Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 510 άτομα (51 μέλη και 459 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φωκαίας 18/9/2011 στις 19:00

Στριφτο-γυρίζοντας στην Αχαρνών για να παρκάρουμε σε ασφαλές σημείο, σκεφτήκαμε (σχεδόν αυτόματα με τον CHEYENNE) ότι ρισκάρουμε πάρα πολλά για λίγα λεπτά ευχαρίστησης

277073.2041047.1.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΥΠΟΓΕΙΟ
Γκαμπριέλα μελαχρινή πορνο-δεσποινίδα με μαλλιά μέχρι την μέση, βουνίσιο βλέμμα, βλαχο-φασιστική ιδεολογία με τσοπανίσια αύρα και τατουάζ, μέτρια στο ύψος, παλαιστικό σώμα με σχεδόν τετράγωνη οριοθέτηση και πεισμωμένο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Ελένη (η αδελφή της Γκαμπριέλας) με γλυκά και ενδιαφέροντα προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου ανοικτής απόχρωσης, μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, αποδεκτός σωματότυπος με χορταστικά αλλά πεσμένα βυζιά και στρουμπουλό καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο

Το φως στο μπουρδελο-δωμάτιο είναι σαν την ελπίδα (μας) να βγούμε από την οικονομική κρίση


%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1001.jpg


ΦΥΛΗΣ 61 ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟ
Αλέξια (τέταρτη φορά)  από Ρουμανία από Φυλής 67 και από Μονής Προδρόμου 16 υπόγειο, με πολύ μακριά ίσια μελαχρινά μαλλιά μέχρι τα σύνορα της κω(ο)λοτρυπίδας, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου με συμπαθητικό προφίλ, φιλικό χαμόγελο και καλή διάθεση, tattoo στον αυχένα, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, ικανοποιητικά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο. Το μπουρδελάκι μύριζε αμυδρά σκατο-τριανταφυλο-σπρεϋ, προφανώς από την προηγούμενη βάρδυα, δεδομένου ότι η Αλέξια δεν παρέχει πρωκτικό (...ακόμη) 

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Απογευματινη ενημερωση στη φυλης

80 η γνωστη μαρια με πρωκτικο

Διδυμου
8α μελαγχροινη κοπελα με καλο σωματακι

Με όλο τον σεβασμό...
στο 80 η Μαρία κάνει πλέον μόνο απλό πρόγραμμα και την δοκιμάσα. Θα ανεβάσω κριτική.
Διδύμου 8 πάνω η κοπέλα ήταν ξανθιά και όχι μελαχρινή. farkeli ψάξου γιατί τα μαλλιά είναι πολύ μακριά. Πολύ όμορφη κοπέλα.


Επίσης...


Φυλής:

66 δεξιά: Νικόλ, ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο. Πολύ όμορφη.
59 κάτω: 2 κοπέλες. Η μία είχε κάπως μεγάλα αλλά πεσμένα βυζιά και η άλλη ήταν η Σαμπρίνα. Το πουτανάκι όταν με είδε στραβομουτσούνιασε και άρχισε το κύρηγμα γιατί δεν πάω σε πλατείες και καφενεία να κάτσω και τρέχω συνέχεια στα μπουρδέλα αφού δεν μπαίνω. Ρε άντε γαμήσου μαλακισμένη που θα μου πεις που να χαλάσω τα λεφτά μου.
59 πάνω: Κλειστό.
61: Η γνωστή κοπέλα που είναι εκεί, μελαχρινή με μακριά μαλλιά.
65 πάνω: Αλεξάνδρα, μελαχρινή αδύνατη.
65 κάτω: Μελαχρινό καβλάκι. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει.
67: Μελαχρινή κοπέλα με πρωκτικό.
71 ισόγειο: Άννα ή Ιλόνα ή Τζούλια. Η γνωστή καβλιάρα.
71 υπόγειο: Κλειστό.


Φωκαίας:

17 κάτω: Τάνια με την κωλάρα.
17 πάνω: Μελαχρινό κοντοπούτανο με πρωκτικό.
19: Άννα, μελαχρινή και ολόγυμνη.
25 πάνω: Αντριάννα, καστανόξανθη με βυζάρες.
25 κάτω: Μόνικα, μου κλαιγόταν γιατί δεν την έχω πάρει ποτε, ενώ εγώ την έχω πάρει.
24: Μπάζο.
22 κάτω: Μπάζο.


Διδύμου:

16: Βικτώρια, ξανθό milf με απίστευτο σώμα. Παραλίγο να έκανα και δεύτερη κατάθεση αλλά κρατήθηκα.
25: Νάταλι, καστανό πολύ αδύνατο με πρωκτικό.
27: Ιωάννα, καστανή με λίγα κιλάκια παραπάνω και πρωκτικό.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
opeth

ευτυχώς και σέβεσαι !!!  :2funny:

Παρεπιμπτόντως

Πολύ καλή ενημέρωση  :rockon: :rockon:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΥΠΟΓΕΙΟ
Γκαμπριέλα μελαχρινή πορνο-δεσποινίδα με μαλλιά μέχρι την μέση, βουνίσιο βλέμμα, βλαχο-φασιστική ιδεολογία με τσοπανίσια αύρα και τατουάζ, μέτρια στο ύψος, παλαιστικό σώμα με σχεδόν τετράγωνη οριοθέτηση και πεισμωμένο κώ(ο)λο

Θέλω λεξικό για να καταλάβω είναι η εν λόγο κορασίδα   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φωκαίας 18/9/2011 στις 19:00

Στριφτο-γυρίζοντας στην Αχαρνών για να παρκάρουμε σε ασφαλές σημείο, σκεφτήκαμε (σχεδόν αυτόματα με τον CHEYENNE) ότι ρισκάρουμε πάρα πολλά για λίγα λεπτά ευχαρίστησης

Τελικά το ρισκο άξιζε τον κόπο.......

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kostasboy1

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεισ να μου πει καμια κουκλα μικρουλα στο σωμα κοντουλα αδυνατι .....
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
παιδια ξερει κανεισ να μου πει καμια κουκλα μικρουλα στο σωμα κοντουλα αδυνατι .....
Tην πρωην Παολα απο το 134 και τωρα στο 92 πρωινη βαρδια.Ηταν μελαγχρινη τελευταια τα εβαψε ξανθα,κοντουλα με πεταχτο κωλαρακι και βυζακι σαν λεμονακι καλη σχετικα στις υπηρεσιες της...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Tην πρωην Παολα απο το 134 και τωρα στο 92 πρωινη βαρδια.Ηταν μελαγχρινη τελευταια τα εβαψε ξανθα,κοντουλα με πεταχτο κωλαρακι και βυζακι σαν λεμονακι καλη σχετικα στις υπηρεσιες της...

βιαζεται το μωρο ?
 

kostasboy1

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αν ειναι κοντουλα τοτε ολα καλα και ασ  βαζιετε αλωστε που θα παει 4 τοιχουσ εχει το δωματιο
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
βιαζεται το μωρο ?
Οχι,δεν εχει τετοιο θεμα τουλαχιστον οταν την ειχα παρει στο 134,απλα δεν θα απογειωση το πελατη,μην περιμενετε πολλα πραγματα,εχει και κριτικες στο 134 υπογειο.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Tην πρωην Παολα απο το 134 και τωρα στο 92 πρωινη βαρδια.Ηταν μελαγχρινη τελευταια τα εβαψε ξανθα,κοντουλα με πεταχτο κωλαρακι και βυζακι σαν λεμονακι καλη σχετικα στις υπηρεσιες της...
σωστος :thumbsup:το μωρο ειναι ζαχαρη :kissass2:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δεν μπορω να κταλαβω τι της βρησκετε της μαριας στο φυλης 80 και ειναι τοσο γαματη στο δωματιο

για εμφανιση δεν λεω

αλλα στο δωματιο  :headbang: :headbang: :headbang:  :helpplea:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
δεν μπορω να κταλαβω τι της βρησκετε της μαριας στο φυλης 80 και ειναι τοσο γαματη στο δωματιο

για εμφανιση δεν λεω

αλλα στο δωματιο  :headbang: :headbang: :headbang:  :helpplea:

Ρε μαλάκα

την γάμησες την ορθογραφια ...
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αμα παιζει καμια κινεζούλα (οχι εξαθλιωμένη ή περιεργη) σε κανα τσαρδί.

Αν εχετε τιποτα υποψιν ενημερωστε και εμενα γιατι θελω να παω με ενα κινεζακι μου εχει γινει εμμονή τωρα τελευταια

και πρεπει.
Με την πρώτη ευκαιρία φύγε για Ταϋλάνδη αδερφέ :rockon:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Ξέχασα να αναφέρω ότι Σάββατο το απόγευμα ακόμα είδα¨:

Φωκ. 25 άνω: η Αντριάννα με το φούλ , που άρχισε την καριέρα της απέναντι στο Φωκ. 22.
Φυλ. 74: Αριστερά: από το πρωί  η Μαρία η Terminator
        Δεξιά: πρωί κλειστό, απόγευμα η Νατάσσα
Φυλ. 84 ισ.: το απόγευμα η γνωστή Μαργαρίτα με τα φουλ
Φυλ. 69 ισ.: το απόγευμα πρέπει να ήταν η Μιράντα του Φ. 86 ισ.
Φυλ. 92 νέο: το πρωί κλειστό, το απόγευμα μάλλον η ξανθιά Μίκη με τα φουλ

Αυτά


η Αντριάννα στο Φωκαίας 25 το πάνω, όταν ήταν στο 22 έδινε το κωλί της. τώρα νομίζω κάνει μόνο απλό πρόγραμμα και είναι κρίμα!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Lex και Hilnik πολύ καλές ενημερώσεις !!!

:rockon:

Σε λίγο (για πολύ λίγο), λέω να γράψω και εγώ ...

Δυστυχώς δεν έχω το δικό σου ταλέντο στρατηγέ μου!

Σε ευχαριστώ πάντως!

Την επόμενη φορά πάμε μαζί!  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom