Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (5 μέλη και 109 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γι' αυτήν δεν ήταν η διαφωνία αν γλείφει μόνο κορμό ή και πουτσοκέφαλο;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
καλά μην πολυγελάς με αυτό.............
:huh:
ξερεις κατι ρε τυπε που δε ξερω :huh:
Γι' αυτήν δεν ήταν η διαφωνία αν γλείφει μόνο κορμό ή και πουτσοκέφαλο;
εγω να σου πω προσωπικη μου εμπειρια
μετα το αρχιδογλυψιμο εδινε κανενα φιλακι στον κορμο και μονο :grin:
ποτε δεν εκανε αποπειρα για πιο πανω,βεβαια δε ξερω αν καποιος το ζητουσε τι θα εκανε αλλα απο μονη της σιγουρα οχι
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
ναι μου χει πει οτι ειναι και παντρεμενη :grin:

Για να γελάσουμε, άκου τί είπε σε κάποιον 7 Ιανουαρίου 2011 πρωινή
βάρδια όπου δούλευε πρωινή για να ρεπάρει η Ρενάτα (που προφανώς δεν
δούλεψε εκείνη την ημέρα λόγω Χριστουγέννων με το παλαιό εορτολόγιο):

-Ο εν λόγω:
    Καλημέρα και Καλή Χρονιά με Καλές Δουλειές και Υγεία, δουλεύει το μωρό (η Ρενάτα);
-Τσα2ος καλός ηλικιωμένος κυριούλης:
    Όχι σήμερα, ήταν χθές το μωρό.
-Αννούλα(κοιτώντας από το τσα2δωμάτιο αναγνωρίζοντας τον ερωτώντα):
    Εμένα με έχεις γράψει εντελώς στ'αρχίδια σου έ; άντε και γαμήσου βρε μαλάκα.
-Ο εν λόγω:
    Καλή χρονιά Κούκλα μου (δις) και καλή δουλίτσα.

Είναι τόπ μωρό η Αννούλα αλλά πολύ κυκλοθυμική, κι εσένα που
σου έλεγε οτι είναι παντρεμένη μπορεί να στο έλεγε έτσι για
να σου κάνει 'ναζάκια' που ίσως αν και τόσο γκόμενα δεν της
έδωσες την προσοχή που πιστεύει οτι της αξίζει.

......χεχεχεχε, Τί έγραψα πάλι ο πούστης ο ΨυχοΣεξολόγος !!!

Συμπληρωματική απάντηση
να προσθέσω ότι έχει κάνει και φωτογράφιση............
Πιθανώς ναί γιατί για κάποιο διάστημα η Ευάρα είχε κρεμασμένο στο χώλ του Φ71Β
ένα γιγα-πόστερ σε φυσικές διαστάσεις με φωτό της Αννούλας γυμνής με τις μπλέ
ματάρες και τις βυζάρες της (αν κι εμένα δεν μου πολυαρέσει η φατσούλα της γιατί
είναι κάπως 'αυγουλέ').
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Για να γελάσουμε, άκου τί είπε σε κάποιον 7 Ιανουαρίου 2011 πρωινή
βάρδια όπου δούλευε πρωινή για να ρεπάρει η Ρενάτα (που προφανώς δεν
δούλεψε εκείνη την ημέρα λόγω Χριστουγέννων με το παλαιό εορτολόγιο):

-Ο εν λόγω:
     Καλημέρα και Καλή Χρονιά με Καλές Δουλειές και Υγεία, δουλεύει το μωρό (η Ρενάτα);
-Τσα2ος καλός ηλικιωμένος κυριούλης:
     Όχι σήμερα, ήταν χθές το μωρό.
-Αννούλα(κοιτώντας από το τσα2δωμάτιο αναγνωρίζοντας τον ερωτώντα):
     Εμένα με έχεις γράψει εντελώς στ'αρχίδια σου έ; άντε και γαμήσου βρε μαλάκα.
-Ο εν λόγω:
     Καλή χρονιά Κούκλα μου (δις) και καλή δουλίτσα.

Είναι τόπ μωρό η Αννούλα αλλά πολύ κυκλοθυμική, κι εσένα που
σου έλεγε οτι είναι παντρεμένη μπορεί να στο έλεγε έτσι για
να σου κάνει 'ναζάκια' που ίσως αν και τόσο γκόμενα δεν της
έδωσες την προσοχή που πιστεύει οτι της αξίζει.

......χεχεχεχε, Τί έγραψα πάλι ο πούστης ο ΨυχοΣεξολόγος !!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ναι,καλη ειναι αλλα εχει τα θεματακια της :idiot: :grin:

το αλλο που λες ειναι πολυ ευστοχο!το χα σκεφτει κι εγω...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Αυτα συνεβησαν στην δευτερη βαρδεια μεταξυ 21.45-22.45!!

Φυλης 92 δεξι,1,5 στηθος,καλο κωλο,1,70 υψος!Καυλε στυλ και μαυρο μακρι μαλλι!!
Φυλης 92 αριστερα κλειστον!!                                                                                                      Φυλης71 ισογειο γαλλορωσσις Ιρενε,με σωμα λαμπαδα και στηθος 1,5 σχεδον.Η ευα βγηκε εξω και κοιταζε των δρομο καθοσον δεν υπηρχε ψυχη!!                                                                                                       Φυλης 71 υπογειο το κοντο ευτραφης ρουμανοειδες με μπουρνουζι,εκλεινε την πορτα πιανοντας αιχμαλωτους πολεμου!
Φυλης 71 επανω,Καυλοσαντρα!!Ηρθε με τις βυζαρες εξω και ασπρο βρακακι,ελα θα περασουμε καλα μου ειπε,τα χερια μου ειναι παγωμανε απαντησα.Πηρε και τα εβαλε στον κωλο της και αρχισα να πασπατευω,τωρα ζεσταθηκα τις λεω,και πιανω απαλα τα σιλικονε μπαλονακια!Αχ δεν ζεσταθηκαν καλα!Σε λιγο μωρο μου της λεω θα ξαναρθω,και την κανω καθοσον αρχισαν οι οχλησης παλι!Φευγοντας η φραουλιτσα,καραμελιτσα μου ειπε σε περιμενω ναρθης  .
Φυλής 67 Αννα Μαρια με φουλ!!Αυτην την κοπελλα την μπερδευω με μια αλλη ρουμανα που μοιαζουν καταπληκτικα,λες να ειναι αδελφες
Φυλης 65 Τσεσικα,αδυνατο ξανθο,ως συνηθως αυτο το κοριτσι εμφανιζετε με φουστανακι που σκεπαζη και τον κωλο.Τα ποδια της ελαφρα κεκλιμενα!
Φυλης 65 η αδελφη ρουμανα που λεγαμε επανω,γυρολογος .
Φυλης 80 Μαρια ωραιο κορμι!!
Φυλης 61 υπογειο Αννα καυλογυφτακι με κωλαρα και 2αρια!!!!
Φυλης 59 κατω Κατερινα αδυνατο μαυρομαλικο με ωραιο σωμα και 1,5 βυζακι,και Αλεξανδρα αδυνατο ξανθο!! .
Φυλης 66 Ντενιζα η καυλα!!!  
Φυλης 54 κατω Η Ευσωμη ναταλι,κοντο,με 2αρια πτωτικης τασις και η Σουζη,ο ξανθος αγγελος του τσαρλι
Φυλης 54 επανω κοντο προστυχο πορνιδιο,πνευμα αντιλογιας!!
Φυλης 40 Μαριαννα,μιλφ κοντο με βυζαρες και μερικα κιλα παραπανω!!με φουλ!!!
Φυλης 69  κατω δεν μπηκα γιατι νομιζα οτι θα ηταν η νοικοκυρα την οποια βρηκα σε αλλο οικο Φυλης 66Α.ΑΥΤΟ ΜΕ ΟΔΗΓΗ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΟΙ Δυο οικοι συνεργαζονται καθοσον τσα και κορασιδες πηγαινοερχονται!!:grin:.
Φυλης 69 επανω,Σορυ παιδες αλλα δεν ξερω αν ηταν η χριστινα,καθοσον ειχε καστανα μαλλια υψος 1,65,φοραγε ζαρτιρες με μικρο βυζι,και ελαφρως κεκλιμενα ποδια!!.
Φυλης 74 Νατασσα ρωσσικο μωρο,δεξι δεν ειδα,καθοσον δεν ηθελα να μπω γιατι η συντροφισσα νατασσα θα με επιανε αιχμαλωτο,νταβαι!
Φυλης 84 το πανω δυο προστιχα μικρα,Μαργαριτα Μαρια!!
Φυλης 86  Μικαελα με 1,5 και αδυνατο σωμα,καυλε ματια!!!
Μ.Προδρομου βαπορι οι δυο γεωργιανες αδιαφορες,με παρτουζες κλπ!!
Μ.Προδρομου υπογα,τρελοσουζη με φουλ!!
Φωκαιας 17 κατω η Μαρια,με αδιαφορο προσωπο αλλα σωμα καυλα!!με φουλ!!
Φωκαιας 19 η ξεβρακωτη Ρωξανη!!
Φωκαιας 22 κλειστο!!
Φωκαιας 24 λαβυρινθος κλειστο!
Φωκαιας25 Επανω η Ντιανα ρωσσις με ωραιο σωμα,ακαποτο τελειωτικο στο στηθος!!
Ελλης 3 Ισαβελλα η ευτραφης!!
Φυλης 84 κατω,Τανια ελληνις συμφωνα με τσα,ξανθο μακρι μαλλι αδυνατο σωμα με 1,5!!
Φυλης 86 κατω αλλαγη και η Μονικα η ρωσσις κατεβηκε στα χαμηλα!!
Φωκαιας 17 η γραβατωμενη τανια!!
Φωκαιας 25 κατω η μιαου Μονικα!!
Φωκαιας 25 υπογειο Αλινα με φουλ!!
Φωκαιας 27 κατω,Βικτωρια!!
Φωκαιας 27 επανω,Αγαπη,προφανως η γνωστη!!
Αχιλλεως 51 ψιλοκαπουλο με 1,5 μαυρομαλικο Λαουρα με φουλ!!
Αχιλλεως 40 Δυο κορασιδες μια κοντη ευσωμη,και μια τσιγγανοηδες κοντη με βουβουλικο βλεμμα,πεσμενα διαρια,και οι δυο στα 15!!
Αχιλλεως 48Β κοντο ρουμανοειδες με τατουαζ,πετιτ κορμακι,ειπε οτι ηταν καινουργια και δεν βιαζοταν,στα 15!!
Μαραθωνος 59Α ρουμανοειδες εν ονοματο Μονικα,κοντο με 1,5 και 15ε.
Παροτι επεφτε χιονονερο και ο παγωμανος αερας χτυπαγε το προσωπο μου,κοιταξα με ικανοποιηση των δρομο πος την πλατεια καραισκακη!!Διεκρινα μια σκοτεινια προς το Μεταξουργιο και δεν πηρα το ρισκο,στους αδειους παγωμανους δρομους!!Ακομα ενα πορνογραφημα εφτασε στο τελος του!!Επισης στην Ιουλιανου δεν αλλαξε κατι,καθοσον η ευτραφης σχιστοματα εξακολουθη να ευρισκετε στον οικο!!!




 

paparas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
:huh:
ξερεις κατι ρε τυπε που δε ξερω :huh:εγω να σου πω προσωπικη μου εμπειρια
μετα το αρχιδογλυψιμο εδινε κανενα φιλακι στον κορμο και μονο :grin:
ποτε δεν εκανε αποπειρα για πιο πανω,βεβαια δε ξερω αν καποιος το ζητουσε τι θα εκανε αλλα απο μονη της σιγουρα οχι

Δε ξέρω για πόσο καιρό (μάλλον για λίγο) αλλά έκανε ακάποτο πριν γίνει μόδα στη φυλής (μόνο τη βίκυ από το Φ71 πάνω ήξερα). Νόμιζω πρόπερσι ήταν, στο Φ71 πάλι, ανανακοινωμένο από την τσατσά στο 20ευρω. Μάλιστα, επειδή γούσταρα τρελά τη πίπα της και με προφυλακτικό ακόμα, της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα μόνο αν και δεν είχε αναφερθεί τελειωτικό στο σαλόνι. Εκείνη δέχτηκε πρόθυμα, στο στήθος της και μάλιστα γυάλισε καλά καλά το κεφάλι με τη γλώσσα καταπίνοντάς τα (προφανώς ήταν μερικές σταγονίτσες). Ήταν η μοναδική φορά που την είχα πετύχει με ακά, μετά από μερικούς μήνες μάλιστα που την είχα ξαναπάρει τη ρώτησα σχετικά (δε της το ζήτησα, εγκυκλοπεδικά κιετς) και αποκρίθηκε πως δε κάνει
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Δε ξέρω για πόσο καιρό (μάλλον για λίγο) αλλά έκανε ακάποτο πριν γίνει μόδα στη φυλής. Νόμιζω πρόπερσι ήταν, στο Φ71 πάλι, ανανακοινωμένο από την τσατσά στο 20ευρω. Μάλιστα, επειδή γούσταρα τρελά τη πίπα της και με προφυλακτικό ακόμα, της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα μόνο αν και δεν είχε αναφερθεί τελειωτικό στο σαλόνι. Εκείνη δέχτηκε πρόθυμα, στο στήθος της και μάλιστα γυάλισε καλά καλά το κεφάλι με τη γλώσσα καταπίνοντάς τα (προφανώς ήταν μερικές σταγονίτσες). Ήταν η μοναδική φορά που την είχα πετύχει με ακά, μετά από μερικούς μήνες μάλιστα που την είχα ξαναπάρει τη ρώτησα σχετικά (δε της το ζήτησα, εγκυκλοπεδικά κιετς) και αποκρίθηκε πως δε κάνει
θ αρπαξε το παρασημο της και το κοψε :grin:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αν μιλάμε για την Άννα την Μολδαβέζα, γιατί κάπου σας έχασα, για ένα διάστημα είχε βάλει και κουλούρι στο μενού.
Τότε η Εύα έλεγε ότι είναι νέα, και το κάνει με δωράκι (διπλή ταρίφα) και στην ευχέρεια της. Πρέπει να μιλάμε για ένα χρόνο πριν.

Θυμάμαι είχα προπληρώσει το έξτρα εικοσάρι, αλλά μέσα στο δωμάτιο μου είπε ότι είμαι πολύ μεγάλος για το γκροβεράκι της.
Της είχα πει να το σκεφτεί, και ότι δεν πειράζει, συνεχίζουμε και με απλό γαμήσι (γιατί μου πρότεινε αν ήθελα να μου επιστρέψει τα χρήματα).
Κάποια στιγμή στο πισωκολλητό, την ρώτησα αν θέλει ν' αλλάξουμε τρύπα ή στάση, και απάντησε άμεσα το δεύτερο.
Προς τιμήν της, μου επέστρεψε άμεσα το εικοσάρι.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Φυλης 69 επανω,Σορυ παιδες αλλα δεν ξερω αν ηταν η χριστινα,καθοσον ειχε καστανα μαλλια υψος 1,65,φοραγε ζαρτιρες με μικρο βυζι,και ελαφρως κεκλιμενα ποδια!!.

Μπορεί να ήταν η Μάγια, Τσέχα εικοσαέτης η οποία βρισκόταν εκεί και την Κυριακή με την ίδια αμφίεση. Η υπηρεσία τη χαρακτήρισε καινούρια και δήλωσε ως μόνο της μειονέκτημα το ότι είναι κάπως "συνεσταλμένη". Κατά την αποχώρηση τα γέλια συναγωνιστών που σχολίαζαν τον συγκεκριμένο επιθετικό χαρακτηρισμό πιθανότατα ακούστηκαν έως τα δωμάτια.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μπορεί να ήταν η Μάγια, Τσέχα εικοσαέτης η οποία βρισκόταν εκεί και την Κυριακή με την ίδια αμφίεση. Η υπηρεσία τη χαρακτήρισε καινούρια και δήλωσε ως μόνο της μειονέκτημα το ότι είναι κάπως "συνεσταλμένη". Κατά την αποχώρηση τα γέλια συναγωνιστών που σχολίαζαν τον συγκεκριμένο επιθετικό χαρακτηρισμό πιθανότατα ακούστηκαν έως τα δωμάτια.
Η Μαγια ηταν πιο κοντη και την ειδα στο Φ,71 επανω, για μια ημερα στην θεση της Σαντρας!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Καλά έκανες και δεν την πήρες στα σοβαρά Αδερφέ, μια και ως γνωστό και οι γκόμενες
και οι τσα2δες λένε άλλα αντί άλλων, συνοψίζω μόνο τί έχω ακούσει εγώ για την
Άννα / Ιλόνα / Τζούλια / ΤζουλιΆννα :
-Θα φύγει Ρωσία για να παίξει σε Τσόντα
-Θα πάει σε Στούντιο (σωστό, είχε πάει Κασσάνδρας, και ίσως τώρα Βριλησσού)
-Παντρεύτηκε και σταμάτησε
-Θα σταματήσει για αυτό που λέει ο Lust
-κ.λ.π. κ.λ.π. κ.λ.π.

Ίσως λόγω των ημερών (7 Ιανουαρίου ήταν Χριστούγεννα με το Παλαιό Ορθόδοξο
Εορτολόγιο και γι'αυτό αρκετά σπιτάκια με κορίτσια από Ανατολικές Ορθόδοξες
Χώρες δεν δούλεψαν) και ίσως κάποιες από αυτές μπορεί να κανόνισαν να γυρίσουν
για λίγο στις πατρίδες τους και να γυρίσουν αργότερα.
Η Ιλόνα σε στούντιο θα πάει στη Βριλλησού, μου το είπε την κυριακή σε συνεύρεση μας.  :think:
 

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!!!!!!!!!
μιλάω για την Αλίνα από Βέργας....αυτό το μιλφ-γκιλφ....
Να σημειώσω πως δεν πέρασα μαζί της....
απτην άλλη θα αναρωτιέται κάποιος...γιατί γράφω απαράδεκτη...

Λοιπόν...πάω χθές κι εγώ να δω για την Αλίνα που γράψαν πολύ καλά σχόλια μερικοί...
Η πόρτα όπως θα ξέρουν όσοι έχουν πάει με το που χτυπάς κουδούνι τσούπ την ανοίγουν απο μέσα και εσυ απλά την σπρώχνεις ελαφρά...
Απλά δεν έχει και πολύ δυνατό ήχο να δείξει οτι την ανοίγουν οπότε είχα ήδη βάλει λίγο δύναμη να ανοίξει...
Χτυπάω κουδούνι....τπτ....
ξαναχτυπάω άλλη μία....και ακούω από το θυροτηλέφωνο μια γυναικία φωνή "ελάτε αργότερα...."...

λέω ντοιν!πρώτη φορά...
λες να έχει καναν άνθρωπο μέσα και ναχει πάρει διπλό πρόγραμμα...και να μίλησε η τσατσά???
αλλά και πάλι...συνήθως ανοίγουν και σου λένε καθήστε και έχουμε την τάδε κοπέλα...θαργήσει ίσως κλπ...

απτην άλλη επίσης ούτε κανα λέτσος ήμουν ούτε ξένος κλπ να πεις οτι δεν παίρνει ξένους η κοπέλα ή οτι της φάνηκα "κάπως"...
στην πέννα ντυμένος....
ούτε 15 χρονων είμαι...30 αισίως φτάνω....

πάω στο δίπλα υπόγειο...βλέπω την κοπέλα...δε μαρέσει και ξαναπάω στης Αλίνας...
δηλαδή μέσα σε 2-3 λεπτά το πολύ αυτα...
Και τσούπ!ξαναχτυπάω και ανοίγουν!

Μπαίνω και κατευθείαν βγαίνει η αλίνα λοιπον..........Με ένα ύφος...."τι θές ρε λακαμα???"

Εγώ : "καλησπέρα καλή χρόνιά και χρόνια πολλα..." (όπως πάντα χαμογελαστός....)

Αλίνα : "θα περάσεις"??? (με πολύ ξινισμένο ύφος έτοιμη για να με πλακώσει στα βρισίδια φάση)

Εγώ : (όντας ξενερωμένος απτο ύφος-στιλ που κοιτούσε-μιλούσε) "Ευχαριστώ πολύ...κάνω μια βολτίτσα γιατι τώρα βγήκα και αν είναι θα ξαναπεράσω"...(κάτι που δεν είχα σκοπό αφού με ξενέρωσε το στυλάκι της)

Αλίνα : "A!Kαλά!!!Άντε γ@μήσου"!!!

Εγω : (ξενερωμένος-ψύχραιμος) "Κοίταξε τα λέφτα δεν ταχουμε για πέταμα!Εγώ πληρώνω και όπου γουστάρω θα μπω..."

και φυσικά την έκανα....

δεν ξέρω τι κάνει μέσα στο δωμάτιο αλλα θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ τη συμπεριφορά της....
και το αναφέρω....

υ.γ. τσατσα δεν βγήκε....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Γιατι δεν μου τυχαινουν αυτα εμενα ρε πουστη μου...
Πριν καν την απορριψεις, σε γαμωσταυριζε κι ενω ησουν μεσ την ευγενεια;
Εγω κατευθειαν την αστυνομια θα καλουσα και θα της εκανα μηνυση για εξυβριση. Για να δουμε μετα, στρωνει ή θα γουσταρει τα αυτοφωρα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γιατι δεν μου τυχαινουν αυτα εμενα ρε πουστη μου...
Πριν καν την απορριψεις, σε γαμωσταυριζε κι ενω ησουν μεσ την ευγενεια;
Εγω κατευθειαν την αστυνομια θα καλουσα και θα της εκανα μηνυση για εξυβριση. Για να δουμε μετα, στρωνει ή θα γουσταρει τα αυτοφωρα;

δεν τον γαμοσταυρισε... να παει να γαμηθει του ειπε.
Και ο τυπος αυτο εκανε.  :grin:

Το αν στρωσει ή οχι δεν ειναι δικη του δουλεια. Φευγει σιωπηλα και λεφτα απο αυτον δεν
ξαναβλεπει... και οσους φιλους εχεις που πανε σε αυτα την μαυριζεις. Πες μου οτι θα παρεξηγιοσουν
τωρα επειδη σου ειπε η αλλη αντε γαμησου  :grin:

Btw δεν τον υποχρεωσε κανεις επισης να μπει μεσα και να ειναι μεσα στις ευγενιες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παρομοια εμπειρια εχω...αλλα φυσικα δεν με εβρισε η αλλη...

εκανα μια μπουρδελοτσαρκα τις προαλλες... και μπαινω σε ενα

στο μεταξυ δεν ειχα ορεξη για πολλες κουβεντες.... βγαινει μια εκει αρχιζει τα δικα της...

γεια σου τι κανεις πως εισαι.... ροδανι η γλωσσα... ανεκφραστος εγω και σκεφτικος. Μου κανει

τσαμπουκαλεμενα "Γιατι δεν μιλας εσυ???? δεν εχεις στομα???"

Της κανω "Οχι μου το κοψανε"  :2funny: :2funny: :2funny: και δεν ειπε τιποτα και εφυγε παλι πισω
προς το κουζινακι

:2funny: :2funny:

εχουμε και παλιοτερα συζητησει το θεμα με το αν πρεπει να τσακωνεσαι σε ενα μπουρδελο ή οχι εγω πιστευω πως δεν πρεπει. Και ειμαι σταθερος σε αυτη την αποψη. Η τυπισσα για να μιλαει ετσι θα ειχε σιγουρα καποιο λογο. Δεν ξερω κατα ποσο συμφερει να κανεις μυνησεις και να γινεις επωνυμος εκει κατω.  :-

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom