Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (31 μέλη και 282 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
τωρα...

αλκιβιαδου 16 δεξια πορνοπορταστελλα,ξανθο καυλιαρικο μιλφ με ωραιο κορμακι

μεσαια πορνοποραγιαννα...η σπυριαρα απο διδυμου 25 ή 27,με τον σφτιχτο κωλο ,που δε σταματαει το ακαποτο τσιμπουκι με τιποτα,προσπαθοντας να σε τελειωσει ετσι...

αριστερη πορνοπορταμια πιτσιρικα μελαχρινη με ωραιο κορμι,ψηλη...ο τσατσος ειπε οτι η νταινα εχει 1-2 μερες που εφυγε για βουλγαρια και προμοταρε την πιτσιρικα οτι ειναι πολυ καλη μεσα και ακουει τα καλυτερα απ τους πελατες

διδυμου 20ιβανα... :badair:

διδυμου 18βαντριαννα...

διδυμου 18ασιλβια...

διδυμου 16θεια ευα...

διδυμου 8βενα μικρο μελαχρινακι ,σα λατινα...κοντουλι,γλυκουλι και καυλιαρικο με πιασιματακια...

διδυμου 8αεπισης ενα μελαχρινακι σα λατινα,αλλα στο πιο γυφτε...αδυνατουλι,ανεκφραστο στο σαλοναρισμα

φυλης 54αμια ψηλη ξανθια ,προς το νταρντανα με καρε μαλλι...

φυλης 54βμια κοντη ξανθια με κω(ο)λαρα,ελληνιδα ειπε η τσατσα,με γαλλικο μακρυ καρε και καυλιαρικο προσωπο γατουλας...την προμοταρε η τσα2 και μου λεγε οτι αντικαθιστα την κοπελα που ειναι κανονικα πρωι και εχει περιοδο τωρα...τη ρωτησα πως τη λενε και προσπαθουσε να θυμηθει :cool2:

φυλης 66αντενισα,ξανθο 45 κιλων...

φυλης 66βαννα,ψηλη ρουμανα μελαχρινη με ασχημα δοντια και σωμα αδυνατο λιγο αχαρο σαν του γκουφυ,αλλα ταυτοχρονα χαριτωμενο...γλυκια κοπελιτσα γενικα

φυλης 80ενα ξανθο 25χρονο 45 κιλων,με τατου στη μεση[glow=black,2,300][/glow]

φυλης 65ααλεξανδρα,καστανομαλλικο ομορφο ζαχαρενιο μωρακι 45 κιλων,με τατου στη μεση

φυλης 65βκαρολαιν...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
στο 80 η Μαρία κάνει πλέον μόνο απλό πρόγραμμα και την δοκιμάσα. Θα ανεβάσω κριτική.

Ναι δυστυχώς. Ο αρχηγός μπορεί να μπερδεύεται με το παλιό πρόγραμμα.
Ξέρουμε μήπως τον δίνει με έξτρα;

Το πουτανάκι όταν με είδε στραβομουτσούνιασε και άρχισε το κύρηγμα γιατί δεν πάω σε πλατείες και καφενεία να κάτσω και τρέχω συνέχεια στα μπουρδέλα αφού δεν μπαίνω. Ρε άντε γαμήσου μαλακισμένη που θα μου πεις που να χαλάσω τα λεφτά μου.

Κλασσική Σαμπρίνα. Της το φυλάω, όταν δώσει το κωλί της, να της κάνω μια σπέσιαλ κωλοβυθομέτρηση.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
gia ti silvia sto 18a ehis parapanw stoixeia?
25χρονη,1.65 με ωραιο τσουπωτο σωμα και βυζομπαλα,ομορφουλα-γλυκουλα,ξανθια...δεν την εχω παρει...υπαρχουν κριτικες,τσεκαρε τες...απ οσο θυμαμαι δεν ειναι καλες...
 

Επισκέπτης

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
didimu 18a silvia kseri kaneis?
Βουλγαρα με φουλ προγραμμα.Την περιεγραψε ακριβως ο lustforlife
Την εχει δοκιμασει φιλος μου, χωρις να μεινει ικανοποιημενος.

Και οι περισσοτερες κριτικες δεν ειναι ενθαρυντικες.........


ΥΓ: γραφε Ελληνικα, ειναι απο τους κανονες του forum.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Να δοκίμαζα Καρολαιν 56β ;;;
..δεν βρησκω κριτικές... Τι λεει ;;
 

DOLPHINAS

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω λογια να σας ευχαριστησω ολους σας για την πρωτη μερα ξεναγησης και βοηθειας στο forum. να ειστε καλα...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τωρα μάλιστα.......
100 φορες μας εχεις στησει.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φήμες....
:rolleyes:

Μπα τα πάντα δίνει ακόμη. Αν μπορούσε θα πουλούσε και τα ρουθούνια της!
Μιλας για την Αντριαννα με τα καστανα μαλλια και το μεγαλο στηθος ή για την μαυρομάλλα με το μικρο στηθος που οντως εκανε φουλ;
Για την πρωτη ρωτησα προχτες που την ειδα και η τσατσα-φραουλιτσα-μπανανα μου ειπε οτι κανει μονο ελευθερο στοματικο.



 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Να δοκίμαζα Καρολαιν 56β ;;;
..δεν βρησκω κριτικές... Τι λεει ;;
65β...για μενα η καρολαιν ειναι οτι βλεπεις απο εμφανιση...

...2 φορες την εχω παρει...δε μ ενθοουσιασε καμια...δε θα σε ξεπεταξει,αλλα ειναι πολυ "επαγγελματιας"...

τα βυζια της ειναι πολυ πλαστικουρα...η κωλαρα της ειναι ωραια ομως...

εξτραδακια δεν κανει...

κριτικες υπαρχουν...κοιτα στο φ65β και στο φ67
 

Επισκέπτης
Μιλας για την Αντριαννα με τα καστανα μαλλια και το μεγαλο στηθος ή για την μαυρομάλλα με το μικρο στηθος που οντως εκανε φουλ;
Για την πρωτη ρωτησα προχτες που την ειδα και η τσατσα-φραουλιτσα-μπανανα μου ειπε οτι κανει μονο ελευθερο στοματικο.
Ναι, για τη δεύτερη λέω εγώ.
 

Επισκέπτης
Πέτυχε κανένας τη Μίκη ρε παιδιά; :(
Κοντό Ρουμανάκι με ανύπαρκτο βυζάκι, μαύρο κοντό μαλλάκι με φραντζάκι, που βάζει δέκα τόνους κρέμα στο μουνάκι και είκοσι στο κωλαράκι, δεν ξέρει πως γίνεται το γαμησάκι ούτε και το τσιμπουκάκι, αλλά δίνει κουλουράκι!

Ε αυτό το κελεπούρι ψάχνω! Δεν τη θέλει καμιά τσατσά και αλλάζει μαγαζιά πιο συχνά απ' ότι κιλότες. Αν την πετύχει κανένας ας ρίξει σύρμα...
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απογευμα Φυλης,μετα απο βιζιτοweekend ''επιστροφη στη σαπιλα'' :rockon: επιλεκτικα.
Φωκαιας κ Αχαρνων οροφος η κοντοπουτανη μελαχροινη με τα μεγαλα βυζια ''που γραφει για αυτη με μεγαλα γραμματα το facebook'' κατα την παρκινσον υπηρεσια :zombie:.
Το κατω κλειστο
Φωκαιας 27 υπογα ολο λαγους με πετραχηλια ταζει ο τσατσος,φερε κανα μουνι της προκοπης κ μετα λεγε το ποιημα,σημερα ενα σκυλοτσιγγανοειδες με βυζους.
Φωκαιας 24 απεναντι με τα πολλα σκαλια ενα μπαζο εν ονοματι Αλινα,χουφτωσε ''φρυδια'' στην προσπαθεια της να περασω,δεν με επεισε.
Απεναντι στο ''τριγωνο των μπαζων'' :new_shocked:
Φωκαιας 22 επανω αριστερα η συμπαθητικη αλλα φακλανα ή αλλιως φαλαινα με τα γυαλια.
Φωκαιας 22 δεξια η Αννα,πορνοκορασις Ρομανιαν αλλα δεν πειθει..
Φωκαιας 22 κατω ενα μπαζο,μα τι μπαζο!!
Φωκαιας 19 εμφανιστηκαν γυμνα τα 2 μαλακισμενα του οικου,ενα μελαχροινο με τα μεγαλα βυζια(παλια ειχε τιμηθει,μεγα παλτο),ε,σημερα ηταν να δοκιμασω κ την αλλη φολα που ηταν μαζι της,Αννα,Ρουμανα και αυτη,την εβαλα μετα απο συντομο σφυροκοπημα που ειδα ειχε κοκκινησει επειδη σφιγγοτανε η μαλακω να αυνανιζεται κ μετα κοπων και βασανων της τα εριξα στα βυζια.
Στο 74 δεξια η επιθετικη φακλανα κ αριστερα το αλλο μπαζο που ειναι εκει τα απογευματα.
Στο 65 επανω η Αλεξανδρα,εχει τιμηθει πριν 2-3 χρονια τελευταια φορα κ εκει θα μεινει/
Στο κατω η Καρολαιν παρεα με τα βυζια της
Στο 67 η Λαουρα,η αδυνατη κ παραλληλα ολιγον τι φολα.
Στο 92 παλαιο η Τζουλιαννα,ξεκωλακι απο τα καλα.
Και τελος στο 92 νεο η σουπερ σταρ Μικυ που ετιμηθη για μια ακομα φορα,ξανθο μακρυ μαλλι,βυζακι κ σωμα hot και στο δωματιο ρεστα για ενα τεταρτακι...το φιναλε μετα απο σφυροκοπημα που εκανε το κρεβατι ρινγκ κλασσικα σε στομα κ περιξ,δεν την εχυσα προσωπο σημερα,ουτε πηρα κωλαρακι.
Στο 71 λαικο προσκυνημα για το μουνι της Αννουλας της Μολδαβης :bigdick:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Πέτυχε κανένας τη Μίκη ρε παιδιά; :(
Κοντό Ρουμανάκι με ανύπαρκτο βυζάκι, μαύρο κοντό μαλλάκι με φραντζάκι, που βάζει δέκα τόνους κρέμα στο μουνάκι και είκοσι στο κωλαράκι, δεν ξέρει πως γίνεται το γαμησάκι ούτε και το τσιμπουκάκι, αλλά δίνει κουλουράκι!

Ε αυτό το κελεπούρι ψάχνω! Δεν τη θέλει καμιά τσατσά και αλλάζει μαγαζιά πιο συχνά απ' ότι κιλότες. Αν την πετύχει κανένας ας ρίξει σύρμα...
εγω λεω να αναθεσεις την ευρεση της στην νικολουλη...κ μεχρι να την βρεις να πας κωνσταντινουπολεως 166 να γαμισεις το κωλαρακι της αννας την πολωνεζας....παντα μετα τις 00.00....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
εγω λεω να αναθεσεις την ευρεση της στην νικολουλη...κ μεχρι να την βρεις να πας κωνσταντινουπολεως 166 να γαμισεις το κωλαρακι της αννας την πολωνεζας....παντα μετα τις 00.00....
Μωρέ κώλοι υπάρχουν ανεξαρτήτου ώρας... εγώ έναν συγκεκριμένο ψάχνω ο καημένος...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom