Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 444 άτομα (42 μέλη και 402 επισκέπτες)

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Θα το διπλοξεσκισω το μιραντακι τοτε .......Πολυ κολοτρυπιδα παιδια  την οποια εγω προσωπικα την ξεσκισα  πριν εναμιση μηνα..........Φιλια πολλα

Φίλε μου with all da respect..προσέχουμε την λέμε περί Μιράντας-κωλοτρυπίδας-ξεσκίσματος αφού όπως λεει και η ίδια την δίνει μόνο σε μικροτσούτσουνους.

Φιλικά.
 

Επισκέπτης
Θα το πω όσο γίνεται απλά και φιλικά

Ο Florian186 έχω παρατηρήσει ότι κάνει ενημερώσεις (αρκετά καλές) και προσπαθεί πετυχημένα (κατα την ταπεινή μου γνώμη) να δώσει χρήσιμες πληροφορίες

Θα παρακαλούσα (πέρα από τις ψιλο-διαχειρισο-φιλοσοφίες) να μην του παρα-ζαλίζουμε ... τον έρωτα !!!

Επιπλέον να σημειώσω ότι είναι πολύ καλή η συμπεριφορά του και οι αντιδράσεις του σε διάφορα ποστς που είναι αυξημένες οι πιθανότητες να παρεξηγηθούν 
Με όλο τον σεβασμό - επειδή προς εμένα πάει αυτό κακά τα ψέμματα - καλές ή όχι τα σχόλια υπάρχουν για όταν κάτι δεν μας κάθεται καλά. Καμιά συμπεριφορά όσο καλή και να 'ναι δεν υπόκειται στο αλώβητο.
 

Επισκέπτης
Και για να μπαίνουμε πάλι εντός κλίματος...

Ο Florian186 αναφέρει ότι το Φυλής 73 ήταν κλειστό στην πρωινή.
Φαντάζομαι εννοείς το υπόγειο το 71Γ σωστά;

Επίσης, ο lex80 δεν το αναφέρει καθόλου στην απογευματινή.
Πάει να πει ότι πάλι κλειστό σωστά;

Με άλλα λόγια, πάλι δεν ξέρουμε που εκδίδεται το Κατερινάκι το κοντό;  :(
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μετά απο αρκετή αποχή, σήμερα μαζί με τον dimit31, αποφασίσαμε να περπατήσουμε την φυλής!
Κοντά στην αλλαγή απογευματινής με βραδινή βάρδια.

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Αλκιβιάδου
Αριστερά: Η κατερίνα. Ευτραφής αδιάφορη. Δεν μπήκαμε κάν. Η τσατσά μας το ανακοίνωσε στην είσοδο.

Μεσαίο: Μια νεαρή κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί στον συγκεκριμένο οίκο. Ξανθιά, αρκετά αδύνατη, μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό. Πρέπει να αναφέρθηκε και τελειωτικό αλλα ήμουν ήδη στην έξοδο. Πρωκτικό δεν κάνει για τους φαν τους είδους.

Δεξιά: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα. Αδιάφορη εμφανισιακά. Καλό θα ήταν να κόψουν τα πικρόχολα σχόλια στον συγκεκριμένο οίκο γιατι με αυτήν την συμπεριφορά δεν κερδίζεις πελάτες.

Διδύμου 20: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα. Αδύνατη με μικρό στήθος. Αλλάξτε και το νερό όταν σφουγγαρίζετε ρε πούστη μου. Μας πήρε η μπόχα.

Διδύμου 18Β: Η σύλβια. Ξανθιά με γεμάτο σώμα. Μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα στο οποίο προστέθηκε και το τελειωτικό στοματικό.

Διδύμου 18Α: Αντριάνα. Ξανθιά μεγαλοκοπέλα. Νορμάλ στήθος.

Διδύμου 16Α: Μελαχρινή μεγαλοκοπέλα αδιάφορης παρουσίας.



Φωκαίας 27 και αχαρνών
Πάνω: Η έλενα. Μελαχρινή νεαρή κοπέλα. Μετρίου αναστήματος. Θυληκό σώμα με μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα!
Κάτω: Νεαρή καστανόξανθη κοπέλα. Αδιάφορη παρουσία. Αδύνατη με μικρό στήθος. Προσπαθούσε με χορευτικές κινήσεις στο σαλόνι να μας παροτρύνει να μπούμε αλλά δεν το έχει. Νομίζω και εδώ απλό

Φωκαίας 24
Κάτω η τσατσά μου είπε πως είναι η Τάνια η ρωσίδα. Δεν περίμενα.
Πάνω αριστερά: Απο έξω είδα μια ευτραφή νεαρά που έχω πετύχει και σε άλλα σπίτια με επιθετικό στύλ που κατσικώνετε πάνω σου και δεν σε αφήνει να μπεις. Ούτε μπήκα.
Πάνω δεξιά: Νεαρή μελαχρινή, αδύνατη με μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 25Β: Κλασσικά η μόνικα που νιαουρίζει. Μελαχρινή αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 19: 2 κοπέλες. Μια με μικρό στήθος και μια με μεγαλύτερο αλλα πεσμένο στήθος. Αδύνατες αμφότερες. Ελεύθερο στοματικό.

Τα φωκαίας 17 ξανα-άνοιξαν...
Φωκαίας 17: πάνω: Τόσο αδιάφορη παρουσία που σχεδόν έχει διαγραφεί απο την μνήμη μου.

Φωκαίας 17: κάτω: Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με περιφέρεια. Πολύ κόσμο στο σαλόνι.

Φυλής 66Δ: Μελαχρινή με θυληκό σώμα. Οχι χοντρή. Με μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 66Α: Νεα κοπέλα στον χώρο σύμφωνα με την τσατσά. Άβγαλτη κοπέλα που με το ζόρι περπατούσε στα τακούνια. Αδύνατη, μικροκαμωμένη με μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59
Πάνω: 2 κοπέλες. Η σαμπρίνα είναι μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά. Θηλυκό κορμί με ωραία περιφέρεια. Μικρό στήθος.
Η δεύτερη κοπέλα ήταν μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα και μικρό στήθος. Συνήθως δούλευε δίδυμο με την σορίνα. Αμφότερες με ελεύθερο στοματικό.

Κάτω: Η σορίνα. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Μινιόν κοπέλα.

Φυλής 84Α: Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος και ωραία περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Αυτή δούλευε πριν της 00:00.
Μετά της 00:00 που επέστρεψα δούλευε μια νεα κοπέλα στον χώρο σύμφωνα με την υπηρεσία, δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί. Ξανθιά με μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Αδύνατη με μικρό στήθος. ΠΟΛΥ ωραίο πρόσωπο που με τράβηξε είναι η αλήθεια. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84Β: Η Ιρίνα. Μελαχρινή, κανονικού αναστήματος, νορμάλ προς μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό χωρίς όμως το τελειωτικό στοματικό που είχε αναφερθεί πριν απο ενα μήνα σε προηγούμενη επίσκεψή μου. Η τσατσά φώναξε την κοπέλα να βγεί ενω ήταν στο δωμάτιο και εμείς στο σαλόνι.

Φυλής 86Β: Σορένα-Αφροδίτη. Μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά. Αδύνατη με μεγαλούτσικο στήθος. Ωραία παρουσία γενικά. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Χαρακτηριστικό το τατουάζ πεταλούδα χαμηλά στην πλάτη της.

Φυλής 86Α: Μια μελαχρινή αδιάφορη. Αδύνατη με μεγαλουτσικο στήθος, τουλάχιστον έτσι φαινόταν με το σουτιέν. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μονής προδρόμου και φυλής πάνω: Νεαρή αυτοπαρουσιαζόμενη. Μελαχρινή με μικρό στήθος το οποίο πάλευε να δείξει μεγάλο στριμωγμένο στο κόκκινο σουτιέν που φορούσε. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Ελεύθερο τελειωτικό.

Φυλής 71Α: Νεαρή ξανθιά με μακριά σπαστά μαλλιά. Μικρό στήθος, αδύνατη. Απλό πρόγραμμα εαν θυμάμαι σωστά.

Φυλής 71Β: Νεαρή με στητό-πεταχτό στήθος. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Τατουάζ χαμηλά στην μέση. Πρέπει να ήταν η ιλόνα. Η τσατσά μου είπε οτι δεν την έχουν βαφτίσει ακόμα.

Φυλής 92Α: Λάουρα. Μελαχρινή πλέον και όχι κοκκινομάλλα. Αδύνατη με κανονικό στήθος. Ωραία περιφέρεια. Ωραία παρουσία γενικά αλλά δεν μου είχε αφήσει την καλυτερη εντύπωση.

Φυλής 92Β: Μίκη. Κλασσικά στην βάρδιά της. Ξανθιά με σπαστά μαλλιά. Μικρό και πεταχτό στήθος. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 109Α: Νεαρή ξανθιά κοπέλα. Αδύνατη με μακριά μαλλιά. Κανονικό στήθος. Όμορφη παρουσία. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109Β: Η κοπέλα αυτή είχε πολύ περίεργο σωματότυπο. Απο την μέση και πάνω φαινόταν νορμάλ. Απο την μέση και κάτω είχε μια περιφέρεια..... άλλο πράγμα. Πολύ κυτταρίτιδα! Δεν ξέρω πως να την περιγράψω.

Φυλής 134: Ξανθιά αδύνατη κοπέλα με κανονικό στήθος και μακριά μαλλιά. Εμφανίστηκε με γυαλάκια στο σαλόνι που τις ταιριάζουν. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134Β: Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα με υποψία να ζητάει εξτραδάκια στο δωμάτιο.

Μετά απο αυτό δεν γινόταν να συνεχιστεί άλλο η βόλτα.

Απογοητευμένοι απο τις κοπέλες για ακόμα μια φορά αποφασίσαμε να φύγουμε. Στην πορεία όμως είχα την ιδέα να πάμε μεταξουργείο. Όπερ και εγένετο.

Είχε πλέον ξεκινήσει η βραδινή βάρδια.

Λεωνίδου 28 δεξιά. Βικτώρια. Ξανθιά, αδύνατη με μικρό στήθος. Σημάδια κυτταρίτιδας. Ελεύθερο στοματικό. 15€

Ιάσωνος 27Α: Μελαχρινή, αδύνατη με μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό. 15€

Ιάσωνος 30Β: Σούζη, απο την τσεχία σύμφωνα με τον τσάτσο. Ο απρομάλης δροσερος τσάτσος με το μουσάκι μας έταζε λαγούς με πετραχήλια στο σαλόνι. Εμφανίστηκε μια μελαχρινή κοπέλα με μικρό στήθος και γεμάτη περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα 10€
Πολλοί μαύροι στο σαλόνι όπου ο ένας εξ΄αυτών σε μια στιγμή έβγαλε το κινητό και έβαλε κάτι σκυλάδικα καθώς δεν του άρεσε ο σταθμός που είχε επιλέξει ο τσάτσος. Cult στιγμές.

Κολοκυνθούς 38: Μελαχρινή που βαριόταν την ζωή της. Με προβλημάτισε ιδιαίτερα το γεγονός οτι σαλονάρισε πιάνοντας την μέση της λες και είχε λουμπάγκο. Φουλ πρόγραμμα με ελεύθερο τελειωτικό. 15€

Κολοκυνθούς 63
Στο δεξιά είχε μια μελαχρινή αδιάφορη.
Στο αριστερά η τεραστίων διαστάσεων τσατσά μας παρουσίασε μια σκουρόχρωμη μελαχρινή με τσουπωτό σώμα και μεγάλο στήθος. Μάλιστα εδώ είχαμε και διαβαθμίσεις στην τιμή. 10€ το απλό πρόγραμμα. 15€ με πρωκτικό.

Μετά απο ΚΑΙ αυτό το σοκ αποφασίσαμε πως πρέπει να σταματήσουμε εδώ.


Ουφ τελείωσα!
:)

οδοιπορικο ολόκληρο!! χαρά στο κουράγιο σας!! Εγώ πλέον δεν τα κάνω αυτα: Παω σε κανα δύο στανταράκια και αν δεν βρίσκονται στις θέσεις τους κανω μια μίνι βολτίτσα και αντε γεία!!

παντως ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ρε μαγκες,οποτε περναω απο το Φωκαίας 27Β πανω,ειναι μια κοντουλα πιτσιρικα με βυζαρα και βγαινει η τρεμομενη τσατσα και μου λεει οτι ολο το ιντερνετ μιλαει γι αυτην.Εγω δεν εχω ακουσει κατι εδω μεσα  :think:
Απο περιεργεια τοσο καλη ειναι μεσα;
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκες,οποτε περναω απο το Φωκαίας 27Β πανω,ειναι μια κοντουλα πιτσιρικα με βυζαρα και βγαινει η τρεμομενη τσατσα και μου λεει οτι ολο το ιντερνετ μιλαει γι αυτην.Εγω δεν εχω ακουσει κατι εδω μεσα  :think:
Απο περιεργεια τοσο καλη ειναι μεσα;
Απογευματινή βάρδια λες. Η Έλενα είναι, σωστό κουκλί.
Κατ' αρχήν μην ακούς τι λέει η τσατσά. Σιγά μην πει κάτι άσχημο για το εμπόρευμά της και σιγά μην έχει ιδέα και τι είναι το internet :2funny:
Εν πάση περιπτώσει, εδώ θα βρεις μια καλή κριτική για πάρτη της.

 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Απογευματινή βάρδια λες. Η Έλενα είναι, σωστό κουκλί.
Κατ' αρχήν μην ακούς τι λέει η τσατσά. Σιγά μην πει κάτι άσχημο για το εμπόρευμά της και σιγά μην έχει ιδέα και τι είναι το internet :2funny:
Εν πάση περιπτώσει, εδώ θα βρεις μια καλή κριτική για πάρτη της.

Την ειχα διαβασει τη κριτικη απλα προσπαθω να θυμηθω ποτε μιλαγε ολο το σαιτ για τη κοπελα..  :grin:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Τώρα βουλγαρογυφτάκι στο Λεωνίδου 28 ΠΑΝΩ.
Δεν έχω λόγια παίδες...μετά από 100άδες φορές στα μπουρδέλα συνάντησα ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
Δεν αξίζει καν να περιγράψω...είμαι τόσο τσαντισμένος με την καριόλα....
Ειλικρινά συστήνεται μόνο αν κάποιος θέλει να δει πως ειναι η χειρότερη πουτανα.
Στο ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ.
 

Επισκέπτης
Τώρα βουλγαρογυφτάκι στο Λεωνίδου 28 ΠΑΝΩ.
Δεν έχω λόγια παίδες...μετά από 100άδες φορές στα μπουρδέλα συνάντησα ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
Δεν αξίζει καν να περιγράψω...είμαι τόσο τσαντισμένος με την καριόλα....
Ειλικρινά συστήνεται μόνο αν κάποιος θέλει να δει πως ειναι η χειρότερη πουτανα.
Στο ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ.

Τιμή;
 

Επισκέπτης
Τώρα βουλγαρογυφτάκι στο Λεωνίδου 28 ΠΑΝΩ.
Δεν έχω λόγια παίδες...μετά από 100άδες φορές στα μπουρδέλα συνάντησα ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
Δεν αξίζει καν να περιγράψω...είμαι τόσο τσαντισμένος με την καριόλα....
Ειλικρινά συστήνεται μόνο αν κάποιος θέλει να δει πως ειναι η χειρότερη πουτανα.
Στο ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ.
Μια κριτική θα ήτανε διαφωτιστική.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Τώρα βουλγαρογυφτάκι στο Λεωνίδου 28 ΠΑΝΩ.
Δεν έχω λόγια παίδες...μετά από 100άδες φορές στα μπουρδέλα συνάντησα ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
Δεν αξίζει καν να περιγράψω...είμαι τόσο τσαντισμένος με την καριόλα....
Ειλικρινά συστήνεται μόνο αν κάποιος θέλει να δει πως ειναι η χειρότερη πουτανα.
Στο ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ.

χάλια εμφανισιακά ή χάλια στο δωμάτιο;
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
15ευρώ
Για Σόνια πήγαινα και ήταν αυτή.
Δε γαμιέται λέω.
Από εμφάνιση μέτρια(κάτι που εντάξει δεν με πειράζει τόσο) αλλά στο δωμάτιο ειλικρινά ρε παίδες δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα.
Πίπα ...τι πίπα απλά μαλακία με χαζοχαρούμενο ύφος.
συμμετοχή -άπειρο με ξενέρωτη φάτσα και στάση.
Να την τραβάω να κάνει πισωκολλητό.
Εκεί που έβρισκα ρυθμό να λέει τα δικά της πως θα φύγει κτλ....
Θα γράψω κριτική όταν ηρεμήσω.
Ρε σεις ειλικρινά γελάω από τα νεύρα μου....δεν μπορεί να υπάρχει αυτό.
Αφού σε μια στιγμή νόμιζα πως μου κάνουν πλάκα εκεί μέσα.
Για καμιά κρυφή κάμερα δεν έψαξα....
 

Επισκέπτης
15ευρώ
Για Σόνια πήγαινα και ήταν αυτή.
Δε γαμιέται λέω.
Από εμφάνιση μέτρια(κάτι που εντάξει δεν με πειράζει τόσο) αλλά στο δωμάτιο ειλικρινά ρε παίδες δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα.
Πίπα ...τι πίπα απλά μαλακία με χαζοχαρούμενο ύφος.
συμμετοχή -άπειρο με ξενέρωτη φάτσα και στάση.
Να την τραβάω να κάνει πισωκολλητό.
Εκεί που έβρισκα ρυθμό να λέει τα δικά της πως θα φύγει κτλ....
Θα γράψω κριτική όταν ηρεμήσω.
Ρε σεις ειλικρινά γελάω από τα νεύρα μου....δεν μπορεί να υπάρχει αυτό.
Αφού σε μια στιγμή νόμιζα πως μου κάνουν πλάκα εκεί μέσα.
Για καμιά κρυφή κάμερα δεν έψαξα....

Ἡ Σόνια ἐκδίδεται μετὰ τὸ μεσονύκτιον.

Μία πολὺ νέα πόρνη δὲν εἶναι δυνατὸν νὰ ἱκανοποιήσῃ ἕναν ἄνδρα ἐντὸς 10΄. Ἐκτὸς ἄν ὁ ἀνὴρ εἶναι 20 ἐτῶν καὶ δὲν ἔχει συνουσιασθῇ ἐπὶ 20ήμερον.

Ἔχει ὅμως τὴν χάριν τῆς νεότητος.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Ἡ Σόνια ἐκδίδεται μετὰ τὸ μεσονύκτιον.

Μία πολὺ νέα πόρνη δὲν εἶναι δυνατὸν νὰ ἱκανοποιήσῃ ἕναν ἄνδρα ἐντὸς 10΄. Ἐκτὸς ἄν ὁ ἀνὴρ εἶναι 20 ἐτῶν καὶ δὲν ἔχει συνουσιασθῇ ἐπὶ 20ήμερον.

Ἔχει ὅμως τὴν χάριν τῆς νεότητος.

Έλεγα μήπως την πετύχαινα στο πρωινό της σχόλασμα.
Δεν τρεφω αυταπάτες ρε μέντορά μου.
Δεν ζήταγα ικανοποίηση αλλά το τυπικό ξελάφρωμα χωρίς πολλά πολλά.
Είχα να πιτσιλίσω 2 μέρες.

Ποια χάρη ρε τρελέ μου, γαμάω από τα 15 μου σε μπουρδέλα.
Είμαι ο κλασσικός έλληνας 16άρης,κοντά στο 1,80 και 75 γυμνασμένα κιλά.
Δεν είμαι μοντέλο αλλά το πιστεύω βγάζω μια κάποια συμπάθεια  :grin:
(έχω ιστορίες που ψαράδες και κυνηγοί μόνο λένε  :2funny: )

Τι να πω ας είναι καλα η κοπέλα να κοροιδέψει κι άλλους.
Πριν βγει τα άκουσε για τα καλά και αυτή και η χοντρή βρωμοτσατσά πάντως.
Καθόμουν από κάτω ένα 20λεπτο και δεν άφηνα κανένα να ανέβει.
Μικροπρέπεια αλλά μιλάμε για νεύρα και πίστεψε με είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος.
Έχω σταματήσει καβγάδες και έχουμε πάει για μπύρες οι διαπλεκόμενοι.
Φαντάσου σε τι σημείο με έφτασε.
Έκλεισα τα μάτια και σκεφτόμουν την προ 5ατίας γκόμενά μου και έχυσα μόνο με το άκουσμα του χτυπήματος πούτσας-μουνιού με κλειστά τα μάτια.
Εννοείται πήγε να το χαλάσει και πριν το χύσιμο αρχίζοντας να με απωθεί από πάνω της.
 

Επισκέπτης
Έλεγα μήπως την πετύχαινα στο πρωινό της σχόλασμα.
Δεν τρεφω αυταπάτες ρε μέντορά μου.
Δεν ζήταγα ικανοποίηση αλλά το τυπικό ξελάφρωμα χωρίς πολλά πολλά.
Είχα να πιτσιλίσω 2 μέρες.

Ποια χάρη ρε τρελέ μου, γαμάω από τα 15 μου σε μπουρδέλα.
Είμαι ο κλασσικός έλληνας 16άρης,κοντά στο 1,80 και 75 γυμνασμένα κιλά.
Δεν είμαι μοντέλο αλλά το πιστεύω βγάζω μια κάποια συμπάθεια  :grin:
(έχω ιστορίες που ψαράδες και κυνηγοί μόνο λένε  :2funny: )

Τι να πω ας είναι καλα η κοπέλα να κοροιδέψει κι άλλους.
Πριν βγει τα άκουσε για τα καλά και αυτή και η χοντρή βρωμοτσατσά πάντως.
Καθόμουν από κάτω ένα 20λεπτο και δεν άφηνα κανένα να ανέβει.
Μικροπρέπεια αλλά μιλάμε για νεύρα και πίστεψε με είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος.
Έχω σταματήσει καβγάδες και έχουμε πάει για μπύρες οι διαπλεκόμενοι.
Φαντάσου σε τι σημείο με έφτασε.
Έκλεισα τα μάτια και σκεφτόμουν την προ 5ατίας γκόμενά μου και έχυσα μόνο με το άκουσμα του χτυπήματος πούτσας-μουνιού με κλειστά τα μάτια.
Εννοείται πήγε να το χαλάσει και πριν το χύσιμο αρχίζοντας να με απωθεί από πάνω της.
26άρης μήπως;
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
το 16άρης δεν πήγαινε στην ηλικία  :2funny:
κοντά στα 30 είμαι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom