Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 371 άτομα (53 μέλη και 318 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Ρε παίδες αν λέτε αυτήν www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-84a/#jr_review_25392]εδώ[/url], τότε μάλλον είστε συνεννοημένοι μεταξύ σας και μας κάνετε πλάκα :think:

Επεξεργασία: Μπα: Αν κρίνω από τις περιγραφές στις κριτικές, πρόκειται περί δύο διαφορετικών Ιρένων που εκδίδονται σε γειτονικά μαγαζιά. Είπα κι εγώ...
οχι ρε φιλαρακο η ιδια ειναι.....ψηλη μελαχρινη με μεγαλο στηθος κ φουλ προγραμμα...πρεπει να την δοκιμασεις αυτη δεν θα την χασεις σαν αλλες.....ονοματα να μην λεμε....οπως πρεπει να δοκιμασεις κ την μικι την ξανθια ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
  αυτή η Σόνια λέει τίποτε??? ... την έχει δοκιμάσει κανενας συναγωνιστής .... ή μηπως είναι ξεπέτα???
δεν την εχω δοκιμασει , αλλα εμφανησιακα σε τσακιρ κεφια θα της εβαζα ενα 5
 

Επισκέπτης
οχι ρε φιλαρακο η ιδια ειναι.....ψηλη μελαχρινη με μεγαλο στηθος κ φουλ προγραμμα...

Αυτή που λες εσύ είναι ίδια μ' αυτήν που λέει ο Ακόρεστος ναι. Αυτή που έχω γράψει στην κριτική μου είναι άλλη μετρίου αναστήματος, με στρογγυλό πρόσωπο και μετρίου μεγέθους βυζιά :think:

πρεπει να την δοκιμασεις αυτη δεν θα την χασεις σαν αλλες.....ονοματα να μην λεμε....οπως πρεπει να δοκιμασεις κ την μικι την ξανθια ;)
Τώρα δεν φτάνει που έβαλες το μαχαίρι στην καρδιά επειδή τελικά ανέφερες τ' όνομα, το έστριψες κιόλας αφού αύριο φεύγω από Αθήνα για μερικούς μήνες :(
 

Επισκέπτης
Σαββατοβραδιάτικη αποχαιρετιστήρια έξοδος καθώς αναχωρώ προσωρινά από Αθήνα, που απροόπτως κατέληξε σε μεταξουργιακή τσάρκα.
Μάλλον η τελευταία μου κριτική για το 2011 λοιπόν. Ευτυχώς, υπήρξε αισθητή προσφορά κώλου αλλά αρκετά μαγαζιά ήταν κλειστά!
Για να δούμε τι βρήκαμε λίγο πριν την αλλαγή της ώρας...

Ιάσωνος 27Α: Ψηλή, νταρντάνα νεαρή με γεμάτο στήθος. Απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και 69 στα 15.
Ιάσωνος 30Α: Σόνια! Μελαχροινή Βουλγάρα, αρκετά εμφανίσιμη. 10 ευρώ το απλό και 15 ο κώλος. Δοκιμάσθηκε με επιτυχία, ακολουθεί κριτική.
Ιάσωνος 30Β: Τζουλιάνα! Μας είχε κάτσει στο μάτι στην προηγούμενη τσάρκα, μας έκατσε και στο δωμάτιο απόψε. 15 ευρώ το απλό πρόγραμμα. Δοκιμάσθηκε με επιτυχία, ακολουθεί κριτική. Εθεάθη τύπος απ' έξω που έβγαζε φωτογραφίες. Φαρκέλι εσύ ήσουν;
Ιάσωνος 31: Χτικιάρα ξανθιά που αν αφαιρέσει τα εσώρουχα θα χάσει το 25% του βάρους της... Απλό πρόγραμμα στα 10.
Ιάσωνος 36: Μαύρη με απλό πρόγραμμα στο δεκάευρο.
Ιάσωνος 37Β: Άννα! Ξανθιά μέτριας εμφάνισης. Απλό στα 10 και πρωκτικό στα 15.
Ιάσωνος 43: Ψηλή, νταρντάνα με βυζάρες! Πρωκτικό στα 15.
Ιάσωνος 44: Δύο μπαζάκια με απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ. Προσφερόταν παρτούζα με δύο άντρες-μια γυναίκα, δύο γυναίκες-ένας άντρας και δύο άντρες με δύο γυναίκες.
Ιάσωνος 46Α: Δύο γκομενάκια μέτριας εμφάνισης στα 15 ευρώ έκαστο. Το ένα και πιο εμφανίσιμο, πουλούσε τον κώλο του στην ίδια τιμή ενώ το άλλο έκανε απλό.
Ιάσωνος 46Β: Μέτριο γκομενάκι με προσφορά κώλου στα 15 ευρώ και μπαζάκι με ελεύθερο στοματικό στα 15 ευρώ επίσης.
Μ. Αλεξάνδρου 15: Μιλφ με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΩΛΑΘΡΑ! 10 ευρά, απλό πρόγραμμα.
Μ. Αλεξάνδρου 17: Άσχημο μιλφ με πρωκτικό στα 10 ευρώ.

Από τους 12 οίκους, οι 6 παρείχαν πρωκτική προσφορά! 50% ποσοστό, δεν θυμάμαι να έχω ξαναπετύχει ποτέ! Πάντα τέτοια και καλύτερα!  :thumbsup:
Αξιοσημείωτο το ότι υπήρξε μία μόνο παροχή ελεύθερου στοματικού.
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
σκεφτομαι να επισκεφτω την Μικη στο Φ92β αλλα εχω μπερδευτη λιγο με την βαρδια. ανατρεχωντας στις κρητικές βλεπω οτι παει απο 1η σε 2η και 3η βαρδια. τι γινετε ! οικοτροφο την εχουν ?
επισης 2-3 φορες εχω κατεβει και για την Κλαούντια, μια με μακρύ μαλλι οπως χαρακτηριστικά εχει αναφερθει στο Φω27, αλλα ουτε αυτην την πετυχαίνω...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μάλλον η τελευταία μου κριτική για το 2011 λοιπόν. Ευτυχώς, υπήρξε αισθητή προσφορά κώλου αλλά αρκετά μαγαζιά ήταν κλειστά!

τα σημεία των καιρών φίλε μου. Η ελλειψη ρευστού οδηγεί στην πτώση της αγόρας!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Αυτή που λες εσύ είναι ίδια μ' αυτήν που λέει ο Ακόρεστος ναι. Αυτή που έχω γράψει στην κριτική μου είναι άλλη μετρίου αναστήματος, με στρογγυλό πρόσωπο και μετρίου μεγέθους βυζιά :think:
Τώρα δεν φτάνει που έβαλες το μαχαίρι στην καρδιά επειδή τελικά ανέφερες τ' όνομα, το έστριψες κιόλας αφού αύριο φεύγω από Αθήνα για μερικούς μήνες :(
χα χα χα μονος σου το ειπες...εγω ειπα για την μελαχρινη,αντε γρηγορα παλι στα λημερια μας και να εκει που πας εχει προσφορο εδαφος για εξερευνησεις περιμενουμε ανταποκρισεις....
 

Επισκέπτης
τα σημεία των καιρών φίλε μου. Η ελλειψη ρευστού οδηγεί στην πτώση της αγόρας!
Μα έπρεπε να πτωχεύσουμε ρε γαμώτο για να αρχίσουν να σφίγγουν οι κώλοι;

χα χα χα μονος σου το ειπες...εγω ειπα για την μελαχρινη,αντε γρηγορα παλι στα λημερια μας και να εκει που πας εχει προσφορο εδαφος για εξερευνησεις περιμενουμε ανταποκρισεις....
Ένα μπουρδέλο έχουν μόνο με 50 ευρά το απλό πρόγραμμα οι αλητήριοι! :cussing:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σαββατοβραδιάτικη αποχαιρετιστήρια έξοδος καθώς αναχωρώ προσωρινά από Αθήνα, που απροόπτως κατέληξε σε μεταξουργιακή τσάρκα.
Όλα (σχεδόν) έτσι απρόοπτα και τυχαία (μας) συμβαίνουν  :2funny:
Πολύ καλή ενημέρωση Ροκαβλόν  :rockon:

Εθεάθη τύπος απ' έξω που έβγαζε φωτογραφίες. Φαρκέλι εσύ ήσουν;
Όχι ! Δεν παρατήρησες ότι έχω καιρό να πάω απο Μεταξουργείο. Σαν να (μου) έχει διαγραφεί από τον μπουρδελο-χάρτη  :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η τζουλια απο αλκαμενους ποσα ζηταει τωρα?20 ή 25 ? :helpplea:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
25 ειναι η ταριφα του μαγαζιου.....με +20 της σκιζεις κ την τεραστια κωλαρα της!!!!!!
την εριξαν την ταριφα ομως στα 20 τωρα τελευταια...απλα θελω να επιβεβαιωσω αν και η τζουλια δουλευει για 20...επειδη ειναι και λιγο βεντετα και ξερω γω μπορει να ζηταει ακομα 25...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παρεπιπτοντως γαμησα τη αννα-τζουλια μολδαβεζα στο φ71β σημερα το απογευμα και δεν ηταν στις καλες της!κομοδινακι θα την ελεγα!

ενω τις 2 προηγουμενες φορες που την πηρα ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος...

θα γραψω και κριτικη...
 

Επισκέπτης
    Απογευματινή στο μεταξουργείο ξεκινώντας γύρω στις 17:45.

    Πολλά μπουρδελάκια αλλάζουν φρουρά περίπου στις 18:00, οπότε είδα πολλές από τις πρωινές τσούλες με πολιτικά. Η κατάσταση λίγο – πολύ γνωστή: πρεζάκια, σκατόφατσες, βρωμιά, συνωστισμός και για μουσική η πιο φίνα συλλογή της πακιστανικής ποπ, κατάλληλη στο να...εξαγριώνει τα ήθη! Είχαμε λοιπόν:

Ιάσωνος 27 Ρωξάνα, ψηλή πλαδαρή μαυρομάλλα, με μεγάλο ωραίο βυζί και άσχημο πατημένο μικρό κώλο. Έχει παίξει και φυλής134 ισόγειο. Βασικό στα 10 και 69 στα 15 (Ναι πως…) :cheesy:

Ιάσωνος 31_μπουρδέλο Hostel ή σπίτι του Leatherface – Ξανθιά χαμογελαστή μιλφ με πεσμένο 2άρι στήθος, άσπρο δέρμα με διάσπαρτες πιτσιλιές αίματος στο στέρνο, έξυπνα καμουφλαρισμένες να φαίνονται σαν φακίδες! Βασικό στα 10. Η συγκεκριμένη παίζει και στο δίπλα υπόγειο.

Ιάσωνος 31 υπόγειο – Καστανή τσούλα μιλφ, με καλό σωματάκι κανονικών κιλών, μαγκίστικο ξεκαβλωτικό ύφος και ομιλία. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 33 Μαρία, μικροσκοπικό τσουλάκι με ωραίο σωματάκι, αλλά δυστυχώς βγήκε με πολύ βαρεμένο ύφος απ΄το δωμάτιο οπότε και δεν την τίμησα. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 36 Χριστίνα, μαύρη τσούλα, ψηλή με καλό κορμί. Την είχα πάρει πριν κανα χρόνο στο κολωνού 47 με άσχημα αποτελέσματα ασφαλώς. Έχω την εντύπωση πως πηδιόταν γύρω στο 2006 και στο φυλής 66.

:jerking:Αυνανολόγιο
Έφυγα μαζί μ’έναν εμφανίσιμο πακιστανό ο οποίος μιλώντας καλά ελληνικά, με συμβούλευσε: «μην πάρεις τη μαύρη». Συμφώνησα λέγοντας του ότι: «οι περισσότερες μαύρες δεν αξίζουν».  Χαμογελώντας μου είπε «κι εγώ μαύρος είμαι». Εγώ του απάντησα ότι «ναι, αλλά εσύ είσαι και ομορφόπαιδο!». Γέλασε δυνατά, αγκαλιάζοντας με θερμά, εντός βέβαια των προβλεπόμενων ετεροφυλόφιλων περιπτύξεων που ορίζει ο μπουρδελιακός κώδικας. Συνεχίσαμε μαζί για 2-3 σπιτάκια, ενωμένοι (Πακιστάν και Ελλάδα για πρώτη φορά) ενάντια σε έναν κοινό εχθρό (λογικά τις μαύρες τσούλες) όπου συζητήσαμε για ποίηση και έρωτα.
:jerking:

Ιάσωνος 37 κάτω – Άσχημη καστανή κοντή μιλφ τσούλα, με κρεμαστά βυζιά με μακριές ρώγες. Βασικό στα 10 και γυμνό τσιμπούκι στα 15.

Μεγ. Αλεξάνδρου 28 Μαρία από ιάσωνος 30 ημιυπόγειο. Ξανθιά στρουμπουλή μιλφ (όχι χοντρή) με μεγάλα χειροποίητα βυζιά και κώλο με πολλά πιασίματα. Έχει καλές κριτικές στο ιας30 ενώ υπάρχει και πρόσφατη στον οίκο αυτό. Βασικό στα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 17 Αντέλα από κολωνού 11 προ 2ετίας. Γεματούτσικη καστανή κοπέλα με ωραίες καβλωτικές καμπύλες και αστείο πρόσωπο σαν playmobile. Βασικό στα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Το μικροσκοπικό κοριτσάκι που κεκεδίζει από ιάσωνος 33. Άσχημο πρόσωπο, άβυζη, μελαμψό δέρμα και αδιάφορο κώλο. Βασικό στα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω – Αδιάφορο καστανό μπάζο με άσχημο πρόσωπο και πολύ μέτριο σώμα.

Κολωνού 53Έλενα ή Γιάννα, νταρντάνικο πλαδαρό χαμογελαστό πιπίνι αδιάφορης εμφάνισης. Βασικό στα 10.

Περδίκα 3 – Η μίλφ που παίζει 2βάρδιες από τότε που άνοιξε ο οίκος. Κοντή κανονικών κιλών με μεγάλα βυζιά και λευκό δέρμα. Βασικό στα 10.

:jerking:Αυνανολόγιο
Έξω απ΄τα μεγάλα νούμερα της ιάσωνος, 44-46, καθόταν ο αλβανός ιδιοκτήτης ή φυλακας με τα γυαλιά (δεν ξέρω τι απ’τα δυο είναι) της αλυσίδας φυλής 84-86 & φωκ25 πάνω. Εκείνη την ώρα επίσης ανηφόριζε η Τζουλιάνα, η όμορφη τσούλα με τα πλαστικά βυζιά και το ωραίο σώμα από ιάσωνος 30 ημιυπόγειο. Οι οβίδες της έστεκαν περήφανες και συγχρόνως γεμάτες αναίδεια, απειλώντας να διαρρήξουν το χοντρό πουλόβερ που τις κάλυπτε. Η εικόνα αυτή έρχονταν σε πλήρη αντίθεση με το τρομαγμένο ύφος μιας καθημερινής όμορφης κοπέλας περικυκλωμένης από καυλωμένους κάφρους ως επί το πλείστον. Όταν θα έφτανε στον οίκο θα φορούσε αυτόματα το σαγηνευτικό πουτανίστικο προσωπείο που χρειάζεται για να προσελκύσει τους ανωτέρω κάφρους. Κότεψα για ακόμη μια φορά (6η ή 7η νομίζω) να την πάρω. Μιά μέρα όμως θα δεί αυτή...θα πάρω την σουπερμαντολίνη και θα γίνει της πόρνης!!
:jerking:

Ιάσωνος 44 – Καστανή πιτσιρίκα κανονικών κιλών με μεγάλα βυζιά στριμωγμένα στον στηθόδεσμο, καλό σωματάκι και αδιάφορη φάτσα. Βασικό στα 15.

Ιάσωνος 46 αριστερά Άννα η Βουλγάρα. Μαυριδερή άσχημη τσούλα με μαραζωμένο μικρό τρομακτικό βυζί. Πρωκτικό στα 15.

:jerking:Αυνανολόγιο
Έπιασε τις τσουτσούνες 2 πάκηδων περιφρονώντας προκλητικά το δικό μου πέος που ποθούσε να χουφτωθεί. Οι πάκηδες έφυγαν γρήγορα και η άννα με ρώτησε αν θα περάσω. Της είπα όχι γιατί δεν μου έπιασε την πούτσα. Μου απάντησε ότι όλο την βλέπω και δεν περνάω ποτέ κάτι το οποίο είναι εντελώς αληθές! Πάντως για τα πρακτικά την έχω πάρει αλλά η πολύ κακή της εμφάνιση κράτησε το τσουτσούνι μου νεκρό καθ’ολη τη διάρκεια της συνεύρεσης ενώ η ίδια προσπαθούσε με περίσιο ζήλο να με «σηκώσει».
:jerking:

Ιάσωνος 46 μεσαίο – 1η κοπέλα Στέλλα, καστανή υπερνταρντάνα  με μπόλικα κιλά παραπάνω, τεράστια πεσμένα βυζιά λόγω βάρους. Ανακοινώθηκε βασικό. 2η κοπέλα Φραντσέσκα, αλβανίδα καστανή μιλφ με μέτριο σώμα, μεγάλα 3,5 πεσμένα βυζιά και αδιάφορο κώλο. Υπάρχει κριτική μου στο ιασωνος 46 αριστερά. Σήμερα την πήρα 2η φορά και τελευταία λογικά. Δεν το κλαψα το 15άρι σε καμιά περίπτωση, απλά σήμερα ήταν λιγάκι βιαστική με διάφορα γελοία αγγλόφωνα ψευτοβογγητά.
Να πω για την συγκεκριμένη ότι η περιοχή του μουνιού της είναι ερυθρή απ΄το ξύρισμα μάλλον, ΑΛΛΑ έχει ένα πολύ ύποπτο σπυράκι δίπλα απ΄τα μουνόχειλα το οποίο μοιάζει με κονδύλωμα.

:jerking:Αυνανολόγιο
Ασφαλώς δεν είμαι ειδικός και πολύ πιθανόν να μη ξέρει και η ίδια τι είναι. Το σωστό θα ήταν να έμπαινε στο site σε ένα από τα 10άδες threads που αφορούν τα MSN και να ρωτήσει τους ειδικούς! Ακόμη καλύτερα θα ήταν να άνοιγε δικό της thread! Πάντως αν δεν με ξαναδιαβάσετε στο forum μπορείτε να θεωρήσετε με ασφάλεια ότι έχω πεθάνει οπότε στην περίπτωση αυτή περιμένω απ΄τον antistheni να με ανακυρήξει τιμητικά «τιμημένο» ή «τιμητικά τιμημένος» ακόμα καλύτερα.
Κάτω απ΄το avatar μου θέλω μια ηρωική και ρομαντική επιγραφή του στυλ:
«έζησε και πέθανε για τον έρωτα»
ή κάτι πιο ρεαλιστικό του στυλ:
«πέθανε από ένα κονδύλωμα....μα τι μαλάκας τελικά! :uglystupid: :uglystupid:»
 :jerking:

Καλή εβδομάδα και αντίο...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
παρεπιπτοντως γαμησα τη αννα-τζουλια μολδαβεζα στο φ71β σημερα το απογευμα και δεν ηταν στις καλες της!κομοδινακι θα την ελεγα!

ενω τις 2 προηγουμενες φορες που την πηρα ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος...

θα γραψω και κριτικη...
ετσι ειναι αυτη,οπως την πετυχεις...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom