφυλακτικό ή κάνε το σταυρό σου πριν κάθε διείσδυση :idiot:!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
διαβαζω κ ξαναδιαβαζω κ δεν μπορω να καταλαβω μερικους.ρε παιδια,δεν σας ενδιαφερει το μετα?πατε καλα?ετσι οπως εχουμε γινει ολες τον παιρνουν απο ολους κ ολο μαλακιες λενε.εσας δεν σας κοβει να βαλετε σκουφακι?κ αντε για σας,μπορει να μην σας πειραζει αν γινει το οτιδηποτε,για την κοπελα η για τον επομενο η για την επομενη δεν σκεφτεστε καθολου τις συνεπειες τις δικιας σας μαλακιας?τι να πω?τεσπα....
 
OP
OP
N

no.other

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι οτι με προφυλακτικο δεν νιωθεις τιποτα! εγω τουλαχιστον. δεν το ευχαριστιεμαι καθολου. εχω και το αγχος οτι "πρεπει" να τελειωσω και στην τελικη πεφτει κιολας! ενω χωρις ειναι θαυμα! περαστικα στον φιλο! αυτα τα thin προφυλακτικα πλησιαζουν καθολου σε αισθηση το ακαποτο?

Κοίτα, χωρίς προφυλακτικό είναι όντως τέλεια, αλλά ο fasolaki έχει απόλυτο δίκιο. Κι εγώ έκανα ό,τι έκανα γιατί είχα μόνιμες σχέσεις συνήθως. Η' τουλάχιστον με αυτήν την προοπτική ξεκινούσαν αλλά και πάλι Π Ο Τ Ε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος τελικά για κανέναν!!! Και ειδικά όταν το προφυλακτικό τελικά Δ Ε Ν σε προστατεύτει απο κάποιες μολύνσεις, θα καταντήσουμε να βλέπουμε μουνί και θα το βάζουμε στα πόδια!!!!!!!

Παρεπιπτόντως το λεπτό προφυλακτικό είναι καλύτερο συγκριτικά με τα απλά, και συν τοις άλλοις δεν ξεκατινιάζεις και τον προστάτη οταν έρθει η ώρα να τελειώσεις και πρέπει να τραβηχτείς..
 
OP
OP
N

no.other

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αλλά αυτή η εξέταση μεσα στην ουρήθρα με αυτό το λεπτό πράγμα σαν καλαμάκι δεν είναι τίποτα.

Βάζουν τελικά τίποτα για να μην αισθανθείς αυτό το απαίσιο πράμμα ή έτσι χύμα σου το κάνουν "λουκάνικο στο καλαμάκι";

Παρεπιπτόντως και στου Συγγρού να πήγαινα, τι διαφορετικό θα μου έκαναν; Απο πλευρά κόστους πάντως έχουμε και λέμε.. ουρολόγος 70 ευρώ η πρώτη αναγνωριστική επίσκεψη, 70 ευρώ η εξέταση, 150-200 ευρώ ο μικροβιολόγος και άλλα 70 ευρώ ο ουρολόγος ξανά για άλλη μια επίσκεψη... Σύνολο περίπου 400 ευρώ. Τα φάρμακα επίσης μου είπε πως είναι πανάκριβα.

Σίγουρα σε ο,τι αφορά την υγεία, δεν υπολογίζεις τα χρήματα όσα κι αν είναι αυτά...

Άσχετο: Συνάντησα κάτι ανωμαλίες σε κάποια beastiality sites και είδα όλες τις βρωμιάρες, μικρές και μεγάλες, χωρίς προφυλακτικό, να πηδιούνται με σκυλιά, άλογα, ψάρια κ.α. κι όλα αυτά μες στις μύγες και στις βρωμιές. Αφού τα γλύφανε καλά καλά πριν!! Και καθόμουν και σκεφτόμουν '..πως γίνεται κι αυτές δεν κολλάνε τίποτα..? Σε μένα βρήκε να τύχει??..'

Εδώ πάει άνθρωπος με άνθρωπο και κολλάνε του κόσμου τα άσχημα. Και αισθάνεσαι ασφάλεια πίσω απο την οθόνη. Δεν ξέρεις όμως αν η κοπέλα που θα συναντήσεις της αρέσουν να κάνει αυτά τα πράγματα, ή αν τα δοκίμασε τουλάχιστον μια φορά στην ζωή της και μετά θέλει κι εσένα για να σου χαρίσει θλιβερά ενθύμια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom