Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 259
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
333
Πόντοι
20
.

.

.

.

...εξακολουθεις να μν δεχεσαι πμ κ γραφει οτι "Ο συγκεκριμένος χρήστης δε βρέθηκε."!
Απευθυνσου στον @antisthenis να κοιταξει τον λογαρισμο σου, δν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει!
Σ ' ευχαριστώ Οντίν θα του στείλω μήνυμα

Μήπως βγάλουμε άκρη γιατί τα έψαξα όλα και δε ξέρω τι γίνεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Iris να κλείσω ραντεβού μαζί σου τώρα που κοιμούνται οι άλλοι; :P
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
480
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Πώς σου στέλνουμε μήνυμα έχεις κάποιο τηλέφωνο?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Odin δεν έβγαλα άκρη με τα pm.
Τα coockies δε τα βρήκα. Έκανα μόνο την επανεκκίνηση της συσκευής.

Βασικά δύο πράγματα δε μου λειτουργούν. Τα pm και τα emogi.
Τα emogi δεν δούλευαν και σε μένα ξαφνικά εδώ και δύο χρόνια αλλά τελευταία επανήλθαν χωρίς να κάνω κάτι ,μικρό το κακό ,δώσε προτεραιότητα στην επίλυση των π.μ
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
126
Like
342
Πόντοι
21
Ti εννοείς αδερφούλη?
Τιποτα κακό αγαπητέ συναθλητή . Θεσσαλονικιός γαρ γνωριζόμαστε πάνω κάτω ( αν και δεν μπορώ να πω ότι είμαι και από τα πιο ενεργά μέλη της παρέας ) και επειδή κι εμένα τα ματουδια μου έπεσαν στην Αθήνα είδα ακόμα έναν συντοπίτη του οποίου το βλέμμα έπεσε στην εν λόγω κυρία . Ηταν καθαρά χιουμοριστικό το σχόλιο
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.981
Like
7.641
Καλημέρα σε όλα τα μέλη! Με ολη την αγάπη και το σεβασμό που τρέφω στον πρόσωπό σας θα πρέπει να σας ενημερώσω ώστε να είναι ξεκάθαρο για να μην προκύψουν θεματάκια στο μέλλον ότι ουδεμία συνεργασία υπάρχει με την ίριδα ούτε κάποιο franchise του diamonds Μassage έχει ανοίξει στη θεσσαλονίκη με δική μου έγκριση. Οπότε παρακαλώ την ίδια να το ξεκαθαρίσει, να αποκτήσει τη δική της φιλοσοφία και ταυτότητα κ να αφαιρέσει από το φωτογραφικό υλικό της κ υπηρεσίες της copy paste την υπογραφή του γραφείου.
Αυτά προς το παρόν.
Με εκτίμηση ΤΕΑ.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Καλημέρα σε όλα τα μέλη! Με ολη την αγάπη και το σεβασμό που τρέφω στον πρόσωπό σας θα πρέπει να σας ενημερώσω ώστε να είναι ξεκάθαρο για να μην προκύψουν θεματάκια στο μέλλον ότι ουδεμία συνεργασία υπάρχει με την ίριδα ούτε κάποιο franchise του diamonds Μassage έχει ανοίξει στη θεσσαλονίκη με δική μου έγκριση. Οπότε παρακαλώ την ίδια να το ξεκαθαρίσει, να αποκτήσει τη δική της φιλοσοφία και ταυτότητα κ να αφαιρέσει από το φωτογραφικό υλικό της κ υπηρεσίες της copy paste την υπογραφή του γραφείου.
Αυτά προς το παρόν.
Με εκτίμηση ΤΕΑ.
Τεα εσύ κωλαρακι δίνεις ...;

Να προτιμήσουμε εσένα δηλαδις...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.981
Like
7.641
Τεα εσύ κωλαρακι δίνεις ...;

Να προτιμήσουμε εσένα δηλαδις...
ΟΧΙ φίλε μου δεν δίνω και δεν πηδιέμαι γενικότερα οπότε να μη με επιλέξεις με την καμία και για να μη σπαμάρουμε ό,τι θέλεις στο δικό μου νήμα
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
333
Πόντοι
20
Καλημέρα και ζητώ συγγνώμη.
Θα στείλω pm στον Αντισθένη για να διαγράψει όλο το thread, ώστε να το ξεκινήσω από την αρχή σωστά.
Ζήτω συγγνώμη για την αναστάτωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.967
Like
11.716
Πόντοι
3.656
Καλημέρα και ζητώ συγγνώμη.
Θα στείλω pm στον Αντισθένη για να διαγράψει όλο το thread, ώστε να το ξεκινήσω από την αρχή σωστά.
Ζήτω συγγνώμη για την αναστάτωση.
Nα κανεις και 12 μετανοιες και να πεις και 14 φορες το πατερ ημων
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Καλημέρα και ζητώ συγγνώμη.
Θα στείλω pm στον Αντισθένη για να διαγράψει όλο το thread, ώστε να το ξεκινήσω από την αρχή σωστά.
Ζήτω συγγνώμη για την αναστάτωση.
για παρτο απο την αρχη κυρια ιριδα γιατι αυτο ειναι οτι ναναι

βαλε τηλ στο πρωτο ποστ απο στην αρχη και ποτε ξεκινας να μην σκρολαρουμε 8 σελιδες μαιντανιλικι + ελα να πουμε και τι να πουμε
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Καλημέρα και ζητώ συγγνώμη.
Θα στείλω pm στον Αντισθένη για να διαγράψει όλο το thread, ώστε να το ξεκινήσω από την αρχή σωστά.
Ζήτω συγγνώμη για την αναστάτωση.
Θεωρώ πως μια χαρά βρίσκουμε πληροφορίες εμείς τα μέλη και οι εν γεννει πελάτες σου χωρίς να χρειαστεί να αλλάξεις στο νήμα κάτι.

Ακόμα και γω που δεν έχω ιδέα ποια είσαι,είπες πως κάποτε εργαζόσουν αλλού,ευχαρίστησες το γραφείο για ότι σου μαθε και καπάκι βγήκε το "γραφείο" να πει πως ; Δεν έχετε καμμία σχέση πια μεταξύ σας;

Δεν μας απασχολεί και πάμε παρακάτω.

Το μόνο που μας απασχολεί είναι να μπεις στον αγώνα σύντομα να σε απολαύσουμε
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
4
Like
3.583
Πόντοι
456
Θεωρώ πως μια χαρά βρίσκουμε πληροφορίες εμείς τα μέλη και οι εν γεννει πελάτες σου χωρίς να χρειαστεί να αλλάξεις στο νήμα κάτι.

Ακόμα και γω που δεν έχω ιδέα ποια είσαι,είπες πως κάποτε εργαζόσουν αλλού,ευχαρίστησες το γραφείο για ότι σου μαθε και καπάκι βγήκε το "γραφείο" να πει πως ; Δεν έχετε καμμία σχέση πια μεταξύ σας;

Δεν μας απασχολεί και πάμε παρακάτω.

Το μόνο που μας απασχολεί είναι να μπεις στον αγώνα σύντομα να σε απολαύσουμε
Έτσι ακριβώς !
Μακάρι να ήταν Αθήνα βέβαια…
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
90
Like
333
Πόντοι
20
Δεν έχω συνεργασία με το Diamonds massage Athens

Μόνη μου ανεξάρτητα πάω να ξεκινήσω.

Απλώς πρέπει να βάλω το νήμα σε τάξη.

Γι' αυτό ψάχνω πως κάνουν διαγραφή thread, στο μεταξύ έχω στείλει και pm στον Αντισθένη να μου το διαγράψει, σε περίπτωση που δε το καταφέρω μόνη μου.

Έτσι όπως τα έχω γράψει, φαίνεται σαν franchise, που δεν είναι.
Δεν έχει ανοιχτεί κανένα franchise. Δεν υπάρχει καμία συνεργασία.

Πρέπει απλώς να το διορθώσω.

Το φτιάχνω κι επιστρέφω.

Ευχαριστώ πολύ
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Έτσι ακριβώς !
Μακάρι να ήταν Αθήνα βέβαια…
Ρε τυπε εσείς Αθήνα έχετε χίλιες οχτακοσιες χιλιάδες επιλογές,εμείς βόρεια Ελλάδα θα αρχίσουμε να το χώνουμε ο ένας στον άλλο αν δεν εμφανιστούν κοπέλες σαν την Ιριδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom