Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (8 μέλη και 22 επισκέπτες)

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.734
Κριτικές
99
Like
14.638
Πόντοι
25.186
Ρε συ ίριδα καλημέρα.

Χωρίς να σε έχω επισκεφτεί ποτέ και ούτε πρόκειται λόγω value for money και ηλικίας (αλλά μη μασάς, συνομήλικοι είμαστε) να σε ρωτήσω κάτι, μιας και ουσιαστικά ο τρόπος που παρουσιάζεις τις υπηρεσίες σου, αρχικά ήταν copy paste των γραφομενων της Τεας (που δεν με απασχολεί καθώς είναι στην Αθήνα) και μετά παραλλαγή τους.

Αναφέρεις (όπως και αυτή) τη λέξη θεραπεύτρια.
Ξέρεις κορίτσι μου γλυκό τι σημαίνει θεραπεύτρια?
Έχεις μεθόδους και μηχανήματα που θεραπεύουν?
Από τι ακριβώς θεραπευεος, πέρα από το ότι χύνουμε και σε ευχαριστούμε για αυτό οι πελάτες σου?
Προσφέρεις μια απόλαυση, αλλά όχι θεραπεία, μην τρελαθουμε κιολας.

Μπορει για κάποιον να είσαι μουναρα, δεκτό.
Μπορεί για κάποιον τα 100+ συν ξενοδοχείο για δύο πίπες να είναι οκ δεκτό.
Μπορεί για κάποιον να είναι εμπειρία μασάζ το χαιδεμα που κάνετε, αισθησιακό ή μη, με χέρια, σώμα κτλ, δεκτό.
Αλλά θεραπευτριες δεν είστε.
Οι άνθρωποι δηλαδή που το σπουδάζουν χρόνια, που επενδύουν σε μηχανήματα αξίας κτλ, τι είναι?

Αυτά.
Αυτό σε πείραξε, η λέξη θεραπεύτρια;;Τι αλλο θα ακουσουμε

Δηλαδη αν ελεγε "κομμωτρια" θα ησουν οκ;

Μπήκε μια κοπέλα με ξεκαθαρα προγραμματα και τιμες,οποιος γουσταρει παιρνει,αν οχι καλώς πηγαινεις αλλου.
Δεν ξερω τι προσδοκάτε εσείς που σας ξινιζουν οι τιμες,τα ωραρια,τα εξτρα,το ενα το αλλο και κάνετε δεκάδες ερωτησεις και σχολια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.317
Like
8.979
Πόντοι
2.356
Αυτό σε πείραξε, η λέξη θεραπεύτρια;;Τι αλλο θα ακουσουμε

Δηλαδη αν ελεγε "κομμωτρια" θα ησουν οκ;

Μπήκε μια κοπέλα με ξεκαθαρα προγραμματα και τιμες,οποιος γουσταρει παιρνει,αν οχι καλώς πηγαινεις αλλου.
Δεν ξερω τι προσδοκάτε εσείς που σας ξινιζουν οι τιμες,τα ωραρια,τα εξτρα,το ενα το αλλο και κάνετε δεκάδες ερωτησεις και σχολια
Ατυπο το σχόλιο σου γιατρέ καμία σχέση η κομμώτρια με την θεραπεύτρια τώρα αν εσύ τα βλέπεις ίδια αν σε πιάσει η μέση πάνε Σε ένα Κομμωτήριό να γίνεις περδίκι
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.734
Κριτικές
99
Like
14.638
Πόντοι
25.186
Ατυπο το σχόλιο σου γιατρέ καμία σχέση η κομμώτρια με την θεραπεύτρια τώρα αν εσύ τα βλέπεις ίδια αν σε πιάσει η μέση πάνε Σε ένα Κομμωτήριό να γίνεις περδίκι
Προφανως δεν καταλαβες τι θελω να πω
Τι διαφορα εχει εχει το θεραπευτρια,το συνοδος,το μασερ,το εσκορτ κλπ;Ολοι ξερουμε περι τινος προκειται.
Τι ακριβως "θεραπεια" περιμενε δηλαδη αυτος που το εγραψε;Από αυχενικό;
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
126
Like
595
Πόντοι
81
Καλημέρα και Χρόνια πολλά!

Το έχω σπουδάσει το μασάζ.
Γνωρίζω τις θεραπείες με τα μηχανήματα, τα έχω σπουδάσει και αυτά.

Είτε εργαστείς σε Spa, είτε μόνη, "Θεραπεύτρια" λέγεσαι. Αυτός είναι ο όρος που χρησιμοποιούν για να περιγράψουν τις εργαζόμενες σε τέτοιου είδους καταστήματα, λόγω των θεραπειών που προσφέρουν (θεραπείες μασάζ, θεραπείες σώματος, θεραπείες προσώπου), όλες αυτές οι υπηρεσίες, θεραπείες λέγονται.

Έχω κάνει σπουδές και σε άλλους εργασιακούς τομείς, ωστόσο αποφάσισα να ακολουθήσω αυτό το αντικείμενο, που μου αρέσει και το αγαπώ.

Επέστρεψα Θεσσαλονίκη, όχι αναγκαστικά, αλλά λόγω ότι είχε έρθει η ώρα να επιστρέψω.
Η καταγωγή μου ειναι από εδω. Έχω οικογένεια εδώ.

Η συνεργασία μου στην Πρωτεύουσα έληξε πολύ καλά.

Αποφάσισα να ξεκινήσω να εργάζομαι εδώ μόνη και ανεξάρτητη και να φτιάξω τη ζωή μου εδώ. Όσο κι αν αγαπώ την Αθήνα, δεν σκέφτομαι να επιστρέψω.
 

stakosman54

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα ιριδα ....ass rimming (γλειφωκολι) υπηρεσια παρεχεις ????? no joke εχουμε αρκετοι αυτο το φετιχ.....
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.036
Like
10.363
Πόντοι
2.256
καλησπερα ιριδα ....ass rimming (γλειφωκολι) υπηρεσια παρεχεις ????? no joke εχουμε αρκετοι αυτο το φετιχ.....
Τι ακριβώς δεν έχεις καταλάβει από αυτα που γράφει πιο πισω σχετικά με τις υπηρεσίες της;;;;

Ααα...ξέχασα.. σιγα μην εκατσες να τα διαβασεις
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
126
Like
595
Πόντοι
81
IRiS Massage

Find & Love your inner self

Ώρα για μασαζ...μέσα σε μια Συνεδρία όλα τα παρακάτω είδη μασάζ:
Bubbles Massage
Head Massage
Χαλαρωτικές πιέσεις
Και μετά, ξεκινάμε... " τα λάδια"
Body to Body Massage
Barefoot Ashiatsu Massage

Διάρκεια/ Κόστος Συνεδρίας:
60' / 80€
90' / 100€
120' / 120€

Έξτρα Υπηρεσίες:
(Προαιρετικές, δεν συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πρόγραμμα)

Hand job +15€
Foot job + 10€
Blow job + 20€
Rim + 30€
Rim με m. Prostati + 40€
Edging slowly process +10€

Εξυπηρετώ Θεσσαλονίκη, σε:
Κατοικίες, Γραφεία, Ξενοδοχεία, Airbnb
από Δευτέρα έως Παρασκευή,
από τις 12:00 έως τις 0:00
Late night μετά τις 23:00 +10€
Σάββατο & Κυριακή κλειστά
(Κατόπιν συνεννόησης)
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
126
Like
595
Πόντοι
81
IRiS Massage

Find & Love your inner self


Μέσα σε μια Συνεδρια μπορεις να επιλέξεις ένα από τα παρακάτω είδη μασάζ:

Aromatherapy Relax Massage
Balinese Massage
Sport Massage
Foot Massage - Ρεφλεξολογία
Head Massage


Διάρκεια/ Κόστος Συνεδρίας:
60' / 50€
90' / 70€
120' / 90€

Έξτρα Υπηρεσίες:
(Προαιρετικές, δεν συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πρόγραμμα)
Hand job +15€
Foot job + 10€
Blow job + 20€
Rim + 30€
Rim με m. Prostati + 40€
Edging slowly process +10€
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
10
Like
6.400
Πόντοι
7.095
Αυτό σε πείραξε, η λέξη θεραπεύτρια;;Τι αλλο θα ακουσουμε

Δηλαδη αν ελεγε "κομμωτρια" θα ησουν οκ;

Μπήκε μια κοπέλα με ξεκαθαρα προγραμματα και τιμες,οποιος γουσταρει παιρνει,αν οχι καλώς πηγαινεις αλλου.
Δεν ξερω τι προσδοκάτε εσείς που σας ξινιζουν οι τιμες,τα ωραρια,τα εξτρα,το ενα το αλλο και κάνετε δεκάδες ερωτησεις και σχολια
Ναι αυτό με πείραξε.
Τώρα αν εσύ δεν ξέρεις τι θα πει θεραπεύτρια, πάνε και στην Εύα τη γιατρό.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.317
Like
8.979
Πόντοι
2.356
Τελευταία τροποποίηση:

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
714
Κριτικές
11
Like
3.284
Πόντοι
736
Πραγματικά αν και με το να δίνουμε λεφτά είμαστε μαλάκες αυτές μας έχουν για μεγαλύτερους μαλάκες! Η μία λέει γιατρός η άλλη λέει θεραπεύτρια… Θα μου πείτε στην Ελλάδα ότι δηλώσεις είσαι!

Ίρις συγνώμη που θα σε στεναχωρήσω αλλά αυτό που κάνεις σε καθιστά σεξεργάτρια Επουδενί θεραπεύτρια.

το θεραπεύειν είναι μία πολύ σημαντική έννοια για να την χρησιμοποιεί μία γυναίκα που Παρέχει αυτές τις υπηρεσίες.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
970
Like
2.360
Πόντοι
446
Σιγά να μην της κάνουμε και καταγγελία για αντιποίηση επαγγέλματος. Χαλαρώστε λίγο ρε μαλάκες στο Bou σχολιάζετε όχι στο διεθνές φόρουμ για την φυσικοθεραπεία. Ξέρουμε τι παρέχει η κοπέλα. Αφήστε όσους βαστάει η τσέπη τους να πάνε να χαλαρώσουν το σώμα τους και να αδειάσουν τα αρχίδια τους γιατί αλλιώς θα βγάλουν τα ψυχολογικά τους στο δρόμο και θα τους τρώμε στην μάπα.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.734
Κριτικές
99
Like
14.638
Πόντοι
25.186
Σιγά να μην της κάνουμε και καταγγελία για αντιποίηση επαγγέλματος. Χαλαρώστε λίγο ρε μαλάκες στο Bou σχολιάζετε όχι στο διεθνές φόρουμ για την φυσικοθεραπεία. Ξέρουμε τι παρέχει η κοπέλα. Αφήστε όσους βαστάει η τσέπη τους να πάνε να χαλαρώσουν το σώμα τους και να αδειάσουν τα αρχίδια τους γιατί αλλιώς θα βγάλουν τα ψυχολογικά τους στο δρόμο και θα τους τρώμε στην μάπα.
Αυτο ειπα.Τι...θεραπεια περιμενουν καποιοι;Ας πανε σε επαγγελματίες αν εχουν πιασιματα στη μεση
Mε την ιδια λογικη πολλες δηλωνουν "φοιτητριες"
Οταν τις συναντας τις ρωτας "τι σπουδαζεις και σε ποιο εξαμηνο εισαι;"αλλιως δεν παω μαζι σου;
Ολοι ξερουμε οτι αυτοι οι οροι φοιτητρια,μασεζ,θεραπευτρια,νοσοκομα κλπ λεγονται για να εξαψουν την φαντασία των πελατων
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
714
Κριτικές
11
Like
3.284
Πόντοι
736
Μπερδεύεστε κάποιοι. Ούτε θεραπεία ψάχνουμε ούτε τίποτα. Απλά γυναίκες σαν την Ίριδα σαν την Εύα για να ωραιοποιήσουν το επάγγελμα τους χρησιμοποιούν βαρύγδουπες ιδιότητες.
 

DIRECTOR

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2023
Μηνύματα
63
Like
257
Πόντοι
20
Αυτο ειπα.Τι...θεραπεια περιμενουν καποιοι;Ας πανε σε επαγγελματίες αν εχουν πιασιματα στη μεση
Mε την ιδια λογικη πολλες δηλωνουν "φοιτητριες"
Οταν τις συναντας τις ρωτας "τι σπουδαζεις και σε ποιο εξαμηνο εισαι;"αλλιως δεν παω μαζι σου;
Ολοι ξερουμε οτι αυτοι οι οροι φοιτητρια,μασεζ,θεραπευτρια,νοσοκομα κλπ λεγονται για να εξαψουν την φαντασία των πελατων
Αν θελετε περισσοτερες πληροφοριες για την κοπελα πατε στο *****.gr .....να διαβασετε τι εχει κανει στην αθηνα .
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
90
Like
82
Πόντοι
0
Σιγά να μην της κάνουμε και καταγγελία για αντιποίηση επαγγέλματος. Χαλαρώστε λίγο ρε μαλάκες στο Bou σχολιάζετε όχι στο διεθνές φόρουμ για την φυσικοθεραπεία. Ξέρουμε τι παρέχει η κοπέλα. Αφήστε όσους βαστάει η τσέπη τους να πάνε να χαλαρώσουν το σώμα τους και να αδειάσουν τα αρχίδια τους γιατί αλλιώς θα βγάλουν τα ψυχολογικά τους στο δρόμο και θα τους τρώμε στην μάπα.
Χάχα Χάχα σωστός μυστή μου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom