Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 531 άτομα (45 μέλη και 486 επισκέπτες)

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
τυπε τα δοντια σε τι κατασταση ηταν?
επισης ειχε καμια δυσμορφια ή εστω παραμορφωση?


    Λεγεται λωρα δεν εχει καμια παραμορφωση αντιθετως στα νειατα της υπηρξε ιδια με την σοφια λορεν τωρα βεβαι α ειναι καπιας ηλικιας.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Όλες έχουν παίξει με τον ευαίσθητο συναισθηματικό μου κόσμο :P
Απλά δεν δίνει πλέον όπως παλιά. Αν γινόταν δεν θα έδινε και καθόλου. Αν δεις και στις κριτικές ο προμότοράς της που έγραψε τις ψεύτικες, δεν αναφέρει πρωκτικό ;)
δεν δινει σε ολους κ ποιο παλια οταν δουλευε φ71 ενω το ελεγε στο σαλονι , στο δωματιο προσπαθουσε να το αποφυγει....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Θα το διπλοξεσκισω το μιραντακι τοτε .......Πολυ κολοτρυπιδα παιδια  την οποια εγω προσωπικα την ξεσκισα  πριν εναμιση μηνα..........Φιλια πολλα
κανει η μιραντα πρωκτικο....κ την ξεσκισες....μπραβο....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Μετά που ήρθε μέσα με ρωτούσε με παράπονο γιατί εμείς οι άντρες ζητούμε συνέχεια κώλο και πως δεν μπορεί και τέτοια. Και άλλα τέτοια σκηνικά. Εν πάση περιπτώσει, εμένα που πάω συχνά μου κάνει πάντα πολύ καλό κρεβάτι αλλά κώλο δίνει από μόνη της μόνο όταν έχει όρεξη.
ετσι ακριβος οπως τα λες ειναι....αυτη ειναι η μπαρμπορα....με τις καραμελιτσες της!!!!!!!!!!!! ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
δεν δινει σε ολους κ ποιο παλια οταν δουλευε φ71 ενω το ελεγε στο σαλονι , στο δωματιο προσπαθουσε να το αποφυγει....
Δεν θυμάμαι ποτέ να το λέει ρητά στο σαλόνι αλλά εδώ που τα λέμε δεν περίμενα και ποτέ καθώς έμπαινα απευθείας δωμάτιο. Μέσα το απέφευγε όντως, αλλά τώρα ακόμα περισσότερο.

ετσι ακριβος οπως τα λες ειναι....αυτη ειναι η μπαρμπορα....με τις καραμελιτσες της!!!!!!!!!!!! ;)
Εγώ έχω αναβαθμιστεί σε golden card πλέον, αντί καραμελίτσες έχω μήλα το χειμώνα και παγωτό το καλοκαίρι :2funny:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Δεν θυμάμαι ποτέ να το λέει ρητά στο σαλόνι αλλά εδώ που τα λέμε δεν περίμενα και ποτέ καθώς έμπαινα απευθείας δωμάτιο. Μέσα το απέφευγε όντως, αλλά τώρα ακόμα περισσότερο.
Εγώ έχω αναβαθμιστεί σε golden card πλέον, αντί καραμελίτσες έχω μήλα το χειμώνα και παγωτό το καλοκαίρι :2funny:

Θα πρεπει σε εμας να βγαλει καρτα VIP  :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Δεν θυμάμαι ποτέ να το λέει ρητά στο σαλόνι αλλά εδώ που τα λέμε δεν περίμενα και ποτέ καθώς έμπαινα απευθείας δωμάτιο. Μέσα το απέφευγε όντως, αλλά τώρα ακόμα περισσότερο.
Εγώ έχω αναβαθμιστεί σε golden card πλέον, αντί καραμελίτσες έχω μήλα το χειμώνα και παγωτό το καλοκαίρι :2funny:
δεν το ελεγε αν ειχε 3-4 ατομα , οταν εκαναν να φυγουν επιανε κανεναν κ του το ελεγε.....ετσι ειχα πρψτοπερασει με την μπαρμπορα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Κάτι μου λέει ότι μιλάς για εποχές 2008!
ανοιξη του 2008...τοτε ηταν η πρωτη φορα....δεν ημουν καν μελος στο σαιτ δεν ειχα ασχοληθει καθολου με αυτο....αν ειχα γραψει της εμπειριες μου μονο απο το 2006 κ μετα....θα ειχατεβαρεθει να με διαβαζεται.. ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
ανοιξη του 2008...τοτε ηταν η πρωτη φορα....δεν ημουν καν μελος στο σαιτ δεν ειχα ασχοληθει καθολου με αυτο....αν ειχα γραψει της εμπειριες μου μονο απο το 2006 κ μετα....θα ειχατεβαρεθει να με διαβαζεται.. ;)
Ναι αν κρίνω από τη συχνότητα των τσαρκών σου, καλύτερα που δεν ήσουν μέλος τότε :2funny:
Εγώ έγινα συχνός τσάρκας τα τελευταία τρία χρόνια. Πριν ήμουν φαντάρος και πιο πριν φοιτητής οπότε το βαλάντιο δεν έφτανε και αναγκαζόμουν να κυνηγάω γκόμενες :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Ναι αν κρίνω από τη συχνότητα των τσαρκών σου, καλύτερα που δεν ήσουν μέλος τότε :2funny:
Εγώ έγινα συχνός τσάρκας τα τελευταία τρία χρόνια. Πριν ήμουν φαντάρος και πιο πριν φοιτητής οπότε το βαλάντιο δεν έφτανε και αναγκαζόμουν να κυνηγάω γκόμενες :S
εγω κ τωρα κυνηγαω γκομενες κ βρισκω....απλα τα μπουρδελα εινα πως να το πω σαν χομπι....αλλα κ μεγαλος εθισμος.....πρωτη φορα το '89 13,5 χρονων παιδακι ,πως να το κανουμε 22,5 χρονια στην τσαρκα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
εγω κ τωρα κυνηγαω γκομενες κ βρισκω....απλα τα μπουρδελα εινα πως να το πω σαν χομπι....αλλα κ μεγαλος εθισμος.....πρωτη φορα το '89 13,5 χρονων παιδακι ,πως να το κανουμε 22,5 χρονια στην τσαρκα.....
Γκόμενες πλέον, μόνο ξένες το καλοκαίρι. Οι δικές μας να πάνε να γαμηθούν αλλού :2funny:
Εγώ είμαι μικρότερος με μόλις 16 χρόνια στο κουρμπέτι!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Το 2008 η Μπάρμπορα έδινε το κωλί της με έξτρα χρέωση. Μετά το έδινε τζάμπα, δηλαδή στην τιμή των 20 ευρώ. Ήταν καλή περίπτωση αλλά την σταμάτησα όταν άρχισε να κάνει τα ακάποτα και τελειωτικά σε όλους. Άσε που δεν ήθελε να βάλει καπότα για το τσιμπούκι άσχετα αν το ζήταγες.
Κρίμα!!!!
 

Επισκέπτης
Το 2008 η Μπάρμπορα έδινε το κωλί της με έξτρα χρέωση. Μετά το έδινε τζάμπα, δηλαδή στην τιμή των 20 ευρώ. Ήταν καλή περίπτωση αλλά την σταμάτησα όταν άρχισε να κάνει τα ακάποτα και τελειωτικά σε όλους. Άσε που δεν ήθελε να βάλει καπότα για το τσιμπούκι άσχετα αν το ζήταγες.
Κρίμα!!!!
Θα είσαι γλυκοτσούτσουνος φαίνεται φίλε :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Χθες πήγα Φ71Α ηταν η μιράντα...!Ειχε full κοσμο και τα δωμάτια επίσης..!Λεω θα περάσω δίνω το 20αρικο και περίμενα..!Ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνο και έπρεπε να φύγω...!Φυσικα το 20αρικο το ξέχασα εντελώς και το θυμήθηκα σήμερα που είδα ότι λείπουν τα λεφτά....!αχχααχαχα ΕΛΕΟΣ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom