Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (6 μέλη και 136 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
img20111015122839.jpg


img20111015122819.jpg


Πολύ καλτ το φρούριο  :cum: :cum:

εγω εδω μεσα δε μπαινω

Εγώ εδώ μέσα μπήκα ...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Προ 2-3 ωρών, μετά από μια απογοητευτική ανίχνευση στην πλατεία Βάθους και στην οδό Γερανίου, κατέφυγα στην καλύβα του καραγκιόζη, Αχ40.

Παρά το ότι ήταν φωταγωγημένος ο Οίκος, παραδόξως η άνω θύρα ήταν κλειστή.
Απορημένος και ενώ οπισθοχωρούσα έκρουσα ελαφρά και αμέσως άνοιξε νεαρά αλλοδαπή εταίρα.
Μελαχρινή, εύχαρις.
Στα ενδότερα, ενεφανίσθη ετέρα αλλοδαπή εταίρα.
Ξανθοβαμμένη μελαχρινή, εύχαρις επίσης.
ΕΛβίρα...
Μετά από ολίγον πεοθηλασμό, με προέτρεψε να τη σοδομήσω.
Όμως λίγο το σφιχτό τρυπίδι, λίγο το μανιταροειδές σχήμα της ψωλής, έφεραν σκάρτη διείσδυση.
Αρπάζει λοιπόν τη ψωλή και τη χώνει στο μουνί…

Έτσι γεννιούνται τα κωλόπαιδα κύριοι…
Με μεταμοσχεύσεις σκατών στα μουνιά…
 

Επισκέπτης
Απόλυτε, σε ποιό πρόγραμμα μετέχει το παληκάρι;
Περιλαμβάνεται στη βασική τιμή ή θέλει εξτραδάκι; (Να τον προτείνουμε και στον Λιοντάρι, αμα λάχει)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
19/10/2011 στις 20.30’

Περπατώντας στις πουτανο-γειτονιές συνάντησα την σκιά της σκιάς μου σε πλήρη αντίθεση και αντιπαραβολή με την πραγματικότητα που συνήθως συχνά –πυκνά γίνεται ολοένα και πιο άσχημη

ακόμη  και ως προς το επίπεδο των εργαζόμενων πορνο-δεσποινίδων είτε ως εμφάνιση είτε ως παρεχόμενες υπηρεσίες είτε και ως προς τα δυο σε ποικίλους συνδυασμούς και ποσόστωση


%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1001.jpg


ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ 7
Ώριμη ξανθιά μετουσιωμένη απο εμμηνο-παθογεννή τροχιά με ποστίς, πουτανίσια ιδεολογία και αμυδρό βλέμμα χαρμολύπης, μέτρια στο ύψος, κορμί αχλάδι, μικρά βυζιά και στρογγυλό (προφανώς) κυτταροειδή κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ξανθιά με επαρχιώτικο βλέμμα και με τριάντα χρόνια ανάσες τατουάζ στο δεξί ώμο, αδιάφορη και αδιευκρίνιστη, μέτρια στο ύψος, χυμώδη κρεμαστά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

Ανοικτά οι όροφοι στα Φυλής 134 και κλειστά το υπόγειο και το ισόγειο. Σιγά μην κλάψουμε. Πήγα παρακάτω

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΟΡΟΜΟΥ 16
Σύλβια σε συνεχόμενες βάρδιες στουντιο-μπουρδέλα και μάλλον κοιμάται ενώ πηδιέται με την καλή έννοια και με κοντά μαλλιά, πορνίσια οπτική, μάλλον ψηλή, λεπτή με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Σάντρα από την Ισπανία της Βαλκανικής με προτεταμένη οδοντοστοιχία, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, λεπτή, ψηλή (ή μάλλον φαίνεται ψηλή), ικανοποιητικά βυζιά και καλοστημένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 86 ΙΣΟΓΕΙΟ
Σελένα με μελαχρινά σπαστά φουντωτά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά, πεταχτό κώ(ο)λο και πεταλούδα τατουάζ στην ΟΜΣΣ

ΦΥΛΗΣ 66Δ ΠΑΛΙΟ
Μόλις είδα την πλάτη της ξινισμένης τσατσάς από Φωκαίας 17 ισόγειο, γύρισα αυτόματα και απότομα για να φύγω. Και την καλύτερη γκόμενα να είχε δεν θα περνούσα

ΦΥΛΗΣ 66Δ ΝΕΟ
Σούζυ (που σκούζει) κρατώντας από το χέρι την μικρή κοντή της ξαδέλφη (τρόπος του λέγειν), ξανθιές και οι δυο
Η Σούζυ με μακρύ ποστίς, προκλητικό βλέμμα, σχετικά ψηλή με ικανοποιητικές σωματικές αναλογίες και στρουμπουλό κώ(ο)λο λίγο πιο κάτω από το κέντρο βάρους του σώματος

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα από Φυλής 71 υπόγειο (παλαιότερα) και από Φυλής 74 δεξιό σαλόνι μπαίνοντας, με κοντά καστανό-ξανθα μαλλιά, συμπαθητικά και προκλητικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, μικρά (μάλλον) βυζιά και τετραπέρατο υπερ-κώ(ο)λο. Ομολογώ ότι θα την τιμήσω παρότι έχει πολύ κοντά μαλλιά μόνο και μόνο για τον υπέροχο κώ(ο)λο της

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Χριστίνα από Φυλής 54 όροφος (παλαιότερα) και από Αγαθουπόλεως 54 (δεξιά), με ανοιχτόχρωμα μαλλιά και με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικό σώμα και χορευτικό κώ(ο)λο σε αποδεκτές αναλογίες

Αυτά ...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Η Άννα Μαρία μας έγινε και call girl και ζητάει και 200ε την ώρα, αλλά με παζάρια πάει και 100...

[URL unfurl="true"]http://agnikolaos.olx.gr/pictures/glikia-kopela-21-xr-gf-experience-gia-genaiodorous-iid-266719379[/url]
Αυτη νομιζω την ειχα πετυχει στο Φυλης 200 πριν 20 μερες περιπου,απογευματινη βαρδια..
 

Επισκέπτης
    Ρεπό σήμερα και μετά από διαδοχικές καταθλιπτικές επισκέψεις σε δημόσιες υπηρεσίες για να καταθέσω και όχι να εισπράξω, σκέφτηκα να κάνω άλλη μία κατάθεση με την ελπίδα πως τα λεφτά μου δεν θα θα καταλήξουν στην τσέπη ενός ακόμη βουλευτή αλλά ενός τίμιου εργατικού νταβατζή. Κατηφόρισα λοιπόν στο μετάξι μεσημεριάτικα όπου επισκέφτηκα λίγα σπιτάκια. Άρα στην πρωινή βάρδια είχαμε:

Ιάσωνος 30 πάνω – Μελαχρινή πολύ μέτρια λεπτή με μικρά κρεμαστά βυζάκια και αδιάφορο κώλο. Βγήκε γυμνή στο σαλόνι. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 30 κάτω – Μελαχρινό κοντόπορνο κοριτσάκι με μακρύ μαλλί, λίγο γεματούλα με λαχταριστό κορμάκι και αρκετά μεγάλα βυζιά. Πάιζει συνήθως στο δίπλα ενώ έχει παίξει και φυλής σε κάποια. Να πω ότι μοιάζει αρκετά, ιδιαίτερα στο σώμα, με την Έλενα_Facebook από φωκ27 πάνω. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 31 αριστερά ή Μπουρδέλο_Hostel όπως πολύ εύστοχα χαρακτηρίστικε απ’τον Απόλυτο – Το μπουρδελάκι αυτό αν και πολύ καινούριο γρήγορα απέκτησε φήμη στο forum καθώς είναι απο τα πιο ενδιαφέροντα από άποψη αρχιτεκτονικής. Μπράβο στον Streetwalker που πρωτοέγραψε γι’αυτό, καθώς και στον Ακόρεστο για τις πολύ καλές φωτό. Πάντως επιβάλλονται κι άλλες φωτό απ’το τέλος του «διαδρόμου του θανάτου» όπου είναι η είσοδος στον κυρίως χώρο. Δυστυχώς είμαι πολύ χαλβάς και αυνάνας και δεν μου έκοψε τη στιγμή εκείνη να το φωτογραφίσω. Ο Farkeli που είναι μανούλα σ’αυτά, σίγουρα δεν θα αντισταθεί σε κάποια καλή φωτό.
Κοπέλα ήταν μία ψηλή καστανή με ψιλοενδιαφέρον κανονικών κιλών κορμί με βασικό στα 10. Η κοπέλα φαινόταν λιγάκι φοβισμένη.

Ιάσωνος 31 δεξιά – Κοντή κοπέλα λίγο γεμάτη με ξανθό μαλλί, πολύ λευκό δέρμα και μεγαλούτσικα βυζιά. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 33Ελένη από κερ15 πάνω και ιας20 δεξιά. Βαμμένη ξαθιά αλβανίδα με λευκό δέρμα, ωραία 2άρια βυζιά και ωραία κωλάρα. Κατέβασε την τιμή από 15 στα 10 βασικό. Από προσωπική παλιότερη εμπειρία έχω να πω ότι πρόκειται για μεγάλη φόλα.

Ιάσωνος 37 πάνωΜαρία με την γνωστή ατάκα «Κώλος, τσιμπούκι, μουνί». Ξανθιά με ωραίο λεπτό κορμί, συμπαθητικά βυζάκια με ωραίες ρώγες και ωραίο κωλαράκι. Βασικό συν πρωκτικό.

Ιάσωνος 37 κάτω – Όμορφη κοπέλα με εκφραστικά μάτια, καστανοκόκκινες ανταύγειες (πιθανότατα extensions), μικρό σφιχτό κωλαράκι και πολύ μικρά βυζάκια. Βασικό στα 10.

Μεγ. Αλεξάνδρου 28 – Ψηλή ξανθιά μιλφ υπέρβαρη με αρκετούς πατσάδες. Όταν μπήκα υπήρχε αρκετός κόσμος, ενώ η τσατσά με την κοπέλα στεκόταν αμίλητες. Νόμιζα ότι είχε γίνει η παρουσίαση και έκανα μεταβολή να φύγω απευθείας ακούγωντας την τσατσά να λέει.
«Κοίτα αγένεια, στ’αρχίδια του τελείως»
Αφού βγήκαν όλοι γύρισα να ζητήσω συγνώμη και να λύσω την παρεξήγηση. Μόλις με είδε η τσατσά μου είπε:
«Δε σου φτασε η πρώτη φορά; Φύγε» οπότε και εξαφανίστηκε αυτόματα η διάθεση για συγνώμη.

Περδίκα 3 – Μιλφ με λίγα παραπανίσια κιλά, ξανθιά με κοντό μαλλί, λευκό δέρμα και μεγάλα στριμωγμένα βυζιά.

Ιάσωνος 46 μεσαίο – 2 κοπέλες. Στέλλα, καστανή τεράστιου μεγέθους γυναίκα (ψηλή και χοντρή) με ελ.στοματικό. 2η κοπέλα η ξανθιά αλβανίδα με το κοντό μαλλί, κάποια παραπανίσια κιλά, με κωλάρα στρογγυλή και λαχταριστά μεγάλα στητά και σφιχτά βυζιά. Βασικό στα 15. Η τελευταία από προσωπική εμπειρία πάλι, πρόκειται κι αυτή για μεγάλη φόλα.

Ιάσωνος 46 αριστερά – 2 κοπέλες. Τζοάνα η γνωστή μελαχρινή τσουπωτή κοπέλα με τον ωραίο στρογγυλό κώλο και τα μικρά μαραμένα βυζιά. Ελ.στοματικό. Βγήκε με παντελόνι απ’το δωμάτιο και κλασικά έκλεισε την πόρτα για να μην βγει κανένας. 2η κοπέλα  Φραντσέσκα, καστανή μιλφ με 100% νοικοκυρίστικο στυλ με μεγάλα βυζιά και σχετικά καλό κορμί. Κατάθεση στην Φραντσέσκα.


 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
στο 109α ειναι η ελενιτσα η γυρισε κνιδου;;; :fuck2:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
σημερινή απογευματινή καταδρομική στα πέριξ της Φυλής μετά από καιρό και έχουμε:

1)Φυλής 71κάτω Καρολάιν ξανθιά κοκέτα πολλή φτιασιδωτή fuckable!

2)Φυλής 67 Νατάσσα ξανθιά με μεσούλα δακτυλίδι και ωραία περιφέρεια απίστευτος σωματότυπος (δύσκολα να πετύχεις τετοιο πράγμα)
το μόνο μείον τα κάπως φουσκωμένα μάγουλά της...

3) Φυλής 54κάτω Ντενίσα κούκλα ψιλή και έχοντας πάρει λίγα κιλάκια είναι για πολλή σεξ....

4)Φυλής 66νέο Σούζη η γνωστή με την φαρίνα γιώτη στα χέρια καλή γκαύλα

5)Διδύμου 8πάνω κοντούλα μικρούλα στην ηλικία, μελαχρινή χαριτωμένη αλλά ίσως εξαιτίας του ότι ήταν αρκετά φτιασιδωμένη ποιά ηταν αυτή ρε παιδιά
βασικά έμοιαζε με την Κάρμεν από τις περιγραφές που έχω διαβάσει εδώ μέσα...

6)Αλκιβιάδου το πρώτο όπως έρχεσε από Ομόνοια: ξανθιά νομίζω Βικτώρια με τσιμπουκόχειλα fuckable

7)Αλκιβιάδου το δεύτερο από Ομόνοια: άλλη ξανθιά με ακόμα ποιο σωστό κορμί και καλό βυζάκι όνομα δεν θυμάμαι

8) στα ψεκάστε-σκουπίσατε ΦΥΛ84κάτω ή 86κάτω πετύχαμε την νταρντάνα πως την λένε ρε παιδιά που λέγατε ότι βρωμάν τα πόδιοα της και είναι μαύρες οι πατούσες τις?  :2funny:
κάποιος είχε γράψει ότι είναι Τουρκάλα, κάποιος άλλος Ρουμάνα αλλά εμένα επειδή είναι και λίφο σχιστομάτα που κάνει για Καζάκα
είναι λίγο γεμάτη αλλά βγάζει άγρια γούστα...

στο Φυλής 80 η γνωστή που λέτε Μαρία μαζί με την Βραζιλιάνα (υποτίθεται?) η οποία δεν μου άρεσε ενα πράγμα σαν σανίδα μονοκόματη τις Βραζιλιάνες τις ξέρω ως κωλάρες... - Η Συλβάννα από Αδάνων και Χωματιανού και Μαγνησίας τι έγινε ρε παιδιά έφυγε για την πατρίδα της?

στα υπόλοιπα μετριότητες...έως χάλια μαύρα, δεν πήγα και σε όλα αλλά στα περισσότερα εκτός από τα μεγάλα νούμερα και σε αυτά που ξέρω ότι σίγουρα θα έχει που-στρώνει υπηρέτη :ak: :uzi:

ΥΓ στο Φωκαίας 27πάνω η παρκινσον υπηρέτρια που λέτε, μας έσπασε τον μπότζον στο ότι η κοπέλα είναι σπαθί και ότι ποτε δεν χτυπάει πόρτες
εντωμεταξυ η κοπέλα αν κ έχει καλό σωματάκι δεν λέει στην ουσία, έχει μανικιούρ σαν του γύπα για τους φαν και κουκουρούκου βλέμα...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Bόλτα στην απογευματινή βάρδια σε Φυλής και Αττική και είδα τα εξής:
Στην Αλκιβιάδου 16Γ ήταν καινούρια μεγαλοκοπέλα γύρω στα 30 η Ρωσίδα Βικτώρια (τονίζω ότι δεν έχει σχέση με την παλιά από 16Β).Ψηλή με λευκό δέρμα καρέ ξανθά μαλλιά και με πιασιματάκια.Δεν είναι χονδρή αλλά είναι νταρντανογκόμενα σαν την Ντιάνα την Βουλγάρα.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.Στο 16Β είδα την Χριστίνα Ρωσίδα μιλφ με ξανθά μακριά ίσια μαλλιά,λευκό δέρμα,τατού στον αφαλό και πρέπει να έχει και πίσω στο σβέρκο ένα.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό και κώλος και έκανα την βλακεία και πέρασα.Ακόμα κλαίω το εικοσάρικο που έδωσα.Πρόκειται για πολύ πονηρή και δόλια πουτάνα που προσπαθεί να δικαιολογήσει την ανικανότητα της ρίχνοντας το βάρος στον πελάτη.Καλά ρε παιδιά αυτή δουλεύει εκεί κοντά ενάμιση μήνα δεν βρέθηκε κανένας χριστιανός να την μαυρίσει την πατσαβούρα να προφυλάξει και εμένα! Μερικοί εδώ μέσα θέλετε μασημένη τροφή αλλά όταν σας τυχαίνει η στραβή τηρείτε σιωπή ιχθύος λέγοντας ας την πατήσει και κανάς άλλος!! Δεν το πιστέυω από την εμπειρία που έχω οτι την πάτησα μόνο εγώ!! Εγώ λοιπόν θα γράψω κριτική να την μαυρίσω για να γλυτώσει κανάς χριστιανός το εικοσάρικο του και δεν πρόκειται να ξαναπεράσω ποτέ μαζί της  γιατί είναι πολύ ελεεινή η συγκεκριμένη! Νόμιζες μαλακισμένη οτι έχεις να κάνεις με κανα παιδάκι;;; Aς πρόσεχες λοιπόν!!
Τα Διδύμου 25 και 27 αμφότερα κλειστά. Η αλυσίδα Διδύμου 20,Αγκύρας 12Α&Β και Λιοσίων 76 ισόγειο ήταν όλη κλειστή!! Στο Λιοσίων 76 όροφος ήταν 2 κοπέλες η μία πρέπει να ήταν η Βαλεντίνα απο Κωλοκυνθούς 38 όροφος κυρίως που μερικοί απο εσάς την ψάχνουν.Κάτι μου θύμιζε η συγκεκριμένη όταν την είδα και μάλλον δεν πρέπει να έχω πέσει έξω.Να τονίσω ότι η Βαλεντίνα έχει χάσει κάποια κιλά ,η κωλάρα παραμένει , και έχει βάψει τα μαλλιά της κατάμαυρα.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι χωρίς την λέξη τελειωτικό και χωρίς την λέξη κώλος.Η άλλη κοπέλα ήταν με ξανθά σκούρα μαλλιά μέχρι τους ώμους με πιασιματάκια κανονικών κιλών με ωραιότερο σώμα.Πρέπει να ήταν η Αννίτα απο Έλλης 3 και Διδύμου 18 υπόγειο (δεν αναφέρομαι στην Πολωνέζα που δεν βλέπεται αλλά σε άλλη πιο όμορφη και λεπτή).Ανακοινώθηκε παραδόξως κανονικό πρόγραμμα για την συγκεκριμένη!!
Διδύμου 16 ήταν η Βαλέρια μιλφ γεμάτη με κοντά ξανθά μαλλιά και κοντή,αδιάφορη για μένα.Γυμνό τσιμπούκι.
Διδύμου 8 ισόγειο μουνάρα λεπτή με όμορφο σώμα και κωλαράκι που αναδεικνυόταν απο το string που φορούσε.Ξανθά ίσια κοντά μαλλιά και ελιά στο πάνω χείλος.Ανακοινώθηκε 69.Στον όροφο κοπέλα με μακριά μαύρα μαλλιά και λευκό δέρμα κανονικών κιλών,μέτριας εμφανίσεως.
Στο Φυλής 40 η Κάτια λεπτό Ρουμανάκι με μαύρα κανονικά μαλλιά με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Κοπέλα με καλό χαρακτήρα και καλή μέσα γενικά.Έχω αναρτήσει παλιότερη κριτική.Το Φυλής 54 όροφος ήταν κλειστό.
Στο Φυλής 66Α δεξιά ήταν 2 κοπέλες η Σούζη η οποία έχει κατάξανθα μαλλιά τα οποία τα έχει μακρύνει μέχρι τον κώλο με extensions μαζί με την Νικολέτα μία καινούρια κοπέλα κοντή με κανονικά ξανθά μαλλιά και πιο αδύνατη απο την Σούζυ.Αμφότερες με 69.
Στο Φυλής 74 υπόγειο στο δεξιό ήταν καινούρια μικρή κοπέλα κοντή με λευκό δέρμα και σκούρα ξανθά κοντά μαλλιά η Κλαούντια.Με γυμνό τσιμπούκι.Εμφάνιση κοπέλας της διπλάνής πόρτας που δεν σου κάνει το κλικ να περάσεις.Στο αριστερό ήταν κλασσικά η Ρωσίδα Νατάσα κοπέλα με ξανθά μαλλιά και πιασιματάκια.Γυμνό τσιμπούκι.
Το Φυλής 61 υπόγειο ήτταν κλειστό.Στο Φώκαιας 22 κάτω ήταν καινούρια κοπέλα αθίγγανη,κοντή,μελαμψή με μακριά μαύρα μαλλιά κανονικών κιλών μέτρια προς αδιάφορη.Το σαλόνι ήταν γεμάτο με Πάκηδες που δεν έφευγαν δεν ξέρω αν υπήρχε και δεύτερη κοπέλα η θα την γαμούσαν όλοι αυτή την κοπέλα γιατί την έκανα.Στο Φώκαιας 22 το δεξιό πάνω ήταν η Άννα κοπέλα με πιασιματάκια κανονικών κιλών και καστανά μακριά μαλλιά με γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φώκαιας 24 πάνω ήταν 2 κόπέλες.Μία ψηλή νταρντάνα με σώμα σαν του μπετατζή που παρουσιάστηκε σαν Ελληνίδα.Αθίγγανη.Κανονικό πρόγραμμα.Μαζί με μία κοντή μέτριας εμφανίσεως που παρουσιάστηκε σαν Ρουμάνα με κοντά μαύρα μαλλιά.Για την Ρουμάνα ανακοινώθηκε πρωκτικό.
Στο Φώκαιας 27 ισόγειο ήταν η Γιάννα μάζι με την Βικτώρια σε ντούο,γυμνό κλαρίνο αμφότερες.
Φυλής 65 όροφος ήταν καινούρια κοπέλα λεπτή με λευκό δέρμα και μακριά καστανά μαλλιά.69.Στο ισόγειο παρουσιάστηκε η Άννα Μαρία κοπέλα με κοτσίδα καστανή μετρίας εμφανίσεως κανονικών κιλών με  κυτταρίτιδα.
Να προσθέσω ότι στο Διδύμου 18 υπόγειο σήμερα αντί για την Σύλβια ήταν η Αλεξάνδρα υπέρβαρη κοπέλα γνωστή απο Αγκύρας 12 για όσους την ψάχνουν.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό και κώλος!
Στο Φυλής 67 ήταν καινούρια κοπέλα η Νατάσα με κοντά ξανθά μαλλιά,κατάλευκο δέρμα,Ρωσίδα κανονικών κιλών με σώμα κάπως πλαδαρό με λίγη κυτταρίτιδα.Μέτριας εμφανίσεως προς το όμορφο.
Στο Φυλής 71 όροφος ήταν η Σάντρα η "Σπανιόλα" όμορφο μωρό με γυμνό τσιμπούκι και τελείωμα στο στήθος της.
Φυλής 92Α παλιό υπόγειο 2 κοπέλες η πρώτη ψηλή λεπτή με λευκό δέρμα και καστανά μακριά μαλλιά,απλά όμορφη με κανονικό πρόγραμμα.Και η δεύτερη ήταν κανονικών κιλών κανονικού ύψους με πιασίματα και κατάμαυρα πολύ πυκνά μαλλιά με μουστακάκι και γαμψή μύτη.'Εβγαζε κάτι το πρόστυχο και θα την δοκίμαζα αν τα δωμάτια ήταν κάπως μεγαλύτερα.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι για την δεύτερη.Στο Φυλής 92Β υπόγειο νέο καινούρια κοπέλα η Νατάσα.Νταρντανογκόμενα χωρίς να την λές χονδρή με καστανά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα.Ανακοινώθηκε σαν Ρωσίδα αλλά αμφιβάλλω.Προσφέρει γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Μονής Προδρόμου 6 αετοφωλιά ήταν μεγαλοκοπέλα με καστανά μαλλιά πιασμένα πίσω αδιάφορη.Γυμνό τσιμπούκι.Στο ισόγειο πήγα μπας και πετύχω την Σύλβια που λέτε γιατί δεν την έχω δει και θα με ενδιέφερε αλλά στην θέση της ήταν η Άννα με τα κόκκινα μακριά μαλλιά η αδυνατούλα.Την έχω πάρει 2 φορές με την πρώτη να είμαι απόλυτα ικανοποιημένος στο Φυλής 61 αλλά την δεύτερη εδώ η τσατσά χτύπησε πόρτα και η κοπέλα υπάκουσε.Να τονίσω οτι και σήμερα η ξανθιά τσατσά με την σπαστή προφορά χτυπούσε πάλι πόρτα.
Μαγνησίας 1 ήταν κλασσικά στο πόστο της η θεία Ντιάνα απο Έλλης 3 παλιά.Κώλος και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι κατάλληλη για granny lovers!!
Καλύμνου 48 υπόγειο ήταν η Αναστασία αδιάφορο ξανθό μιλφ γνωστή και απο Διδύμου 16,Αλκαμένους 113.Στον όροφο ήταν η παλιά καραβάνα μιλφ Αγάπη γιά όσους την ψάχνουν.Πρέπει να έχει αδυνατίσει κάμποσο γιατί παλιότερα την θυμόμουν πιο παχουλή.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Το Πιπίνου γωνία με φυλής κλειστό.Στο Φώκαιας 134 υπόγειο ήταν καινούρια κοπέλα η Λάουρα κοντή με σκούρα ξανθά μακριά μαλλιά κανονικών κιλών νεαρή με κάπως πλαδαρό σωματάκι.Ομορφούλα.Το χαμόγελο της πάντως με κέρδισε.Σαν εξτρά κάνει μόνο 69.
Φυλής 200 ήταν κοπέλα κανονικών κιλών με πολύ κοντά μαύρα μαλλιά λευκό δέρμα με κουρεματάκι ροκαμπίλι μου θύμισε την αδελφή του Έλβις Πρίσλευ.Η Πρίσιλα λοιπόν!!Στο Αγαθουπόλεως 54 υπόγειο δεξιά, προσέξτε με λίγο κύριοι ιδίως οι βυζολάγνοι του site!! Στο δεξιό υπόγειο λοιπόν κοπέλα ήταν ένα μίλφ σαραντάρα απο Βραζιλία μάλλον χαρακτηριστική σοκολατένια επιδερμίδα κατάμαυρα μακριά μαλλιά μέχρι τις πλάτες με πιασιματάκια,φορούσε ολόσωμο μαύρο κομπινεζόν και μέσα ξεχώριζαν κάτι τορπίλες!! Οι λάτρεις των μιλφ,απο Βραζιλία και οι βυζολάγνοι ας τσεκάρουν το σπιτάκι αυτό και αν την πετύχουν ας πιούν ένα milko στην υγεία μου!!Τονίζω οτι η κοπέλα κάνει ισπανικό χωρίς κάποιο άλλο extra όπως γυμνό τσιμπούκι και κωλαράκι.Το αριστερό υπόγειο κλειστό με αναμμένο φωτάκι.
Αγίου Πέτρου 7 ήταν η Καίτη μεγαλοκοπέλα με ξανθά πιασμένα μαλλιά και κωλάρα.Λίγο γεματούλα με κυτταρίτιδα αδιάφορη.
Στο Ρεμούνδου 21 ισόγειο ήταν η Μόνικα η Λετονή η ψηλή με τα ξανθά κοντά μαλλιά και τα γαλάζια μάτια από Φώκαιας 17 όροφος,Φυλής 80,Αγαθουπόλεως 54,Φυλής 71 όροφος και προσφάτως Κωλονού 27 Μεταξουργείο,όροφος.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.Έχει δοκιμαστεί τέσσερις φορές με καλές εντυπώσεις.Τσατσά ήταν η "κασσέτα""
Στον όροφο ήταν ένα κοντοπούτανο σαν το Κατερινάκι αλλά πιο μέτριας εμφανίσεως.Αδύνατο με πρόσωπο σκυλοπουτανέ τραχύ καβλωτικό.Πρέπει να ήταν Αλβανίδα.Καστανά μαλλιά λίγω πιο πάνω απο τους ώμους και λεπτή.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι το οποίο στο δωμάτιο δεν έκανε παρόλη την επιμονή μου.Δεν έκανε ούτε 69.Μέτρια  εμπειρία,σήμερα δεν με ήθελε η μέρα καθόλου.Θα γράψω και για αυτή κριτική αλλά μάλλον απο αύριο παίδες!!Μαρία το όνομα της.
Στο Ρεμούνδου 20 ανακαλύψαμε και άλλη Βραζιλιάνα με μαύρα κανονικά μαλλιά,πιασιματάκια και ωραία κορμάρα.Φορούσε επίτηδες μικρότερο στηθόδεσμο για να τονίζει τις βυζάρες της σκοπίμως που ήταν ναι μεγάλες αλλά μικρότερες σίγουρα απο την ώριμη που είδα πιο πριν.Ανακοινώθηκε ισπανικό όπως ήταν αναμενόμενο.Κατα τα άλλα κανονικό πρόγραμμα.Στο σαλόνι εμφανίστηκε με αρκετό νάζι να τονίσω.
Στο Αλκαμένους 117 σας ενημερώνω οτι τελικά το εμπάργκο απέδωσε και η τιμή κατέβηκε στα 20 ευρώ σύντομα προβλέπω η Φυλής να πέφτει στα 15 ευρώ και το Μεταξουργείο στα 10 λόγω της κρίσης για όλα τα μπουρδέλα.Κοπέλα ήταν η Μαρία κοντή με ξανθά μαλλιά και χαμηλοκώλα,Καλύτερα να δοκίμαζα αυτή λόγω προγράμματος παρά την Αλβανίδα! Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλος!!
Στο Περγάμου 27 ισόγειο ήταν γιαγιά κανονικού ύψους και κιλών με μπόλικη κυτταρίτιδα και κοντά κατάξανθα μαλλιά.Φορούσε φυσικά ολόσωμο.Οι granny lovers ας σπεύσουν να προλάβουν γιατί το πουρό είναι καινούριο φρούτο! Στον όροφο ήταν η Νάταλυ (οχι η Βίκυ- Νάταλυ απο Κωλοκυνθούς που δούλευε προσφάτως στο ισόγειο κάτω).Μάλλον ήταν η υπέρβαρη Νάταλυ απο το Αγκύρας 12.
Αν ξέχασα κανένα μπουρδέλο ας με συγχωρέσουν οι κοπέλες! Αυτά τα ολίγα απο μένα για σήμερα!!



 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Κολωκυνθούς 63 αριστερά δουλεύει η τσιγγανοβουλγάρα χριστίνα που λέει ότι είναι από τη Θεσσαλονίκη :jerking: :jerking: :jerking:. Τη πήρα μία φορά εχθές και είναι μεγάλη φόλα (τεμπέλα χωρίς προκαταρκτικά και ούτε το προφυλακτικό είχε όρεξη να μου βάλει το οποίο το τοποθέτησα μόνος μου). Προσοχή τα 15 ευρώ πάνε απ΄ ευθείας στον σκουπιδοντενεκέ όπως και η αναφερόμενη γκόμενα. Πρόγραμμα:  ελεύθερο στοματικό και πίσω πόρτα η οποία είναι πολυδουλεμένη. Παράβολο 15 ευρώ για ελεύθερο τρομπόνι, 10 ευρώ με κάλυψη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
αψογη ενημέρωση professorx, farkeli, dirtyliving & Mastorantzas!!! :thumbsup:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
ρε αλήτες παλιότεροι. Γιατι δε λέτε τόσο καιρό για τη Μιράντα. Αστειεύομαι αλλα μόλις γύρισα και έχω  τρελαθεί με την πάρτυ της.. Μιράντα για πάντα!!!!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
να παω δηλαδη η ειναι αργα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom