Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 394 άτομα (39 μέλη και 355 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16/9/11

ΦΩΚΑΙΑΣ 27πανω: η Μπαρμπαρα δεν ανεβηκα αλλα 99% αυτη θα ηταν! ελευθερο στοματικο πρωκτικο και χυσιμο στο στομα

Καλό να μπαίνεις άλλη φορά γιατί με υποθέσεις κάνω κι εγώ ενημέρωση από το σπίτι. Φιλικά πάντα.
Επίσης, το πρωκτικό καλύτερα να μην αναφέρεται με τη συγκεκριμένη κοπέλα ως στάνταρ, καθώς αποτελεί πλέον όχι τόσο συχνό εξτρά.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Καλό να μπαίνεις άλλη φορά γιατί με υποθέσεις κάνω κι εγώ ενημέρωση από το σπίτι. Φιλικά πάντα.
Επίσης, το πρωκτικό καλύτερα να μην αναφέρεται με τη συγκεκριμένη κοπέλα ως στάνταρ, καθώς αποτελεί πλέον όχι τόσο συχνό εξτρά.
γιατί το λες αυτό φίλε, σε έχει κεράσει ξενέρωμα?
 

Επισκέπτης
γιατί το λες αυτό φίλε, σε έχει κεράσει ξενέρωμα?
Όλες έχουν παίξει με τον ευαίσθητο συναισθηματικό μου κόσμο :P
Απλά δεν δίνει πλέον όπως παλιά. Αν γινόταν δεν θα έδινε και καθόλου. Αν δεις και στις κριτικές ο προμότοράς της που έγραψε τις ψεύτικες, δεν αναφέρει πρωκτικό ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
σημερα το απογευμα το Δροσοπουλου 97 (το πρωην στούντιο) ήταν ανοιχτό.
Ανεβηκα και μου ανοιξε μια αλλοδαπη τσατσα , ευγενική μεν, με πολύ φτωχά ελληνικά δε...
ο χωρος καθαρός και ανακαινισμενος.
Η τσατσα ειπε οτι εχει μια κοπελα απο Ρωσια , με ονομα Αλεξανδρα που κανει 69 και ελευθερο στοματικο με 25 ευρω.
Ρωσιδα και 25 ευρω με τετοιο προγραμμα, εδω ειμαστε λεω εγω και περιμενωνα βγει στο σαλονι η εκδιδόμενη...
κανω σκεψεις στο μυαλο μου οτι θα ακουστουν τακουνια και θα εμφανιστεί μια μουναρα εκφυλη Ρωσιδα θεα. :boobies:
ξαφνικα αποτομη επιστροφη στην πραγματικότητα!
μπαινει μεσα ενα ποκεμον,  και μου αυτοπαρουσιαζεται!
απο τις ασχημοτερες πουτανες που εχω δει. Προσωπο χάλια, λες και ειχε τρακαρει με τριαξονικό, φοραγε ενα baby doll και αρχισε να μου κανει πιρουετες στο σαλονι και το σηκωνει να δω τον κωλο της. Χοντρη, με ατσουμπαλο σωμα και μπυροκοιλια....

ευγενικά την εκανα αρων αρων.... :grin:
τυπε οταν το διαβασα το ποστ σου μου κινησε το ενδιαφερον
μια τετοια μορφη που περιγραφεις δεν μπορει να με αφησει αδιαφορο :2funny:
πηγα σημερα να δω τι παιζει
ειναι η αλεξανδρα που δουλευε κολωνου 47 οροφο και μαλιστα με 10 ευρω
η ιδια κατα καιρους εχει περασει και απο αγκυρας και απο διδυμου αλλα οχι για πολυ καιρο
δεν λεει και πολλα παντως
μια και ημουν στην περιοχη πηγα και απο δροσοπουλου 98 οπου ηταν η γυφτοχριστινα η φολα και παρακαλουσε εναν μαυριδερο και σκοτεινο τυπο να περασει στο δωματιο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Μάγκες απίστευτο καλτ σκηνικό μου συνέβει σήμερα στο Άγκυρας 1.Μπαίνω μέσα κατά τις 12:00 κάθομαι κι έρχεται και η τσατσά και κάθεται δίπλα μου.Αρχίζει να με ρωτάει πως πέρασα το καλοκαίρι,αν έκανα διακοπές κι άλλα τέτοια,πιάνοντάς μου ταυτόχρονα το χέρι και το στήθος :o :o.Μου παρουσιάζει την Τζο(ένα ωραίο ψηλό τρανς με 2,5 βυζί και τεράστια κωλάρα) και μου αναλύει το πρόγραμμα.Με βλέπει ότι δεν ενθουσιάζομαι και κάπου εκεί μου πετάει το θεικό ''έλα μπες και θα μπω κι εγώ να σας παίρνω μάτι'' :o :o.Τα 'χασα μάγκες,λέω είναι δυνατόν να το κάνει :think:.Το σκέφτηκα για λίγο κι είπα να δοκιμάσω την τύχη μου :grin: :grin:.Με βάζει στο δωμάτιο και της λέω ότι θα ήθελα και κάτι παραπάνω από αυτήν.Μου λέει θα σου κάνω  :pipa1: αν μου δώσεις κάτι παραπάνω.Δίνω 40 ευρώ και της λέω τα 10 είναι δικά σου.Μικρή αναμονή και μπουκάρουν και οι 2 μαζί μέσα.Η πουτάνα μου δίνει τα βυζιά της να τα λιώσω στο στόμα μου και η τσατσά με γλύφει σε λαιμό-σώμα και μου κάνει ένα τρελό τσιμπούκι :pipa1:.Μετά μου δίνει η τσατσά τα βυζάκια της και η πουτάνα με καβαλάει και ξεκινάει να χοροπηδάει πάνω στο καβλί μου.Ενώ έβαλα κωλοδάχτυλο στην τσατσά σε κάποια στιγμή ακούγεται η πόρτα και η τσατσά με εγκαταλείπει :rockon: :rockon:.Στήνω στα 4 την Τζο και την σφυροκοπάω ανελέητα μέχρι να παραδώσω τα άπαντα των υγρών μου.Καθόλη την διάρκεια της πράξης μπινελίκωνα την τσατσά και την πουτάνα (πάρτε τα παλιοξεκωλιάρες,τι πουτάνες είστε εσείς,πόσο γουστάρω να σας ξεσκίζω και τις 2 κλπ. :2funny: :2funny:.Πιστεύω την επόμενη φορά να μπορέσω να γαμήσω και την τσατσά(θα της πω να κλειδώσει εντελώς το μπουρδέλο της :2funny: :2funny:)
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
εγω ετσι ξενερωσα με αυτην. εχω παει 2 φορες.
την πρωτη ειχε σφιχτη τοσο πολυ που ουτε δαχτυλο δεν θα θα μπορουσε να μπει. μολις τελειωσαμε της το ειπα και μου λεει "ε, την αλλη φορα θα προσπαθησουμε παλι"

οκ, λεω πρωτη φορα πηγα, ειχε μια μικρη λογικη.

την επομενη φορα ηταν μια ασαχημη εμπειρια διοτη ενω ειχε ξεκινησει το στοματικο παραλληλα μου ειχε πιασει και την παρλα περι ανεμων και υδάτων και εκει που μετα απο κανα 5 λεπτο που ειχα αρχησει να ξενερωνω σηκωνετε και μου λεει "περασε η ωρα πρεπει να φυγω". και εκει που ημουν ετοιμος να της πω για το οτι με ειχε πλακωσει στα μπλα μπλα καθομουν και της ελεγα για την ωρα...

δεν ξερω εαν ηταν τυχαιο η της ξεφηγε, αλλα απο τοτε ουτε απο εξω δεν περναω, αν και το εχω σκεφτει 1-2 φορες.....
 

colmatage

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κανείς να επιβεβαιώσει αν αυτές τις μέρες στο Τροφωνίου 13 υπάρχει μια Όλγα και στη Διδύμου 18Α είναι ακόμα τις πρωινές βάρδιες η Αντριάννα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Στο Φώκαιας 17 σήμερα το πρωί,καθώς περίμενα στο σαλόνι βγαίνει η τσατσά από το δωμάτιο μ'ένα 100αρικο(από έναν αλβαναρά :birdman: :birdman:) και μου το δίνει για να το τσεκάρω αν ήταν κανονικό ή μούφα :o :o.Το βάζω κάτω από την φωσφοριζέ λάμπα και της λέω ότι είναι μούφα.Αμέσως το επιστρέφει πίσω στον αλβανό και ζητάει άλλο.Άντε να δω τι άλλο θα κάνω σε μπουρδέλο :grin: :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μάγκες απίστευτο καλτ σκηνικό μου συνέβει σήμερα στο Άγκυρας 1.Μπαίνω μέσα κατά τις 12:00 κάθομαι κι έρχεται και η τσατσά και κάθεται δίπλα μου.Αρχίζει να με ρωτάει πως πέρασα το καλοκαίρι,αν έκανα διακοπές κι άλλα τέτοια,πιάνοντάς μου ταυτόχρονα το χέρι και το στήθος :o :o.Μου παρουσιάζει την Τζο(ένα ωραίο ψηλό τρανς με 2,5 βυζί και τεράστια κωλάρα) και μου αναλύει το πρόγραμμα.Με βλέπει ότι δεν ενθουσιάζομαι και κάπου εκεί μου πετάει το θεικό ''έλα μπες και θα μπω κι εγώ να σας παίρνω μάτι'' :o :o.Τα 'χασα μάγκες,λέω είναι δυνατόν να το κάνει :think:.Το σκέφτηκα για λίγο κι είπα να δοκιμάσω την τύχη μου :grin: :grin:.Με βάζει στο δωμάτιο και της λέω ότι θα ήθελα και κάτι παραπάνω από αυτήν.Μου λέει θα σου κάνω  :pipa1: αν μου δώσεις κάτι παραπάνω.Δίνω 40 ευρώ και της λέω τα 10 είναι δικά σου.
Εμφανισιακα πως ηταν η τσατσα?
Βλεποταν ή απλα ψηθηκες λογω cultιλας?
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Στο Φώκαιας 17 σήμερα το πρωί,καθώς περίμενα στο σαλόνι βγαίνει η τσατσά από το δωμάτιο μ'ένα 100αρικο(από έναν αλβαναρά :birdman: :birdman:) και μου το δίνει για να το τσεκάρω αν ήταν κανονικό ή μούφα :o :o.Το βάζω κάτω από την φωσφοριζέ λάμπα και της λέω ότι είναι μούφα.Αμέσως το επιστρέφει πίσω στον αλβανό και ζητάει άλλο.Άντε να δω τι άλλο θα κάνω σε μπουρδέλο :grin: :grin:

Κωστάκη είσαι πολύ μεγάλη Cult Μπουρδελομορφή (και μ'αυτά που έκανες στο Αγκύρας 1),
ένα έχω να σου πώ...Απόλυτο Respect !!!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
γυρολογος= μηπως ελενα στο 200Φ ?

οχι η ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ειναι,,,,κοντο μαυρο μαλλι,αδυνατο ωραιο σωμα,γυρω στο 1,70...τατου στα πλευρα και προς τη κοιλια....καλη συμμετοχη χωρις εξτρα...ο φιλος ο χαρντκορας ειναι και αυτος φαν της.
 

Επισκέπτης
Καλό να μπαίνεις άλλη φορά γιατί με υποθέσεις κάνω κι εγώ ενημέρωση από το σπίτι. Φιλικά πάντα.
Επίσης, το πρωκτικό καλύτερα να μην αναφέρεται με τη συγκεκριμένη κοπέλα ως στάνταρ, καθώς αποτελεί πλέον όχι τόσο συχνό εξτρά.
1ον η κοπελα απο εκει δεν λειπει σχεδον ποτε και εμενα μου κανει παντα πρωκτικο
2ον δεν πηγα γιατι την πηρα εχτες και περασαμε καλα πιασαμε και την κουβεντα γαι κανα 30λεπτο μετα.. και δεν ηθελα σημερα να μπω και να φυγω
3ον το λεω οτι δεν ανεβηκα και δεν το εκανα αβαβα
4ον πηγα σε 31 σπιτια και επειδη δεν μπηκα σε [size=20pt]1[/size] μου την λες οτι κανω ενημερωση απο το σπιτι ενω η ολη διαδικασια μου πηρε 3+ ωρες και το εκανα καθαρα για το σαιτ καθως ειχα γαμησει εχτες και απλα νοιθω την υποχρεωση που και που να κανω καμια ενημερωση για να ενημερωνω εδω!!! ενω εγω απο την αρχη δεν ηθελα να καταθεσω και αντι να παω σπιτι απο την δουλεια κατεβηκα στην φυλης για το σαιτ!!!!

υ.γ. αμα η μπαρμπαρα σου εχει κανει μαλακια δεν φταιω εγω. εμενα ισα-ισα μου κανει παντα (παω αρκετα σπανια) αρκετα καλο κρεβατι και πρωκτικο...
 

Επισκέπτης
1ον η κοπελα απο εκει δεν λειπει σχεδον ποτε και εμενα μου κανει παντα πρωκτικο
2ον δεν πηγα γιατι την πηρα εχτες και περασαμε καλα πιασαμε και την κουβεντα γαι κανα 30λεπτο μετα.. και δεν ηθελα σημερα να μπω και να φυγω
3ον το λεω οτι δεν ανεβηκα και δεν το εκανα αβαβα
4ον πηγα σε 31 σπιτια και επειδη δεν μπηκα σε [size=20pt]1[/size] μου την λες οτι κανω ενημερωση απο το σπιτι ενω η ολη διαδικασια μου πηρε 3+ ωρες και το εκανα καθαρα για το σαιτ καθως ειχα γαμησει εχτες και απλα νοιθω την υποχρεωση που και που να κανω καμια ενημερωση για να ενημερωνω εδω!!! ενω εγω απο την αρχη δεν ηθελα να καταθεσω και αντι να παω σπιτι απο την δουλεια κατεβηκα στην φυλης για το σαιτ!!!!

υ.γ. αμα η μπαρμπαρα σου εχει κανει μαλακια δεν φταιω εγω. εμενα ισα-ισα μου κανει παντα (παω αρκετα σπανια) αρκετα καλο κρεβατι και πρωκτικο...
φιλε ανεργος εισαι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
δεν ειναι 3 ωρες μονο η τσαρκα ειναι μεσα και το πηγαινε-ελα και το γραψιμο στο σαιτ!!
οκ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom