Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (33 μέλη και 280 επισκέπτες)

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Τα Διδύμου 25 και 27 και η αλυσίδα Διδύμου 20 και Αγκύρας 12Α&Β ήταν παραδόξως και σήμερα κλειστά.Πιθανόν και να έχουν σφραγιστεί οι οίκοι αυτοί.

το Δ27 ειναι ανοιχτο, τουλαχιστον μεχρι προχτες που το επισκευτικα εγω τιμωντας μαλιστα την Βαλια....
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Aγαπητε κυριε professorx,χθες το απογευμα ημουν κι εγω στο αλκ 16β κι οταν ειδα την εν λογω εκδιδομενη εκανα ενα βημα μπρος να περασω μα με προλαβε αλλος και με γλιτωσε..τελικα ισως οι κριτικες για τις αφιλοτιμες να ναι πιο σημαντικες..τα σεβη μου για την εκπληκτικη ανταποκριση..
Τυχερός ήσουν γλύτωσες την φόλα!!Οι κριτικές για τις κακές είναι εξίσου σημαντικές όσο και οι κριτικές για τα αστέρια!Έχω ήδη  δημοσιεύσει κριτική την οποία όχι μόνο την μαυρίζω αλλά της τα χώνω για τα καλά! Όσον αφορά την ανταπόκριση προσπαθώ για το καλύτερο θέλοντας να βοηθήσω και σε ευχαριστώ θερμα!

Εϋγε κ. καθηγητά, μια ακόμη διατριβή σας επιπέδου διδακτορικού διπλώματος!

Εμφανώς οδεύετε για πρύτανης (prytanisx).
Έχω ήδη κάνει τα χαρτιά και περιμένω!!

Καθηγητή professorx, είσθε καταιγιστικός.
Να τιμωρηθεί αυστηρά!
Στο 'Ελλης 3 είχα δει παλαιά την  ΦΟΛΑ Άννίτα = Αλίνα-"άσε μας ρε!" τέως Μπεμπέ Λιλύ από Φυλής 84άνω, Φώκαιας 25 και Χωματιανού 11κάτω και πρόσφατα Αλκιβιάδους 16Γ.Αυτή ήταν στο Λιοσίων 76 άνω;
Ασφαλώς και θα τιμωρηθεί!! 'Αλλωστε θα τιμωρούνταν απο μόνη της σύμφωνα με τους νόμους της αγοράς η οποία δεν χαρίζει κάστανα!! Αλλά η ενημέρωση θα καταστήσει την διαδικασία αποβολής της πιο γρήγορη!!

Προφέσορα η Βαλεντίνα που είδες Λιοσίων 76 και λες ότι δούλευε Κολοκυνθούς 38 όροφος, είναι η βουλγάρα φαφούτα πριν από 2 χρόνια περίπου?
Μάλλον αυτό που θα σου πω θα σε χαροποιήσει πιο πολύ!! ;) ;) Ζητώ συγγνώμη για το λάθος που έκανα αλλά δεν αναφερόμουν στην Βαλεντίνα αλλά στην Μιλένα.Πιο συγκεκριμένα στο Λιοσίων 76 χθες το βράδυ πρέπει να είδα την βουλγάρα Μιλένα απο Κωλοκυνθούς 38 αντι για την Βαλεντίνα σε duo με την Αννίτα!Η Μιλένα επίσης έχει κακή οδοντοιστιχία καλύτερη όμως της Βαλεντίνας.Τσεκαρέ το!

Ρε Προφεσορα εγω προσπαθησα να προφυλαξω συναγωνιστες, αλλά....δεν εισακουστηκα. Η γυναικα ειναι απιστευτη φωλα, παραθετω αποσπασμα του μηνυματος μου την προηγουμενη εβδομαδα.

Βεβαια να πω οτι εχω μαλωσει με τις κριτικες, γιατι τελευταια φορα που ειχα γραψει πριν πολυ καιρο, μου την ειχανε μαυρισει πανηγυρικα με σχεδον μονο αρνητικες ψηφους.
Αλλά ειχα σχολιασει την τελευταια κριτικη του αλκιβιαδου16β για την Χριστινα γραμμενη απο προμοτορακο της χριστινας, οπου με εκανε να την πατησω και εγω.Ειχα γραψει λοιπον.

Edit Διαγραφή
Πιστεψτε με η Χριστινα ειναι μεγαλη φωλα. Τρελη ξεπετα, αχ πώς την πατησα... Δεν αφηνει να την αγγιζεις και ουτε μουνι δεν με αφηνε. Εβαζε κοντρα να μην μπαινει πανω απο 2 εκατοστα και οταν πηγα να την στησω σωστα τταβηχτηκε και μ εβγαλε απο μεσα της με θτασος. Μονο πιπα δεχεται να κανει...


Στο Ρεμουνδου πρεπει να ειδες την Συλβαννα, αν μπει ποτέ στο σαιτ(αν εχει φορμουλα αυριο θα μπει χεχε)θα σου επιβαβαιωσει ο βυζολαγνος αν ειχαμε δει την συλβαννα ή άλλη σοκολάτα.
Ακόρεστε έγραψες το μήνυμα σου στα σχόλια και ομολογώ πως δεν τα διάβασα καθόλου!! Τα σχόλια λειτουργούν σαν τα "ψιλά γράμματα" των συμβάσεων δανείων,περνάνε απαρατήρητα δηλαδή.Με όλο το σεβασμό που σου έχω έπρεπε να είχες γράψει μία κριτική γιατί και εγώ όπως θα διαβάσες μόλις προ ολίγου στην κριτική μου έπαθα το ίδιο πράγμα με σένα και τον πεφωτισμένο ο οποίος άργησε και αυτός 2 μέρες να ανεβάσει κριτική αλλά ανέβασε και αυτό έχει μεγάλη σημασία.Εσύ είσαι άτομο που είσαι καλοπροαίρετο και δεν αμφιβάλλω γι αυτό οπότε γράφε κριτικές και ας τις μαυρίζουν οι προμότορες.Διαβάζοντας την κριτική του Καραχάλιου ο οποίος είναι εμφανώς προμότορας κατάλαβα πολύ καλά τι εννοούσε λέγοντας οτι είναι απο τους λίγους που γαμάν καλά!! Διαβάζοντας την κριτική μου θα το καταλάβετε και εσείς άλλωστε! Κύριε Καραχάλιο το εμπόρευμα σου δοκιμάστηκε και βρέθηκε ακατάλληλο αφού είσαι τόσο καλός γαμιάς όπως λες και εμείς δεν ξέρουμε να γαμάμε,μείνε εσύ με την Χριστίνα να την γαμάς αφου ταιριάζει η χημεία σας εμείς οι άλλοι που δεν ξέρουμε να γαμάμε δεν θα πάρουμε!!
Αν είναι αυτή η Συλβάννα είχε πολύ όμορφες βυζάρες πάντως και είχε και αρκετή τσαχπινιά στο σαλόνι! Κρίμα που κάνει μόνο ισπανικό!!

το Δ27 ειναι ανοιχτο, τουλαχιστον μεχρι προχτες που το επισκευτικα εγω τιμωντας μαλιστα την Βαλια....
Εχθές το απόγευμα και σήμερα το πρωί ήταν κλειστό πάντως! :hmm:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Jockerx ξέχασα να σου απαντήσω στην ερώτηση σου.Αν θυμάμαι καλά η Αννίτα έχει περάσει και απο Αλκιβιάδου 16Γ.Μάλλον πρέπει να εννοούμε την ίδια κοπέλα! Δεν ήξερα οτι λες αυτή την συγκεκριμένη Μπεμπε-Λίλυ!
 

Επισκέπτης
...αλλα ειναι αρκετα καμμενη τυπισσα.
Τον χαβά της - πέρα βρέχει;
στο δωματιο,επειδη την εχω παρει καμποσες φορες,εχει ασταθη αποδοση παντως...
Γράψε μία αναφορά για τις υπηρεσίες της Άννας-Κολωνού 30κάτω.Θα ήταν χρήσιμη.
 

Επισκέπτης
Jockerx ξέχασα να σου απαντήσω στην ερώτηση σου.Αν θυμάμαι καλά η Αννίτα έχει περάσει και απο Αλκιβιάδου 16Γ.Μάλλον πρέπει να εννοούμε την ίδια κοπέλα! Δεν ήξερα οτι λες αυτή την συγκεκριμένη Μπεμπε-Λίλυ!
Την είχα βαπτίσει  :priest: Μπεμπέ Λιλύ πριν την υποστώ στο δωμάτιο:
Κλασική περίπτωση ΦΟΛΑΣ.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
21/10/2011 στις 20.00’

ΚΝΙΔΟΥ 18

Με την Ντενίσα στο Κνίδου 18 την έπαθα όπως ο Χριστόφορος Κολόμβος που όταν βρέθηκε στα νησιά της Καραϊβικής (νησιώτικο σύμπλεγμα της κεντρικής Αμερικής) πίστεψε πως είχε φθάσει στην Ινδία και για αυτό τα ονόμασε Δυτικές Ινδίες

:2funny: :2funny: :2funny:


141-ti-tha-eiche-akousei-o-christoforos-kolomvos-an-eiche-gynaika.jpg



Η Ντενίσα στο Κνίδου 18 είναι η Μόνικα από το Αγ. Πέτρου 7 που την είχα επισκεφθεί παλαιότερα στις 27/7/2011 με το ίδιο (αποδεκτό) επίπεδο υπηρεσιών

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1001.jpg







 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
ρε αλήτες παλιότεροι. Γιατι δε λέτε τόσο καιρό για τη Μιράντα. Αστειεύομαι αλλα μόλις γύρισα και έχω  τρελαθεί με την πάρτυ της.. Μιράντα για πάντα!!!!
τοσες κριτικες εχει....και ακομα σε αναφορες συναγονηστων που ενημερωνουν κ να μην περασουν κανουν θετικα σχολια για το πιπινι αυτο ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
eνημερωση προ ημιωρου ετσι ωστε οσοι ειστε ενδιαφερομενοι να προλαβεται
φωκαιας 17 μια κοντοπουτανη μελαχροινη ρουμανα με τα παντα ολα μεσα(κλικ1)
φωκαιας 19 μια ξανθια γεματουτσικη
φωκαιας 25 πανω η αννα η ρωσσιδα βυζαρου κωλαρου με παραπανησια κιλα
φωκαιας 25κατω σταθερα η μονικα
φωκαιας 27κατω εμμυ ξανθια με καπως πλακουτσωτο κωλο (κλικ2)
φωκαιας27 πανω 2 κοπελες μια κλαουντια μελαχροινη κοντουλα συμπαθητικη και μια αλλη αδιαφορη με καρε μαλλι και περιεργη μυτη
φυλης 66 ντενισσα ξανθια αλογα
Φυλής 67 η 69  :think: το κατω με την ασπρη πορτα μια μελαχροινη προς το μαυρη βραζηλιανα την ελεγε αξιοπροσεκτο κομματι  :cum: βαννεσα νομιζω ειπε (κλικ3)
φωκαιας 71α κοντοπουτανο 18χρονο κατα δηλωση της τσατσας με ωραιο βυζακι και κωλαρακι απο προσωπο δε με τρελαινει εμενα προσωπικα(μηπως ρε παιδια αυτη ειναι η μιραντα :think: )
φυλης 71β 2 κοπελες η μαριαννακλεοπατρα και η κοντουλα αλεξια με μαλλι ξανθο κοντο
φυλης71γ μια μελαχροινη ρουμανα στεγνη ονομα δεν ακουσα
φυλης 92 η λαουρα γνωστη πατουρα
φυλης 92 το διπλα νατασσα αδιαφορη με περιττα κιλα
στο βαπορι ασχολιαστο με αυτο που ειδα πιστευω χαραμιζομαι πιο πολυ περασει θα ειχα εγω  :P
αυτα σαν επιλεκτικη τσαρκα,τα κλικ ειναι κατα σειρα που τα ειδα τελικα δεν κατεθεσα πουθενα καθως επικρατησε η λογικη,στην επιστροφη μου δεν εκανα τη γνωστη μαλακια και ετσι εφοδιαστικα με μια γλωσσα της πεθερας να γλυκανω τα σωθηκα μου :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
φωκαιας 71α κοντοπουτανο 18χρονο κατα δηλωση της τσατσας με ωραιο βυζακι και κωλαρακι απο προσωπο δε με τρελαινει εμενα προσωπικα(μηπως ρε παιδια αυτη ειναι η μιραντα :think: )
...
Μην βάλεις στοίχημα.
Εδώ ο Κολόμβος έκανε λάθος με ολόκληρη ήπειρο  :2funny:
Πέρα από τα αστεία.
Μπράβο για την (έγκαιρη) ενημέρωση !  και ευχαριστούμε :rockon:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
φωκαιας 25 πανω η αννα η ρωσσιδα βυζαρου κωλαρου με παραπανησια κιλα
Η τσατσα φραουλιτσα πουλαει λιγο παραμυθάκι καβλιαρη μου.
Συγκεκριμενα η Άννα με τα καταγαλανα ματια ειναι ρουμάνα.
Πριν μερικους μηνες που την ειχα παρει στο Διδυμου 27 δεν μιλουσε λεξη απο καμια γλωσσα εκτος απο ρουμανικά.
Τωρα πώς την βαφτισε κι αυτη ρωσσιδα  :2funny:

Για την ιστορια ψιλοκαλη ηταν, αλλά δεν μου ειχε δωσει κώλο η σκροφα ενω ηταν στο προγραμμα :2on1: :2on1: :zfuck:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Η τσατσα φραουλιτσα πουλαει λιγο παραμυθάκι καβλιαρη μου.
Συγκεκριμενα η Άννα με τα καταγαλανα ματια ειναι ρουμάνα.
Πριν μερικους μηνες που την ειχα παρει στο Διδυμου 27 δεν μιλουσε λεξη απο καμια γλωσσα εκτος απο ρουμανικά.
Τωρα πώς την βαφτισε κι αυτη ρωσσιδα  :2funny:

Για την ιστορια ψιλοκαλη ηταν, αλλά δεν μου ειχε δωσει κώλο η σκροφα ενω ηταν στο προγραμμα :2on1: :2on1: :zfuck:
λεμε για μια με ενα τατουαζ στο δεξι βυζι της παιχνιδιαρα ειναι η καριολα :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σε νωρίτερο πέρασμα αν και περασα στοχευμενα σε μερικά μπουρδέλα έχω να πω οτι αλλαγές δεν υπήρχαν. Τα ιδια και τα ιδια!
"Ανακύκλωση"-μετακίνηση κορασίδων απο το ενα μπουρδέλο στο άλλο!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
λεμε για μια με ενα τατουαζ στο δεξι βυζι της παιχνιδιαρα ειναι η καριολα :grin:
Εχει απιστευτο βλεμμα η γαμιολα...
Τοτε ηταν και λιγο πιο χοντρη και με ειχαν ξενερωσει οι πατσες της οταν γδυθηκε, αλλά η μουρη της ειναι για πολυ σοβατισμα!
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
χτεσυνοβραδινη ψιλο στοχευμενηβοτλα στο μεταξι κατα τις 01.00.
εγινε στοχευμενη μιας και η βρομα απο τα σκουπιδια ηταν τετοια που σε οποιο σημειο και να ησουν νομιζες οτι δεν ειναι απο τον δρομο αλλα ειναι το "αρωμα" που φορας. οπου και να πηγαινες σε ακολουθουσε.
στο Ι 46 μια μελαχρινη κοπελα με σπαστο μαλι μεχρι τους ομους με σχετικα μικρο στηθος και το φουλ προγραμμα με 15€. δεν θυμαμε το ονομα της μιας και εχω καιρο να παω. εχει δουλεψει και στο επανω μαγαζι τον οροφο. σχεςτικα καλες υπηρεσιες.
στο Ι 46β η ευτραφης konth κοπελα με τo γυναικειο υποδημα caterpilar για να δινει υψος.
στο Ι 31 μια πολυ αδυνατη με ξανθο μαλλι μεχρι το στηθος.
στο Λεωνιδου & Ιασωνος στο επανω η Σονια και στο κατω η βικτωρα οπου εγινε και καταθεση.
κριτικη δεν θα κανω μιας και εχω ξανακανει. οι υπηρεσιες της μου αρεσουν και παρολο που εχει παρει 1-2 κιλα στην περιφερεια εχει ωραιο σωματοτυπο και πολυ καλη επιδερμιδα.
τρελαθηκα στην χτεσινη επισκεψη οπου στην περιοχη του νινιου της οπου ηταν φρεσκοξυρισμένη (κιριος απο επανω) ηταν σαν βελουδο. μου θυμησε τις πρωτες φορες που ξυριζετε εφυβος οπου η επιδερμιδα ειναι σαν ποπος μωρου. μπραβο της....
στα 10€
Υ.Γ. το νεο μπουρδελακι με τον "ματαλλικο" λαβυρινθο ηταν κλειστο. οχι λογο έλλειψης κοπελας η υπηρεσιας αλλα λογο του οτι, ποιος μπαινει εκει μεσα νυχτιατικα...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Αδέρφια μπουρδελιάριδες καυλιά καλημέρα  :rockon:
Χθεσινή απογευματινή βόλτα στα μεγάλα νούμερα της φυλής
φυλ134 υπόγα Λάουρα πετίτ καστανόξανθο πιπίνι, αδυνατούλικο και όμορφο. Αργούσε πάρα πολύ να βγεί από το δωμάτιο και η τσα2 ενόχλησε μετά από αρκετή ώρα. Βγήκε ευδιάθετη και θα περνούσα αλλά μόλις είχα παρκάρει και μια βολτούλα την ήθελα.
φυλ134 ισογα Πάολα το γνωστό καυλοράπανο. Εχει αρχίσει να παχαίνει και πρέπει να το προσέξει.
φυλ134 οροφος Αγνώστου ονόματος κοπέλα,25αρα περίπου, σχετικά ψηλή, μελαχρινή, όλα της καλά αλλά και τίποτα το ιδιαίτερο.
φυλ136 μια χοντρούλα ξανθιά, ξεβράκωτη που όταν ανέβηκα τα αμέτρητα σκαλιά έκανε και καλά μια χαριτωμένη υποκριτική κίνηση πως τάχα τρομαγμένη πάει να κρύψει τα βυζιά της για να μην τα δω  :2funny:
φυλ109 κατ. Αννα η κοπέλα που ο φίλος τζοκερ-ξ αναφέρει ως Πίτσος. Φίλε Τζόκερ μπορεί να τα έχεις πει και να έχω φυλαχθεί αλλά κάποια στιγμή που θα έχω διάθεση για πεταμα χρημάτων θα της τον χώσω στο στόμα. Για όσους δεν την ξέρουν είναι καστανη, αδύνατη, όμορφη, κοντούλα, περίπου 25αρα. Γουστάρω που όταν βγαίνει κανει μια υποκλιση (στυλ μπαλέτο και ετσι)
φυλ109 παν. Ξανθιά μίλφ με ολόσωμο φορεματάκι, φαινομενικά ωραίο κορμί αλλα άγλυκο μούτρο σπασμένο.
πιπίνου κ φυλ γωνία. Κατερίνα βουλγάρα τσιγγάνα. Πολύ καύλα η τύπισα για το γούστο μου. Μελαχρινή, ματάρες, χειλάρες, ωραίες γωνίες προσώπου. Σώμα αδύνατο αλλά αγύμναστο. Οταν βγήκε να παρουσιαστεί ήμουν μόνος στο σαλόνι, αυτή ήταν ευδιάθετη και κάτι είχε πιεί. Αν και την είχα ξαναδεί δεν την είχα δοκιμάσει και έκτοτε την είχα στο μυαλό μου. Μέσα το σέξ ήταν πολύ καλό 
Εξτραδάκια δεν θυμάμαι σε κανένα σπίτι να ανακοινώθηκαν, αλλά η αλήθεια είναι πως είμαι σιχασιάρης και επειδή δεν τα προτιμώ, δεν δίνω και πολύ βάση στις τσα2 οταν μας λένε το πρόγραμμα.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Βίκυ,

Υποτίθεται Πολωνέζα,
(δεν αποκλείεται κι όλας),

ΤΙ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
Φυλής 71 ΠΑΝΩ (πάντα με μπερδεύουν αυτά τα Α και Β)
:think: :pipa2: :headbang: :pipa1:

Τι μπάλλες γλύφει, τι καβλί το πάει στο λαρύγγι της, ακούραστη είναι.

Μετά βίας προλαβαίνι κάποιος σήμερα (finish βάρδια στις 5), αλλά γενικώς είναι πρωϊνά.
 

Επισκέπτης
ενα σχολια απο εμενα μονο για την ΦΩΛΑ ΤΗ ΣΟΡΕΝΑ Ή ΣΕΛΕΝΑ καπως ετσι στο Φ86Α αν θυμαμαι καλα....απογευματινη βαρδια, θαμπώθηκα απο το ομολογουμένως αψεγαδιστο -τελειο κορμακι και περασα της ΑΛΛΑ μιλαμε για την απολυτη ξεπετο-αχρηστο-κομπλεξο-μαλακισμενη πουτανα που δε κανει ουτε "για το μπουτσο" που λεει η εκφραση.

η παραμυθατζου η τσατσα ελεγα για ελευθερα στοματικα-πρωκτικα, οτι δε βιαζεται και λοιπες πιπες αλλα στην ουσια δε με ενδοιαφερουν τα εξτρα αλλα η τυπησα δε θελει ουτε να γαμηθει καθολου,βαζει το χερι της μπροστα στο μουνι και σε αφηνει να μπεις μονο 2 ποντους μεσα, σου σπαει τα @@ και εχει υφακι διάσημης ντιβας η πατσαβουρα. της ειπα "αστο" ευγενικα αλλα επεμενε οτι "εχω μεγαλο πουτσο και δε μπορει να το βαλει ο λο μεσα" η καργιολα λες και πρωτη φορα γαμαω και δε ξερω πως ειναι..., δε με αφηνε να πιανω τιποτα και οταν της ειπα πως περιμενει να τελιωσω ειπε οτι αφου "μιλαω συνεχεια δε μπορω να τελιωσω" μετα ηθελε να φυγει στα 4 λεπτα . πιπα δε κανει ....κανει κατι σα χειρομαλαξη με σταματιμα καθε 3 δευτερα για λιγο γλυψιματακι με τη χλωσα σα φιδι χαχαχα

δε τα εχω με αυτην αλλα με εμενα που παρολλο που εχω διαβασει χιλιες φορες απο εδω (και μη ξεχασω να δωσω τα συγχαρητήρια μου και τα ευχαριστω μου για την ενημερωση παιδες) το ποσο πατσολα ειναι εγω εχασα οχι μονο ενα 20ρικο αλλα και μου χαλασε τη διαθεση ολη τη βραδυα η ηλιθια!!!!

με διαφορα η ποιο απαραδεκτη πουτανα που εχω παει ποτε! ΟΥΣΤ πατσαβουρα πισω στο χωριο σου στη ρουμανια να αρμεγεις αγελαδες καργιολα που θες και 20ρικο για να μας πριζεις τα αρχιδια και να κοροιδευεις!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom