Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 357 άτομα (35 μέλη και 322 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απογευματινή τσάρκα στον δρόμο της ακολασίας, ακα Φυλής. Μίνι τσάρκ κατά την κλίμακα Ντέρτι. Περισσότερο πήγα ενδιαφερόμενος για την Κάρμεν που ανέφερε ο Πρόεδρος στο Φυ65, και ελπίζοντας να είναι η γνωστή παλιά γυρολόγος, από Φυ109κα, αλυσίδα και αλλού... Κατά τα λοιπά, πολύ ντάουν σήμερα, μιας και έφαγα την μέρα μου να τσακώνομαι σε εφορίες.

Φυ65κα - Ξανθιά πολύ φάκαμπλ προμίλφ, απλό πρόγραμμα, στα υπόψη
Φυ65πα - Άννα Μαρία η τσέχα είπε η τσα^2, στο δωμάτιο, νομίζω ότι την έχω δει και ήταν μπάζο οπότε τιγκανά
Φυ67 - Ξανθιά φάκαμπλ με φουλ
Φυ69κα - Χαιρετίστηκα με την τσα^2 από Φυ17κα, και μου παρουσίασε ένα πολύ φάκαμπλ μελαχροινό άλογο, τύπου Μιχαέλλας.
Στα υπόψη, απλά ήμουν πολύ ντάουν σήμερα. Απλό πρόγραμμα
Φυ & ΜΠ - μπαζοθύελλα με φουλ πρόγραμμα (= δυο χάλια ρωσίδες)
Φυ92δε - μελαχροινό φάκαμπλ, το έχω δει πολλές φορές αλλά δεν θυμάμαι μέρη
Φυ74 - ανοικτό το δεξί μελαχροινό μέτριο με χάλια πρόσωπο, φουλ
Φυ80 - Αλεξάνδρα, ξανθιά φάκαμπλ με φουλ
Φυ66δε - μια μέσα και ένα μελαχροινό μπάζο. Βαρέθηκα από το περίμενε και την έκανα στα δέκα λεπτά
Φυ66αρ - το απροσδιορίστου φύλου πανκ πλάσμα που εκτελούσε χρέη τσα^2ς μου παρουσίασε ένα γυφτομπάζο με φουλ
Φυ54κα - Λάουρα, ξανθιά φάκαμπλ, απλό νομίζω
Φυ54πα - μίλφ μέτριο με φουλ

Στο σημείο αυτό, και επειδή βαριόμουν να πάω σε κανένα στανταράκι (πχ. αννούλα στα ψηλά νούμερα), την κοπάνησα από Ιουλιανού.

Πέρασα από τα μπουρδελάκια της Χωματιανού:

Στο ισόγειο, δύο μπάζα (το ξανθό είχε πολύ καλό σώμα αλλά χάλια πρόσωπο).
Στο πάνω ήταν η Μαρίνα, ξανθιά πολύ φάκαμπλ με απλό.

Στην συνέχεια βγήκα Σάμου και περπάτησα προς το σταθμό του Μεταξουργείου. Θυμήθηκα εποχές που ζούσε εκεί μια συγγενής (η οποία μετακόμισε στα ΒΠ και μετά σε τόπο φωτεινό, σε τόπο χλοερό, σε τόπο αναψύξεως ένθα απέδρα κάθε οδύνη, λύπη και στεναγμός), και περνούσα τακτικά για να την δω... μιλάμε για δεκαετία του 1980. Θυμάμαι κάπου εκεί είχε και ένα τουλάχιστον μπουρδελάκι... (πατέρα γιατί έχει αυτό το σπίτι φωτάκι; )

Τις σκέψεις μου διέκοψαν δύο γάτες που έβγαζαν τα μάτια τους σκούζοντας κάτω από παρκαρισμένο αμάξι, ενώ σε παρακείμενο ουζερί/καφενείο ονόματι Νέδα (προφανώς από τον ομώνυμο ποταμό, ο οποίος πρέπει να είναι ο μοναδικός γένους θηλυκού) ο κόσμος έβλεπε τηλεόραση. Το σκούξιμο μου γέννησε μια αμυδρή ερωτική επιθυμία, και σκέφτηκα να περάσω από Κω166κα για να ταΐσω την Ευά, αλλά βγαίνοντας στην Δεληγιάννη, αποφάσισα να πάρω το αμάξι μου και να τιγκανά.
 

Επισκέπτης
Απογευματινή τσάρκα στον δρόμο της ακολασίας, ακα Φυλής. ...
Γεια σου street  :) είχες χαθεί για λίγο
Βλέπω ήταν μελαγχολική η τσάρκα σου σήμερα. Δεν πειράζει υπάρχουν κι αυτές οι μέρες.
"χωρίς αυτή τη σκοτεινιά τα χρόνια μένουν άδεια" λέει ένα άσμα

συναδελφικούς χαιρετισμούς και ευχές  :rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μα αγαπητέ μου, τι μανία είναι αυτή με τους πυραύλους και τα συνοδευτικά τους;  :2funny:
Ο κύριος ΠΥΡΑΥΛΟΣ όπως είχες πει κ συ έχει μια ανεξήγητη εμμονή με τα φαλλικά σύμβολα και αντικείμενα. Για κανόνισέ του ένα ραντεβού με τον Σουγκράνιες. :2funny:
Ναι! Πράγματι!

Ο Πύραυλος έχει κάνει ενδιαφέροντες συνειρμούς ως προς την εκτόξευση και ως προς την εκσπερμάτωση ...  :cheesy:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Γεια σου street  :) είχες χαθεί για λίγο
Βλέπω ήταν μελαγχολική η τσάρκα σου σήμερα. Δεν πειράζει υπάρχουν κι αυτές οι μέρες.
"χωρίς αυτή τη σκοτεινιά τα χρόνια μένουν άδεια" λέει ένα άσμα

συναδελφικούς χαιρετισμούς και ευχές  :rockon: :rockon: :rockon:

Τύπε ευχαριστώ. Μπορεί να μην έκανα τσάρκ μοδεφάκα σήμερα, αλλά τουλάχιστον είπα να ενημερώσω.
Κρίμα και το πρωί είχε ξεκινήσει καλά... στην δε ουρά περίμενα μαζί με τον πανούση.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Απογευματινή τσάρκα στον δρόμο της ακολασίας, ακα Φυλής.

Να παραθέσω ένα συμπλήρωμα

Φυλής 69 άνω: Μάγια, Τσέχα 20χρονη ήταν εκεί και το περασμένο Σάββατο. Συμπαθητική παρουσία, γλυκό προσωπάκι, ωραίο σώμα, λίγο υποτονική φάνηκε, νομίζω έχει δοθεί περιγραφή κι από προηγούμενους συναγωνιστές. Η Χριστίνα μάλλον έχει μειώσει τις βάρδιες ή κάτι τέτοιο.

Φυλής 71 κάτω: Ρένια νομίζω, Ρωσσίδα, ξανθιά, ψηλή, το σώμα μου φάνηκε κάπως ατσούμπαλο. Υπηρεσίες περιελάμβαναν τελειωτικό στο στήθος, φιλάκια κλπ συν τα υπόλοιπα γνωστά, κουλούρι νομίζω, δεν ανακοινώθηκε. Η κυρία Εύα μας αποκάλυψε ότι δουλεύει εκεί μόνο 3 ημέρες, κι όλοι οι πελάτες εκθειάζουν τα προσόντα της μιας και γλείφει πατοκόρφως. Επίσης μας έκανε μια ανασκόπηση της καριέρας της ιδίας και τόνισε ότι 8 χρόνια στα μπουρδέλα έχουν περάσει κάπου 80.000 ψολές και ότι δεν έχει φέρει ποτέ πατάτα. Ομιλεί Ρωσσικά (ασφαλώς) και Γαλλικά. Τα Αγγλικά τα ψιλομαθαίνει. Επειδή δε μιλάμε καμία από τις παραπάνω γλώσσες αποχωρήσαμε. Καθώς φεύγαμε μας έριξε το σύνηθες κράξιμο και δήλωσε ότι γυρνάμε πάλι στα ίδια :)

Φυλής 71 άνω την είδα κάπως φευγαλέα, δεν επρόκειτο σίγουρα για τη Φραουλίτσα-Καραμελίτσα και ενίοτε Χρυσομουνίτσα Σάντρα πάντως.

Αυτά.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Απλά για την ιστορία των αμαρτιών και των παραισθήσεων να συμπληρώσω ...

ΦΥΛΗΣ 71 ΥΠΟΓΕΙΟ
Φλώρη από Φωκαίας 22 υπερυψωμένο ισόγειο (πρόσφατα), κολασμένη κοπέλα που σε οδηγεί να δοκιμάσεις τον εαυτό σου ή να βάλλεις στοίχημα (με τον εαυτό σου) αν θα τελειώσεις ...

:grin:

...

και άλλα πολλά που δεν θυμάμαι ή δεν θέλω να γράψω για να μην  στεναχωρήσω ορισμένους φίλους...  ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

:helpplea:

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ
Έρρικα από Φυλής 86 ισόγειο, παλαιότερα από Ιάσωνος 46 ισόγειο δεξιά (στο μέσα μελαγχολικό δωμάτιο) αλλά και απο την Ρουμανία...

Πολύ μακριά μελαχρινά μαλλιά ...

Υπερ - ικανοποιητικούς βύζους και φασιστική (καθώς και αποφασιστική) ιδεολογία ...

:cheesy:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Να συμπληρωσω και εγω....στην 2ερη βαρδεια!!Ο φοοτ εχη δικιο,επανω ειναι η Μαγια στο φ.69!!Ο τσατσος ειπε οτι η χριστινα λειπη!!Στο φ.71 επανω,νεαρα ισπανης,που δεν μιλαη ελληνικα,αλλα γαλλικα,αδυνατο σωμα,1,5 στηθος και σχετικα καλο κωλο.Στο Φ.92 αριστερα ηταν η Μικυ,Μ.Προδρομου υπογειο ηταν η Συλβια!Στο Φ.59 επανω,Τζασμιν κοντο με καυλωτικο στρινκγ μαυριδερον!Στο Φ.84 κατω Σονια η ιταλις,στο πανω,Μαργαριτα και Μαρια!Στο Φ86 κατω :think:καποια καινουργια ειπε η τσα,επανω,Μικαελα!!
Φυλης 109 η Αννα!!Κατω!!
Φυλης 109 επανω Λαουρα!!
Φ.134 επανω Χριστινα,ψηλο 1,5 στηθος,με λεκανες και κωλο ελαφρως γεμισμενο!!
Φυλης 134 ισογειο,μας την συστησε σαν Εμανουελα,αλλα ηταν η Αλεξανδρα απο Φωκαιας 22 υπογειο!!
Φυλης 134 υπογειο,Λιλυ,κοντο ελαφρως γεματουλικο τσιγγανοειδες!!
Φωκαιας 17 Δυο κορασιδδες,Μαρια και η αδελφη της Αννας Μαριας :grin:
Φωκαιας 17 επανω δεν ανεβηκα,πιθανως Τανια η γραφικη!!
Φωκαιας 19 νεο,ψηλο αδυνατο με μαυρα σοσονια καυλωτικο σεξι σεξ σχεδον καλυμενο!!
Φωκαιας 25 επανω Τζουλια ειπε η τσα με φουλ,πιθανως η ερρικα!!
Φωκαιας 25ισογειο η νιαου κατα ρον..Μονικα!!
Φωκαιας 25 υπογειο,η Χριστινα καλο μιλφ!!
Φωκαιας 27 κατω η Γιαννα!!
Φωκαιας 27 πανω η Ελενα,που μας χουφτωσε τα @@ και μας ακολουθησε εξω απο την πορτα στις σκαλες!!Πρωτη φορα την ειδα να κανη κατι τετοιο!!
Στο Φ.66 η Καυλο ντενιζα με κοκκινα εσσωρουχα,τραβηξε το πορνομυαλο μου,αυτο ειχε σαν συνεπεια αφηρημενος να τρακαρο με τους αγαπητους Τσεγιεν και Σπιντ,τομαρι πιτσιλιστι που χωθηκες?Τα σεβη μου κυριοι!!
Διδυμου 8 επανω,ΠατουροΑντινα!!
Διδυμου 8 γαλλις μαυριδερι κοντη,πολωνεζα ειπε η τσα!!
Διδυμου 16 Λιλιαν επεστρεψε!!
Διδυμου 18 υπογα απο φ.86 κατω η κωλαρου Ειρηνη!!
Διδυμου 18 επανω Αλιονα!!
Διδυμου 20 η κουρασμενη Γιουλι!!
Ελλης 3 Ισαβελα!!
Τα υπολοιπα σπιτακια τα συμπληρωσαν οι αλλοι συναγωνιστες!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
επίσκεψη σε Αννα απο Φ109Β και Κατερίνα στο Καλύμνου 48Α. Πολύ αξιόλογες και οι δύο. Εγραψα και κριτικές που πιστευω οτι θα αναρτηθούν σύντομα.  :think: :think: :think:

επίσης ξαναείδα την ξανθιά Λάουρα στο Φ109Α που μου είχε κανει εντύπωση την αλλη φορά. Πιθανών να τσεκαριστεί σύντομα.  :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Η Σόνια η Ιταλίδα από Φυλής 84, απόγευμα δουλεύει τώρα?  :think:
Πρωί δεν είναι πλέον?
Ξέρεις κανένας αύριο αν θα είναι και σε ποια βάρδια?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Χθες το βραδακι κι εχοντας τη διαθεση του Johnny Cash οταν τραγουδουσε i hurt myself today,to see if i still feel,κατηφορισα στους γνωστους πορνοδρομους..μην περιμενετε καποια περιγραφη των οσων ειδα,οπως εχουν κανει οι προηγουμενοι πορνοπεριηγητες..δεν εχω ουτε το τελεντο ουτε τη μνημη ..ξεκινημα παντα απο Διδυμου 8β γιατι τρελαινομαι να χαζευω τα ποστερς του και ειδικα αυτο που ειναι απεναντι απ την εισοδο,στο οποιο δεσποζει η πιο καυλοτελειωμενη γκομενα..η κοπελα που παρουσιαστηκε ηταν ισως η πιο αξιολογη απ οσες ειδα..αφου γλιστρησα τη σκια μου επιλεκτικα σε καμμια 10αρια ακομα οικισκους,κατεληξα στο Αλκ 113..Αλισα-Μαρινα..Αστοχη επιλογη,αφου η επιθυμια της για εξαγωγη των μιζερων εσοψυχων της αλλοιωσε την οποια σεξοανακουφιση μου ειχε μολις προσφερει..κι αφου μου κολλησε το πορνικο κωλαρακι της γκομενας στο Δ8β,σημερα θα ξαναχωθω στους μπλουζ δρομους της ηδονης προς αναζητηση του.. ενα μεγαλο ευχαριστω στους κυριους που μας κρατουν ενημερους..
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
στο Ελλης την απογευματινη βαρδια την εχουν εναλλαξ -μια η μια και μια η αλλη- η Βαλια και η Ισαβελα  :think:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Η Σόνια η Ιταλίδα από Φυλής 84, απόγευμα δουλεύει τώρα?  :think:
Πρωί δεν είναι πλέον?
Ξέρεις κανένας αύριο αν θα είναι και σε ποια βάρδια?

Furby απ' ότι κατάλαβα η Σόνια κάνει διπλοβάρδια διότι έχει χεστεί στο ευρώ. Να'ναι καλά το κορίτσι να τα χαίρεται. Δυστυχώς έχει γίνει βιαστική (και λογικό είναι δηλαδή).
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Η Σόνια η Ιταλίδα από Φυλής 84, απόγευμα δουλεύει τώρα?  :think:
Πρωί δεν είναι πλέον?
Ξέρεις κανένας αύριο αν θα είναι και σε ποια βάρδια?

Κατά κύριο λόγο εργάζεται πρωί.
Αλλά, από ότι κατάλαβα , παίζει και μερικά απογεύματα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τροφωνίου 13 κάτω – Καστανή νεαρή τσιγγάνα με μεγάλα πεσμένα βυζιά μέσα σε ολόσωμο βρακί. Ελ.στοματικό κα πρωκτικό.
εδω ο ντερτυ αναφερεται στην ελβιρα

μπορει κανεις να επιβεβαιωσει αν κανει ελευθερο στοματικο,γιατι οταν της ειχα πει στο δωματιο οτι θελω πιπα με καποτα μου λεγε οτι δεν το κανει ελευθερο ουτε με ολα τα λεφτα του κοσμου

ή ανακοινωνεται ψευδως στο σαλονι και μεσα δεν κανει,ή το βρωμομουνο με δουλευε
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
εδω ο ντερτυ αναφερεται στην ελβιρα

μπορει κανεις να επιβεβαιωσει αν κανει ελευθερο στοματικο,γιατι οταν της ειχα πει στο δωματιο οτι θελω πιπα με καποτα μου λεγε οτι δεν το κανει ελευθερο ουτε με ολα τα λεφτα του κοσμου

ή ανακοινωνεται ψευδως στο σαλονι και μεσα δεν κανει,ή το βρωμομουνο με δουλευε
Νομιζω οτι η ελβιρα κανη φουλ!!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αν μιλάμε για την γνωστή Ελβίρα που δούλευε παλιά στην αλυσίδα, δεν κάνει πίπα ακά απ' ότι θυμάμαι.
Το φουλ αφορά το κουλούρι που κάνει.

Πρόεδρε, πως ήταν αυτή η Κάρμεν που είχες δει στο Φυ65κα πριν 2 μέρες;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Αν μιλάμε για την γνωστή Ελβίρα που δούλευε παλιά στην αλυσίδα, δεν κάνει πίπα ακά απ' ότι θυμάμαι.
Το φουλ αφορά το κουλούρι που κάνει.

Πρόεδρε, πως ήταν αυτή η Κάρμεν που είχες δει στο Φυ65κα πριν 2 μέρες;
Στο Φ.40 υπογειο ειχα δη μια καρμεν!1,70 ΜΕ 1,5 Στηθος και λιγα παισηματακια στο κωλο!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
γαμησα τη στελλα χθες στο ιασωνος 46 το μεσαιο

δε θα γραψω κριτικη γιατι ειχα πολυ ασχημη μερα και το ψυχολογικο αντικτυπο του γαμησιου πανω μου,χαθηκε μεσα στα απειρα νευρα που ειχα

παντως η στελλα ηταν αρκετα εως πολυ καλη σε υπηρεσιες και διαθεση(βαθμος 8) και καθολου βιαστικη.το σπιτακι για τον πουτσο εντελως,η τσα2 επισης...και η στελλα παιρνει (πλεον?) 15 ευρω

ειναι ψηλη βυζαρου με πολλα κρεατα γενικα,κυριως στο κορμο του σωματος της...τα ποδια της ειναι αναλογικα αδυνατα και ο κωλος της μαζεμενος και οι τρυπουλες της ωραιες...
γενικα ομως ειναι μπαζο.

οσοι θολωσετε απ τα βυζια ,μπειτε...δε θα τα κλαψετε σε καμια περιπτωση τα 15...

στο ιασωνος 31(?) στο υπογειο,διπλα απ το κλειστο χοστελ,επαιζε μια μαυρη ,πολυ εντυπωσιακη γαζελα,για τους nigger lovers

στο ιασωνος 37β δεν ηταν η συλβια...

κατα τ αλλα μια απ τα ιδια και κωμιοκοτραγικες καταστασεις  :cheesy:με πρωταγωνιστες τσατσαδες,πακηδες,μεθυσμενους και μαστουρωμενους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom