Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (26 μέλη και 267 επισκέπτες)

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.Μηπως γνωριζει κανενας τι παιζει στο λουκα νικα στου ψυρρη γιατι εχω να πατησω χρονια εκει,το εχει επισκεφτει κανενας τωρα τελευταια,υπαρχει καποιο τηλ?Ευχαριστω.
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
4ον) ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΤΕΡΟΝ σημερα ηταν ενας ελληνας 55-60 χρονων που εμπαινε στα μπουρδελα και μιλαγε στις κοπελες σαν να ηταν φιλες του και ολο τρυβοταν ο αγαπουλης σε ολες
Αυτος που λες ηταν ενας ψαρομαλλης με μουσι????? μετριου αναστηματος???
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Με την Έρικα στο Φω25 και λίγο πριν εκκινήσει ο πεοθηλασμός, διεμείφθη ο εξής διάλογος:
- Είσαι παντρεμένος;
- Όχι, καθότι μόνον τα θήλεα παντρεύονται, δηλ. υπ-ανδρεύονται, δηλ. τίθενται υπό ανδρός.
Οι άρρενες νυμφεύονται, δηλ. έρχονται σε έγγαμο βίο με τα θήλεα.
Κατ’ αυτήν την έννοια, η ερώτηση έπρεπε να ήταν εάν είμαι νυμφευμένος.
- Δεν καταλαβ… (γλουπ - σχλατς – προώθησις πέους στη στοματική κοιλότητα)…
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Τι παιζει λουκα νικα γνωριζει κανενας?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...

Κατάθεση δεύτερη: Μαρίνα, προσωπική συμπάθεια με πάνω από σαράντα καταθέσεις,...
...


Ακατάρριπτο ρεκόρ. Ούτε νυμφευμένος να ήσασταν.


...
Κατάθεση τρίτη: Μίκη, κατάθεση πολύ καιρό μετά την εποχή του μεταξιού. Μοιάζει με λαϊκή ξανθιά μπουζοκογκόμενα επιπέδου εθνικής, σοδομητέα άμα τη εμφανίσει που λέει και μια ψυχή.
...

:grin:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Με την Έρικα στο Φω25 και λίγο πριν εκκινήσει ο πεοθηλασμός, διεμείφθη ο εξής διάλογος:
- Είσαι παντρεμένος;
- Όχι, καθότι μόνον τα θήλεα παντρεύονται, δηλ. υπ-ανδρεύονται, δηλ. τίθενται υπό ανδρός.
Οι άρρενες νυμφεύονται, δηλ. έρχονται σε έγγαμο βίο με τα θήλεα.
Κατ’ αυτήν την έννοια, η ερώτηση έπρεπε να ήταν εάν είμαι νυμφευμένος.
- Δεν καταλαβ… (γλουπ - σχλατς – προώθησις πέους στη στοματική κοιλότητα)…

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παιδια τη βυζαρου μαυρομαλλα με το γαλαζιο τατου στη δεξια ωμοπλατη που εχει ειδωθει στο φωκαιας 22 και στο φυλης 74 την εχει παρει κανεις?εχουμε καμια γνωμη?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
παιδια τη βυζαρου μαυρομαλλα με το γαλαζιο τατου στη δεξια ωμοπλατη που εχει ειδωθει στο φωκαιας 22 και στο φυλης 74 την εχει παρει κανεις?εχουμε καμια γνωμη?
Ρε συ ειδα προχθες μια μελαγχρινη βυζαρου νεα στη διδυμου8.Πρεπει να λεμε την ιδια  :sunglasses:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Καταδρομικη - αστραπη απο Φωκαιας να παρω ματι τη Γιαννα απο Φωκαίας 27Β.
Στο σαλονι περιμεναν καμια 10αρια ατομα. Βγηκαν μαζι με τη Βικτωρια που ειχα ξαναδει και ηταν πολυ γλυκια. Η γιαννα εχει φατσα περιεργη, αλλα ηταν μεσα στην καλη χαρα και το χαμογελο, σα χαζοχαρουμενο κοριτσακι. Καλο ειναι αυτο, δειχνει οτι τουλαχιστον αυτη η δουλεια δεν την εχει φθειρει ακομα (φανερα τουλαχιστον).
Κατεβηκα στο 27Α οπου πετυχα μια ξανθουλα με γαλαζια ματακια, λιγο ποντικι φατσα , καλο τσουπωτο σωμα, ονοματι Αλινα. Φουλ προγραμμα μου ειπε, φιλια στο στομα, κωλο κλπ με 20! Την εχει παρει κανεις? Μου κινησε την περιεργεια γιατι φαινοταν πολυ ηρεμο κοριτσι, δεν ηταν αγενης παρ'ολο που εφυγα, και στο σαλοναρισμα εκατσε να μου μιλησει η ιδια, δεν εκανε μια στροφη και κατ'ευθειαν στην κουζινα.

Τελικα κατεθεσα στο Κωλοκυνθους 63 με 15 ευρω, σε μια λεπτη τσιγγανα κατα τα φαινομενα, Χριστινα, οπου εκανε συμπαθητικη ξεσκουφωτη πιπα, παθητικη τελειως αλλα ο κωλος της ηταν πηγαδι και με αφησε να μπω χωρις να μου σπασει τα νευρα, οποτε η αποστολη του κωλου, ηρθε σε ευτυχες περας!

Η ερωτηση μου ομως, που  μου τυραννα ακομα το μυαλο ειναι : εχει κανεις αποψη για την Αλινα απο Φωκαιας 27Α?
Υπ'οψην : Γιαννα απο 27Β και Αλινα απο 27Α, αλλαζαν μετα τις 12 το βραδυ.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Αν η Αλίνα σου έκανε και "Πα , Πα " είναι η γνωστή Αλίνα Παπάκι.
Αποδεκτές κριτικές.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Η πρώτη μου Μετα-μεσονύχτια επιδρομή μου.
Ψόφια πράγματα και η αποστολή απέτυχε.
Ήθελα να πετύχω την Μαρίνα του Φωκ. 19, αλλά ήταν κλειστό!

Οπότε:

Χωμ. 11 1ος: η αδύνατη Αναστασία, που ρίζωσε  εκεί
Χωμ. 11 ισ.: μια ξανθούλα σουμπουρλούδα
Κων/λεως 166 υπ.: Μια μαυρομακρομαλούσα μπαμπάτσικια
Φυλ. 134 ισ : η Χριστίνα, μια γλυκιά κοπέλα που παίζει και τα πρωινά στο Φυλ. 65  κάτω. Λεπτή μέση, φαρδιά περιφέρεια, μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους.
Φυλ. 134 1ος: η Τζέσσικα.

Τα υπόλοιπα κλειστά

Φυλ. 92 νέο: ένα μπαζάκι
Φυλ. 92 παλαιό: η Λάουρα και η Μιρέλα
Φυλ. 84 ισ.: η Μαργαρίτα
Φυλ. 84 1ος: κλειστό
Φυλ. 86 1ος: η Σελένα
Φυλ. 86 ισ.: η γατούλα Μόνικα
Μ. Πρ. υπ.: η θεία Σύλβια
Φυλ. 71 ισ.: Μια Μαρίνα
Φυλ. 71 1ος: η Μιράντα
Φυλ. 67: η Άννα-Μαρία
Φυλ. 80: μια μελαψή καλλίγραμμη.
Φυλ. 74: μια επιθετική ξανθιά, φυσικά μπάζο
Φυλ. 66α: η Σούζη
Φυλ. 59: Δεν πατάω λόγω ΣΜΝ
Τα υπόλοιπα κλειστά.
Φωκ. 17 ισ.: Μια Μαίρη κλούτσικη με φουλ.
Φωκ. 25 1ος: μια ξανθιά μπάζο
Φωκ. 22 άνω αριστερά: Δεν ξέρω, βαρέθηκα να περιμένω.
Φωκ. 27 υπ.: η θεία Αγάπη και ένα ωραίο μωρό η Σόνια με καλό κορμί και καρέ μαλλάκι. Λίγο γαμψή μύτη έχει, αλλά μην τα θέλουμε κι όλα . .  .
Φωκ. 27 ισ.: Μάλλον η Βικτώρια, μια γλυκιά ξανθιά, αλλά από σώμα υστερούσε.
Φωκ. 27 1ος: η Λίντα. Μια ξανθιά 40αρα (δεν την καταλαβαίνεις στο σαλόνι), με καλό κορμί. Δυστυχώς, έκανα την βλακεία και μπήκα. Βασικά, δεν είναι κακή κοπέλα, αντιθέτως, είναι φιλική, ομιλητική, αλλά μιλάει και παραμιλάει ακατάπαυστα. Πρέπει να την έχει κόψει την αλυσίδα. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει αν θέλω ακα. Αφού της είπα ναί, με σήκωσε στον νιπτήρα για να μου τον πλύνει. Πίπα μέτρια, αφού μια τον έβαζε στο στόμα της, μια μίλαγε, μια μου τον έγλυφε. Δεν σταμάτησε να γυρνάει γύρω-γύρω και να μιλάει. Όταν άρχισα να χάνω την υπομονή μου και ο τόνος της φωνής μου έγινε πιο επιτακτικός, τότε σταμάτησε να κουνιέται, αλλά όχι και να μιλάει. Προσπάθησα να συγκεντρωθώ να τελειώσω, για να μήν χάσω το 20αρικο. Ανούσια συνουσία.

Θυμήθηκα μια αμερικάνικη ταινία, το "Porky's" όπου ένας νεαρός ήθελε να πηδήξει την μητρομάνα του σχολίου, στα ανδρικά αποδυτήρια όπου η γκόμενα φτιαχνόταν και την έλεγαν Λάσι. Όταν ξεκίνησε η πράξη τότε εκείνη άρχισε να ουρλιάζει σαν σκύλος, και τότε κατάλαβε γιατί όλοι την φώναζαν έτσι. Για να μπορέσει όμως να την πηδήξει, της έβαλε μια κάλτσα στο στόμα για να το βουλώσει !

Αυτά.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Καλημερα σ ολους..με τον αξιοτιμο μουσουργο πιο πανω,πρεπει να περπατουσαμε την ιδια ωρα..δεν επαναλαμβανω λοιπον την εγκυροτατη ενημερωση του..ειδα λοιπον τη Σονια που περιγραφει στο Φωκ27υπ και μπηκα..λεπτη,με μικρο κι ευερεθιστο στηθος και βελουδινη επιδερμιδα..τσαχπινα και ταυτοχρονα γλυκια και τρυφερη με πολυ καλα προκαταρτικα [φιλακια αισθησιακα σε λαιμο,αυτια στηθος]..πολυ καλη πιπα,με γλυψιματα για ωρα και ωραιο στησιμο στα 4..συμμετοχη με βογγητουλια και τελος.Πολυ τρυφερη και κατα την εξοδο..λυπαμαι για τη φολα που εφαγες μουσουργε :( :(
 

Επισκέπτης
Παράθεση από: jockerx στις χθες στις 00:15
1.H δική μου πετριά που σας έτσουξε ήταν οτι γράφονται κριτικές κατά επιθυμία κοριτσιών και μαγαζιών.

2.Και σαν απάντηση διαβάζω κατασκευασμένα ΨΕΜΑΤΑ οτι βασανίζω ιερόδουλες.

speed:
1. Βεβαιως και γραφονται! Δικιο εχεις σε αυτο.
Αλλα μην ψαχνεις θητες και θυματα στους γνωστους κριτικογραφους
διοτι ΑΝΕΤΑ μπορω να επικαλεστω κι εγω οτι εισαι ενας απο αυτους που κατηγορεις.
Και ξερεις οτι ξερουμε για σενα. Οπως κι εσυ γνωριζεις για μας.

2. Αυτο ειναι μια αλλη συζητηση που δεν θελεις να την κανουμε εδω!  

Μαθιουλα, σε διαταζω να σταματησεις να ασχολεισαι.
[size=14pt]1.Πες για ποια κορίτσια έγραψα κατά κόρον κριτικές και δημιουργούν την εντύπωση οτι γράφτηκαν κατά παραγγελία.

2.Το κλίμα εκφοβισμού δεν πιάνει σε μένα.Σας έχω γραμμένους στ'αρχίδια μου παρομοίως.

Παλιοψεύτη προμοτάκο Μάθιου, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.

Γελοίε παλιοψεύτη px75, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.

speed, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.[/size]
 

Επισκέπτης
φυλ109 κατ. Αννα η κοπέλα που ο φίλος τζοκερ-ξ αναφέρει ως Πίτσος. Φίλε Τζόκερ μπορεί να τα έχεις πει και να έχω φυλαχθεί αλλά κάποια στιγμή που θα έχω διάθεση για πεταμα χρημάτων θα της τον χώσω στο στόμα. Για όσους δεν την ξέρουν είναι καστανη, αδύνατη, όμορφη, κοντούλα, περίπου 25αρα. Γουστάρω που όταν βγαίνει κανει μια υποκλιση (στυλ μπαλέτο και ετσι)
Τα έχουν πει και άλλοι για την Άννα-ΠΙΤΣΟΣ, jnr32
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    134,9 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 18.jpg
    18.jpg
    105,7 KB · Εμφανίσεις: 23

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Καλημερα σ ολους..με τον αξιοτιμο μουσουργο πιο πανω,πρεπει να περπατουσαμε την ιδια ωρα..δεν επαναλαμβανω λοιπον την εγκυροτατη ενημερωση του..ειδα λοιπον τη Σονια που περιγραφει στο Φωκ27υπ και μπηκα..λεπτη,με μικρο κι ευερεθιστο στηθος και βελουδινη επιδερμιδα..τσαχπινα και ταυτοχρονα γλυκια και τρυφερη με πολυ καλα προκαταρτικα [φιλακια αισθησιακα σε λαιμο,αυτια στηθος]..πολυ καλη πιπα,με γλυψιματα για ωρα και ωραιο στησιμο στα 4..συμμετοχη με βογγητουλια και τελος.Πολυ τρυφερη και κατα την εξοδο..λυπαμαι για τη φολα που εφαγες μουσουργε :( :(
Μια ξανθούλα λες φίλε μου,κοντούλα?

Δεν με τραβάει να μπω ρε γαμώτο ενώ είναι όμορφη κοπελλίτσα βγαίνει στο σαλόνι κ με κοιτάει με βλέμμα αγελάδας...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Η πρώτη μου Μετα-μεσονύχτια επιδρομή μου.
Ψόφια πράγματα και η αποστολή απέτυχε.
Ήθελα να πετύχω την Μαρίνα του Φωκ. 19, αλλά ήταν κλειστό!

Οπότε:

Χωμ. 11 1ος: η αδύνατη Αναστασία, που ρίζωσε  εκεί
Χωμ. 11 ισ.: μια ξανθούλα σουμπουρλούδα
Κων/λεως 166 υπ.: Μια μαυρομακρομαλούσα μπαμπάτσικια
Φυλ. 134 ισ : η Χριστίνα, μια γλυκιά κοπέλα που παίζει και τα πρωινά στο Φυλ. 65  κάτω. Λεπτή μέση, φαρδιά περιφέρεια, μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους.
Φυλ. 134 1ος: η Τζέσσικα.

Τα υπόλοιπα κλειστά

Φυλ. 92 νέο: ένα μπαζάκι
Φυλ. 92 παλαιό: η Λάουρα και η Μιρέλα
Φυλ. 84 ισ.: η Μαργαρίτα
Φυλ. 84 1ος: κλειστό
Φυλ. 86 1ος: η Σελένα
Φυλ. 86 ισ.: η γατούλα Μόνικα
Μ. Πρ. υπ.: η θεία Σύλβια
Φυλ. 71 ισ.: Μια Μαρίνα
Φυλ. 71 1ος: η Μιράντα
Φυλ. 67: η Άννα-Μαρία
Φυλ. 80: μια μελαψή καλλίγραμμη.
Φυλ. 74: μια επιθετική ξανθιά, φυσικά μπάζο
Φυλ. 66α: η Σούζη
Φυλ. 59: Δεν πατάω λόγω ΣΜΝ
Τα υπόλοιπα κλειστά.
Φωκ. 17 ισ.: Μια Μαίρη κλούτσικη με φουλ.
Φωκ. 25 1ος: μια ξανθιά μπάζο
Φωκ. 22 άνω αριστερά: Δεν ξέρω, βαρέθηκα να περιμένω.
Φωκ. 27 υπ.: η θεία Αγάπη και ένα ωραίο μωρό η Σόνια με καλό κορμί και καρέ μαλλάκι. Λίγο γαμψή μύτη έχει, αλλά μην τα θέλουμε κι όλα . .  .
Φωκ. 27 ισ.: Μάλλον η Βικτώρια, μια γλυκιά ξανθιά, αλλά από σώμα υστερούσε.
Φωκ. 27 1ος: η Λίντα. Μια ξανθιά 40αρα (δεν την καταλαβαίνεις στο σαλόνι), με καλό κορμί. Δυστυχώς, έκανα την βλακεία και μπήκα. Βασικά, δεν είναι κακή κοπέλα, αντιθέτως, είναι φιλική, ομιλητική, αλλά μιλάει και παραμιλάει ακατάπαυστα. Πρέπει να την έχει κόψει την αλυσίδα. Μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει αν θέλω ακα. Αφού της είπα ναί, με σήκωσε στον νιπτήρα για να μου τον πλύνει. Πίπα μέτρια, αφού μια τον έβαζε στο στόμα της, μια μίλαγε, μια μου τον έγλυφε. Δεν σταμάτησε να γυρνάει γύρω-γύρω και να μιλάει. Όταν άρχισα να χάνω την υπομονή μου και ο τόνος της φωνής μου έγινε πιο επιτακτικός, τότε σταμάτησε να κουνιέται, αλλά όχι και να μιλάει. Προσπάθησα να συγκεντρωθώ να τελειώσω, για να μήν χάσω το 20αρικο. Ανούσια συνουσία.

Θυμήθηκα μια αμερικάνικη ταινία, το "Porky's" όπου ένας νεαρός ήθελε να πηδήξει την μητρομάνα του σχολίου, στα ανδρικά αποδυτήρια όπου η γκόμενα φτιαχνόταν και την έλεγαν Λάσι. Όταν ξεκίνησε η πράξη τότε εκείνη άρχισε να ουρλιάζει σαν σκύλος, και τότε κατάλαβε γιατί όλοι την φώναζαν έτσι. Για να μπορέσει όμως να την πηδήξει, της έβαλε μια κάλτσα στο στόμα για να το βουλώσει !

Αυτά.
Κ εγώ αυτή τη Μαρίνα που λες κ εσύ στη Φωκαίας ψάχνω εδώ κ μέρες.Την είχα πετύχει πριν από 15 μέρες,τη δοκίμασα,μου άρεσε φυσικά αλλά από τότε δεν την έχω ξαναπετύχει...

Απ'ότι έχω δει στις κριτικές του εν λόγω σπιτιού δουλεύει συνήθως πρωί...Μακάρι να την ξαναπετύχουμε βραδάκι...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
:2funny:
Με την Έρικα στο Φω25 και λίγο πριν εκκινήσει ο πεοθηλασμός, διεμείφθη ο εξής διάλογος:
- Είσαι παντρεμένος;
- Όχι, καθότι μόνον τα θήλεα παντρεύονται, δηλ. υπ-ανδρεύονται, δηλ. τίθενται υπό ανδρός.
Οι άρρενες νυμφεύονται, δηλ. έρχονται σε έγγαμο βίο με τα θήλεα.
Κατ’ αυτήν την έννοια, η ερώτηση έπρεπε να ήταν εάν είμαι νυμφευμένος.
- Δεν καταλαβ… (γλουπ - σχλατς – προώθησις πέους στη στοματική κοιλότητα)…

:2funny: :2funny: :2funny:
Και σε ελλειηνίδα να το πεις δεν θα το καταλάβει
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια ξανθούλα λες φίλε μου,κοντούλα?

Δεν με τραβάει να μπω ρε γαμώτο ενώ είναι όμορφη κοπελλίτσα βγαίνει στο σαλόνι κ με κοιτάει με βλέμμα αγελάδας...

Η Σόνια έχει καστανά καρέ μαλλιά, ωραίο σωματάκι, καύλα φωνούλα (ακουγόταν στο σαλόνι από το δωμάτιο), μεγαλούτσικη μυτούλα.  :cum:
Η ξανθιά που λές , δεν ξέρω πια είναι.  :think:

Κ εγώ αυτή τη Μαρίνα που λες κ εσύ στη Φωκαίας ψάχνω εδώ κ μέρες.Την είχα πετύχει πριν από 15 μέρες,τη δοκίμασα,μου άρεσε φυσικά αλλά από τότε δεν την έχω ξαναπετύχει...

Απ'ότι έχω δει στις κριτικές του εν λόγω σπιτιού δουλεύει συνήθως πρωί...Μακάρι να την ξαναπετύχουμε βραδάκι...

Πρίν κάτι χρόνια, έπαιζε η Μαρίνα πρωινά στο Φωκ. 19.
Από τότε που ελέχθει ότι ξαναγύρισε στον στίβο της πληρωμένου έρωτα, εμφανίστηκε μεταμεσονύχτιες βάρδιες. Αυτά πρίν κάποιων εβδομάδων. Από τότε, δεν ξαναείδα κάποια αναφορά σε αυτήν, μιας και οι περισσότεροι "ρεπόρτερ" δεν περνάνε από εκέι.  :'(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom