Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 222 άτομα (23 μέλη και 199 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
παμε για μια μικρη ενημερωση για το τι επαιζε σημερα στη φυλης την πρωινη βαρδια επισκεψη που εγινε σημερα το μεσημερι κ πριν γυρισω πισω στην εδρα μου για να παω γηπεδο να δω τον θρυλο.
Φωκαίας 27Β πανω Ντιαννα χοντρη ψηλη ψανθια μιλφ ρωσιδα με υπερμεγεθη βυζια ,απλο προγραμμα
Φωκαίας 27Β κατω Γιαννα η ουκρανεζα που γαμιεται σαν πορνοσταρ(περασα ακολουθει κριτικη)
Φωκαιας27α Αννα η πολωνεζα με το καρεδακι σταθερα στη θεση της με ακα
Φωκαιας25β Ερικα η νταρντανα τα παντα ολα απο φυλης86
Φωκαιας25α το γνωστο τσεχοπιπινι σταθερα στην βαρδια του απλο προγραμμα
Φωκαιας19 Ρωξανη κ αννα σταθερα εκει ακα κ παρτουζα ,εντυπωση μου εκανε οτι η ρωξανη φορουσε στιγκ σημερα!!!!μαλλον θα κρυωνε :grin:
Φωκαιας22 πανω αριστερα αδιαφορο μελαχρινι λεπτο πιπινι με ακα
Φωκαιας22 πανω δεξια μελαχρινη λεπτη ασχημομουρα με κωλο
Φυλης66δ Αννα πολυ λεπτη αβυζι ακωλη με φουλ , κ ο γνωστος τσατσος που ολο πεταγε μπηχτες...τον τρωει ο κωλος του
Φυλης59 πανω ξανθια κοντη πιπιναρα με γλυκο προσωπο με ακα(την εχω παρει στο κατω αλλα δεν θυμαμαι ονομα)
Φυλης59 κατω οι γνωστες δυο μελαχρινες που δουλευουν πρωινα με ακα κ παρτουζα
Φυλης80 Αννα το γνωστο πιπινι που εχει κανει προσθετικη στηθους κ εχει γινει τουμπανακι με το απλο προγραμμα κ την συννενοηση μεσα για τα εξτραδακια...
Φυλης84α Σονια η κ καλα μελαχρινη ιταλιδα με απλο(69 ισπανικο)που εδω κ δυο μηνες την παρουσιαζουν σαν καινουργια
Φυλης84β Αννα ξανθια με ωραιο κορμι κ στηθος στητο με ακα
Φυλης86α Ιρενα κορμαρα μελαχρινη τα παντα ολα μεσα την ειχα παρει στην αλκιβιαδου
Φυλης86β μπουτου κοντη με ακα
Φυλης65α λεπτο καστανο πιπινι αβυζο αλλα με ρογα καγκελο απλο προγραμμα
Φυλης65β λυγεροκορμο με μοντελε στυλ πολυ γλυκια σαν παρουσια απλο προγραμμα
Φυλής 67 Φλορη οτι καλυτερο κυκλοφορεια αυτη την στιγμη(για μενα)πιπιναρα ψηλη απιστευτα ποδια τουρλοτο κωλαρακι εχει πια κανει προσθετικη στυθους απλο προγραμμα(περασα θα ακολουθησει κριτικη)
Φυλης69α Σαντρα μελαχρινη παχουλη κοπελα με κανονικο προγραμμα δεν με αφηνε να φυγω αν δεν την φιλουσα στο μαγουλο για να εχει την αναμνηση μου οπως ειπε....
Φυλης69β Τανια σταθερα στην βαρδια της με ακα
Φυλης71α Βικη η μιλφ πολωνεζα σταθερα στην βαρδια της με ακα
Φυλης71β Ρενατα η ρωσιδα με το ωραιο κορμακι κανινικα στη βαρδια της
Φυλης71γ τσιγγανοφατσο πιπινι λεπτο κ αδιαφορο με φουλ
Φυλης92α Καρολινα η μουναρα ουκρανεζα με το σουπερ κορμι λ το μικρο στηθος ψανθια/μαυρα μαλια με ακα(περασα ακολουθει κριτικη)
Μονης Προδρομου 16β Συλβια η ρουμανα στουντιοκοριτσο τα παντα ολα μεσα(καλα αυτη ποτε κοιμαται)
Φυλης109α ξανθο αδιαφορο μιλφ απλο προγραμμα
Φυλης109β Σαντρα ψηλη μελαχρινη ωραιο κορμι ωραιο βυζι με ακα
Μαγνησιας11 πισω απο τα καγκελα "φυλακισμενη"η καρλα και αυτη κ καλα ιταλιδα παντελος αδιαφορο κορμι απολοπρογραμμα
Φυλης134 Τζουλια μιλφ με παλιομοδητικο καρε παρουσιαστηκε σαν καινουργια ,κανονικο προγραμμα την εχω πετυχει σε διαφορους οικους
Φυλης134β μελαχρινη κοντη πολυ φορτικη στο να περασω που οταν εφυγα με εβρισε κιολας
Φυλης136 Μιχαελα σταθερα στην βαρδια της
Πιπινου65β Σαρα οτι ποιο ασχημο εχω δει εδω και πολυ καιρο ,σαν το ανθρωπακι της μισελεν σε μελαχρινη εκδοση....
Φυλης200 Θεοδωρα μιλφ με ωραιο προσωπο κανει 69 ισπανικο κ αντε για μερικους τυχερουληδες εδω μεσα κ αυταρχικο
Αλκαμενους117 Τζουλια ποιο παχια απο ποτε με ακα κ με συν 10ευρω κ κωλο υστερα απο συννενοηση μεσα
Αλκαμενους113 Μαρια η τρελοκοτσιδου , στο σαλονι περιμεναν τουλαχιστον 6 συναγωνηστες....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Βίκυ,

Υποτίθεται Πολωνέζα,
(δεν αποκλείεται κι όλας),

ΤΙ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
Φυλής 71 ΠΑΝΩ (πάντα με μπερδεύουν αυτά τα Α και Β)
:think: :pipa2: :headbang: :pipa1:

Τι μπάλλες γλύφει, τι καβλί το πάει στο λαρύγγι της, ακούραστη είναι.

Μετά βίας προλαβαίνι κάποιος σήμερα (finish βάρδια στις 5), αλλά γενικώς είναι πρωϊνά.
ειναι το δυνατο της σημειο η πιπα αν δεν την ξερεις μπορει να σε τελιωσει , απο πολωνια ειναι
φυλης71α αδερφε :2funny:
 

Επισκέπτης
Απογευματινή βόλτα στο μετάξι με ένα και μοναδικό στόχο

Αρχή παπαρολογίας:
"Να καταθέσω στο καινούριο μπουρδελάκι της Ιάσωνος 31, το γνωστό και ως μπουρδελάκι Hostel ή σπίτι του Leatherface. Το μπουρδελάκι αυτό το οποίο κάνει και τα πιο καλτ μπουρδέλα, όπως τα Μενάνδρου 45, το γατόσπιτιο στην Πιπίνου και το κωλοκυνθούς 38, να μοιάζουν με κατηχητικά. Ερωτεύτηκα απ΄την πρώτη στιγμή αυτό το σκληροπυρηνικό μπουρδέλο στο οποίο γαμάνε μόνο πολύ tough motherfuckers. Δηλαδή από serial killers και πάνω (Ο Chuck Norris πιθανότατα και οι έλληνες βουλευτές). Σχεδιάζα να γαμήσω αν η κοπέλα βλεπόταν και δεν φαινόταν πολύ ξεπέτα, θα έβγαζα πολλές φωτό και θα εξερευνούσα τα δωμάτια και τους μυστικούς διαδρόμους που κρύβει. Ελπίζω να μην φακελωθώ σαν προμότορας." :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλος παπαρολογίας

Έφτασα λοιπόν στο μετάξι αφού είχε σουρουπώσει και έκανα μια προθέρμανση στα μπουρδέλα του 10άρικου. Το επίπεδο των κοριτσιών ήταν πολύ χαμηλό, όλοι οι δρόμοι ήταν γεμάτοι από σκατόφατσες που κοιτούσαν περίεργα, πιτσιρικαρίες μαλακίζονταν ασύστολα ενώ σε 2-3 περιπτώσεις πρόσβαλλαν κοπέλες, στο 99% των μπουρδέλων έπαιζε μια σκατένια αρκουδιάρικη μουσική και σαν δεν έφταναν όλα αυτά υπήρχε και η αφόρητη μπόχα απ΄τα σκουπίδια που νόμιζες ότι θα σε καταπιεί. Είχαμε λοιπόν με βάση τη διαδρομή που ακολούθησα:

Κολωνού 53 – Ψηλή μελαχρινή αγελαδίτσα με πατσάδες. Το μπουρδελάκι αυτό άλλαξε την είσοδο του προς τα δεξιά. Όταν μπήκα ήταν πεταμένο στη μέση ένα καρότσι με 2 ρόδες. Έπιασα κουβέντα με την τσατσά η οποία μου είπε ότι είναι ενός πάκη που τον πέταξε έξω ο φύλακας επειδή όταν γάμησε δεν ήθελε να βγει απ΄το δωμάτιο και ήταν ξαπλωμένος γυμνός πάνω στο κρεβάτι. Σε ερώτηση μου γιατί δεν έβγαινε ο πάκης, μου απάντησε ότι ήθελε να κοιμηθεί για λίγο όπως της ζήτησε.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω – Αδύνατη, καστανή, άσχημη με πολύ μέτριο αδιάφορο σώμα.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Το καχεκτικό μικροσκοπικό κοριτσάκι που κεκεδίζει από Ιάσωνος 33.

Μεγ.Αλεξάνδρου 15 – Η σιχαμερή Ζάνα με τα γλωσσόφιλα στους πάκηδες και το βασιλικό τσιμπούκι (στ’ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ!!).

Μεγ.Αλεξάνδρου 17Αντέλα από κολωνού 11. Μελαχρινή με κάποια παραπανίσια κιλά, ωραίες καμπύλες,.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 – Μαυριδερό μπάζο, ανάξιο λόγου

Περδίκα 3 – Κοντό ξανθό μιλφ με μεγάλα στριμωγμένα βυζιά και λευκό δέρμα.

Ιάσωνος 37 κάτω – Όμορφο λεπτό καστανό πιπίνι με σφιχτό κωλαράκι και εκφραστικά μάτια.

Ιάσωνος 37 πάνωΜαρία_Κώλος_Τσιμπούκι_Μουνί

Ιάσωνος 33 – Μαυριδερό σκατόμπαζο με πατσάδες

Ιάσωνος 31 υπόγειο – Τσιγγάνα μιλφ άσχημη με χαλαρό σώμα.

Ιάσωνος 30 ημιυπόγειοΤζουλιάνα, η πόρνη με τα γυαλιά, τα σιλικονούχα βυζιά και το ωραίο σώμα. Για μια ακόμη φορά κότεψα να περάσω

Ιάσωνος 30 ημιόροφοςΦλώρα από φωκαίας 17 πάνω προ 3ετίας. Κοντόπορνο, χαμηλόκωλο κορίτσι με ωραία βυζάκια

Αρχή παπαρολογίας:
Κάπου εδώ έφτασε η ώρα να επισκευτώ και το μπουρδέλο όπου βασιλεύει ο τρόμος. Μπαίνοντας στην εξωτερική είσοδο άξαφνα έφτασε στα ρουθούνια μου μια μπόχα απίστευτη. Υπέθεσα ότι ήταν απ΄το διαμελισμένο σώμα κάποιου άτυχου πορνο-πάκη που δεν πρόλαβε να τελειώσει στο 10λεπτο οπότε ο αλβανός νταβάς τον τιμώρησε με βάση το καταστατικό του συγκεκριμένου ιδρύματος. Καλά αρχίσαμε σκέφτηκα. Όταν μπήκα στον κυρίως χώρο ήμουν μόνος και ανυπομονούσα να περάσω στο δωμάτιο. Δυστυχώς η κοπέλα που εμφανίστηκε ήταν μέτρια και είχε κάτι μούτρα μέχρι το αιματοβαμμένο πάτωμα. Η δε τσατσά όταν σηκώθηκα να φύγω, μου την είπε αλλά δεν απάντησα γιατί ήμουν πολύ απογοητευμένος.
Τέλος παπαρολογίας

Έτσι λοιπόν για τα πρακτικά:

Ιάσωνος 31 ισόγειο ή μπουρδέλο Hostel ή σπίτι του Leatherface – Ψηλή καστανή ρωσοειδής με αδιάφορο χαλαρό σώμα και λευκό δέρμα στα 10 ευρώ.

Ιάσωνος 1α – Κλειστό

Ιάσωνος 1β αριστερά Εύα η καζακστανή, όμορφο αδύνατο καστανό πιπίνι με ζγουρό μαλλί.

Ιάσωνος 1β δεξιάΈμα, όμορφη ξανθιά κοπέλα, με ωραίο κορμάκι και μικρά βυζάκια. Πάιζει και μεταμεσονύχτια φωκ27ισόγειο.

Ιασωνος 1γΣτέλλα, ξανθιά με κοντό μαλλί, πλαδαρή και μεγάλη περιφέρεια με κυτταρίτιδα.

Ιάσωνος 44 – Αυτή που είναι και το πρωί, μαυρομάλλα με καλό κορμάκι και ελ.στοματικό. Δεν μπήκα μέσα γιατί καθόταν με τη ρόμπα έξω απ΄το κατάστημα οπότε αρκέστηκα σε ένα διακριτικό χούφτωμα ευχόμενός της καλή βάρδια.

Ιάσωνος 46 πάνω – Η ξανθιά αλβανίδα με το καμπυλωτό κορμί και τα στητά μεγάλα λαχταριστά βυζιά. Ανέβηκα με ένα πάκη πάνω και η ξανθιά τον βούτηξε και τον έβαλε στο δωμάτιο. Παραδόξως εκείνη τη στιγμή έπαιζε ένα πολύ ωραίο κομμάτι στο ράδιο (σημείο των καιρών μας) και έκατσα να το ακούσω. Η τσατσά νόμιζε ότι θα περάσω αλλά της είπα ότι είμαι παρέα με τον πάκη και θα τον περιμένω να τελειώσει.

                                             "...All you zombies hide your faces, αll you people in the street
                                              All you sittin' in high places, τhe rain's gonna fall on you
..."
                                                                                                            All you zombies, The Hooters

Προφητικό;; Μπαα. Μόνο στον φανταστικό κόσμο της μουσικής και του κινηματογράφου τιμωρούνται οι έχοντες εξουσία. Στην πραγματική ζωή την πληρώνουν οι απλοί τίμιοι μπουρδελιάρηδες του 10άρικου.

Επειδή είχα αρχίσει να τα κάνω πάνω μου, είπα να την κάνω, κάνοντας μια τελευταία στάση από κεραμεικού.

Κεραμεικού 13 υπόγειο – Καστανή ψηλή κοπέλα με χοροπηδηχτά μικρά βυζάκια και ωραία κωλάρα για ατέλειωτες πισωκολλητές επελάσεις.

Αυτά, καλή βδομάδα
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Βαρεθηκα πλεον να βλεπω τις ιδιες και τις ιδιες  >:(
Απογευματινη τσαρκα=
Διδυμου 16 υπογειο η γνωστη μιλφ Μονικα.
Διδυμου 8 κατω,το μιλφ που παιζει εκει το τελευταιο μηνα,με κοντο μαλλι,ωραιο κωλο και εκφυλο προσωπο.
Διδυμου 8 πανω νεαρη μελαγχρινη με πιασηματα και βυζαρα νο 4,γλυκο προσωπο,ευγενικη ..
Φωκαιας 25 ανω,κοπελα ομορφη με για αθιγγανη την εκοψα,με ωραιο κωλο αλλα με κατεβασμενα μουτρα..
Φωκαιας19 οι γνωστες ξεπετες Ρωξανη και η αλλη ολογυμνες
Φωκαιας27 ημιοροφος η γνωστη Βικτωρια ξανθια με τα ωραια της..
Φωκαιας 27 υπογειο,Ρωσιδα μιλφ ,τιποτα το ιδιαιτερο,μου εκανε στενο μαρκαρισμα.
Φυλης59 η Σαμπρινα
Φυλης 74 δεξια η γνωστη γεματουλα αρπακτικο
Φυλης 71 πανω η μελαγχρινη και καλα σπανιολα ,καλομωρο αλλα σημερα χασμουριοτανε στο σαλοναρισμα
Φυλης92 παλιο η Λαουρα,το καβλοραπανο-ξεπετα
φυλης 71 υπογειο,δυο αθιγγανακια εντελως αδιαφορα,λεπτα..
Καλυμνου 48 πανω η Αννα που πουλαει τρελα,μιλφ με κοντο μαλλι ξανθο..
Καλυμνου48κατω η Μαργαριτα και αυτη παιζει καιρο εκει,μιλφ με μετριο προσωπο αλλα καλο σωμα για την ηλικια της,χαμογελαστη παντα..
Αλκαμενους113 μιλφ Ναταλι απο Ρωσσια,φατσα μετρια καλο σωμα για μιλφ..
Περγαμου27ανω Ναταλι παλι,χοντρη μιλφ που παιζει και στο Αγκυρας..
Αν ξεχασα κατι θα συμπληρωσω,δεν μπηκα σε ολα..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Αλκαμενους113 μιλφ Ναταλι απο Ρωσσια,φατσα μετρια καλο σωμα για μιλφ..
Περγαμου27ανω Ναταλι παλι,χοντρη μιλφ που παιζει και στο Αγκυρας..
καλη στο δωματιο

ακομα αναρωτιεμαι γιατι τη γαμησα
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
καλη στο δωματιο

ακομα αναρωτιεμαι γιατι τη γαμησα
Η Ναταλι του113 τρωγεται,η αλλη ειναι χοντρη,βεβαια γουστα ειναι αυτα,εγω δεν τη πληρωνα με τιποτα..

Μονης Προδρομου υπογειο ,ξανθια Λεπτη ψηλη,περιεργη φυσιογνωμια μολις κατεβαινα πεταχτηκε αναμεσα απο συναγωνιστες και καλα να με τρομαξει  :grin:
Φυλής 67 αν θυμαμαι καλα ηταν μια ξανθια βλαχορουμανα με τεραστιο βυζο,την εχω πετυχει και στη μονη προδρομου και στο 136..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Η Ναταλι του113 τρωγεται,η αλλη ειναι χοντρη,βεβαια γουστα ειναι αυτα,εγω δεν τη πληρωνα με τιποτα..

Μονης Προδρομου υπογειο ,ξανθια Λεπτη ψηλη,περιεργη φυσιογνωμια μολις κατεβαινα πεταχτηκε αναμεσα απο συναγωνιστες και καλα να με τρομαξει  :grin:
Φυλής 67 αν θυμαμαι καλα ηταν μια ξανθια βλαχορουμανα με τεραστιο βυζο,την εχω πετυχει και στη μονη προδρομου και στο 136..
χοντρη και με τεραστιο στρογγυλο κεφαλι και προσωπο,πρησμενη σα να χει μαγουλαδες

μονης προδρομου,δε λες τη τζοανα/συλβια,το μιλφακι με το κοντο μαλλακι ε?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
χοντρη και με τεραστιο στρογγυλο κεφαλι και προσωπο,πρησμενη σα να χει μαγουλαδες

μονης προδρομου,δε λες τη τζοανα/συλβια,το μιλφακι με το κοντο μαλλακι ε?
Ξανθια ηταν αλλα δεν τη προσεξα πολυ γιατι πεταχτηκε μπροστα μου αποτομα και εκανα μεταβολη γιατι πηγε να με μαρκαρει..
Παντως απο την αναδουλεια τσατσαδες,τσατσοι και κοπελες ειναι με κατι μουτρα να....Καλα να παθουν!!!!
Α ξεχασα να πω οτι στο Φυλης 80 επαιζε ενα καλο μωρο,μελαχρινη τσιγγανα ή Βραζιλιανα ,εκφυλο με πολυ καλο σωμα μολις βγηκε απο το δωματιο χωρευε και εσταζε καβλα...Ξερουμε κατι για αυτην;;;
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Παιδιά μήπως είδατε στις πρόσφατες τσάρκες σας καμμιά αξιοπρεπές gilf? Πού να εστιάσω? Λέω να εκδράμω προς Λιοσίων ή Φυλής, ημέρα πάντα. Μη με βρουν και σε κανά κάδο νυχτιάτικα. Eυχαριστώ!
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Είπα να πάω να γαμήσω το έπιπλο Ρενάτα σήμερα το πρωί.Πριν κάνα 20λεπτο να έχυσα?
Φτάνω κατά τις 11μιση και είχε γίνει μίνι-σκούπα με μπάτσους.Αφού περίμενα κρυμμένος σαν σαμιαμίδι μέχρι να φύγουν , πήγα και σε άλλα 2 μπουρδελάκια.

Φ71 Πάνω , η γνωστή Βίκυ , ξανθιά με ψιλοπλαδαρό σώμα
Φ69? με πράσινη πόρτα , μία ξανθία σε ίδια φάση με Βίκυ
Φ71 ισόγα , Ρενάτα , κατεγαμήθη επιπλοειδώς.Κάτι σαν μαλακία υποβοηθούμενη.

Ας πλύνω τον πούτσο μου.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Οχι δεν έχω κάποιο παράπονο.
Απλά δεν κάνει και κωλοτούμπες.
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα.οποιος φιλος εχει να προτεινει κατι καλο για απογευμα ας στηλει πριβε...εχω και εγω καποιες καλες προτασεις καινουργιες ευχαριστω.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Καινούρια ακάποτα γαμήσια δικέ μου?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Παιδιά μήπως είδατε στις πρόσφατες τσάρκες σας καμμιά αξιοπρεπές gilf? Πού να εστιάσω? Λέω να εκδράμω προς Λιοσίων ή Φυλής, ημέρα πάντα. Μη με βρουν και σε κανά κάδο νυχτιάτικα. Eυχαριστώ!

Νταϊάνα , Περγάμου 1. Εγγυημένες υπηρεσίες για gilfάκηδες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα.οποιος φιλος εχει να προτεινει κατι καλο για απογευμα ας στηλει πριβε...εχω και εγω καποιες καλες προτασεις καινουργιες ευχαριστω.
ελα ρε τυπε που χαθηκες εσυ
σε ειχαν μπαγλαρωσει?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παιδιά μήπως είδατε στις πρόσφατες τσάρκες σας καμμιά αξιοπρεπές gilf? Πού να εστιάσω? Λέω να εκδράμω προς Λιοσίων ή Φυλής, ημέρα πάντα. Μη με βρουν και σε κανά κάδο νυχτιάτικα. Eυχαριστώ!
Νταϊάνα , Περγάμου 1. Εγγυημένες υπηρεσίες για gilfάκηδες
:thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom