Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (29 μέλη και 244 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Ξανθια ηταν αλλα δεν τη προσεξα πολυ γιατι πεταχτηκε μπροστα μου αποτομα και εκανα μεταβολη γιατι πηγε να με μαρκαρει..
Παντως απο την αναδουλεια τσατσαδες,τσατσοι και κοπελες ειναι με κατι μουτρα να....Καλα να παθουν!!!!
Α ξεχασα να πω οτι στο Φυλης 80 επαιζε ενα καλο μωρο,μελαχρινη τσιγγανα ή Βραζιλιανα ,εκφυλο με πολυ καλο σωμα μολις βγηκε απο το δωματιο χωρευε και εσταζε καβλα...Ξερουμε κατι για αυτην;;;
δες μια κριτικη μου οταν πρωτοδουλεψε...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ξερει κανεις τι παιζει τροφωνιου ή βεργας μεταμεσονυκτια βαρδια αποψε?

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ξερει κανεις τι παιζει τροφωνιου ή βεργας μεταμεσονυκτια βαρδια αποψε?
θα σου προ 3 ημερων λογικα οι ιδιες θα ειναι
Τ11 κατω γιαννα
Τ11 πανω ξανθια με πρωκτικο ηταν φυλης παλια 30αρα τη κοβω
Τ13κατω ολγα
Τ13 πανω χριστινα
βεργας πανω μεγαλοκοπελα με παραπανησια κιλα ξανθια
βεργας υπογα δεν θυμαμε μεγαλοκοπελα πρεπει να ηταν αρκετα θα ελεγα
στο αλλο της βεργας δε πηγα :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Κοιτα να δεις , θα σου πω τι να μην κανεις και οπως καθε γνησιος ελληνας θα κανεις αυτο που θα σου πω και στο τελςο απογοητευμενοσ θα μου στειλεις πμ και θα μου πεις ποσο δικιο ειχα. Λοιπον μην κανεις τη μαλακια να πας με Ειρηνη, γιατι η περιοχη που διαλεξες προς τα εκει σε κοβω... ως παθων οφειλω να σε προστατεψω
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ποια ειναι η χριστινα?
αυτη ειναι μαλλον η σοφια η ρωσιδα
μια γκιλφ αδυνατη ψηλη ξανθια :birdman:
δε ξερω αν τη λενε σοφια βγαινει μ'ενα μπειμπ ντολ μαυρο και εχει ξανθα σπαστα μαλλια
παρουσιαζεται μονη της :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Κοιτα να δεις , θα σου πω τι να μην κανεις και οπως καθε γνησιος ελληνας θα κανεις αυτο που θα σου πω και στο τελςο απογοητευμενοσ θα μου στειλεις πμ και θα μου πεις ποσο δικιο ειχα. Λοιπον μην κανεις τη μαλακια να πας με Ειρηνη, γιατι η περιοχη που διαλεξες προς τα εκει σε κοβω... ως παθων οφειλω να σε προστατεψω
χαχαχα.η ειρηνη ειναι απογευμα συνηθως :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
αμα δεις το μουνακι της σοφιας ,οταν εχει ανοιχτα τα ποδια μπορει ν αλλαξεις γνωμη :sunglasses:λουλουδι λεμε :sunglasses:
δε πειραζει βλεπω τον κακτο πρωτα και δεν θελω να προχωρησω στο λουλουδακι :birdman:
 

Επισκέπτης
κατεβηκα στην φυλης το πρωι και ειδα καποια αξιοπεριεργα που θελω να σχολιασετε
1ον) ο θεος τσατσος του 66δεξια που κανει χυμα πεσιματα!!!
2ον) η αννα η αλβανιδα απο φ80 που εβαλε βυζια και σε συνδιασμο με το στεγνο σωμα της εχει γινει μουναρος
3ον) οτι το 90% των κοριτσιων χουφτωνουν χυμα στο σαλονι προφανος λογο μειωμενης πελατιας
4ον) ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΤΕΡΟΝ σημερα ηταν ενας ελληνας 55-60 χρονων που εμπαινε στα μπουρδελα και μιλαγε στις κοπελες σαν να ηταν φιλες του και ολο τρυβοταν ο αγαπουλης σε ολες και το καλυτερο απο ολα ηταν στο φυλης 74 το αριστερο που μπηκε και ηταν η κοπελα στο δωματιο και ειπε ο θεος στην τσατσα:
-που ειναι το κοριτσακι μου??
-στο δωματιο
-καλα δωσε της φιλακια, μην το ξεχασεις!!
λες και αμα δεν της εδινε φιλακια θα παρεξηγιόταν η κοπελα!!!!!!


δεν ξερω αν εγινα αντιλιπτος αλλα ο συγκεκριμενος αγαπουλης το ειχε πιστεψει!!!!
και σκεφτομουν τοτε: τι σκατα προβλημα εχουν πολλοι ανθρωποι και χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν μετα αυτος ο ανθρωπος που εχει εμφανη ψυχολογικα προβληματα μπαινει εδω μεσα και μιλαει και εκφερει αποψη και προσβαλει και πρεπει να αντιμετοπιζεται ως φυσιολογικος!!!!! (γαμημενη ανωνυμία του κωλοιντερνετ).. που προφανος στην προσωπικη του ζωη δεν τον αντιμετοπιζει κανεις σοβαρα!!!

οσο για το ποιες μου εκαναν εντυπωση
φυλης66 δεξια μια αλβανιδα ψιλομπαζο με φουλ προγραμμα η οποια ομως μου φανηκε φιλοτιμη
φυλης80 η αννα με τα εξτρα
φωκαιας 22 πανω δεξια  βαλεντινα!!!

ομως δεν κατεθεσα γιατι δεν βρηκα καμια που να ειχε αυτο που εψαχνα!!!!
 

Επισκέπτης
και ενα τραγουδακι στον ανωνυμο πουτανο-αγαπουλη!!

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βραδυνή περιήγηση στον δρόμο της αμαρτίας... βασικά στο δρόμο των σκουπιδιών τα οποία μάζευαν τα ανάλογα οχήματα, προκαλώντας ανυπόφορη μπόχα.
Προλαβαίνετε.

Φω27πα - μελαχροινή με γαμψή μύτη, απλό
Φω25κα - Μόνικα η νιάου, μελαχροινή με ακά
Φω25πα - ξανθιά ρωσίδα πολύ φάκαμπλ με φουλ
Φω22κα - μελαχροινή κοπελίτσα, μοιάζει ανήλικη, με φουλ. Θα γούσταρα να της τον χώσω στην σούφρα, αλλά αμφιβάλλω αν αντέχει
Φω22πααρ - Τάνια το ρωσομπαζομίλφ με ακά
Φω22παδε - ξανθούλα επίσης σχετικά μικρή, με τραχύ πρόσωπο, και επίσης φουλ πρόγραμμα. Ούτε αυτή όμως την έκοψα να αντέχει κωλοβυθομέτρηση
Φω19 - δύο φάκαμπλ, μελαχροινή και ξανθιά με απλή παρτούζα
Φω17πα - κλειστό
Φω17κα - γυφτοκοντοπούτανο, απλό πρόγραμμα αν δεν κάνω λάθος
Φυ66αρ - το γνωστό ξανθό κομοδίνο, το οποίο έχει εξελιχθεί σε μεγάλη μουνάρα...

Φυ54 - κλειστά και τα δύο
Φυ59 - δεν μπήκα λόγω ανυπόφορης οσμής
Φυ74 - κλειστό
Φυ80 - μελαχροινό φάκαμπλ, νομίζω με ακά
Φυ65 - κλειστά
Φυ84κα - μελαχροινό φάκαμπλ με φουλ πρόγραμμα
Φυ84πα - κλειστό
Φυ86πα - Σελένα μελαχροινή με φουλ, για όποιον έχει λεφτά για πέταμα
Φυ86κα - Σοφία ξανθό φάκαμπλ
Φυ67 - μπάζο βουκεφάλας
Φυ69πα - κλειστό
Φυ & ΜΠ - κλειστό
ΜΠ - μιλφ το οποίο δεν σαλονάρισε, από μακρία όμως έλαμψε δια της μπαζοσύνης του.
Φυ92δε - Μιρέλα και Λάουρα οι γνωστές - μελαχροινά τουρμποπούτανα. Κατάθεση στην Μιρέλα.
Φυ92αρ - Μίκη το γνωστό ξανθό σκυλί του πολέμου με φούλ, κάταθεση
Φυ71υπ - κλειστό
Φυ71ισ - Μαρίνα και Αλεξία, καστανή και ξανθιά ρουμάνες με απλό, κατάθεση στην Μαρίνα
Φυ71πα - καστανό πιπίνι επίσης στα όρια της ενηλικίωσης, με απλό πρόγραμμα

Στο δια ταύτα:

Κατάθεση πρώτη: Μιρέλα, η γνωστή μελαχροινή ρουμάνα. Καυλόφατσα με ελάχιστο στήθος, ενδιαφέροντα κώλο και σχετικά καλές επιδόσεις.

Κατάθεση δεύτερη: Μαρίνα, προσωπική συμπάθεια με πάνω από σαράντα καταθέσεις, αλλά με υπηρεσίες που διαρκώς χειροτερεύουν. Αυτή η φορά ήταν τζούφια και δεν έδειξε καν να ενδιαφέρεται. Μαύρο εφεξής.

Κατάθεση τρίτη: Μίκη, κατάθεση πολύ καιρό μετά την εποχή του μεταξιού. Μοιάζει με λαϊκή ξανθιά μπουζοκογκόμενα επιπέδου εθνικής, σοδομητέα άμα τη εμφανίσει που λέει και μια ψυχή. Από κοντά το πρόσωπο της δείχνει πλέον σπασμένο με τις πρώτες ρυτίδες, ενώ έχει κάνει και μια μικρή κοιλίτσα σε σχέση με την προ εξαμήνου κατάσταση της. Πίπα επιθετική τύπου η σκούπα χούβερ ρουφάει την σκόνη, που μπορεί να είναι και γυμνή, όπου την παρακάλεσα να αποφύγει το πολύ δόντι. Μετά της ζήτησα κατευθείαν κουλούρι και αφού έβαλε λιπαντικό πάνω στον στρητάκο, τον έβαλε χωρίς δεύτερη κουβέντα μέσα. Λίγο δύσκολη διείσδυση στην αρχή, όταν όμως πήραμε ρυθμό, τα έδωσε όλα. Ενεργητικό και πρόστυχο γαμήσι, τύπου Αντριάννας στα καλά της, και τελείωμα με άνεση χρόνου ενώ την είχα καβαλήσει πλήρως. Δεν ξέρω αν ήταν στην μέρα της, για εμένα πάντως ήταν το γαμήσι του μήνα.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
σημερα το πρωι εκανα μια συντομη βολτα ξεκινωντας απο μεταξουργειο περασα απο Ιασωνος 19 στο ισογειο επαιζε κοπελια νεαρη καστανη με ωραιο κορμι απλο για 15 ενω στο πανω δεν ανεβηκα με προτροπη φιλου που κατεβηκε με γοργο ρυθμο. Στο Ιασ 30 αναμεσα σε  πολλα πακια επαιζε μια συμπαθητικη 30+ με 10.
Εφυγα για Φυλης και περασα απο Σονια στο 84α οπου δεν την ειδα αν και περιμενα πανω απο 15 λεπτα. Μπραβο στην κοπελα που δεν ξεπεταει τους πελατες και στη τσατσα που δεν ενοχλει. Προγραμμα απλο με 69. Περασα διπλα στο 86β και βρηκα την Ξενια οπου και περασα. Σχετικα καλα και εχω γραψει κριτικη.
 

Επισκέπτης
[size=16pt]Είχα διακοπή σύνδεσης από χθες και μόλις μπήκα.Αλλά και τώρα η σύνδεση είναι κακή.

Παλιοψεύτη προμοτάκο Μάθιου, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.[/size]
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Άλλος ένας φυλήςυχος ακορεστοβυζομαραθώνιος.
Αυτή τη φορά με τον μέγα μπουρδελιάρη, τον τσίφτη κι αλανιάρη Τομ.

Ο Τομ δε σηκώνει πολλά πολλά. Όταν η τσατσά του πρήζει τ'αρχίδια τη γειώνει. Πάντα με ευπρέπεια.

[flash=560,440]]

Αλλά γίνεται σκωπτικός και είρωνας όταν ακούει μούφες.

[flash=560,440]]

Καμιά φορά καβλαντίζει το ίδιο το πουλέν να πει το πρόγραμμα. Όπως στο Φ74 δεξιά.

[flash=560,440]]

Κάπου στη Φυλής ένας πάκης μπαίνει να γαμήσει. Λογαριάζει όμως χωρίς τον τύπο Τομ.

[flash=560,440]]

Κι αφού είχαμε φάει όλες τις σαλούφες στη μάπα και τα σκαρπίνια μας είχαν λιώσει, το άΤΟΜο είχε πάλι τη λύση.

[flash=560,440]]

Talking Tom τον λένε και οι πουτάνες κλαίνε!!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πρωι φυλης

71 ισογειο  ρενατα με νεα κουπ

69 οροφος  αννα

67  η φλορη,με κορμαρα και πολυ λαγνο σαλοναρισμα και μουτρακι

84α  σονια,ακολουθει κριτικη

στο φωκαιας στα ζυγα νουμερα το τριπλο  επαιζε μια ουκρανεζα,μελαχρινη με κορμαρα,αλλη μια που δεν τη θυμαμαι και η μαυρομαλλα με τις βυζαρες και το γαλαζιο τατου στην δεξια ωμοπλατη,που την εχω δει και στο φυλης 74 δεξι

κατεθεσα στη σονια και μετα στην αννα,οπου ηταν οπως την προηγουμενη φορα που εγραψα κριτικη...αλλα σημερα   δουλευε ενας πουστροτσατσος,που δεν τιναζε ουτε τα σεντονια...
αφου ειχε περασει πολλη ωρα ομολογουμενως με την αννα στο δωματιο και τον επαιζα αφου δε θα χυνα αλλιως...τρομαξα( :tickedoff:) σχεδον πανω στη μαλακια,με την τοσο αποτομη αυξηση της εντασης του ραδιοφωνου που εκανε ο πουστροτσατσος.μια διαφημιση της "λα παστερια" επαιζε το ραδιο...γτπ εστιατοριο :birdman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom