Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (9 μέλη και 133 επισκέπτες)

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Όχι, δεν είναι απατεώνησα αλλά είναι πολύ σπασαρχίδο λέγοντας συνέχεια "κάνω μόνο αυτό το πρόγραμμα που είπα στο σαλόνι και τίποτα άλλο" χωρίς να νιάζεται όμως (δυστυχώς, γιατί έχει ποκλύ καλή εμφάνιση) για τον πελάτη αν θα περάσει καλά έστω και με αυτά που προσφέρει.
Ναι, μια αποστασιοποίηση την έχει.
Στην αρχή, μάλιστα, έκατσε με πλάτη προς εμένα, ώστε να μην έχω πρόσβαση στα επίμαχα σημεία  κατά τη διάρκεια της πίπας.
Το παίζει, πάντως, ξυνή, ενώ δεν είναι.
Απλά είναι τυπική και πάντα μέσα στο πεντάγραμμο του μενού που ανακοινώνεται στο σαλόνι.
Ούτως ή άλλως για μένα είναι άκυρη, απ' τη στιγμή που δεν έχει μεγάλα μουνόχειλα :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Συναγωνιστές,
Γνωρίζει κανείς τι παίζει απόψε στην απογευματινή βάρδια στο Αλκαμένους 113?
Προσπαθώ εδώ και καιρό να πετύχω την τρελοκοτσιδού Μαρία και δεν τα έχω καταφέρει!
(Όχι ότι έχω περάσει άσχημα βέβαια...αλλά καταντά απωθημένο...)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Συναγωνιστές,
Γνωρίζει κανείς τι παίζει απόψε στην απογευματινή βάρδια στο Αλκαμένους 113?
Προσπαθώ εδώ και καιρό να πετύχω την τρελοκοτσιδού Μαρία και δεν τα έχω καταφέρει!
(Όχι ότι έχω περάσει άσχημα βέβαια...αλλά καταντά απωθημένο...)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Βικτωρια φιλε,ετσι ειπε η τσα,εκτος τριτης και παρασκευης,απογευμα!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παιδια,οντως στο ιασωνος 37β εκδιδεται η συλβια απο υπογειο μονης προδρομου...με 10 ευρω απλο προγραμμα και 15 φουλ...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καταδρομικη επελαση σε ολα τα μηκη και πλατη του μεταξουργειου!!Στην πρωτη φαση στα χαμηλα συνορα με προστατευε ο ευγενης ιπποτης :grin:,στην δευτερη ανελαβε ο μπιλι7 γνωστης της περιοχης και των πουτανων!
[size=14pt]O sotirof απόψε γράφει ιστορία !!![/size]  :rockon: :rockon: :rockon:

Γιατί απλά είναι (επιπλέον) και αγνός και τίμιος μπουρδελιάρης ...  ;)

Νομίζω ότι καταλαβαινόμαστε παραπάνω από αυτό που πρέπει  :)

και αρκεί ...  ;)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
[size=14pt]O sotirof απόψε γράφει ιστορία !!![/size]   :rockon: :rockon: :rockon:

Γιατί απλά είναι (επιπλέον) και αγνός και τίμιος μπουρδελιάρης ...  ;)

Νομίζω ότι καταλαβαινόμαστε παραπάνω από αυτό που πρέπει  :)

και αρκεί ...  ;)
Αφιερωμενο στρατηγε!!!
Επιτελους λιγη ησυχια στους δρομους της ηδονης και της πορνειας!!Το ρολοι εδειχνε 20,15 και μια ακομα καταδρομη ξεκινουσε!!Αφου περιμενα την καταδρομικη ομαδα των πορνων ειπα να ξεκινησω απο φωκαιας την βολτα μου,μιας και ειχα ανυσηχειες στο βρακακι μου!!
Ετσι ξεκινησα μια ακομα βολτα,που με την συντροφια του πιτσιλιστη και αλλων συναγωνιστων παλι ειχαμε διαρκη πεζοπορια!!
Φυλης 92 δεξι,Μακρι μαυρο μαλλι,1,5 στηθος,καλο κωλο,1,70 υψος!!!
Φυλης 92 αριστερα κλειστον!!                                                                                                       Φυλης71 ισογειο γαλλορωσσις Ιρενε,με σωμα λαμπαδα,ξεκινησε σημερα και στηθος 1,5 σχεδον.Πολυ καυλωτικη στο δωματιο,καταθεση πρωτη!! Καθοσον η Τζουλιανα ανεχωρησε για ρωσσια!!                                                                                                         Φυλης 71 υπογειο κλειστο!!!                                                                                 Φυλης 71 επανω,Καυλοσαντρα!!
Φυλής 67 Αννα Μαρια με φουλ!!
Φυλης 65 Τσεσσικα,αδυνατο ξανθο,ως συνηθως αυτο το κοριτσι εμφανιζετε με φουστανακι που σκεπαζη και τον κωλο.Τα ποδια της ελαφρα κεκλιμενα!
Φυλης 65 κλειστο .
Φυλης 80 Μαρια ωραιο κορμι!!
Φυλης 61 υπογειο Αννα καυλογυφτακι με κωλαρα και 2αρια!!!!
Φυλης 59 κατω Κατερινα αδυνατο μαυρομαλικο με ωραιο σωμα και 1,5 βυζακι,και Σορινα αδυνατο ξανθο!! .
Φυλης 66 Ντενιζα η καυλα!!!  
Φυλης 54 κατω Η Ευσωμη ναταλι,κοντο,με 2αρια πτωτικης τασις και η Σουζη,ο ξανθος αγγελος του τσαρλι!!
Φυλης 54 επανω κοντο προστυχο πορνιδιο,πνευμα αντιλογιας!!
Φυλης 40 Μαριαννα,μιλφ κοντο με βυζαρες και μερικα κιλα παραπανω!!με φουλ!!!
Φυλης 69  κατω νοικοκυρα διπλανης πορτας,αδιαφορη με χοντροκομενα πελματα!!
Φυλης 69 επανω Χριστινα!!.
Φυλης 74 Νατασσα ρωσσικο μωρο,δεξι κλειστο!
Φυλης 84 το πανω δυο προστιχα μικρα,Μαργαριτα Μαρια!!
Φυλης 86 πανω Μονικα ρωσσις,ωραιο τεμαχιο,,και Μικαελα με 1,5αρι και καλο κωλο!!!
Μ.Προδρομου βαπορι οι δυο γεωργιανες αδιαφορες,με παρτουζες κλπ!!
Μ.Προδρομου υπογα,τρελοσουζη με φουλ!!
Φωκαιας 17 κατω η Μαρια,με αδιαφορο προσωπο αλλα σωμα καυλα!!με φουλ!!
Φωκαιας 19 η ξεβρακωτη Ρωξανη!!
Φωκαιας 22 κλειστο!!
Φωκαιας 24 λαβυρινθος και η τζορτζια,κοντο με καλο σωματακι και φουλ,νομιζω!
Φωκαιας25 Επανω η Ντιανα ρωσσις με ωραιο σωμα,ακαποτο τελειωτικο στο στηθος!!
δΙΔΥΜΟΥ 8 Επανω Αντινα με φουλ!!
Διδυμου 8 κατω η Κατερινα,ρωσσις μιλφ με σιλικονε βυζους!
Διδυμου 16 Βαλερια η καυλα δευτερη καταθεση!!!
Διδυμου 18 υπογειο Ναταλι απο τροφωνιουμε φουλ!!
Διδυμου 18 ισογειο Αλιονα τα παιρνω ολα!!
Διδυμου 20 Αναστασια,αδιαφορο αδυνατο!!
Ελλης 3 Ισαβελλα η ευτραφης!!
Φυλης 84 κατω,Τανια ελληνις συμφωνα με τσα,ξανθο μακρι μαλλι αδυνατο σωμα με 1,5!!
Φυλης 86 κατω το ρουμανοειδες με τον μεγαλο κωλο και φουλ!!Ελευθερια!!
Ληξις 11,45 και γρηγορη κατευθηνση προς πορνομεγαρο για φαγητο σε κοντινη αποσταση!!
Μια αλλη πορνοβολτα τελειωσε διαρκειας 210 λεπτων!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Επισης..
Φωκαιας 17 η γραβατωμενη τανια!!
Φωκαιας 25 κατω η μιαου Μονικα!!
Φωκαιας 25 υπογειο Αλινα με φουλ!!
Φωκαιας 27 κατω,Βικτωρια Γιαννα!!
Φωκαιας 27 επανω,Γαβριελλα σκυλε προσωπο,μακρι μαυρο μαλλι,στητο 2,5αρι,ο νους εθολωσε και με λιγοστες δυναμεις και ελαχιστο σπερμα,κατεθεσα τριτη φορα για να ολοκληρωθη το κακο :grin: :grin: :grin:.Τωρα τσαι και νανι για να παρουμε δυναμεις!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Συναγωνιστές,
Γνωρίζει κανείς τι παίζει απόψε στην απογευματινή βάρδια στο Αλκαμένους 113?
Προσπαθώ εδώ και καιρό να πετύχω την τρελοκοτσιδού Μαρία και δεν τα έχω καταφέρει!
(Όχι ότι έχω περάσει άσχημα βέβαια...αλλά καταντά απωθημένο...)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Οφειλω να διορθωσω φιλε,τελικα οπως μου ειπαν συναγωνιστες ηταν μια Μαρια εκει,μιλφ αδυνατη,καθοσον η Βαλερια ηταν Διδυμου!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μετά απο χτεσινή μεσημεριανή τσάρκα στη Φυλής & Φώκαιας, άκουσα και θέλω αν κάποιος ξέρει να μου εξηγήσει το εξής: Στο Φώκαιας 27 η τσατσά διαφήμιζε τη κορασίδα της (κατά τα άλλα χοντρομπαζοπούτανο) ότι κάνει "βασιλικό" τσιμπούκι. Τι είναι δηλαδή το βασιλικό τσιμπούκι?  :think: :think:
απατη τυπε
φτηνες αντιγραφες της ζανας
 

Επισκέπτης
Η Μπάρμπορα είναι που το λέει αυτό. Το copyright βέβαια ανήκει στη Ζάνα, τον Σαλέα των μπουρδέλων...
 

Επισκέπτης
Αποκλείεται να υπάρξει σύλληψη ή εμπλoκή του προέδρου καθότι συνοδεύεται ανελλιπώς από ημέτερες δυνάμεις :grin:
Oπως το αεροπλανοφόρο που πάει με την ομάδα μάχης του :grin:
Ο επίλογος στο ηχογραφημένο μήνυμα ανάθεσης αποστολής πριν αυτοκαταστραφεί στο "Mission Impossible" ήταν αυτός:

Σε περίπτωση εμπλοκής ή σύλληψής σας η διοίκηση θα αρνηθεί κάθε ανάμιξη και την ύπαρξή σας.  :grin:

Άσε να υπάρχει σασπένς ρε παιδάκι μου...
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
παιδια,οντως στο ιασωνος 37β εκδιδεται η συλβια απο υπογειο μονης προδρομου...με 10 ευρω απλο προγραμμα και 15 φουλ...

την Συλβια δεν την γνωριζω (δεν θυμαμε συμφωνα με τις περιγραφες καποια τετοια απο την Φυλης) αλλα στην χτεσινη πρωινη βαρδια στο μεταξι, περιπου στις 16:00 ηταν εκει μια κοπελα περιπου στο 1,75 αδυνατη με κοντο μαλλι ξανθο οπου στο σαλοναρισμα της ειχε μια σχετικη πλακα λογο του οτι εκανε και καλα show αλλα ηταν μεταξυ του μεθυσμενου και του σαν της εχουν βαλει τις κλειδωσεις σε γυψο...δεν το εχει η κοπελα και δεν φαινοταν καθολου ωραιο. απο διαθεση παντος πηγαινε καλα μιας και ηταν και ομιλιτικη αλλα και γελαστη..
περασα και κατα τις 17:20 μιας και ακομα περιφερομουν προς αναζητηση κορασιδος (ηταν λιγο πριν την πατατα που εφαγα στην κεραμικου) και ηταν ακομα εκει οποτε  ειχε και την απογευματινη βαρδια η συγκεκριμενη ....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Η Μπάρμπορα είναι που το λέει αυτό. Το copyright βέβαια ανήκει στη Ζάνα, τον Σαλέα των μπουρδέλων...
Μου κάνει εντύπωση πως θυμόσαστε όλες τις ατάκες αλλά και ποιός τις λέει.  :rockon:
Αυτό θα πει μνήμη. Εύγε στους συναγωνιστές
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
απατη τυπε
φτηνες αντιγραφες της ζανας
[/qΑν και είμαι fan, δεν νομίζω η Μπάρμπαρα να διαφήμιζε το τσιμπούκι της, γιατί δεν " τό'χει". Έχει μικρό στόμα και βάζει και δόντι.
Αλλά κάνει το καλύτερο τσιμπούκι με ....  τον κώλο..
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Χθες απογευματινή βάρδια πήγα στο Κων/πόλεως 166 υπόγα να χυσω κανα στόμα και να δω τις διάσημες Ευες/Αννες αλλά ανταυτών ηταν μία κοντόχοντρη γυφτομελαχρινη με όνομα Σόνια.

Εφυγα τρέχοντας τραγουδώντας Φουρέιρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom