Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (32 μέλη και 211 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
την ντορα λες στο φωκεας 17 πανω.δυστηχως αγνοειται
Αυτή ηταν 17 χρονων οταν εκδιδοταν και τωρα που εγινε 18 εξαφανιστηκε ρε πουστη μου?
Αυτην που ειχε παει απο φωκαιας, ρεμουνδου δεν λεμε?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ρε παιδιά άσχετο, αλλά γιατί το site σέρνεται και εμφανίζονται άλλα ντ'άλλων? επίσης δεν φορτώνει καθόλου μερικές φορές.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
την ντορα λες στο φωκεας 17 πανω.δυστηχως αγνοειται
Προ μηνός το έπαιζε call girl στο γραφείο "real date" με το όνομα Βαλεντίνα. Και από εκεί έφυγε. Ανήκει οριστικά στις αγνοούμενες.
 

Επισκέπτης
...
P.S: Δεν μπορώ να μην σχολιάσω για μια ακόμα φορά την καταπληκτική δουλειά που κάνεις! Να είσαι πάντα καλά!!
Σε ευχαριστώ προφέσορ για τα καλά σου λόγια, να είσαι καλά!. Ως συνήθως, πολύ χρήσιμες οι προσθήκες που κάνεις.
Προφέσορ πολύ το καθυστερείς με την αλεξάνδρα  :2funny:...η κριτική ανέβηκε

@ n.smirni76  :rockon:  :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Σε ευχαριστώ προφέσορ για τα καλά σου λόγια, να είσαι καλά!. Ως συνήθως, πολύ χρήσιμες οι προσθήκες που κάνεις.
Προφέσορ πολύ το καθυστερείς με την αλεξάνδρα...η κριτική ανέβηκε

@ n.smirni76  :rockon:  :rockon: :rockon:
δεν πιάνω μια μπροστά σου.........στην ενημέρωση.....
ανταποδίδω λοιπόν και επαυξάνω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
>:cheesy:

ειναι μουναρος τυπε και την εχω βαλει στο ματι κι εγω... :sunglasses:(θα πεταχτει ο μαλακας ο ροκαβλον τωρα να σχολιασει :jerking:)

τυπε ειναι μια απο αυτες που δεν έχεις τιμήσει ποτε
αλλα πάντα ηθελες?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Απογευματινή σε Λιοσίων, πλ.Αττικής και Φυλής.

Διάρκεια: 189 min, 53 μπουρδέλα, κατηγορία ΣΤ’: (extended tsarque: 51-70 σπιτάκια)

...

Αυτά κύριοι και μην ξεχνάτε να κάνετε πάντα προκαταρκτικά στο σαλόνι και μετά να έρχεστε εδώ και να μας τα διηγείστε, για να καβλώνουμε οι υπόλοιποι και να μπορούμε έτσι να αυνανιζόμαστε σαν άνθρωποι. Καλό βράδυ.

Τι πίνετε κ. dirtyliving;

Υγροποιημένο Υδρογόνο;
 

Επισκέπτης
Το κρύο οδηγεί πολλούς συναθλητές στα «καυτά» μέρη. Πλούσιο υλικό, κέφι και έμπνευση!
Πάντα τέτοια.  :rockon:

Φυλής 71β Ρενάτα η μελαχρινή μουνάρα με το στητό βυζί και το τατού χαμηλά στη μέση , απλό πρόγραμμα.

Αν υπάρχει πουτάνα που να είναι ο ορισμός του «με θέλουν για το κορμί μου» αυτή είναι η -μουνάρα- Ρενάτα. Για το σερβις της δεν νομίζω να τη διάλεξε κανείς.

Καλωσορίζω τον intellettuale – και όχι μόνο- Jimmmy στο θρεντ.


@ dirtyliving: Η μεθοδικότητά σου (που φάινεται και στις κατηγοριοποιήσεις της μπουρδελότσαρκας), η κριτικο-αναλυτική σου ικανότητα και οι χώροι όπου αναπτύσσεται το ταλέντο σου, με κάνουν να πιθανολογώ (λέξη δανεισμένη από τον κ. ΠΥΡΑΥΛΟ) ότι ανήκεις στο ζώδιο της Παρθένου. :2funny:
(όχι, δεν πιστεύω στα ζώδια.)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396

Αχιλλεως 40 Ευτραφης Δεσποινης ΑΝΕΥ Βιασυνης ΜΕ 15 ΦΟΥΛ!!
Αχιλλεως 48Β κλειστο!!
Αχιλλεως 51 Λαουρα με φουλ,15!!
Μαραθωνος  59Ααδυνατο τσιγγανοηδης με ολοσωμο δυχτιωτο με σκυσιματα στα ανυπαρκτα κωλομερια!!
Β.Μπενακη 31 Αντζελα,με βυζαρες 3αρες και κανονικο σωμα θα ελεγα!!
Κωσταντινουπολεως 166Α Αννα,ειδαμε συναγωνιστη στον δρομο εξω απο τον οικο,σε ερωτηση μας αν ηταν καλη,ειπε οχι,προφανως ηταν αγανακτησμενος!!
Κωνστανινουπολεως 166Β κοντο τσιγγανοηδες,με αλοιφη υπο χειρας,αδιαφορο!!
Κολοκυνθους 63 αριστερο,κοντο τσιγγανοηδες,ενδιαφερον,με 15 φουλ!!
Κολοκυνθους 38 κατω αδυνατο ψηλο,με αδυνατο σωμα!!
Κολοκυνθους 38 επανω,οι δυο υπερβαρες νοικοκυρες μαλακιζονταν με δυνατα γελια,η μια σεξυ προτομαστορας και η αλλη η νοικοκυρα!!
Μυλλερου 33  :booty:.
Λεωνιδου 28 επανω αδυνατο τσιγγανοηδες που προσπαθουσε να πιαση αιχμαλωτους!!
Λεωνιδου 28 κατω,αδυνατο εμφανισιμο πιπινι,συμφωνα με χοντροτσατσο νεα!!
Καλλεργη 33 χυμωδης ευτραφουλα,Ντενιζα με 15!!
Λεωνιδιου 6 Αλβανοηδες φατσα με καλο σωμα,βασικο στα 10!!
Ακομινατου 2 αριστερο,υπερβαρη νεαρα!!
Ακομινατου 2 δεξια,κοντη τσιγγανοηδες παρουσια με 1,5 στα 10!!
Δεληγιωργη 30 βουκολικο βλεμα με ωραιο σωμα,κοντη νεαρα στα σιελ!!
Δεληγιωργη 39,κοιτα ποιος ειναι στην πορτα!!
Ιασωνος 1 επανω Ρουσλανα!!
Ιασωνος 1 κατω ευα!!με μποτες μαυρες!!
Ιασωνος 19 επανω Σονια απο Αλκιβιαδου!!
Ιασωνος 19 κατω,ξανθια με κοντο μαλλι και ωραιο σωμα!!
Ιασωνος 20 επανω,ομορφο καυλακι κοντο!!!
Ιασωνος 20 κατω,ομορφη παρουσια,προφανως η κλανιτα!!
Ιασωνος 27 κλασικα η χωριατοπουλα με βουβολικο βλεμμα!!
Ιασωνος 30 κλειστο!!
Ιασωνος 30 υπογειο,αδιαφορο!!
Ιασωνος 37 επανω,μικρα δρασης με βλεμα δουκισσας,που μου κατεβαζε το στρινγκακι της και μου ελεγε παμε,αδυνατο,τι να πιασης απο αυτο σκεφτηκα!!
Ιασωνος 37 κατω,η γνωστη αλβανοφατσα θες,με φουλ στα 15 και τα 2αρια πτωτικης τασις,αλλαξε νομιζω και χρωμα στο μαλλι!!
Ιασωνος 30 επανω,τσιγγανοηδες,οχι ασχημη παρουσια!!
Ιασωνος 30 υπογειο,Τζουλιανα!!
Ιασωνος 43η τσα συζητουσε στο σαλονι και ο τσατσος μας παρουσιαζε σαν σουπερ σταρ με παρτουζες κλπ,και απλο τσιγγανοηδες με καλα βυζια και σωμα!!
Ιασωνος 46στην μεση,ευσωμη νοικοκυρα!!
Ιασωνος 46αριστερα,το κοντο ρουμανακι παλαιστης,τσιμπουκι μουνι ,κωλος 15!!
Ιασωνος 44 νεο,το παλιο κλειστο,ρουμανοηδες με λιγα κιλακια παραπανω,που τις πηγαιναν,2αρια πυροβολα και κωλαρα την οποια εχουφτωσα και με κυνηγησε λογω οτι τα χερια μου ηταν κρυα.
Η πιεση της ωρας λογω οτι σταματαη το μετρο,με εκαναν να περπατησω γοργα προς τα εκει!!Στον σταθμο αυτην την φορα υπηρχε κοσμος,καθισα στο παγκακι να ξεκουραστω,η τζαζ μουσικη παλι,επεζε και με χαλαρωσε στο να βαλω στην σκεψη μου,τις εικονες και τις κορασιδες!!
Με συνοδεψε το ταγμα των Αθανατων ,ευχαριστω Ακις 30 για την συνησφορα σου,γενναιε ιπποτη,αν και ηρθες στο τελος η παρουσια σου,ικανοποιησε τους συναγωνιστες!!
Τα γεγονοτα πραγματοποιηθηκαν απο 20,30 εως 23,40!!














 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Πρόεδρε ωραίος  :)
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Καλωσορίζω τον intellettuale – και όχι μόνο- Jimmmy στο θρεντ.
Όσο κι αν αυτό σημαίνει πλήρη αγνόηση της έως τώρα παρουσίας-προσφοράς μας στο παρόν θρεντ,
θα κάνουμε την πάπια, μάλλον με πλήρη αποτυχία, γιατί στον τομέα σφύριγμα τα πάμε πολύ μέτρια,
άσε που έχω καιρό να ακούσω τη διάλεκτο του συγκεκριμένου πτηνού,
με απώτερο στόχο το καλωσοριστικό περγαμόντο ως προέκταση της ακόρεστης μελομακαρονοφαγίας των γιορτώνε.

@ dirtyliving: Η μεθοδικότητά σου (που φάινεται και στις κατηγοριοποιήσεις της μπουρδελότσαρκας), η κριτικο-αναλυτική σου ικανότητα και οι χώροι όπου αναπτύσσεται το ταλέντο σου, με κάνουν να πιθανολογώ (λέξη δανεισμένη από τον κ. ΠΥΡΑΥΛΟ) ότι ανήκεις στο ζώδιο της Παρθένου. :2funny:
(όχι, δεν πιστεύω στα ζώδια.)
Βέβαια, ο συμπαθής Van Zant στην πρόσφατη, επ’ αφορμής της άνω tsarque, κριτική του
δεν αντιμετώπισε, παρά τη διαφημιζόμενη μεθοδικότητά του, ως αντικείμενο κριτικής τα μουνόχειλα της Βαλέρια(ς),
πράγμα που συνιστά ύστατο μεθοδολογικό ολίσθημα.
Αναλαμβάνω, λοιπόν, να επισημάνω ότι πρόκειται για ευμεγέθη οπλισμό,
αλλά, για έναν (ή και περισσότερους, ίσως) παράδοξο λόγο τα μουνόχειλά της δεν έχουν εκείνο το χαρίεν,
ξεχειλωμενέ, τριανταφυλλέ σχήμα: είναι μεγαλούτσικα μεν, αλλά δισδιάστατα- πιο λεπτά και επιμήκη απ' ό,τι πρέπει,
γεγονός που απογειώνει την νοσταλγία μας για την εκλιπούσα Ντενίζα σε στρατόσφαιρες συγγενείς μ' αυτή
της τρυφερότητας του Τάκμαν για την κυρά Νίκη.
Ασχέτως αυτού, το εν λόγω ζώδιο είναι όντως ένδοξο.
 

Επισκέπτης
...
5) Η Αναστασία είναι η ίδια που δούλευε προσφάτως λίγο πριν τα Χριστούγεννα στην Διδύμου 20 και την οποία έχω πάρει η άλλη κοπέλα;; Το Κολώνου 53 εκτός απο κοτέτσι μπορείς να το πεις και μπουρδέλο με την κεκλιμένη σκεπή!!
...           
Ξέχασα να σου απαντήσω σ'αυτό χθες...
Δεν είμαι σίγουρος, πάντως την έχω ξαναδεί στο αγκ12 που συνεργάζεται με το διδ20 όπως ξέρεις και στο κοτέτσι επίσης στα 10 ευρώ πριν λιγο καιρό.

Τι πίνετε κ. dirtyliving;

Υγροποιημένο Υδρογόνο;
Μα αγαπητέ μου, τι μανία είναι αυτή με τους πυραύλους και τα συνοδευτικά τους;  :2funny:

@ dirtyliving: Η μεθοδικότητά σου (που φάινεται και στις κατηγοριοποιήσεις της μπουρδελότσαρκας), η κριτικο-αναλυτική σου ικανότητα και οι χώροι όπου αναπτύσσεται το ταλέντο σου, με κάνουν να πιθανολογώ (λέξη δανεισμένη από τον κ. ΠΥΡΑΥΛΟ) ότι ανήκεις στο ζώδιο της Παρθένου. :2funny:
(όχι, δεν πιστεύω στα ζώδια.)
Ο κύριος ΠΥΡΑΥΛΟΣ όπως είχες πει κ συ έχει μια ανεξήγητη εμμονή με τα φαλλικά σύμβολα και αντικείμενα. Για κανόνισέ του ένα ραντεβού με τον Σουγκράνιες. :2funny:
Στρίμωξε τον ανάμεσα στο δικό μου και του ρόκαβλον. Μπορεί να κάνει παρέα με την Ανχελίτα όσο περιμένει.

...
Βέβαια, ο συμπαθής Van Zant στην πρόσφατη, επ’ αφορμής της άνω tsarque, κριτική του
...
Γεια σου jimmmmy κι από μένα ( :think: μάλλον έβαλα πολλά "m")

Έχεις εμμονή με τα παχιά μουνόχειλα (fat ή thick pussylips η επίσημη ορολογία του van Zant) βλέπω. Εγώ αντίθετα τα σκιάζομαι!
Περιμένουμε κριτική σου σύντομα με αναλυτική περιγραφή γιγάντιων μουνόχειλων  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom