Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (5 μέλη και 108 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
την Συλβια δεν την γνωριζω (δεν θυμαμε συμφωνα με τις περιγραφες καποια τετοια απο την Φυλης) αλλα στην χτεσινη πρωινη βαρδια στο μεταξι, περιπου στις 16:00 ηταν εκει μια κοπελα περιπου στο 1,75 αδυνατη με κοντο μαλλι ξανθο οπου στο σαλοναρισμα της ειχε μια σχετικη πλακα λογο του οτι εκανε και καλα show αλλα ηταν μεταξυ του μεθυσμενου και του σαν της εχουν βαλει τις κλειδωσεις σε γυψο...δεν το εχει η κοπελα και δεν φαινοταν καθολου ωραιο. απο διαθεση παντος πηγαινε καλα μιας και ηταν και ομιλιτικη αλλα και γελαστη..
περασα και κατα τις 17:20 μιας και ακομα περιφερομουν προς αναζητηση κορασιδος (ηταν λιγο πριν την πατατα που εφαγα στην κεραμικου) και ηταν ακομα εκει οποτε  ειχε και την απογευματινη βαρδια η συγκεκριμενη ....
Αν εννοητε την Συλβια απο Μ.Προδρομου,το μπουρδελακι αυτο ανηξε αργα,μεταξυ 22,00-22,30,αναψε το φως του!!
 

Επισκέπτης
Μου κάνει εντύπωση πως θυμόσαστε όλες τις ατάκες αλλά και ποιός τις λέει.  :rockon:
Αυτό θα πει μνήμη. Εύγε στους συναγωνιστές
Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως τύπε :grin:

Αν και είμαι fan, δεν νομίζω η Μπάρμπαρα να διαφήμιζε το τσιμπούκι της, γιατί δεν " τό'χει". Έχει μικρό στόμα και βάζει και δόντι.
Αλλά κάνει το καλύτερο τσιμπούκι με ....  τον κώλο..
Κι όμως, αυτή το λέει φίλε, θεωρεί ότι το κατέχει το άθλημα. Είναι φιλενάδα με τη Ζάνα και το πήρε από 'κει.
Πάντως, πρέπει να 'χεις μεγάλο πούτσο συναγωνιστή. Εμένα δεν θυμάμαι να μου τον είχε ακουμπήσει με τα δόντια ποτέ :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ουλτρα μινι τσαρκ σε αττικη σημερα

στο ιωνιας 12 ηταν ενα μιλφογκιλφ,ολγα,ασουλουπωτο σωμα,μικρο βυζι,καρε σκουρο μαλλι,γενικα δεν παρουσιαζε κανενα ενδιαφερον
περγαμου 27α,η ναταλι η νταρντανα κλασσικα.η τσα2 ειπε οτι η μαριαννα ερχεται στις 13
περγαμου 27β,εβελινα,ξανθο μιλφ με πολυ κοντο ξανθο μαλλι,οχι ασχημο...κανει τα κλασσικα προγραμματα του οικου   ελευθερο στοματικο/τελειωτικο,αυταρχικο αλλα οχι κωλο...κακο σαλοναρισμα ομως...
αλκαμενους 113,βαλερια...τοσες φορες εχω παει,με ξερει κι η βαλερια κι οι τσατσαδες και μου χτυπησαν πορτα στα 11-12 λεπτα...αμα με ξαναδουν...
η βαλερια την αλλη βδομαδα δε θα δουλεψει...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
126
Like
7.752
Πόντοι
7.885
Εθχές το απόγευμα με ξενάγησε ο Μαύρος Θάνατος σχεδόν σε όλους τους πορνοδρόμους του κέντρου αυτής της πόλης,δίχως όμως κατάθεση  :rockon: :rockon:,μιας και δεν βρήκαμε κάτι αξιόλογο που να δέχεται παρτούζα,να δίνει κώλο και να μπορούμε να της τα πετάξουμε στην μάπα :cum: :cum: :headbang: :headbang:.Η Μαρία από Διδύμου που λέτε πιο πάνω εθεάθη σε κάποιο μπουρδελάκι(νομίζω Αλκαμένους πρέπει να ήταν).Γενικά μια πολύ μέτρια απογευματινή βάρδια με πολύ πάκι στο Μετάξι(σε όλα τα μπορδέλα περίμεναν τουλάχιστον 5-6 πάκι) και πολύ ήσυχους δρόμους πίσω από τον Αγ.Παντελεήμωνα :idiot: :uglystupid:.Τέλος αποφασίσαμε αυτό το Σάββατο να εξευρενήσουμε όλη την μεταμεσονύχτια βάρδια σε Μετάξι,Φυλής,Λιοσίων και γύρω δρόμων με κέντρο εκκίνησης την πλατεία Καραισκάκη την 00:01.Όσοι πιστοί προσέλθετε...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Στο Κων/πόλεως 166 και χτες το βράδυ και σήμερα το πρωί η Σόνια, μελαχρινό μάλλον γυφτάκι με πολύ μακρύ μαλλί, χωρίς εξτραδάκια.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Mινι ενημερωση απο φυλης σημερα το μεσημερι(μιας που οι sotirof και derti ειναι πραγματικα συγκινητικοι)
65α μετρια αλλα αξιοπρεπης μελαγχροινη τσιγγανορουμενα
65β καρμεν,ψηλη και λεπτη μελαγχροινη κοπελα με <<σκαμενο>> περιεργο καπως προσωπο,πολυ ωραιο κορμι ωστοσο με φουλ προγραμμα.Αν δεν εκανε πρωκτικο θα το σκεφτομουνα
67 αντινα
69β τανια
71α ξανθια σγουρομαλλα γυρω στα 30-35 με πιασιματακια,ενα κανονικο θηλυκο σωμα ωστοσο χωρις να ειναι αντιαισθητικο σε καμια περιπτωση
71β ρενατα,τι κορμι ειναι αυτο που εχει αυτο το κοριτσι..
86α μιχαελα ,επεστρεψε(ας ειναι καλα ο sotirof που μου το επιβεβαιωσε)
84α σονια η ιταλιδα ,καταθεση,ακολουθει κριτικη,δεν το μετανοιωσα παντως
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Mινι ενημερωση απο φυλης σημερα το μεσημερι(μιας που οι sotirof και derti ειναι πραγματικα συγκινητικοι)
65α μετρια αλλα αξιοπρεπης μελαγχροινη τσιγγανορουμενα
65β καρμεν,ψηλη και λεπτη μελαγχροινη κοπελα με <<σκαμενο>> περιεργο καπως προσωπο,πολυ ωραιο κορμι ωστοσο με φουλ προγραμμα.Αν δεν εκανε πρωκτικο θα το σκεφτομουνα
67 αννιτα
69β τανια
71α ξανθια σγουρομαλλα γυρω στα 30-35 με πιασιματακια,ενα κανονικο θηλυκο σωμα ωστοσο χωρις να ειναι αντιαισθητικο σε καμια περιπτωση
71β ρενατα,τι κορμι ειναι αυτο που εχει αυτο το κοριτσι..
86α μιχαελα ,επεστρεψε(ας ειναι καλα ο sotirof που μου το επιβεβαιωσε)
84α σονια η ιταλιδα ,καταθεση,ακολουθει κριτικη,δεν το μετανοιωσα παντως
Νασαι καλα φιλε.Η ΡΕΝΑΤΑ που λες στο 71β ειναι η γαλλιδα/με το μικρο βυζακι και το ξανθο μπουκλε μαλλι?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

Συνημμένα

  • 6940636798-karolina-1211065746-3684.jpg
    6940636798-karolina-1211065746-3684.jpg
    1,9 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
2) Έγινε λόγος για μια Σύλβια από μουνίς προδρόμου στις προηγούμενες σελίδες.
Θυμάμαι που ο Amadeus έλεγε για κάποια που έχει κονδυλώματα. Νομίζω ότι έλεγε γι'αυτή. Αν πέταξα μαλακία ζητώ συγγνώμη. Απλά η πορνομνήμη είναι μυστήριο πράγμα.
Για μια Άννα έλεγε ο μουσικόφιλος συναγωνιστής dirty.

3) Άσχετο, αλλά σε περίπτωση που τη ψάχνει κάποιος (ο Ροκαβλόν πχ όταν γυρίσει) αυτή εδώ,
ας κοιτάξει κι εδώ αν δε τη βρει.
Δεν ήξερα καν ότι υπήρχε τέτοιος μπουρδελόδρομος :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
χαχα...ειπα μαλακία τελικά...δεν παραξενεύομαι και τόσο  :2funny:
Το είχα γράψει στην Hyper tsarque ενημέρωση που έκανα πριν 10 μέρες. Εντάξει δεν σε κατηγορώ, κανείς δεν τη διάβασε  :2funny:
εγω σταμάτησα στην τρίτη παράγραφο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
έφυγε η τζουλια αννα ιλονα και γύρισε η ρενάτα
ειχε φυγει η ρενατα? :huh:δε νομιζω... :think:

η τζουλια αννα ιλονα μου το χε πει οτι θα φευγε μετα την πρωτοχρονια(αν και δεν την πηρα στα σοβαρα) και το χα αναφερει εδω...

ο λογος, οτι φοβαται τις αρρωστιες :dunno:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
ειχε φυγει η ρενατα? :huh:δε νομιζω... :think:

η τζουλια αννα ιλονα μου το χε πει οτι θα φευγε μετα την πρωτοχρονια(αν και δεν την πηρα στα σοβαρα) και το χα αναφερει εδω...

ο λογος, οτι φοβαται τις αρρωστιες :dunno:
εχω καιρό να παω πρωι και δεν διαβασα κατι γι αυτη...
μπορει και να λαθεύω........
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
ειχε φυγει η ρενατα? :huh:δε νομιζω... :think:

η τζουλια αννα ιλονα μου το χε πει οτι θα φευγε μετα την πρωτοχρονια(αν και δεν την πηρα στα σοβαρα) και το χα αναφερει εδω...

ο λογος, οτι φοβαται τις αρρωστιες :dunno:

Καλά έκανες και δεν την πήρες στα σοβαρά Αδερφέ, μια και ως γνωστό και οι γκόμενες
και οι τσα2δες λένε άλλα αντί άλλων, συνοψίζω μόνο τί έχω ακούσει εγώ για την
Άννα / Ιλόνα / Τζούλια / ΤζουλιΆννα :
-Θα φύγει Ρωσία για να παίξει σε Τσόντα
-Θα πάει σε Στούντιο (σωστό, είχε πάει Κασσάνδρας, και ίσως τώρα Βριλησσού)
-Παντρεύτηκε και σταμάτησε
-Θα σταματήσει για αυτό που λέει ο Lust
-κ.λ.π. κ.λ.π. κ.λ.π.

Ίσως λόγω των ημερών (7 Ιανουαρίου ήταν Χριστούγεννα με το Παλαιό Ορθόδοξο
Εορτολόγιο και γι'αυτό αρκετά σπιτάκια με κορίτσια από Ανατολικές Ορθόδοξες
Χώρες δεν δούλεψαν) και ίσως κάποιες από αυτές μπορεί να κανόνισαν να γυρίσουν
για λίγο στις πατρίδες τους και να γυρίσουν αργότερα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ναι μου χει πει οτι ειναι και παντρεμενη :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Μα καλά....εσύ απλά διάβασες τις εισαγωγικές μαλακίες που έγραψα στην αρχή.

Τι να πω ρε παιδιά με απογοητεύετε πολύ...ούτε την εμπειρία μου με το τραβεστί Κορίνα δεν διαβάσατε. Άντε να το βάλω κι αυτό, αλλά δεν σας ξαναμιλάω  :(  :(
οχι αν και ξημερώματα την διάβασα ολόκληρη.....μου χρωστάς χάρη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Καλά έκανες και δεν την πήρες στα σοβαρά Αδερφέ, μια και ως γνωστό και οι γκόμενες
και οι τσα2δες λένε άλλα αντί άλλων, συνοψίζω μόνο τί έχω ακούσει εγώ για την
Άννα / Ιλόνα / Τζούλια / ΤζουλιΆννα :
-Θα φύγει Ρωσία για να παίξει σε Τσόντα
-Θα πάει σε Στούντιο (σωστό, είχε πάει Κασσάνδρας, και ίσως τώρα Βριλησσού)
-Παντρεύτηκε και σταμάτησε
-Θα σταματήσει για αυτό που λέει ο Lust
-κ.λ.π. κ.λ.π. κ.λ.π.

Ίσως λόγω των ημερών (7 Ιανουαρίου ήταν Χριστούγεννα με το Παλαιό Ορθόδοξο
Εορτολόγιο και γι'αυτό αρκετά σπιτάκια με κορίτσια από Ανατολικές Ορθόδοξες
Χώρες δεν δούλεψαν) και ίσως κάποιες από αυτές μπορεί να κανόνισαν να γυρίσουν
για λίγο στις πατρίδες τους και να γυρίσουν αργότερα.
να προσθέσω ότι έχει κάνει και φωτογράφιση............
 

Επισκέπτης
Εγώ κάπου άκουσα ότι πήρε και ακάποτο τσιμπούκι :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom