Νέα

Ιουλία Καραπατάκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cardi( anal )ios

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
83
Πόντοι
0
Πιστέυω συναγωνιστές είναι απ τα αδικημένα ορφανά ( χωρίς νημα ) γκομενετα ! Παρότι το πιθανότερο να ασπάζεται woke αρλουμπες βγάζει πάντα κάτι πολύ θετικό και έχει να δώσει υλικό μπόλικο απ τα χορταστικά καλουδια της...
 
OP
OP
C

Cardi( anal )ios

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
83
Πόντοι
0
1000012992.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1000012994.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1000012993.jpg
 
OP
OP
C

Cardi( anal )ios

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
83
Πόντοι
0

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Δεν είναι τόσο καυλετο. Την έχω δει παραλία γαλισα Σύρο τόπλες πριν γίνει γνωστή. Την έχω πετύχει άλλες 20 φορές. Πάντα με «φίλη». Πρέπει να είναι φαν του ψαλιδιού. Από κοντά βγάζει πιο πολύ σε πρωτοψάλτη, Τσανακλίδου κτλ για τους γνωστες παρά σε Καύλετο. Επίσης είναι καμία 38-39 δεν είναι μπουμπουκακι.
Πάραυτα της τον κουμπώναμε δίχως αύριο
 
OP
OP
C

Cardi( anal )ios

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
83
Πόντοι
0
Δεν είναι τόσο καυλετο. Την έχω δει παραλία γαλισα Σύρο τόπλες πριν γίνει γνωστή. Την έχω πετύχει άλλες 20 φορές. Πάντα με «φίλη». Πρέπει να είναι φαν του ψαλιδιού. Από κοντά βγάζει πιο πολύ σε πρωτοψάλτη, Τσανακλίδου κτλ για τους γνωστες παρά σε Καύλετο. Επίσης είναι καμία 38-39 δεν είναι μπουμπουκακι.
Πάραυτα της τον κουμπώναμε

Δεν είναι τόσο καυλετο. Την έχω δει παραλία γαλισα Σύρο τόπλες πριν γίνει γνωστή. Την έχω πετύχει άλλες 20 φορές. Πάντα με «φίλη». Πρέπει να είναι φαν του ψαλιδιού. Από κοντά βγάζει πιο πολύ σε πρωτοψάλτη, Τσανακλίδου κτλ για τους γνωστες παρά σε Καύλετο. Επίσης είναι καμία 38-39 δεν είναι μπουμπουκακι.
Πάραυτα της τον κουμπώναμε δίχως αύριο
Η κατάληξη σου τα λέει όλα φίλε μου ! Δίχως αύριο! Θεωρώ ότι και στα ψαλίδια λέει ναι και έναν ταλαιπωρο Κουλτουριαρη περιφερει ως επίσημο...θεωρώ λατρεύει την ηδονή παρότι δεν έχει δοκιμάσει ακομη τα αληθινά της όρια... 38 είναι πράγματι αλλά αποπνέει σχετική φρεσκάδα ακομη
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
για μουνια σοβαρα, μονο αργυροτοξος και κλωνοσατοβ.
ολες οι υπολοιπες απλα ΔΕ βλεπονται :coffee:
 

redtattoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
289
Like
1.217
Πόντοι
201
Δεν ηταν τοσο καλη, αλλα βελτιωθηκε. Την ειχα πετυχει σε εξοδο και μαλιστα κατσαμε στο ιδιο τραπεζι. Κοινη παρεα.
Τοτε ηταν κοριτσακι. Φαινοταν. Τωρα ειναι πιο "γυναικα"
 
OP
OP
C

Cardi( anal )ios

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
83
Πόντοι
0
Δεν ηταν τοσο καλη, αλλα βελτιωθηκε. Την ειχα πετυχει σε εξοδο και μαλιστα κατσαμε στο ιδιο τραπεζι. Κοινη παρεα.
Τοτε ηταν κοριτσακι. Φαινοταν. Τωρα ειναι πιο "γυναικα"
Πρέπει να επιβραβευουμε την βελτίωση! Θεωρώ τα καλύτερα είναι ακομη μπροστά οσο κάνει επιτυχία και γίνεται ολοενα πιο mainstream ♥️
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.595
Πόντοι
206
Δεν είναι τόσο καυλετο. Την έχω δει παραλία γαλισα Σύρο τόπλες πριν γίνει γνωστή. Την έχω πετύχει άλλες 20 φορές. Πάντα με «φίλη». Πρέπει να είναι φαν του ψαλιδιού. Από κοντά βγάζει πιο πολύ σε πρωτοψάλτη, Τσανακλίδου κτλ για τους γνωστες παρά σε Καύλετο. Επίσης είναι καμία 38-39 δεν είναι μπουμπουκακι.
Πάραυτα της τον κουμπώναμε δίχως αύριο
Μ'αρέσει που είσαι επιλεκτικός.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.514
Like
6.150
Πόντοι
2.356
Την εχω δει σε αρκετά live, την έχω πετύχει και σε καφέ στη διπλανή παρέα.
Αν δεν ξέρεις ποια είναι δεν της ρίχνεις δεύτερη ματιά.
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
611
Κριτικές
10
Like
2.775
Πόντοι
736
Σιγα την μπαζολα.Την εχω δει απο κοντα λογω κοινης παρεας,60 ευρω μονο για τους βυζους και πολλα λεω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom