Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 124 άτομα (9 μέλη και 115 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γιατι δεν μου τυχαινουν αυτα εμενα ρε πουστη μου...
Πριν καν την απορριψεις, σε γαμωσταυριζε κι ενω ησουν μεσ την ευγενεια;
Εγω κατευθειαν την αστυνομια θα καλουσα και θα της εκανα μηνυση για εξυβριση. Για να δουμε μετα, στρωνει ή θα γουσταρει τα αυτοφωρα;
σιγα ρε τυπε μην ασχοληθει κανενας επειδη μια πουτανα σου ειπε να πας να γαμηθεις
αν ηταν ετσι ολη μερα στα δικαστηρια θα την εβγαζαν πολλες πουτανες/τσατσαδες που βριζουν
και ειναι αρκετες
πριν καιρο ηταν μια παραμορφωμενη τσατσα που γυρνοβολουσε σε μπουρδελα στο μεταξι και μετα σε ενα στην λιοσιων
με το που εμπαινες σου ελεγε τι ομορφα ματια που εχεις τι ωραιος που εισαι και τετοια
και με το που δεν εμπαινες δωματιο αρχιζε και εβριζε σαν νταλικιερης :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παρομοια εμπειρια εχω...αλλα φυσικα δεν με εβρισε η αλλη...

εκανα μια μπουρδελοτσαρκα τις προαλλες... και μπαινω σε ενα

στο μεταξυ δεν ειχα ορεξη για πολλες κουβεντες.... βγαινει μια εκει αρχιζει τα δικα της...

γεια σου τι κανεις πως εισαι.... ροδανι η γλωσσα... ανεκφραστος εγω και σκεφτικος. Μου κανει

τσαμπουκαλεμενα "Γιατι δεν μιλας εσυ???? δεν εχεις στομα???"

Της κανω "Οχι μου το κοψανε"  :2funny: :2funny: :2funny: και δεν ειπε τιποτα και εφυγε παλι πισω
προς το κουζινακι

:2funny: :2funny:

εχουμε και παλιοτερα συζητησει το θεμα με το αν πρεπει να τσακωνεσαι σε ενα μπουρδελο ή οχι εγω πιστευω πως δεν πρεπει. Και ειμαι σταθερος σε αυτη την αποψη. Η τυπισσα για να μιλαει ετσι θα ειχε σιγουρα καποιο λογο. Δεν ξερω κατα ποσο συμφερει να κανεις μυνησεις και να γινεις επωνυμος εκει κατω.  :-
τυπε για πηγαινε στην συλβια και αρχισε να λες τετοιες εξυπναδες και να δεις βρισιμο που θα φας :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
                        ΑΜΠΕΡΤ ΑΛΕΡΤ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

Ρεμούνδου 20 απογευματινή βάρδια:Εμμανουέλα,ψηλό μελαχρινό με 1,5αρι βυζί,ωραία κωλάρα, πολύ γλυκό πρόσωπο,μέχρι 25 ετών.Δεν γούσταρε πίπα,ήταν τίγκα στη κρέμα,με το που πήγα να το βάλω μου είπε σιγά και τραβήχτηκε.Κρύα,απρόθυμη,0 συμμετοχή.Έφυγε κακήν κακώς από το δωμάτιο.Εννοείται δεν τελείωσα και έφτυσα όπου βρήκα μέσα στο δωμάτιο μιας και δεν μπορούσα να φτύσω την ίδια και την τσατσά :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ από μένα :rockon: :rockon:

Υ.Γ:Όλα αυτά εχθές κατά τις 22:00
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μίνι πρωινή:

Διδ. 20: Ιβάννα
Διδ. 8 ισ.: Η Γιασμίν μια ξανθιά προ-ΜΙΛΦ, ωραίο σώμα.
Διδ. 8 1ος: μια ξανθιά μελαμψούλα καλύγραμμη Μπιάνκα

Φυλ. 54 1ος: μια ΜΙΛΦ με καρέ καστανόξανθο.
Φυλ. 66α: ένα γλυκό νεανικό καλύγραμμο ξανθό πορνίδιο
Φυλ. 66δ: η γνωστή προ-μιλφ με το φουλ
Φυλ. 80: Άννα-Μαρία που εδοκιμάσθη και απορίφθη (βιαστική, απλά παραμέρισε το σουτιέν, τρίχες κάγκελο στις θηλές, θηλυκότητα μηδέν, μηχανικά όλα)
Φυλ. 84α: Η Σόνια, ετιμήθη και το ευχαριστηθήκαμε.
Φυλ. 84 β: μια γεματούλα γυφτοπούλα με φουλ
Φυλ. 86β: η Ξένια
Φυλ. 71 ισ.: η Ρενάτα
Φυλ. 65 ισ.: η Τζέσσυ

Αγκ. 12: η Γιούλα

Φωκ. 17 ισ.: Μια γλυκούλα με φουλ
Φωκ. 25 ισ.: η Τζούλια
Φωκ. 25 1ος: Τερέζα και Ντιάνα
Φωκ. 22: η Αννα με το μουστάκι

Τα Φυλ. 74, 65 1ος, 71 1ος, 67, 92 νέο, ήσαν κλειστά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε για πηγαινε στην συλβια και αρχισε να λες τετοιες εξυπναδες και να δεις βρισιμο που θα φας :2funny:

ΠΟυ ειναι αυτη ? Θα περασω να τη δω και
θα σου πω. Πες και βαρδια

P.S Εγω δεν ειπα καμια εξυπναδα.... εγω απλα εξεφρασα
οτι εκεινη την στιγμη που η αλλη με πιεζε να αρχισω το καμακι
στο σαλονι δεν ειχα ορεξη  :grin: η συλβια που λες αν ειναι ετσι οπως λες
δεν θα αρχισει καν τετοιο διαλογο αμα με δει ακεφο... ωστε να μου δωσει μετα το δικαιωμα
να της "χωθω".

παικτη ειναι μεγαλο το ρισκο χυλοπιτας σε μπουρδελο δεν θελω να το βιωσω  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η νιαου-νιαου νιαουριζει πουθενα αυτην την εποχη;;;; :helpplea:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ελενιτσα απο κνιδου και φ.109
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
εξαφανισμενη τελευταια...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ναι ρε γαμωτο γι'αυτο ρωταω αν ξερει καποιος κατι :headbang:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Στο Κων/πόλεως 166 και χτες το βράδυ και σήμερα το πρωί η Σόνια, μελαχρινό μάλλον γυφτάκι με πολύ μακρύ μαλλί, χωρίς εξτραδάκια.

Πρόσθετες πληροφορίες για την εν λόγω συνουσιουργό:
* Νεαρότατη.
* Βραχύκορμη.
* Ελκυστικοί, ευμεγέδεις μαστοί, με επίπεδες, μη εξογκωμένες θηλές.
* Αρχή σκεμπέ.
* Γλουτοί με ολίγα μαλλιά και ολίγα σπυριά.

Λειτουργεί με νωθρότητα και αδιαφορία, ωστόσο την καταγαμήσαμε δις (Κυριακή με παραστάτη τον bakalhs και Τρίτη ασυνόδευτοι), καθότι το γυφταριό μας έλκει και ενίοτε μας συγκλονίζει.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Οι μαύρες τρίχες σου,
τα μπλε σπυράκια σου...

όταν τα βλέπω με ζαλίζουνε...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Φυλης 92 δεξι,Αντζελα,1,5 στηθος,καλο κωλο,1,65 υψος! και μαυρο μακρι μαλλι!!
Φυλης 92 αριστερα Μικυ!                                                                  
Φυλης 71 επανω,Συλβια,απουσα,κλειστον!!
Φυλης 71 ισογειο,Ιρενε, 1,5αρι βυζι και ωραιο σωμα!!                                                                                              
Φυλης 71 Το γνωστο κοντο ρουμανακι  βυζαρουδικο!!
Φυλης 69 κατω,Καινουργιο μωρο κατα την τσα!Καζακστανα ματια,αδυνατο ψηλο σωμα με 1,5 βυζι και καλο κωλο!!
Φυλης 69 επανω,χριστινα,ηταν και εχθες,απλα με ολιγα κιλα παραπανω!!
Φυλής 67 Ρουμανα,με 1,5 στηθος καλο κωλο τον οποιο δινη!!!!
Φυλης 65 Τσεσικα,αδυνατο ξανθο,ως συνηθως αυτο το κοριτσι εμφανιζετε με φουστανακι που σκεπαζη και τον κωλο.Τα ποδια της ελαφρα κεκλιμενα!
Φυλης 65 πανω,Αννα Μαρια!!
Φυλης 80 Μαρια με τακουνι.Ειναι ψηλη με ομορφο κωλο και στητο στηθος!!
Φυλης 61 υπογειο,μελαχρινο με ενδιαφερον στηθος και κωλο,Αννα,με μελαμψη επιδερμιδα,κουνουσε καλα την κωλαρα της στο σαλοναρισμα που εκανε!!
Φυλης 59 κατω Κατερινα αδυνατο μαυρομαλικο με ωραιο κωλοκαι 1,5 βυζακι,και μια ακομα υπαρξη,γυρω στο 1,65 ρουμανοειδες με καλο κορμι και 1,5 στηθος!!
Φυλης 66 Ντενιζα!!
Φυλης 66Δ κλειστο!!
Φυλης 54 κατω Η ευσωμη ναταλι,κοντο,με 2αρια πτωτικης τασις,και Σουζη!!
Φυλης 54 επανω κοντο προστυχο πορνιδιο,πνευμα αντιλογιας!!
Φυλης 40 Καρμεν ψηλο με φουλ και καλα γεμισματα καινουργιο!ι!!
Φυλης 71 δεξιο,νεα γλυκια παρουσια με διαρι βυζακι,καλο σωμα και κωλο,αννα αν θυμαμαι καλα!!.
Φυλης 71 αριστερο Νατασσα με καλο κωλο και αδυνατο στηθος!!
Φυλης 84 το πανω Μικαελα!!
Φυλης 84 κατω Αννα,με αδυνατο σωμα ξανθο μαλλι και σιλικονε!!
Φυλης 86 πανω Μαρια,αδυνατο ρουμανοηδες!!
Φυλης 86 κατω το μωρο Μονικα εδοκιμασθη!!
Μ.Προδρομου βαπορι οι δυο γεωργιανες αδιαφορες,με παρτουζες κλπ!!
Μ.Προδρομου υπογα,τρελοσουζη με φουλ!!
Φυλης 134πανω Λολιτα!!
Φυλης 134 ισογειο Αννα καινουργιο μωρο στυλ τσεσσικας αλλα με μαυρο μαλλι αν θυμαμαι καλα!!
Φυλης 134 υπογα ξανθο κοντο τσιγγανοειδες με καλο σωματακι!!
Φυλης 109 κατω αδυνατο γλυκο πιπινι,αδυνατο με καλο κωλαρακι,αδυνατο στηθος!!
Φυλης 109 επανω ξανθο κοντο πιπινι,καλη παρουσια!!!
Διδύμου 8 πάνω Αντινα!!

Διδύμου 8 κάτω,Ζακλιν,νεα γαλλικη γαζελλα κοντο,με ομορφο σωμα!!

‘Ελλης 3 Ισαβέλλα, υπερχοντρή και χαρισματικη με φουλ πρόγραμμα!

Διδύμου 16 Φωτηνη!!

Διδύμου 18 υπόγειο  Η Ειρηνη μεταθεση απο Φ.86 κατω με φουλ!!.

Διδύμου 18 ισόγει, Αλιονα με καυλε κορμακι και κορδονια στην πλατη τονιζε τις βυζαρες της,αρκερά ρουφηκτρα και αυτη!!
Διδύμου 20 Αναστασια,αδυνατο μαυρομαλικο με καλο σωμα!!

Διδύμου 25 κλειστο!!
Διδυμου 27  :piss:  :grin:.

Ιουλιανού 71 Σταθερα η υπερβαρη σχιστοματα ξανθια!!

Φωκαιας 17 κατω Μαρια,με αδιαφορο προσωπο αλλα ματια και σωμα καυλα!!Πανω η Τανια με την Φωκαιας 17 πανω η Τανια!!
Φωκαιας 19 η ξεβρακωτη Ρωξανη!!
Φωκαιας 22 υπογειο Αλεξαντρα με φουλ!!
Φωκαιας 22 ισογειο αριστερα,τσιγγανοειδες ψηλο με καλο σωμα!!
Φωκαιας 22 δεξια,καλη παρουσια αδυνατο κορμι!!
Φωκαιας 24 λαβυρινθος και η τζορτζια,κοντο με καλο σωματακι και φουλ,νομιζω!
Φωκαιας 25 Επανω Η Ερρικα με βυζαρες!!
Φωκαιας 25 κατω Μαργαριτα,κοντο πορνιδιο εκφυλο!!
Φωκαιας 25 υπογειο Αλινα!!
Φωκαιας 27 κατω βικτωρια με βυζους και ακα!!
Φωκαιας 27 επανω χριστινα ξανθη με καλο κορμι!!
Ετσι η ωρα αγγιξε 23,35,το χιονονερο εξακολουθουσε να πεφτη μια φευγαλεα ματια,στους ερημους παγωμενους δρομους,οπου εγινε και μια τρακα,ενα γκολφ με πολωνικες πινακιδες τρακαρε ενα αουντι και του γυρισε την πισω ροδα!
Γερανος τα μαζευε δημιουργοντας κινηση!!Η ωρα εναρξης ηταν 20,00 και η διαρκεια 210 λεπτων!!
                         







 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
σοτιροφ εισαι μεγαλος πουτανοανταποκριτης :rockon:
 

Επισκέπτης
Απογευματινή σε Λιοσίων, πλ.Αττικής και Φυλής.

Διάρκεια: 189 min, 53 μπουρδέλα, κατηγορία ΣΤ’: (extended tsarque: 51-70 σπιτάκια)

Χαίρετε κύριοι.
    Δυστυχώς κι  αυτή η ενημέρωση ξεκινά με κάποιες μπούρδες και ως συνήθως συνεχίζεται με το κυρίως κομμάτι της ενημέρωσης, το οποίο είναι ακόμη πιο άχρηστο απ’το εισαγωγικό. Βέβαια, για να δικαιολογήσω τον εαυτό μου, να πω ότι η μπουρδελοενημέρωση, ανέκαθεν συνοδευόταν από πορνοφιλοσοφίες και λοιπές μαλακίες. Γιατί λοιπόν να το αλλάξουμε τώρα;

    Σε προηγούμενη ενημέρωση, είχαμε δει τις βασικές κατηγορίες τσάρκας που υπάρχουν (πάντα σε συνάρτηση με την ενημέρωση που ακολουθεί) και κάποιες ειδικές κατηγορίες. Σήμερα λοιπόν θα προσθέσουμε, μερικές τσάρκες που ανήκουν στις ειδικές κατηγορίες:

Η τσάρκα του motherfucker: Στην τσάρκα αυτή ο πρωταγωνιστής, γαμάει τουλάχιστον 3 φορές. Οι 2 φορές πλέον είναι εύκολες. Ακόμη κι εγώ το κάνω. Στην κατηγορία αυτή ανήκουν κάποιοι πολύ σεβαστοί και αγαπητοί συναγωνιστές, που νομίζω όλοι τους ξέρουμε. Επειδή όμως όπως είχα πει και την προηγούμενη φορά, οι ειδικές κατηγορίες δεν αναφέρονται σε κανένα μέλος συγκεκριμένα, δεν θα αναφέρω τα ονόματά τους.

Η τσάρκα του μπατίρη: Ο πρωταγωνιστής της τσάρκας αυτής, δεν γαμάει, επειδή δεν έχει λεφτά και μόλις τελειώσει τη βόλτα του, γυρνάει στο σπίτι και τον παίζει μέχρι να αφυδατωθεί. Όλοι έχουμε πρωταγωνιστήσει σε αυτού του είδους τσάρκα, αφού σύμφωνα με τις τσατσάδες και τις πόρνες, όταν δεν περνάμε στο δωμάτιο είναι επειδή δεν έχουμε λεφτά.

Η τσάρκα του ανίκανου: Εκ διαμέτρου αντίθετη απ’την τσάρκα του motherfucker, αφού ο πρωταγωνιστής δεν μπορεί να ολοκληρώσει ούτε μία φορά, επειδή δεν του σηκώνεται. Η ενημέρωση που συνοδεύει μία τέτοια τσάρκα, προκαλεί το γέλιο και τον χλευασμό των υπολοίπων μελών, ενώ στον πρωταγωνιστή προκαλεί απογοήτευση, κατάθλιψη, σκλήρυνση κατά πλάκας και λουμπάγκο.

Η τσάρκα του Πινόκιο: Η ενημέρωση που συνοδεύει μια τέτοια τσάρκα, είναι μερικώς ή ακόμη και ολικώς ψευδής, αφού ο πρωταγωνιστής πηγαίνει σε ένα-δυο σπιτάκια και στα υπόλοιπα 50 γράφει κατά προσέγγιση, με βάση παλιότερες ενημερώσεις. Μετά από μια τέτοια ενημέρωση μεγαλώνει το πέος (και όχι η μύτη) του πρωταγωνιστή, λόγω τόνωσης του υπερεγώ του (παρεπιπτόντως να πω, ότι δεν χρησιμοποιώ τον όρο «υπερεγώ» όπως τον χρησιμοποίησε ο Φρόυντ).

Αυτά.

    Ψιλόβροχο σήμερα το απόγευμα στους πορνόδρομους, με πολύ παγωνιά, πολύ λίγο κόσμο, ωραία προκαταρκτικά στα σαλόνια (τονώθηκε και το δικό μου υπερεγώ λίγο) και δύο όμορφες καταθέσεις. Ξεκίνημα από λιοσίων και οδό χωματιανού.

Χωματιανού 11 άνω – Αναστασία, το πιπινοκουκλάκι, η μοτελοπιπίνα του hotscorpios (ΣΚΟΡΠΙΕ ΑΚΟΥΣΣΣΣ;). Νεαρή καστανομάλλα με ίσιο μαλλί, αδύνατη, μικρά βυζάκια με αρκετά μακριές ρώγες στις οποίες μπορείς άνετα να περιστρέψεις χούλα χουπ, όμορφο πρόσωπο, μικρό κωλαράκι. Βασικό

Φέυγοντας, η τσατσά μου πρότεινε ως συνήθως να κάτσω με 15 αν θέλω και πάντα με πετυχαίνει στο τρίτο προς τέταρτο σκαλί, όταν το λέει.

Χωματιανού 11 κάτω – Οι αντιπαθητικές. Αντζέλικα και Μαρία. Δεν ξέρω ποια είναι ποια. Η μία είναι ψηλή ξανθιά λεπτή, μικρά βυζιά και αδιάφορο κώλο. Η 2η κοντή μελαχρινή πλαδαρή με κρεμαστά μεσαία βυζιά. Βασικό και οι 2 (νομίζω).

Βασικά σήμερα ήμουν πολύ αφηρημένος κατά την αναγγελία των προγραμμάτων. Δεν ξέρω τι μ’έπιασε. Μάλλον με μάτιαξαν...

Λιοσίων 76 ισόγειοΕύα από μπουρδέλο ΗΟSTEL (ιάσωνος 31). Πηδηγμένη εκεί στα 10 ευρώ. Εδώ βασικό και ελ.στοματικό στα 20. Πρόκειται για ρωσσίδα μιλφ καστανή, ψυχοπαθή βλέμμα, μεσαία πεσμένα βυζιά και γεμάτο κώλο.

Λιοσίων 76 πάνω – 2 πόρνες. 1η μία ψηλή νταρντάνα μελαχρινή, με χοντροκομένο αδιάφορο σώμα. 2η μία λεπτή κοπέλα με τεράστια βυζιά στριμωγμένα στο σουτιέν και αδιάφορο λεπτό κώλο, μέσα σε ολόσωμο βρακί. Ελ.στοματικό και οι 2.

Μου έβαλε τον κώλο της στην μούρη μου, αλλά εγώ σηκώθηκα για να της πιάσω τα βυζιά. Δυστυχώς τα χέρια μου ήταν παγωμένα και μου τα παραμέρισε με ορμή, δίχως να προλάβω να πιάσω και πολλά πράγματα.

Τα λιοσίων 73άρια κλασσικά κλειστά.

Εξηκίου 18 ισόγειο – Μελαχρινή ψηλή κοπέλα λίγο πλαδαρή, καλής εμφανίσεως, μικρά βυζιά και κωλάρα με τατού στο κωλομέρι. Βασικό

Εξηκίου 18 πάνω – Ξανθιά ομορφούλα μιλφ με μεγαλούτσικα βυζιά μέσα σε ολόσωμο βρακί. Βασικό

Εξηκίου 20Άννα, μελαχρινή χοντρή μιλφ με μεγάλα βυζιά. Βασικό

Τα λιοσίων 79 αρια κι αυτά κλειστά

Βέργας 2 – Μαυριδερή πιτσιρίκα μελαχρινή με λίγα κιλά παραπάνω, μεσαία βυζιά και μεγάλο κώλο. Βασικό

Βέργας 6 υπόγειο – Καστανόξανθη προτζιλφ με κάποια κιλά παραπάνω, πολύ τσαχπίνα στο σαλόνι. Βασικό

Βέργας 6 πάνωΧριστίνα meta-gilf, αδύνατη ξανθιά ψηλή, σίλικον μικρά boοbies με βασικό.

Πεο(αιω)νίου 47 – Καστανόξανθη μελαμψή φακλάνα με πολλά κιλά παραπάνω, τεράστια πεσμένα βυζιά και χοντροκωλάρα. Βασικό.

Αδάνων 2 – η Μπάρμπορα από φυλής και φωκαίας με τα σπέσιαλ οικονομικά προγράμματα.

Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό, πρωκτικό, ακάποτο τελειωτικό σεξ (όπως πληροφορηθήκαμε τελευταίως) και δώρο ένα παιδάκι για τον σούπερ τυχερό. Ο 2ος κερδίζει ανίατη αρρώστεια και ο 3ος μισή ντουζίνα κονδυλώματα.

Λιοσίων 91 – Ξανθιά μελαμψή άσχημη υπερχοντρέλω με πρωκτικό (νομίζω...)

Εδώ ακούσαμε αυτό:


You get a shiver in the dark
It's a rainin' in the park, but meantime


Προύσσης 22 – Ξανθιά μιλφ νταρντάνα πανύψηλη, μικρή αδερφή του Τσατσέγκο.

    Για τους πιτσιρικάδες του πορνοφόρουμ, ο  Vladimir Tkatschenko ήταν σέντερ φορ της εθνικής ομάδας της πρώην ΕΣΣΔ στο eurobasket ’87. Φόβος και τρόμος του Γιαννάκη. (αχ, ωραίες εποχές τότε...ούτε άγχος ούτε τίποτε...ίσως επειδή σκάβαμε το λάκκο μας ακόμη....τώρα που είναι έτοιμος, μας έχει κόψει κρύος ιδρώτας.)

Τροφωνίου 11 κάτω – Η ξανθιά λεπτή κοπέλα με το καρέ και την υπερτεράστια κωλοπεριφέρεια. Πρωκτικό.

Στο σαλόνι με κοίταξε με ένα παγωμένο παρανοϊκό βλέμμα...μου θύμισε τον Σουήνι Τοντ, τον «δαιμονικό μπαρμπέρη της οδού φλιτ». Την κοπάνησα γρήγορα, αφού άγγιξα λίγο πρώτα το μουνί της (νταξει μη ξεχνιόμαστε...)

Τροφωνίου 11 πάνωΜελίνα από διδ8 κάτω. Προτζιλφ κανονικής μάζας με πολύ μικρά βυζιά και ωραίο κώλο. Βασικό.

- Βάλε τα χέρια σου στη σόμπα να ζεσταθούν (οδηγώντας τα χέρια μου στον κώλο της...)

Τροφωνίου 13 κάτω – Καστανή νεαρή τσιγγάνα με μεγάλα πεσμένα βυζιά μέσα σε ολόσωμο βρακί. Ελ.στοματικό κα πρωκτικό.

Τροφωνίου 13 πάνω – Ξανθιά προτζιλφ χοντρή θείτσα με μεγάλα βυζιά και κωλάρα. Βασικό (νομίζω...)

Το Κνίδου 18 κλασσικά κι αυτό κλειστό στην απογευματινή βάρδια.

Παρασίου 36 – Εδώ ανέβηκα χτύπησα το κουδούνι....περίμενα...περίμενα...έφυγα και μόλις έφτασα στο τελευταίο σκαλοπάτι, ακουσα μια φωνή «μωράκιιιι...». (χαχα...σιγά μην ξαναναίβενα).

Φεύγοντας απο ‘κει ανηφόρισα την παρασίου και έστριψα αριστερά στην αλκαμένους με προορισμό το 113.

Αλκαμένους 113Βαλέρια γνωστή και από αγκύρας με όνομα Μιλάνα ή Μιλενα ή τελοσπάντων κάτι τέτοιο... Ξανθιά μιλφ με μεγάλα πεσμένα βυζιά, απαλό δέρμα, λίγο πατημένο κώλο. Ελ.στοματικό (δεν θυμάμαι για τελειωτικό).

Εδώ έγινε κατάθεση, μιας που δεν είχε καθόλου κόσμο. Αν και δεν είναι το στυλ μου, καλά πέρασα.

Αλκαμένους 117Τζούλια η ρωσοφινλανδέζα. Ξανθιά χοντρή προτζιλφ με μεγάλα βυζιά και χοντροκωλάρα. Άσχημο καραγκιοζίστικο πρόσωπο. Ελ.στοματικό, τελειωτικό.

Περγάμου 27 κάτωΕύα meta-gilf, ξανθιά πολίκή άρκτος (κατά ΠΥΡΑΥΛΟ) με 560 κιλά παραπάνω, γλυκό καλοσυνάτο χαμόγελο, με ελ..στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 πάνωΝαταλί η παχουλή μιλφ, μεγάλα πεσμένα βυζιά, μεγάλη κωλάρα με ελ.στοματικό τελειωτικό. Τσαχπίνα στο σαλόνι με πολλές υποσχέσεις.

‘Ωρα για ένα μουσικό διάλλειμα. Για να βάλουμε κάτι πορωτικό ν’ακούσουμε!


(Ωπ! Τι έγινε ρε παιδιά; Black Sabbath ήθελα να βάλω. Ξεφτυλίστηκα πάλι ρε γαμώτο...)  :'( :'( :'(

Ανηφορίζοντας την περγάμου, έστριψα δεξιά στην ρεμούνδου.

Ρεμούνδου 21 δεξιά – Μαυριδερό καστανόμαλλο άσχημο μπάζο με φουλ νομίζω.

Το 21 αριστερά κλειστό

Ρεμούνδου 20Συλβάνα η βραζιλιάνα. Μαυριδερή μελαχρινή με υπερχοντροκωλάρα, σίλικον big boobies (απ’τα καλύτερα πλαστικά βυζιά που υπάρχουν). Βασικό.

Το αγίου πέτρου 7 κλειστό.

Περγάμου 1 κάτωΛολίτα από φυλής 134 πάνω. Μαυριδερή γύφτισσα με καλό λεπτό σώμα, μεγαλούτσικα βυζιά, με πρωκτικό.

Αντιπαθητική πόρνη, εκνευριστικά επίμονη. Βγήκε τρώγοντας μπιφτέκι. Ούτε προκαταρκτικά σαλονιού δεν μπορείς να κάνεις μ’αυτή την κοπέλα. Ουστ from here!

Περγάμου 1 πάνω – υπερχοντρή ελληνίδα με μπουκλωτό μαλλί, βαριά –ηπειρώτικη ίσως- προφορά. Μαρία νομίζω...

Συνέχεια στην ιθάκης και στροφή δεξιά στην φυλής.

    Στην διασταύρωση φυλής-πιπίνου, έριξα ένα βλέμμα προς τα πάνω. Είδα αναμμένο φωτάκι έξω απ’το πιπίνου 54. Οι αναμνήσεις ακόμη νωπές απ’το πρόσφατο συμβάν. Οι πληγές δεν έχουν επουλωθεί ακόμα. Πιπίνου λοιπόν 54, για σκληροπυρηνικούς συναγωνιστές με αδυναμία στα τρανσφόρμερ ή απλά για άντρακλες που τους αρέσει να τον τρώνε που και που...
Το πιπίνου 65 κλειστό.

Φυλής 134 ισόγειοΆννα από μουνίς προδρόμου υπόγειο. Αδύνατη καστανοκοκκινομάλλα με καλό σωματάκι, μικρά βυζάκια, ωραίο κωλαράκι. Ελ.στοματικό και πρωκτικό.

Υποψία κονδυλωμάτων η συγκεκριμένη, απ’τον φίλο Amadeus (αυτή δεν είναι...δεν πιστεύω να είπα μαλακία πάλι;)

Φυλής 134 πάνω – Μελαχρινή κανονικής μάζας, ωραίο κορμί, μεσαία βυζιά, κώλο δεν είδαμε, απροσδιόριστο μυστηριώδες βλέμμα. Βασικό

Αγκύρας 12 αριστεράΓιούλια, μελαχρινή λεπτή χωριατοπούλα, μικρά βυζιά, αδιάφορο κώλο. Αν και δεν θυμάμαι πρόγραμμα, υποθέτω ότι θα είναι το κλασικό της αλυσίδας: ελ.στοματικό-τελειωτικό.

Το 12 δεξιά κλειστό.

Φυλής 92 αριστερά Μίκυ/Νικήτα. Ξανθιά λεπτή κοπέλα με μπουκλωτό μαλλί, μικρά ωραία στήθη, ωραίο κώλο. Ελ.στοματικό και πρωκτικό.

Φυλής 92 δεξιάΤζούλια. Μελαχρινή ωραία κοπέλα, λίγο πλαδαρή, μεσαία ωραία στήθη και κωλάρα. Βασικό.

    Δυστυχώς αυτή η κοπέλα παχαίνει. Ελπίζω να μην τη πατήσει όπως την πάτησαν ένα σωρό άλλοι με το πέρασμα του καιρού. Παραδείγματα πολλά: Ντενίσα (μια αδυνατίζει μια παχαίνει...καλά τώρα είναι σούπερ), Μπάρμπορα, Όπρα Γουίνφρι, Έλβις Πρίσλεϊ και δεν συμμαζεύεται...

Μουνίς προδρόμου υπόγειο Σύλβια, ξερακιανή άσχημη με κοντό πάνκικο μαλλί τέλη του ’70, πολύ άσχημη παρουσία. Νομίζω φουλ πρόγραμμα.

Με πλησίασε απειλητικά στο σαλόνι, αλλά ούτε προκαταρκτικά δεν ήθελα να κάνω μαζί της. Το πάνω με τις γεωργιανές κλειστό (χεστήκαμε...σιγά μην ξαναπατήσω εκεί)

Φυλής 71 υπόγειο – Η γνωστή μελαχρινή χοντρούλα με τα μεγαλούτσικα πεσμένα βυζιά, τον κυττιρυτιδιασμενο κώλο, με ελ.στοματικό.

Φυλής 71 ισόγειο – ο πορνο-παππούς παρουσίασε νέα κοπέλα, ξανθιά, πλαδαρή, ψηλή, μικρό στήθος, πλαδαρό απογοητευτικό κώλο. Πρόγραμμα δεν θυμάμαι

Η συμπαθητική τσατσόγρια έξω απτο 69 έκοβε ύποπτες φάτσες για ξεπάστρεμα.

Φυλής 67 Άννα μαρία από φυλής 80. λεπτή πλαδαρή, μικρά στήθη, πρόγραμμα δεν θυμάμαι.

Φυλής 65 Τζέσικα πορνοράμπιτ από φ134 πάνω χωρίς τα γυαλιά, τα οποία έχει πλεόν χαρίσει στη Τζουλιάνα από ιας30 κάτω. Ξανθιά λεπτή όμορφη κοπέλα, σίλικον boobies, μέσα σε ολόσωμο βρακί. Βασικό.

Φυλής 65 πάνω – Μελαχρινή κανονικής μάζας, μεσαία στήθη, αδιάφορης εμφάνισης. Μοιάζει πολύ με την Άννα Μαρία απ’το 67.

Φυλής 80Μαρία καστανομελαχρινή με όμορφο πρόσωπο, μικρά στήθη, λεπτό λίγο πλαδαρό σώμα, στρογγυλό κώλο. Πρωκτικό.

Φωκαίας 19 Εμανουέλα από φυλ65 πάνω και φ92 δεξιά. Λεπτή ασχημούτσικη κοπέλα, μικρά στήθη, ωραίο κωλαράκι. Ελ.στοματικό. Δεν ανακοινώθηκε κάτι άλλο.

Πολύ πιθανό να έχει προχωρήσει σε πολύ επικίνδυνες ενέργειες με κάποιους. Καλή τύχη τους εύχομαι, όπως και σε όσους ενδεχομένως πηδάνε ακάποτα Μπάρμπορες, Βανέσες κτλ  Παρακαλείται ο Απόλυτος να ποστάρει την κατάλληλη φωτό για την περίσταση.   :2funny:

Φωκαίας 27 πάνωΧριστίνα μιλφ από αγαθουπόλεως. Ξανθιά όμορφη με καλό λεπτό σώμα, σίλικον Boobies, πορνώδη κωλάρα. Βασικό.

Φωκαίας 22 πάνω αριστερά – μελαχρινή εντελώς αδιάφορη...παλεύω ακόμα να την θυμηθώ. Νομίζω καινούρια είναι.

Έλλης 3 – Μελαχρινή χοντρή μέσα σε όλόσωμο βρακί, με πρωκτικό.

Διδύμου 20Αναστασία, αδύνατη ξανθιά μιλφ, μικρά βυζιά, αδιάφορο σώμα. Ελ.στοματικό τελειωτικό. Έχει παίξει και κολωνού 53 κοτέτσι (by professorx)

Διδύμου 18 ισόγειο Αλιόνα, πολύ σέξι με πολύ καβλωτικό πορνοβρακί. Κρίμα που δεν μου αρέσουν οι υπηρεσίες της. Μαγευτικό τατάρικο βλέμμα.

Διδύμου 18 υπόγειο Ειρήνη από φυλ84-86. Μελαχρινή γεματούλα με ηλίθιο βλέμμα, μεγάλο κώλο, μικρό στήθος. Πρωκτικό και ελ.στοματικό.

Διδύμου 16Φωτεινή ή Γιάτσεκ Γκμοχ ή Κυριάκος Θωμαϊδης

Διδύμου 8 κάτω – Μελαμψή σαν νοτιοαμερικλάνα (όχι αλαμπάμα, κεντάκι κτλ...βραζιλία, αργεντινή και τέτοια «τύποι μου»). Μελαχρινή, λεπτή με μικρό στήθος, φοβερό μικρό κωλαράκι.

Διδύμου 8 πάνωΑντίνα από φ67, ξανθιά με μεγάλα ρουθούνια σαν του καζαντζίδη, άσχημο πρόσωπο, μικρό στήθος, υπερφοβερή κωλάρα. Ελ.στοματικο τελειωτικό.

Φυλής 40 – Μελαχρινή πλαδαρή ψηλή κοπέλα ομορφούλα. Πρόγραμμα δεν... δυστυχώς.

Φυλής 54 πάνω – η πιο άσχημη της ημέρας. Ανάξια λόγου τελείως.

Κάπου εδώ έπρεπε να φύγω, γιατί φοβόμουν μην χαλάσω και άλλο 20 άρι. Είπα να κάνω όμως κι ένα πέρασμα από φ59.

Φυλής 59 κάτω – 2 πόρνες. 1η η Κατερίνα, ψηλή μελαχρινή με μεγαλούτσικα ωραία βυζιά, ωραίο κώλο και ασχημούτσικη φάτσα. 2η πόρνη μία μελαχρινή που μοιάζει με την σορίνα, λεπτή κοντόπορνη, μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι. Ανακοινώθηκε βασικό και για τις 2.

    Στο σαλόνι μου την έπεσαν, χουφτώνοντας το προτεταμένο εξωκοινοβουλευτικό πέος μου (παρεπιπτόντως η ατάκα του farkeli τα σπάει και πρέπει να ενσωματωθεί άμεσα στην μπουρδελιακή πορνο-αργκό. Πρέπει να γίνει freeware για όλους τους μπουρδελιάρηδες ή ακόμη καιι open source που λένε οι προγραμματιστές.). Αγρίεψα κι εγώ και τις έπιασα τις κωλάρες, κατεβάζοντας το βρακί της κοντόπορνης, προσπαθώντας να της βάλω δάχτυλο. Δεν με άφησε και έπιασα έτσι τα βυζιά της κατερίνας τα οποία άρχισα να γλύφω, αλλά γρήγορα με σταμάτησε γιατί ήθελε λεφτά. Στον φόβο της ξεπέτας, χρησιμοποίησα σαν δικαιολογία το βασικό πρόγραμμα που έκαναν και έφυγα κατακαυλωμένος για το επάνω.

Φυλής 59 πάνω – 2 πόρνες. 1η η Αλεξάνδρα, ξανθιά αδύνατη, λευκόδερμη, μικρό στήθος, ελ.στοματικό. Την 2η δεν την είδα.

    Στο σαλόνι παίχτηκε πολύ χοντρό σκηνικό με την Αλεξάνδρα. Ήμουν που ήμουν καυλωμένος από κάτω, δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ με αυτά που της έκανα. Θα τα περιγράψω στην κριτική μου. Πέρασα πάντως πολύ καλά. Καλύτερα απ΄την Βαλέρια στην αλκαμένους.

Αυτά κύριοι και μην ξεχνάτε να κάνετε πάντα προκαταρκτικά στο σαλόνι και μετά να έρχεστε εδώ και να μας τα διηγείστε, για να καβλώνουμε οι υπόλοιποι και να μπορούμε έτσι να αυνανιζόμαστε σαν άνθρωποι. Καλό βράδυ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom