Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (28 μέλη και 261 επισκέπτες)

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Επέστρεψα έπειτα από δύο μήνες από την Ταϋλάνδη (Πατάγια). Τσάρκα σήμερα σε Φυλής και Μετάξι με φίλο για να πάνε κάτω τα φαρμάκια. Για ευνόητους λόγους δεν ψώνισα. Θα μου πάρει κάνα δυο βδομάδες να συνέλθω.
Για ενημέρωση βλέπω ότι με πρόλαβαν άλλοι. Χαίρομαι που βλέπω ότι παρά την κρίση η ενημέρωση και επισκέψεις συνεχίχονται. Keep walking  :)  Ελπίζω σε καμιά δεκαριά μέρες να ανεβάσω κι εγώ την πρώτη μου κριτική.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Επέστρεψα έπειτα από δύο μήνες από την Ταϋλάνδη (Πατάγια). Τσάρκα σήμερα σε Φυλής και Μετάξι με φίλο για να πάνε κάτω τα φαρμάκια. Για ευνόητους λόγους δεν ψώνισα. Θα μου πάρει κάνα δυο βδομάδες να συνέλθω.
Για ενημέρωση βλέπω ότι με πρόλαβαν άλλοι. Χαίρομαι που βλέπω ότι παρά την κρίση η ενημέρωση και επισκέψεις συνεχίχονται. Keep walking  :)  Ελπίζω σε καμιά δεκαριά μέρες να ανεβάσω κι εγώ την πρώτη μου κριτική.
Και μη ξεχάσεις να ανεβάσεις τις εμπειρίες σου στο ανάλογο forum για να ενημερωθούμε :thumbsup:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
Φυλ. 109 ισ.: η Σάντρα , από Φυλ. 71
Φυλ. 109 1ος: η Μαργαρίτα του xilnik. Απορώ με το γούστο του. Η κοπελιά είναι η προσωποποίηση της αγένειας. Η κοπέλα θέλει μαύρο - κατάμαυρο !.............συμφωνω και με πολλα+++++++++++++++++++++++++++++++++++..........αυτη η μαργαριτα ενω της ειπα ευχαριστω πολυ δε θα περασω μου εκλεισε με δυναμη την πορτα στα μουτρα,παρολιγο να με χτυπησει,ενω και η αδερφη-τσατσα υπεραναιδεστατη..............ΜΑΥΡΟ
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
που θα βρουμε κοπελα με μποτουλες αυριο?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
που θα βρουμε κοπελα με μποτουλες αυριο?

Μπότες φοράει συνήθως η Στέλλα με τα αστεράκια στο Φ. 74.

Επίσης, όταν πέτυχα την μικροσκοπική Κλαούντια στο Φωκ. 27 1ος και αυτή φορούσε μπότες.

Οι ανωτέρω κορασίδες τις πέτυχα πρωί.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Επίσης, όταν πέτυχα την μικροσκοπική Κλαούντια στο Φωκ. 27 1ος και αυτή φορούσε μπότες.
Και χθες στο ιδιο σπίτι μεταμεσονύχτια ηταν μια με μπότες.Καλό κορμί έκανε και κάτι τσαχπινιές άλα στριπτιζού στο σουλήνα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Φυλ. 109 1ος: η Μαργαρίτα του xilnik. Απορώ με το γούστο του. Η κοπελιά είναι η προσωποποίηση της αγένειας. Η κοπέλα θέλει μαύρο - κατάμαυρο !

.............συμφωνω και με πολλα+++++++++++++++++++++++++++++++++++..........αυτη η μαργαριτα ενω της ειπα ευχαριστω πολυ δε θα περασω μου εκλεισε με δυναμη την πορτα στα μουτρα,παρολιγο να με χτυπησει,ενω και η αδερφη-τσατσα υπεραναιδεστατη..............ΜΑΥΡΟ

Δεν θέλω να προσβάλω τον Συναγωνιστή. Σαν εμφάνιση η κοπέλα είναι καλή.
Αλλά από διαγωγή, σκατά. Απλά απορώ πως κατάφερε να δαμάσει αυτόν το παλιο-χαρακτήρα.

Σεβασμός στον συνάνθρωπο ή στον εν δυνάμη πελάτη μηδενικός.
Αν δεν της αρέσει η δουλειά, μπορεί να γίνει καθαρίστρια.
No problem!

Αυτά. Πάμε για άλλα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Και χθες στο ιδιο σπίτι μεταμεσονύχτια ηταν μια με μπότες.Καλό κορμί έκανε και κάτι τσαχπινιές άλα στριπτιζού στο σουλήνα

Άμα ήταν ξανθιά, με μακρύ μαλλί, μιλφάκι, λαμπάδα κορμί, ονόματι Λίντα, ΜΑΚΡΥΑ!!!!! Μεγάλη σπασαρχίδο!

Η Κλαούντια είναι λίγο μαζεμένη στο σαλόνι και μινιόν.
Πρόλαβε και ξεψάρωσε ? ? ?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Άμα ήταν ξανθιά, με μακρύ μαλλί, μιλφάκι, λαμπάδα κορμί, ονόματι Λίντα, ΜΑΚΡΥΑ!!!!! Μεγάλη σπασαρχίδο!
Η Κλαούντια είναι λίγο μαζεμένη στο σαλόνι και μινιόν.
Πρόλαβε και ξεψάρωσε ? ? ?
;) Τύπε μου έψαχνα τη Κλαούντια και έπεσα πάνω στη συγκεκριμένη.
Την αναφέρα απλά για τις μπότες.Και να θέλεις να τη πάρεις αυτη με το που τη βλέπεις κοβεις αμέσως το  υφος του πεταμένου εικοσάρικου.
Εμπειροι συναγωνιστές δεν επιτρέπεται να τη πατάνε :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
bigpipis7

Φυλ. 109 ισ.: η Σάντρα , από Φυλ. 71
Φυλ. 109 1ος: η Μαργαρίτα του xilnik. Απορώ με το γούστο του. Η κοπελιά είναι η προσωποποίηση της αγένειας. Η κοπέλα θέλει μαύρο - κατάμαυρο !.............συμφωνω και με πολλα+++++++++++++++++++++++++++++++++++..........αυτη η μαργαριτα ενω της ειπα ευχαριστω πολυ δε θα περασω μου εκλεισε με δυναμη την πορτα στα μουτρα,παρολιγο να με χτυπησει,ενω και η αδερφη-τσατσα υπεραναιδεστατη..............ΜΑΥΡΟ

:cool2:
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές,
να ρωτήσω αν έχει πάρει το μάτι κανενός μια νταρντάνα με βυζάρες μελαχρινή με μακρύ μαλλί και όνομα Έρρικα απο Φ86β απογευματινή βάρδυα????? Κάτι έχει αναφερθεί με αυτό το όνομα αλλά για Φωκαίας25 απο τον  Πυραυλο κ δεν ξέρω αν εννοει την ίδια.....  Ευχαριστώ.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημέρα συναγωνιστές,
να ρωτήσω αν έχει πάρει το μάτι κανενός μια νταρντάνα με βυζάρες μελαχρινή με μακρύ μαλλί και όνομα Έρρικα απο Φ86β απογευματινή βάρδυα????? Κάτι έχει αναφερθεί με αυτό το όνομα αλλά για Φωκαίας25 απο τον  Πυραυλο κ δεν ξέρω αν εννοει την ίδια.....  Ευχαριστώ.
Πραγματικα σου αρεσει αυτο το πραγμα ρε φιλε?
Την τσουτσουνομυτα που ειναι σαν τη μαγισσα δεν λες?
Την πηρα μηπως ειναι καλή μεσα, αλλά ψιλομούφα το φουλ της...
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Πραγματικα σου αρεσει αυτο το πραγμα ρε φιλε?
Την τσουτσουνομυτα που ειναι σαν τη μαγισσα δεν λες?
Την πηρα μηπως ειναι καλή μεσα, αλλά ψιλομούφα το φουλ της...
Ακορεστε,ειλικρινά δεν εχω προσέξει τόσο τη μύτη όσο τους βύζους και την κωλάρα της!!!!
Παντως ευχαριστώ για την πληροφορία αλλά δεν μου είπες τελικά που την πήρες...είναι ακόμη εκεί που προανέφερα???
ΥΓ. ο n.smyrni76 είναι φαν απ΄ ότι διάβασα στις κριτικές αλλά οι γνώμες οπως πάντα διαφέρουν....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ακορεστε,ειλικρινά δεν εχω προσέξει τόσο τη μύτη όσο τους βύζους και την κωλάρα της!!!!
Παντως ευχαριστώ για την πληροφορία αλλά δεν μου είπες τελικά που την πήρες...είναι ακόμη εκεί που προανέφερα???
ΥΓ. ο n.smyrni76 είναι φαν απ΄ ότι διάβασα στις κριτικές αλλά οι γνώμες οπως πάντα διαφέρουν....
Στο φ86 το κατω δουλευει και μια αλλη βυζαρου που εμενα μου συστηθηκε ως ειρηνη ή ιρίνα, η οποια εχει πολυ καλο σωμα και ο,τι υποσχεται το πραγματοποιει πληρως. Η οποία κανει πολυ καλο πρωκτικο χωρις καμια διαμαρτυρια για οση ωρα την ταλαιπωρησα(ημουν και κουρασμενος και εκανα πολλη ωρα). Επισης εντυπωση μου εκανε επειδη συνηθως στην αλυσιδα 84-86 χτυπανε πορτα στο 5λεπτο, οτι στο 15λεπτο που την ειχα μεσα δεν μας ενοχλησε καθόλου ουτε η τσατσα ουτε η κοπελα με αγχωσε να τελειώνω.

Η Ερικα δεν θυμαμαι ρε φιλε το βυζι της σορρυ, γιατι ειχα παρει πολλες το πσκ που την πηρα.Θυμαμαι μονο την μεγαλη τσουτσουνομυτη της και την εντονη δερματοστυξια-σπυρακια που ειχε στους ωμους και στο σωμα.
Φωκαιας 22 την ειχα παρει και μετα την ειχα δει να σαλοναρει και φυλης84 ή 86 δεν θυμαμαι, την επομένη.

Επισης στο φωκαιας22 ειχα να χυσω 8 μερες και οπως πηγα να της τα ριξω στο στομα απο λιγο αποσταση(εσκεμμενα)μου εφυγαν καμια 100ριά ml στο μαξιλαρι  :2funny: :2funny: :2funny:
Ζηταω ειλικρινα συγνωμη λοιπον στον επομενο  :grin: αν και ετσι κι αλλιως το δωματιο ηταν απολυτως απαραδεκτο απο καθαριοτητα και πριν απο μενα και σεντονια ειχαν να αλλαχτουν κανα 3ημερο υπολογιζω.

ΥΓ. ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ''ΑΚΟΥΣΤΕΙΤΕ'', ΣΑς ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΦΟΥ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΧΗ.

Για πολλες απο τις οποιες επισης κατηγορει ο τζοκερεξ οτι δεν ειναι καλες επαγγελματιες, εχω και εγω την ιδια γνωμη απο ιδία αποψη, καθως και απο τη λιστα που εχει φτιαξει με αυτες που πρεπει να αποφευγουμε του εχω συστηνει και εγω 2-3 κοπελες και τις ειχε βαλει στη λιστα(πχ Χριστινα η καινουρια στα φυλης84-86.
Τωρα για τις κριτικες, εγω φυσικα και εχω παψει να γραφω γιατι εχει καταντησει γελοίο, ας γραφει ο καθενας 10 κριτικες για την ιδια κοπελα αφου επιτρεπεται κι ας μην υπαρχει πολληγνωμία...
Αλλωστε εγω στο φυλης104 δεν εχω καταφερει να πηδηξω γιατι για τα γουστα μου ηταν ασχημες οσες εχω δει εκει, οσες φορες εχω περασει. οποτε απο υπηρεσιες δεν μπορω να εχω αποψη, μονο απο εμφανιση η οποία και με απετρεψε, σε οσες πηγα να δω οι οποιες ειχαν χαρακτηριστει θεες και κουκλες απο φανατικους του μαγαζιου.
 

Επισκέπτης
Επέστρεψα έπειτα από δύο μήνες από την Ταϋλάνδη (Πατάγια). Τσάρκα σήμερα σε Φυλής και Μετάξι με φίλο για να πάνε κάτω τα φαρμάκια. Για ευνόητους λόγους δεν ψώνισα. Θα μου πάρει κάνα δυο βδομάδες να συνέλθω.
Για ενημέρωση βλέπω ότι με πρόλαβαν άλλοι. Χαίρομαι που βλέπω ότι παρά την κρίση η ενημέρωση και επισκέψεις συνεχίχονται. Keep walking  :)  Ελπίζω σε καμιά δεκαριά μέρες να ανεβάσω κι εγώ την πρώτη μου κριτική.
Είναι ανθυγιεινό να περνάς τόσον καιρό στον παράδεισο αδερφέ! Μετά η προσγείωση στην πραγματικότητα είναι βάναυση...
Καλώς ήρθες πάντως όσο αξύμωρο κι αν ακούγεται αυτό. Ελπίζω να προλάβουμε να κανονίσουμε καμιά τσαρκούλα πριν φύγω ;)
 

akis391

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η καρλα η καυλα που ειναι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Πραγματικα σου αρεσει αυτο το πραγμα ρε φιλε?
Την τσουτσουνομυτα που ειναι σαν τη μαγισσα δεν λες?
Την πηρα μηπως ειναι καλή μεσα, αλλά ψιλομούφα το φουλ της...
ναι δουλευει τα πρωινα στο φωκαιας....
παντος φιλε εγω δυο φορρες που περασα ηταν καυλα....δες κ τις κριτικες μου ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Στο φ86 το κατω δουλευει και μια αλλη βυζαρου που εμενα μου συστηθηκε ως ειρηνη ή ιρίνα, η οποια εχει πολυ καλο σωμα και ο,τι υποσχεται το πραγματοποιει πληρως. Η οποία κανει πολυ καλο πρωκτικο χωρις καμια διαμαρτυρια για οση ωρα την ταλαιπωρησα(ημουν και κουρασμενος και εκανα πολλη ωρα). Επισης εντυπωση μου εκανε επειδη συνηθως στην αλυσιδα 84-86 χτυπανε πορτα στο 5λεπτο, οτι στο 15λεπτο που την ειχα μεσα δεν μας ενοχλησε καθόλου ουτε η τσατσα ουτε η κοπελα με αγχωσε να τελειώνω.
η ιρενα ειναι πολυ καλο κορμι κανει φουλ αλλα εχει ενα θεματακι με την καθαριοτητα.....εγω την ειχα παρει στο αλκιβιαδου16α που εκανε την αδεια της νταιανας....σε σχεση με τις κοπελες που εχουν τα συγκεκριμενα μαγαζια κ την συμπεριφορα τους οσον αφορα την παραμονη στο δωματιο αυτη διαφερει ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
η ιρενα ειναι πολυ καλο κορμι κανει φουλ αλλα εχει ενα θεματακι με την καθαριοτητα.....εγω την ειχα παρει στο αλκιβιαδου16α που εκανε την αδεια της νταιανας....σε σχεση με τις κοπελες που εχουν τα συγκεκριμενα μαγαζια κ την συμπεριφορα τους οσον αφορα την παραμονη στο δωματιο αυτη διαφερει ;)
Για την μερεντα εννοεις?  :2funny: :2funny:
Εβγαλε λιγη τρουφα στην ακρη της καποτας ειναι η αληθεια  :pipa1: , μου εχει τυχει και πολυ χειροτερη γκομενα σε αυτο το θεμα  0:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom