Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (47 μέλη και 307 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Οκ, ευχαριστω για την διορθωση.
Στιγματα θα ητανε σωστος όρος? :think:
ναι τυπε
URL]]
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σχεδόν πάντα υπάρχει σύνδεση και σχέση σε αρκετά θέματα ...   :cool2:

Έτσι και το θέμα της ... "μεθυσμένης Μέρκελ" πιθανόν να έχει συνάφεια με τα μπουρδέλα στην Ελλάδα

:grin:

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
χθες ηταν η επετειος του οχι ετσι λοιπον ειπα κ εγω το δικο μου "οχι"μετα απο ατελειωτες ωρες στην δουλεια ολη την εβδομαδα αποφασισα και ειπα "οχι" δεν θα κατσω σπιτι θα βγω....κ τελικα κατεληξε σε οδησσεια.....συναντηση το απογευματακι στο λεγομενο πορνομεγαρο με εκλεκτη παρεα συναγωνιστων περιπου 15 ατομα στο συνολο για κους κους , επιστροφη στην γειτονια μου για συνεδρια με κρυφομασατζου γειτονισα  και συνεχεια στα γνωριμα μερη της φυλης@φωκαιας...παμε λοιπον μια μικρη ξεναγηση
Φωκαίας 27Β πανω Σονια βουλγαρα με καρε μαυρο μαλλι λεπτη με γαμψη μυτη κ φουλ προγραμμα
Φωκαίας 27Β κατω Βικτορια η ουκρανεζα ξανθια με τα ωραια βυζια κ ακα.
Φωκαιας27α Ξανθο μπαζο με φουλ προγραμμα
Φωκαιας25β Η Μονικα νιαου νιαου με ακα
Φωκαιας25α Ελενη η ρωσιδα χοντρη με το τατου στο δεξι στηθος φουλ προγραμμα
Φωκαιας22 κατω Αλεξανδρα το πιππινι με το φουλ(καλα εκει κοιμαται?ολοημερο δουλευει?)
Φωκαιας22 πανω αριστερα μελαχρινη νταρντανα με ωραια χειλη και φουλ προγραμμα
Φωκαιας22 πανω δεξια δεν την ειδα γιατι μολις ειχε ερθει κ αλλαζε
Φωκαιας19 μια χαμογελαστη αδιαφοτη κοπελιτσα με απλο προγραμμα
Φωκαιας17α Τανια το μιλφ με την κωλαρα που τωρα τελευταια κανει κ ακα
Φυλης74 αριστερα Μαρια νεα μπαζολα με φουλ προγραμμα
Φυλης74 δεξια Μαρια η γνωστη σταθερα στη βαρδια της με φουλ προγραμμα
Φυλης59 πανω κατω κ πλαγιος δεν μπηκα στο κοπο να μπω γιατι υπεθεσα οτι θα δουλευουν σε διδυμα καποιοες απο της 6 κοπελες που εναλλασουν της βαρδιες....
Φυλης80 Μαρια σταθερα στη βαρδια της μαζι της κ η ΑνναΜαρια , και οι δυο με απλο
Φυλης84α Ζωη η γερμανοθεσσαλονηκια ξανθια , τουμπανακι με απλο
Φυλης84β Ιρενα η αλογα με το φουλ
Φυλης86α η καυλιαρα ρωσιδα με το ωραιο κορμι κ το απλο προγραμμα
Φυλης86β Σοφια η γνωστη απο διπλα και απο φωκαιας με ακα τελειωτικο στο στομα
Φυλης69α το Χριστινακη μου....παλιο στανταρακι
Φυλης71α Μιραντα το πιπινι που κολαζει και αγιο(ξαναπερασα θα ακολουθησει κριτικη)
Φυλης71β Μαρινα καστανη με μικρο στηθος και Αλεξια η κοντουλα με την κωλαρα κ την ρογα που βγαζει ματι ,δουλευουμ συνηθος μαζι σε διαφορα μαγαζια ,απλο προγραμμα κ παρτουζα
Φυλης71γ η ρωσιδα μιλφ με τα πλαστικα βυζια κ ακα σταθερα στη βαρδια της
Μονης Προδρομου16α κοντη μπουτου κωλου με φουλ προγραμμα ,η τσα τσα απορησε που δεν περασα  :think:
Φυλης92α η γνωστη μουναρα με την κωλαρα κ την λορδοση
Φυλης92β Λορυ μελαχρινη κοντη κ Μικι(η ξανθια) και οι δυο με φουλ(τιμιθηκε φυσικα η μικη θα ακολουθησει κριτικη)
αυτα τα ολιγα απο τα σπιτακια , αντε τωρα παω να την πεσω για υπνο γιατι σε 2 1/2 ωρες εχει εγερτηριο για να παμε να ανοιξουμε το μαγαζι.....
 

Επισκέπτης
Φυλης92β Λορυ μελαχρινη κοντη κ Μικι(η ξανθια) και οι δυο με φουλ(τιμιθηκε φυσικα η μικη θα ακολουθησει κριτικη)
αυτα τα ολιγα απο τα σπιτακια , αντε τωρα παω να την πεσω για υπνο γιατι σε 2 1/2 ωρες εχει εγερτηριο για να παμε να ανοιξουμε το μαγαζι.....
Η λορυ τι λεει?? που δουλευε πριν να δω καμια κριτικη???
 

Επισκέπτης
Στο φ86 το κατω δουλευει και μια αλλη βυζαρου που εμενα μου συστηθηκε ως ειρηνη ή ιρίνα, η οποια εχει πολυ καλο σωμα και ο,τι υποσχεται το πραγματοποιει πληρως. Η οποία κανει πολυ καλο πρωκτικο χωρις καμια διαμαρτυρια για οση ωρα την ταλαιπωρησα(ημουν και κουρασμενος και εκανα πολλη ωρα). Επισης εντυπωση μου εκανε επειδη συνηθως στην αλυσιδα 84-86 χτυπανε πορτα στο 5λεπτο, οτι στο 15λεπτο που την ειχα μεσα δεν μας ενοχλησε καθόλου ουτε η τσατσα ουτε η κοπελα με αγχωσε να τελειώνω.

η ιρενα ειναι πολυ καλο κορμι κανει φουλ αλλα εχει ενα θεματακι με την καθαριοτητα.....εγω την ειχα παρει στο αλκιβιαδου16α που εκανε την αδεια της νταιανας....σε σχεση με τις κοπελες που εχουν τα συγκεκριμενα μαγαζια κ την συμπεριφορα τους οσον αφορα την παραμονη στο δωματιο αυτη διαφερει ;)

Ρε παίδες αν λέτε αυτήν www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-84a/#jr_review_25392]εδώ[/url], τότε μάλλον είστε συνεννοημένοι μεταξύ σας και μας κάνετε πλάκα :think:

Επεξεργασία: Μπα: Αν κρίνω από τις περιγραφές στις κριτικές, πρόκειται περί δύο διαφορετικών Ιρένων που εκδίδονται σε γειτονικά μαγαζιά. Είπα κι εγώ...
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα πρωι Φυλης
92 νεο ενα μελαχροινο με φουλ
Στο παλαιο διπλα με μακρυ μαλλι μεχρι τον κωλο η Καρολαιν,καταθεση
Μονης κατω ενα κοκκινομαλλικο skinny,Erica
Φυλης 71 κατω η Ρενατα
71 επανω η Βικυ
69 η κωλαρου Τανια
69 επανω μελαχροινη Αννα
67 κατω ενα ξανθο ευθυμο
65 κατω Τζουλιαννα,μελαχροινο με μακρυ μαλλι
65 επανω η γνωστη και απο παλαιοτερα Αλεξανδρα
59 κατω η μελαχροινη Σορενα κ το ξανθο σκιννυ Αλεξανδρα
Φυλης 74 αριστερα κλειστο,στο δεξια το μπαζο-οργιο που χουφτωνει
Επανω στο 59 αλλο μελαχροινο με καρε
Φυλης 66παλαιο ενα μπαζο κ ο πουστης τσατσος να ξερογλειφεται(ποτε θα φας κροσε στα ζυγωματικα σκατοπουστα)
Στο διπλα ενα καυλοπιπιναιζερ ταπα-Νικολετα,ξανθο με βλεμμα και υφος και μια Ελενα
Φωκαιας 22 επανω αριστερα 2,μια με γαμψη μυτη και μια με τραχυ προσωπο
Απεναντι στο 25 επανω  μια αδιαφορη
27 αριστερα η Γιαννα
απεναντι στο λαβυρινθο με φουλ ενα μελαχροινο
Στο 86 κατω η Ξενια
Στο 86 επανω το καυλοραπανο Ντιανα,καταθεση
Αγκυρας 12 μια φακλανα εν ονοματι Ολγα
Αγκυρας 12α η Ευα απο Διδυμου
Διδυμου επανω στο 8 ενα μπαζο
Διδυμου 8 κατω η Καρμεν
16 κατω η Συλβια
18 η Αντριαννα
20 η πιπατζου Ιβανα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Χθεσινοβραδινή κατάθεση στο Φ27 όροφος(δεν είμαι σίγουρος για τον αριθμό),όπου εργάζονταν 2 κορασίδες.Ένα μικρόσωμο μελαχρινό με μαύρα εσώρουχα και η μολδαβέζα Αλίνα,ένα κλασσικό μιλφ με 2,5αρια βυζιά,πολύ απαλό δέρμα και ωραία κωλάρα :grin: :grin:.Έκανε ωραίο ακάποτο τσιμπούκι,της έγλυψα τα βυζάκια της και κατέθεσα σε ιεραποστολική στάση,ανταλλάσοντας ταυτόχρονα και γλωσσόφιλα(μετά από εβδομαδιαία αποχή :sunglasses: :sunglasses:).Το τίμησε το 20ευρω και ενδέχεται να επαναλήψω.Τα σέβη μου στην κυρία επι της υποδοχής και καλές δουλειές στο κομμωτήριό της  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Αν θυμάσαι σωστά τον αριθμό η άλλη κοπέλλα της βάρδιας ήτανε μια Σόνια,κοντή,μελαχρινή με μύτη αρπαχτικού....

Καλές εντυπώσεις βλέπω σου άφησε η μιλφού...Την συστήνεις?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Βόλτα στην πρωινή βάρδια σε Φυλής και Μεταξουργείο και είδα τα εξής:
Στο Αλκιβιάδου 16Α η Νταιάνα έλειπε και στην θέση της ήταν μιλφ 55 ετών με κοντά ξανθά μαλλιά και παχουλή.Δεν την έχω ξαναδεί την συγκεκριμένη πάντως ήταν αδιάφορη.
Στο Αλκιβιάδου 16Β ήταν η Χριστίνα αξιόλογης εμφανίσεως μιλφ αλλά μην μπείτε γιατί δεν τιμάει τα λεφτά που πέρνει! Χείριστες υπηρεσίες.Ανακοινώνεται γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στο Αλκιβιάδου 16Γ είδα την Κατερίνα την Σέρβα αξιόλογης εμφανίσεως μιλφ και ανακοινώθηκε πρωκτικό και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Την έχω πάρει παλιότερα αλλά δεν έκανε τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο μάλλον τα ίδια θα κάνει και τώρα.
Το Διδύμου 25 όροφος παραμένει κλειστό.Στο Διδυμου 27 ισόγειο ήταν η Ελληνίδα μιλφ Βάλια.Ανακοινώθηκε πρωκτικό.
Στο Διδύμου 20 ήταν η Ιβάννα κλασσικά.Σε ερώτηση μου για την Μινέλα την οποία και ψάχνω η τσατσά με πληροφόρησε με μεγάλη μου λύπη ότι η συγκεκριμένη κορασίδα έχει σταματήσει.Στο Διδύμου 18 υπόγειο κλασσικά η Σύλβια η Βουλγάρα.Στο Διδύμου 16 υπόγειο ήταν μιλφ με ξανθά κοντά μαλλιά που φορούσε ένα σέξυ μαύρο κορμάκι.Κανονικών κιλών και μάλλον πρέπει να είδα την μιλφ Μόνικα χώρις να είμαι πολύ βέβαιως όμως.
Το Φυλής 54 όροφος κλειστό όπως και το Φυλής 61 υπόγειο.Στο Φυλής 74 υπόγειο ανοιχτό ήταν το δεξιό όπου είχε την παχουλή  κοπέλα με τα ξανθά μακριά μαλλιά που χουφτώνει τους πελάτες.
Στο Αγκύρας 12 το αριστερό ήταν η μιλφ νταρντάνα Ρωσίδα Όλγα με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Μέτρια μέσα στο δωμάτιο.Στο δεξιό ήταν η Εύα η ψηλή Ρωσίδα με τα κατσάρά καστανά μαλλιά απο Διδύμου 20.Επέστρεψε λοιπόν ξανά.Κανονικά κιλά.Κάνει γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Μέσα στο δωμάτιο όταν την είχα πάρει ήταν απλά καλή.Υπάρχει παλιά μου κριτική για το Διδύμου 20.
Φυλής 71 όροφος ήταν η Βίκυ η Πολωνέζα η οποία έχει αδυνατίσει.Στο ισόγειο είδα την ομορφότερη κοπέλα για σήμερα με μαύρα μαλλιά καρέ και τατού μεγάλο πίσω στην μέση.Λεπτή.Νομίζω οτι πρέπει να είδα την Ρενάτα αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρος.
Στο Μονής Προδρόμου 6 υπόγειο ήταν η Άννα η αδύνατη Ρουμάνα με τα καστανοκόκκινα μακριά μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Την πρώτη φορά ήταν πάρα πολύ καλή την δεύτερη μέτρια.Τσατσά σταθερά η ξανθιά αλλοδαπή που χτυπάει πόρτες.
Φώκαιας 22 κάτω ήταν η Γαβριέλλα λεπτή με καρέ καστανοκόκκινα μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι.Θέλει προσοχή γιατί όταν την είχα πάρει έλεγε οτι την πονούσε το μουνί της και ήθελε να με τελειώσει μόνο με πίπα.Απάνω αριστερά ήταν η Άννα με τα μαύρα κοντά μαλλιά την πήρα και δεύτερη φορά σήμερα μιας και προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες.Και σήμερα ήταν επίσης αξιόλογη.Κάνει πολύ καλό γλύψιμο.Προσφέρει γυμνό τσιμπούκι το οποίο δεν είναι τελειωτκό.
Στο Αγιού Πέτρου 7 ήταν κοπέλα με κοντά μαύρα μαλλιά κανονικών κιλών με λίγη κυτταρίτιδα.Αδιάφορη.69.
Ρεμούνδου 21 ισόγειο ήταν η Μόνικα η Λετονή ψηλή ξανθιά κοπέλα με γαλανά μάτια κανονικών κιλών.Έχει δουλέψει σε αρκετά σπιτάκια.Φώκαιας 17 όροφος, Φυλής 80,Φυλής 71 όροφος,Αγαθουπόλεως 54 υπόγειο,Κωλονού 27 όροφος και τώρα σε αυτό το σπίτι.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό,την έχω πάρει 4 φορές και ήταν καλή μέσα.
Ρεμούνδου 21 όροφος ήταν η Βίκυ μεγαλοκοπέλα που δουλεύει πάνω απο δεκαετία.Την θυμάμαι που δούλευε παλιότερα σε αυτό το σπιτάκι και έκανε και κώλο,την έχω δει Μεταξουργείο και τα περισσότερα χρόνια την θυμάμαι στο Φυλής 54 ισόγειο πρωινή βάρδια.Όσοι την ψάχνουν εκεί θα την βρουν την συγκεκριμένη (δεν ξέρω αν έχει αλλάξει το όνομα).Προσωπικά την βρίσκω αδιάφορη την συγκεκριμένη.Τσατσά ήταν μια παχουλή λούγκρα που όταν δεν μπαίνεις σε βρίζει.
Αλκαμένους 113 ήταν η μιλφ Μελίνα απο Τροφωνίου και Διδύμου 8 ισόγειο.Κανονικών κιλών με πολύ κυτταρίτιδα και κοντά ξανθά μαλλιά.Αδιάφορη για μένα.
Στο Διδύμου 8 ισόγειο να προσθέσω οτι δούλευε η Πολωνέζα Κάρμεν.Αρκετά αξιόλογο τεμάχιο σε εμφάνιση για μένα.Στο Φυλής 92 υπόγειο νέο ήταν μία κοπέλα λεπτή,μετρίου αναστήματος,μελαμψή,με μακρια μαλλιά,αθίγγανη.Γυμνό τσιμπούκι.Απλά καλή.Ίσως θα έπρεπε να την δοκιμάσω γιατί κάτι μου έλεγε μέσα μου οτι θα ήταν καλή.
Στο Περγάμου 27  στο ισόγειο ήταν η μιλφ Ρωσίδα Εύα απο Διδύμου 16 υπόγειο και Αλκαμένους 113.Αδιάφορη για μένα.Στον όροφο ήταν η μιλφ Μαριάννα παχουλή μέ ξανθά κοντά μαλλιά,αδιάφορη,Στο Αλκαμένους 117 παραμένει η Τζούλια παλιότερα γνωστή και ως Λολίτα.Ίσως θα πρέπει να φέρουν καινούριο αίμα γιατί έχει κουράσει πλέον.
Κάθοδος στο Μεταξουργείο όπου στο καινούριο της Περδίκα που μάλλον πρέπει να είναι αλυσίδα με το Μεγ Αλεξάνδρου 28 κρίνοντας απο της πόρτες που είναι ακριβώς οι ίδιες δούλευε μία κοπέλα 30 ετών κοντή με ξανθά πιασμένα μαλλιά κανονικών κιλών με πλαδαρό σώμα γεμάτο κυταρρίτιδα.Αδιάφορη.10 ευρώ απλό πρόγραμμα.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28 ήταν καινούριο μιλφ η Μαρία.Κανονικών κιλών με σώμα με καμπύλες και πιασίματα που εμένα προσωπικά μου άρεσε.Ξανθά μαλλιά ίσια μέχρι τους ώμους περίπου.10 ευρώ το απλό.Αν ήταν σε σπίτι με εξτρά (όπως Διδύμου,Αγκύρας,Αλκιβιάδου κλπ) θα την είχα δοκιμάσει.Τώρα με ένα δεκάρικο και να είναι fast food δεν το χαραμίζω.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο αθίγγανη γυρολόγος απο Φυλής 54 όροφος,Ιάσωνος 46&44,Αχιλλέως 40,Κωλ/νθους 38 όροφος.Είναι κοντή,αδύνατη με άσχημο πρόσωπο και αυτή την φορά αυτόπαρουσιάστηκε ανακοινώνοντας με μόνο 10 ευρώ full πρόγραμμα.Γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό στο δεκάρικο.Έχει αλλάξει τα μαλλιά της τα έχει κοντύνει και τα έχει κάνει περμαναντ.Αδιάφορη.Στον όροφο ήταν η Βίκυ που δούλευε ένα φεγγάρι και συγκεκριμένα τον Μάιο στο κάτω σπίτι.Είναι λεπτή και κοντή με μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό με 15 ευρώ.Μην κάνετε την βλακεία και μπείτε γιατί μέσα δεν είναι καλή.Διαβάστε την κριτική μου για το Κωλοκυνθούς 38Β όποιος ενδιαφέρεται και θα καταλάβετε τι εννοώ.
Στο Κωλοκυνθούς 63 το αριστερό δούλευε κοπέλα με πρωκτικό στα 15 και κανονικό στα 10.Μεγαλοκοπέλα με πολύ μάκρια μαύρα μαλλιά είχε δουλέψει για λίγο και στο Φυλής 92 νέο καθώς και Φώκαιας 22.Πλαδαρό σώμα με κυτταρίτιδα.Αδιάφορη.Ευθέια μπροστά η Μόνικα απο το διπλανό η οποία αδυνάτισε και δουλεύει με άλλο όνομα Χριστίνα.Αθίγγανη,κοντή,κανονικών κιλών,μελαμψή,με καστανόμαυρα μακριά κατσαρά μαλλιά και έντονο φθηνό μακιγιάζ.Αρκετά μέτρια στο δωμάτιο.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος στα 15,κανονικό στα 10.
Στο Αχιλλέως 40 δεν μπήκα γιατί μάλλον θα ήταν η αθίγγανη μιλφ που όσοι έχουν παιδιά και δεν τρώνε το φαγητό τους θα πρέπει να τα παν εκεί μια βολτούλα να δουν τον μπαμπούλα και να αρχίζουν να τρώνε.Στο Μαραθώνος και Αχιλλέως 48 ήταν η Αντέλλα ένα ψηλό και παχουλό βόδι που είχα δει Κων/πόλεως 166 ισόγειο την προηγούμενη εβδομάδα.Και στο Κων/πολεως 166 ισόγειο ει΄δα την Αλίνα με την κύφωση και την κωλάρα που δούλευε στο Κωλοκυνθούς 38 προσφάτως.Κακές υπηρεσίες.Ανακοινώθηκε κώλος και γυμνό τσιμπούκι.Αποχώρηση μου χωρίς δεύτερη κατάθεση καθώς είχε περάσει η ώρα και δεν είδα κάτι αξιόλογο.
 

198610

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
καμια μαυρη γαζελα φυλης , στ αττικη ?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή επιδρομή (προλαβαίνετε!)

Φυλ. 71 ισ.: Τζούλια
Φυλ. 71 1ος: Σάντρα
Φυλ. 92 παλιό: Λάουρα
Φυλ. 69 κάτω: Ένα καινούργιο γαμισάμπλ ξανθό, αλλά αγέλαστο . . . . :S
Φυλ. 67: Μία μέτρια που δεν την πολυθυμάμαι . . .  .
Φυλ. 65 ισ.: Άννα-Μαρία & μια άλλη κοντύτερη μέτρια
Φυλ. 65 άνω: Αλεξάνδρα. Σερί το πάει η κοπελιά
Φυλ. 80: η Μαρία η χαμηλοκώλα με τις κάκιστες κριτικές  :badair:
Φυλ. 66 Α : η Σούζη & Νικολέτα. Εδοκιμάσθη η Νικολέτα, πανέμορφο, γλυκύτατο, χαμογελαστό πιπινάκι, με απίθανο δέρμα, καθαρότατο, παιδικό νιμού. Δεν το κλαις το 20-αρικο.  :kissass:
Φωκ. 17: η Τάνια με την κωλάρα της
Φωκ. 19: το γνωστό δίδυμο. Κάντε και καμιά αλλαγή !  :tickedoff:
Φωκ. 25 άνω: η ξανθιά γεματούλα
Φωκ. 27 υπ.: η Αλίνα η ξανθιά μιλφ ανατολικού μπλοκ, που παίζει και στον 1ο
Φωκ. 27 ισ.: Μια ξανθούλα λυπημένη ύπαρξη, καλούλα.
Φωκ. 27 1ος: η επιστρέψασα τρεμάμενη τσα2 παρουσίασε την Σόνια. Φιλική κοπέλα, δεν μιλάει Ελληνικά/Αγγλικα, δεν κάνει φουλ(πρωκτικό), δεν το κλαίς το 20-αρικο.
Φωκ. 22 1ος αρ.: 2 μπάζα με φουλ
Φωκ. 22 1ος δεξ.: 2 κοπέλες, μια μέτρια & η Γκαμπριέλα

Αυτά
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Φυλ. 66δ:  Νικολέτα. Εδοκιμάσθη η Νικολέτα, πανέμορφο, γλυκύτατο, χαμογελαστό πιπινάκι, με απίθανο δέρμα, καθαρότατο, παιδικό νιμού. Δεν το κλαις το 20-αρικο.
Aν θέλεις ανέβασε κριτική, γιατί το μουνάκι αυτό το οποίο λέει πολλά αλλά χρειαζόμαστε λεπτομέριες για τις υπηρεσίες/απόδοση της κλπ.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Aν θέλεις ανέβασε κριτική, γιατί το μουνάκι αυτό το οποίο λέει πολλά αλλά χρειαζόμαστε λεπτομέριες για τις υπηρεσίες/απόδοση της κλπ.

Η επιθυμία σας, διαταγή μου.
Αλλά υπήρχαν ήδη 2-3 κριτικές από Συναδέλφους . . .
 

Επισκέπτης
Στο Αλκιβιάδου 16Γ είδα την Κατερίνα την Σέρβα αξιόλογης εμφανίσεως μιλφ και ανακοινώθηκε πρωκτικό και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Την έχω πάρει παλιότερα αλλά δεν έκανε τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο μάλλον τα ίδια θα κάνει και τώρα.
Η Κατερίνα κάνει τα πάντα και συμφέρει!
Μιας και επέστρεψε πρέπει να τιμηθεί πάλι!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Επίσης, στο Φυλ. 71γ: η Βαλεντίνα, από Φωκ. 22.
Και Φυλ. 84α: η Μαργαρίτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom