Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (35 μέλη και 217 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
re νωντα ανεβηκες βραδυ στην ιασωνος :huh:
μλκς λες νωντα :birdman:η στελλα παντα 15 επαιρνε να σημειωσω οτι δεν την εχω παρει και ουτε καν που περναει απο το μυαλο μου μην παρεξηγηθω :grin:
 

Επισκέπτης
Κάτσε ρε, η Στέλλα δεν είναι η γριά που έλεγε ο Ντέρτυ ότι τα κάνει όλα ακάποτα; :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
re νωντα ανεβηκες βραδυ στην ιασωνος :huh:
μλκς λες νωντα :birdman:η στελλα παντα 15 επαιρνε να σημειωσω οτι δεν την εχω παρει και ουτε καν που περναει απο το μυαλο μου μην παρεξηγηθω :grin:
πρωι

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι πριν μια βδομαδα ειχε ανακοινωθει τιμη 10 ευρω στο σαλονι

μαλιστα οταν η τσα2 κι η στελλα παρουσιαστηκαν χθες στην ανακοινωση της τιμης,ψιλοκοιταχτηκαν λες και το αποφασισαν εκεινη την ωρα...
 

Επισκέπτης
Δεν είναι αυτή;

Ακάποτα νέα: Σε επίσκεψη μου στο Ιάσωνος 36 πέτυχα μια πολύ παλιά gilf καραβάνα (Στέλλα νομίζω). Η Στέλλα είναι ξανθιά με κοντό μαλλί, αρκετά κιλά παραπάνω, μάλλον ελληνίδα. Φαινόταν αρκετά καμένη και από παλιότερα που την έβλεπα. Μου ανακοίνωσε υπερφουλ πρόγραμμα (πιο φουλ δε γίνεται):
«Τσιμπούκι, μουνί, πρωκτικό...ότι θες θα κάνουμε...όλα ακάποτα»
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Να παραθέσω ένα συμπλήρωμα

Φυλής 69 άνω: Μάγια, Τσέχα 20χρονη ήταν εκεί και το περασμένο Σάββατο. Συμπαθητική παρουσία, γλυκό προσωπάκι, ωραίο σώμα, λίγο υποτονική φάνηκε, νομίζω έχει δοθεί περιγραφή κι από προηγούμενους συναγωνιστές. Η Χριστίνα μάλλον έχει μειώσει τις βάρδιες ή κάτι τέτοιο.

η Χριστίνα όλο λέγει οτι θα φυγει και δεν φευγει. Μάλλον το ευκολο χρημα είναι γλυκό.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
πρωι

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι πριν μια βδομαδα ειχε ανακοινωθει τιμη 10 ευρω στο σαλονι

μαλιστα οταν η τσα2 κι η στελλα παρουσιαστηκαν χθες στην ανακοινωση της τιμης,ψιλοκοιταχτηκαν λες και το αποφασισαν εκεινη την ωρα...
pav paso ρε μαν εγω αποογευματα που την πετυχαινω παντα 15 ζηταει
ροκο νεαρη ειναι αρκετα ευσωμη μελαχροινη
 

Επισκέπτης

O dirty μιλάει για Ι-36. Η Στέλλα του Lust είναι στο I-46, είναι μελαχροινή αλλά έχει βάψει το μαλλί ανοικτό καστανό. 15 έπαιρνε πάντα, δεν κάνει ακάποτα (νομίζω ούτε κώλο αλλα δεν είμαι σίγουρος), ούτε χύνεις επάνω της. Καλά τα λέει ο Lust.
 

Επισκέπτης
ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ

Η Στέλλα του ιάσωνος 36 είναι η gilf μουτσούνα που κάνει τα επικίνδυνα όπως πόσταρε και ο Ροκ. Είναι στα 10 ευρώ εδώ και πολύ καιρό, όταν κανένα άλλο σπίτι δεν έπαιζε στα 10.

Η Στέλλα του ιάσωνος 46 είναι η γνωστή βυζαρού νταρντάνα που είπατε όλοι σας. Είναι στα 15 ευρώ (ποτέ δεν ήταν στα 10). Τα συγκεκριμένα σπιτάκια εφαρμόζουν σταθερά την πολιτική των 15 πορνοευρώ.

Υ.Γ: Πήδηξα ωραία σήμερα!
 

Επισκέπτης
Χαθήκανε κι αυτές να διαλέξουν ψευδώνυμα; Τρεις χιλιάδες, Στέλλες, Μόνικες, Άννες και Αντριάνες!
Οπότε στο 46 γαμάμε αβέρτα ενώ στο 36 μπαίνουμε μόνο με στολή αστροναύτη...
Μερσί μποκού παίδες :)

Υ.Γ. Δώσε πληροφορίες για το έγκλημα Ντέρτυ :rockon:
 

Επισκέπτης
Χαθήκανε κι αυτές να διαλέξουν ψευδώνυμα; Τρεις χιλιάδες, Στέλλες, Μόνικες, Άννες και Αντριάνες!
Οπότε στο 46 γαμάμε αβέρτα ενώ στο 36 μπαίνουμε μόνο με στολή αστροναύτη...
Μερσί μποκού παίδες :)
:2funny: :2funny: :2funny:
Μη ξεχνάτε στο σπιτάκι αυτό (ι46) υπάρχουν τρύπες για μπανιστήρι στα δωμάτια

Υ.Γ. Δώσε πληροφορίες για το έγκλημα Ντέρτυ :rockon:
Γιάννα από φυλής 54  :rockon:
Μόλις έστειλα κριτική. Ετοιμάστε τους μαύρους μαρκαδόρους σας  :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
:2funny: :2funny: :2funny:
Μη ξεχνάτε στο σπιτάκι αυτό (ι46) υπάρχουν τρύπες για μπανιστήρι στα δωμάτια
Γιάννα από φυλής 54  :rockon:
Μόλις έστειλα κριτική. Ετοιμάστε τους μαύρους μαρκαδόρους σας  :2funny:
Οργασμους βλεπω  :2funny:.Μπα κατι μεγαλα μολυβια του ενος μετρου που πουλανε στα τσαμπο θα ετοιμασουνε :2funny:.Καλησπερα στην παρεα!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
λιγα αξιοσημειωτα σημερα το πρωι...

-ειδα στο δρομο το πορνομιλφιδιο την αντινα με τζην και μπλουζακι και ηταν πολυ super,ωραιο ξανθο εκφυλο μαλλι επισης,ωραιο προσωπο,σιγουρα γυναικα που γυρνας να την κοιταξεις και δεν περνα απαρατηρητη (να'ταν και λιγο καλυτερη μεσα...)
-σε πρωτοκλασατα μαγαζια οπως φ80,φ59 και αλλα ειχε κατι μπαζοπιπινα,σπανιο συνηθως για τα δεδομενα της περιοχης...
-τα περισσοτερα μαγαζια βαραγαν μυγες,φ71 πανω για παραδειγμα,αδειο (α ρε μπαρμπορα)...ειχε αυτη τη χριστινα τη ξανθια το μιλφ απο φ40...
-στο φ92, η εμμανουελλα η ασχημη βαραγε μπουνιες στις πορτες γιατι λεει καποιος βαρεσε μαλακια πανω της και την πηραν τα σκαγια,χα χα...βγηκε εξω και χορευε στο στυλο με τα φλοκια στα μπουτια,ελεος...
-κατα τ'αλλα αννα-πιτσος και παλι,αυτη ξερουμε αυτην εμπιστευομαστε...καποια σχετικη βελτιωση στο φ109 απ'οτι στο φ136,αλλα και παλι τρωει το κολλημα και δεν ανεβαινει απο πανω...ακομα παντως πολυ πανω απ'το μεσο ορο σε οτι αφορα τις υπηρεσιες...

τελος να ευχαριστησω και γω με τη σειρα μου ολους τους ακουραστους πορνορεπορτερ,dirt,prof,sot,far,lust,xil και πολλους αλλους που μου διαφευγουν,που ετσι διατηρουν τη φαση ζωντανη ακομα...
 

Επισκέπτης
Οργασμους βλεπω  :2funny:.Μπα κατι μεγαλα μολυβια του ενος μετρου που πουλανε στα τσαμπο θα ετοιμασουνε :2funny:.Καλησπερα στην παρεα!!
Γεια σου πρόεδρε.

Όταν ξαναοργώσεις καζάκικο έδαφος, γράψτης μιας κριτική της φουκαριάρας...κρίμα είναι  :2funny:

ΆΣΧΕΤΟ
Ορέ παιδια εσείς οι ειδικοί του ΙΤ τι σκατά συμβαίνει. Ο Sql πορνοserver έχει πρόβλημα;

Γεια σου hardcora  :rockon:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Στο Φ.40 υπογειο ειχα δη μια καρμεν!1,70 ΜΕ 1,5 Στηθος και λιγα παισηματακια στο κωλο!!

Πρόεδρε, μέα κούλπα. Ο Xil το είχε γράψει:

65β καρμεν,ψηλη και λεπτη μελαγχροινη κοπελα με <<σκαμενο>> περιεργο καπως προσωπο,πολυ ωραιο κορμι ωστοσο με φουλ προγραμμα.Αν δεν εκανε πρωκτικο θα το σκεφτομουνα

Αδελφέ, πρόκειται για την γνωστή Κάρμεν, από Φυ109 και αλυσίδα (κυρίως στο βαπόρι);

-στο φ92, η εμμανουελλα η ασχημη βαραγε μπουνιες στις πορτες γιατι λεει καποιος βαρεσε μαλακια πανω της και την πηραν τα σκαγια,χα χα...βγηκε εξω και χορευε στο στυλο με τα φλοκια στα μπουτια,ελεος...

Αχαχαχαχαχα.... βέβαια αν αυτά που γράφηκαν γι' αυτήν είναι αλήθεια, μπορεί να είχε και φλόκια εντός...

ΆΣΧΕΤΟ
Ορέ παιδια εσείς οι ειδικοί του ΙΤ τι σκατά συμβαίνει. Ο Sql πορνοserver έχει πρόβλημα;

Τύπε, κι εγώ έχω την ίδια ερώτηση. Πλέον μου βγάζει κάτι σύμβολα αντί για γράμματα, άλλες φορές στην παράθεση και άλλες στο κείμενο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom