Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 557 άτομα (35 μέλη και 522 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πήγα το πρωί να γαμήσω την καρολάιν από Φυλής 65 κάτω. Δεν έκανα τσάρκα γιατί βιαζόμουν. Ο τσάτσος πάλι έδωσε ρέστα. Με άρχισε πάλι στις αγκαλιές και τα φιλάκια, να μου λέει ότι θα με αφήσει 20 λετπά μέσα και ότι θα μου δώσει να παντρευτώ μία πουτάνα που έχει και άλλα τέτοια...   :2funny: :2funny: :2funny:   Μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο και ξαναγκάλιασε και άρχισε να με δαγκώνει στον λαιμό και άλλα πολλά. Μαγικές στιγμές. Στο τέλος ντύθηκα γρήγορα μην μπουκάρει μέσα και έχουμε άλλα   :o
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Πήγα το πρωί να γαμήσω την καρολάιν από Φυλής 65 κάτω. Δεν έκανα τσάρκα γιατί βιαζόμουν. Ο τσάτσος πάλι έδωσε ρέστα. Με άρχισε πάλι στις αγκαλιές και τα φιλάκια, να μου λέει ότι θα με αφήσει 20 λετπά μέσα και ότι θα μου δώσει να παντρευτώ μία πουτάνα που έχει και άλλα τέτοια...   :2funny: :2funny: :2funny:   Μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο και ξαναγκάλιασε και άρχισε να με δαγκώνει στον λαιμό και άλλα πολλά. Μαγικές στιγμές. Στο τέλος ντύ :2on1:θηκα γρήγορα μην μπουκάρει μέσα και έχουμε άλλα   :o
γεια σου νταρλιν :2funny:
 

Επισκέπτης
Πήγα το πρωί να γαμήσω την καρολάιν από Φυλής 65 κάτω. Δεν έκανα τσάρκα γιατί βιαζόμουν. Ο τσάτσος πάλι έδωσε ρέστα. Με άρχισε πάλι στις αγκαλιές και τα φιλάκια, να μου λέει ότι θα με αφήσει 20 λετπά μέσα και ότι θα μου δώσει να παντρευτώ μία πουτάνα που έχει και άλλα τέτοια...   :2funny: :2funny: :2funny:   Μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο και ξαναγκάλιασε και άρχισε να με δαγκώνει στον λαιμό και άλλα πολλά. Μαγικές στιγμές. Στο τέλος ντύθηκα γρήγορα μην μπουκάρει μέσα και έχουμε άλλα   :o
Δεν του ζητούσες να σου πάρει καμιά πίπα στο τσάμπα; :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Πήγα το πρωί να γαμήσω την καρολάιν από Φυλής 65 κάτω. Δεν έκανα τσάρκα γιατί βιαζόμουν. Ο τσάτσος πάλι έδωσε ρέστα. Με άρχισε πάλι στις αγκαλιές και τα φιλάκια, να μου λέει ότι θα με αφήσει 20 λετπά μέσα και ότι θα μου δώσει να παντρευτώ μία πουτάνα που έχει και άλλα τέτοια...   :2funny: :2funny: :2funny:   Μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο και ξαναγκάλιασε και άρχισε να με δαγκώνει στον λαιμό και άλλα πολλά. Μαγικές στιγμές. Στο τέλος ντύθηκα γρήγορα μην μπουκάρει μέσα και έχουμε άλλα   :o

Μάλλον είναι λίγο κίναιδος...
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, αυτό το νανοπούτανο το Κατερινάκι, που εξαφανίστηκε πάλι?
Μετά το καλοκαίρι είχε περάσει από Εφέσσου 11, γύρισε για λίγο στο Φ71 υπόγειο και χάθηκε πάλι.
Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 

Επισκέπτης
Πήγα το πρωί να γαμήσω την καρολάιν από Φυλής 65 κάτω. Δεν έκανα τσάρκα γιατί βιαζόμουν. Ο τσάτσος πάλι έδωσε ρέστα. Με άρχισε πάλι στις αγκαλιές και τα φιλάκια, να μου λέει ότι θα με αφήσει 20 λετπά μέσα και ότι θα μου δώσει να παντρευτώ μία πουτάνα που έχει και άλλα τέτοια...   :2funny: :2funny: :2funny:   Μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο και ξαναγκάλιασε και άρχισε να με δαγκώνει στον λαιμό και άλλα πολλά. Μαγικές στιγμές. Στο τέλος ντύθηκα γρήγορα μην μπουκάρει μέσα και έχουμε άλλα   :o
δροσερο αγορι ο τσατσοσ χιστι μου?
τιμορισε τον πορνε μου!!!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
......... η Μπάρμπορα ........... Άσε που δεν ήθελε να βάλει καπότα για το τσιμπούκι άσχετα αν το ζήταγες.

Την πρώτη φορά που την πήρα αφ'όταν μπήκαμε στην "Εποχή των Ακαπότων" ούτε κατάλαβα για πότε μου τον ρούφηξε γυμνό. Εκτοτε πήγα μία ακόμα τελευταία εξόρμηση αυτοκτονίας (ακάποτο + γλυφομούνι) και τέλος. Πριν την εν λόγω "Ακαπότια Εποχή" έριχνε γλωσόφιλα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Την πρώτη φορά που την πήρα αφ'όταν μπήκαμε στην "Εποχή των Ακαπότων" ούτε κατάλαβα για πότε μου τον ρούφηξε γυμνό. Εκτοτε πήγα μία ακόμα τελευταία εξόρμηση αυτοκτονίας (ακάποτο + γλυφομούνι) και τέλος. Πριν την εν λόγω "Ακαπότια Εποχή" έριχνε γλωσόφιλα.
γλωσοφιλα ακομα δινει.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
Την πρώτη φορά που την πήρα αφ'όταν μπήκαμε στην "Εποχή των Ακαπότων" ούτε κατάλαβα για πότε μου τον ρούφηξε γυμνό. Εκτοτε πήγα μία ακόμα τελευταία εξόρμηση αυτοκτονίας (ακάποτο + γλυφομούνι) και τέλος. Πριν την εν λόγω "Ακαπότια Εποχή" έριχνε γλωσόφιλα.
Γιατί από τότε που πρωτοπήγε Φυλής, ακάποτα δεν τον ρουφούσε;
Η Ακαπότια Εποχή άρχισε να καθιερώνεται από το 2007, πριν την έλευση της Μπάρμπορας δλδ. Απλά ίσως η Μπάρμπορα να ήταν η πρώτη εμφανίσιμη γκόμενα που τα έκανε.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Που δουλεύει αυτή η Μπάρμπορα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Φιλαράκι μου κατέθεσε σήμερα ξημερώματα(κατά τις 04:30) στο Φ92 όπου εργαζόταν η βουλγάρα Μπάρμπαρα,το πολύ αδύνατο μελαχρινό με την κόκκινη φράτζα,τα ωραία 3αρια βυζιά(μάλλον πλαστικά) και το όμορφο κωλί :grin: :grin:.Αν και τελείωσε στην πίπα(λόγω μεγάλης αποχής από το άθλημα) η πουτάνα του έβαλε άλλη καπότα και τον άφησε να την γαμήσει,καβαλόντας τον πούτσο του μάλιστα ;) ;).Αν την ξαναπετύχω θα την  :fuck2: κι εγώ :2funny: :2funny:.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Γιατί από τότε που πρωτοπήγε Φυλής, ακάποτα δεν τον ρουφούσε;
Η Ακαπότια Εποχή άρχισε να καθιερώνεται από το 2007, πριν την έλευση της Μπάρμπορας δλδ. Απλά ίσως η Μπάρμπορα να ήταν η πρώτη εμφανίσιμη γκόμενα που τα έκανε.
τοτε οντως ηταν εμφανισιμη....οταν αρχισε κ αυτη τα σουβλακια....τωρα εχει χαλασει αρκετα  >:(
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
263
Πόντοι
20
Συναγωνιστές μήπως ξέρετε που και σε ποια βάρδια μπορώ να βρώ τη Βίκυ, το μιλφάκι που έβγαινε το καλοκαίρι Ιουλιανού και πιο πριν Περγάμου?      
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom