Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (15 μέλη και 28 επισκέπτες)
OP
OP
I

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
62
Like
164
Πόντοι
0
.

.

.

.

...εξακολουθεις να μν δεχεσαι πμ κ γραφει οτι "Ο συγκεκριμένος χρήστης δε βρέθηκε."!
Απευθυνσου στον @antisthenis να κοιταξει τον λογαρισμο σου, δν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει!
Σ ' ευχαριστώ Οντίν θα του στείλω μήνυμα

Μήπως βγάλουμε άκρη γιατί τα έψαξα όλα και δε ξέρω τι γίνεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.140
Πόντοι
456
Odin δεν έβγαλα άκρη με τα pm.
Τα coockies δε τα βρήκα. Έκανα μόνο την επανεκκίνηση της συσκευής.

Βασικά δύο πράγματα δε μου λειτουργούν. Τα pm και τα emogi.
Τα emogi δεν δούλευαν και σε μένα ξαφνικά εδώ και δύο χρόνια αλλά τελευταία επανήλθαν χωρίς να κάνω κάτι ,μικρό το κακό ,δώσε προτεραιότητα στην επίλυση των π.μ
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
121
Like
326
Πόντοι
21
Ti εννοείς αδερφούλη?
Τιποτα κακό αγαπητέ συναθλητή . Θεσσαλονικιός γαρ γνωριζόμαστε πάνω κάτω ( αν και δεν μπορώ να πω ότι είμαι και από τα πιο ενεργά μέλη της παρέας ) και επειδή κι εμένα τα ματουδια μου έπεσαν στην Αθήνα είδα ακόμα έναν συντοπίτη του οποίου το βλέμμα έπεσε στην εν λόγω κυρία . Ηταν καθαρά χιουμοριστικό το σχόλιο
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.537
Καλημέρα σε όλα τα μέλη! Με ολη την αγάπη και το σεβασμό που τρέφω στον πρόσωπό σας θα πρέπει να σας ενημερώσω ώστε να είναι ξεκάθαρο για να μην προκύψουν θεματάκια στο μέλλον ότι ουδεμία συνεργασία υπάρχει με την ίριδα ούτε κάποιο franchise του diamonds Μassage έχει ανοίξει στη θεσσαλονίκη με δική μου έγκριση. Οπότε παρακαλώ την ίδια να το ξεκαθαρίσει, να αποκτήσει τη δική της φιλοσοφία και ταυτότητα κ να αφαιρέσει από το φωτογραφικό υλικό της κ υπηρεσίες της copy paste την υπογραφή του γραφείου.
Αυτά προς το παρόν.
Με εκτίμηση ΤΕΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom