Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 473 άτομα (44 μέλη και 429 επισκέπτες)

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
παληκαρια η ρομινα με τα μεγαλα τα μουνοχειλα ξερουμε που δουλευει???
θα ερθω αθηνα και θελω να την επισκευτω...
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
παιδιά η Κάρλα η γκαύλα μόνο στο Μετάξι (Ιάσωνος46) σαν βραδυνή δουλεύει?
το πρωϊ ή το απόγευμα δουλεύει κάπου αλλού?
από την Φυλής έχει φύγει τελείως?
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
καλησπέρα τύποι μου  :sunglasses:
Εχθές πήγα Μ.Προδρόμου απόγευμα. Κατάθεση Γαβριέλα για 2η φορά. Ωραίο καυλάκι ρουμάνικο με θλιμένη φατσούλα. Για όσους δεν την ξέρουν είναι αδύνατο 21χρονο με μικρά βυζάκια (όχι ωραία αλλά ούτε και χάλια) μικρο κωλαράκι κλπ. Μενού ακα, τελειωτικο, 69 κλπ μόνο κώλο δεν δίνει, (πύρκαυλε μπορείς να σταματήσεις να διαβάζεις χαχαχα)εγώ δεν πήρα τίποτα. Στο δωμάτιο μια από τα ίδια, θλιμένο υφάκι, θλιμένα λόγια και  χαλαρά χαλαρά ξεκίνησε μια θλιμένη πιπούλα. Καλά τα πήγε και μπορώ να πω, πως την κράτησε πάρα πολύ ώρα. Με δική μου απαίτηση, κάθησε ιεραποστολικά και το πήρα σιγά σιγά με ελάχιστα μεν αλλά πολύ αληθοφανή βογγητά από την πλευρά της. Εφτιαξα φαντασίωση πως είναι γνωστή μου αλλοδαπή γειτόνισα πιτσιρικα που κατάφερα να ρίξω και τέλειωσα μέσα στο μουνάκι της , μέχρι τελευταίας ρανίδος του σπέρματος μου. Εχυσα σχετικά αργά και το κορίτσι δεν με άγχωσε όυτε στο ελάχιστο. Ωραίο γαμησάκι και δεν έριξα δεύτερο για να μην μου κάτσει καμία στραβή και μου χαλάσει την χαλάρωση που μου είχε αφήσει προίκα η συνεύρεση.
υγ τσατσά εκεί δίπλα αλλά cool
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
παντος εαν προκειτε για την Ευα, την θυμαμε στο Φ92 οπου επερνε 20€ για το κανονικο προγραμμα και +20 για κώλο.
ε ρε πως αλλαζουν τα πραγματα...
παντος για εμενα κανει το καλύτερο τσι... μακραν
αλλο η ευα η μελαχρινη μιλφ με της βυζαρες κ αλλο η σονια η ξανθια με την αποτυχημενη πλαστικη στα βυζια......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Το Μετάξι έχει αναβαθμιστεί, αγαπητέ Moderator.

Ο λόγος: αι κυρίαι μαζεύουν περισσότερο χαρτί στο τέλος της βάρδιας απ' ότι στα άλλα μέρη.

Κατά την λαϊκήν ρήσιν:  "Η φτήνεια τρώει τον παρά".

Παραθέτω 6 φωτο ΑΠΟΨΙΝΕΣ από Μετάξι
χα χα καρλα η ξεπετοκαυλα.....βλεπω πηρε κ αλλα κιλα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
σημερα το απογευμα το Δροσοπουλου 97 (το πρωην στούντιο) ήταν ανοιχτό.
Ανεβηκα και μου ανοιξε μια αλλοδαπη τσατσα , ευγενική μεν, με πολύ φτωχά ελληνικά δε...
ο χωρος καθαρός και ανακαινισμενος.
Η τσατσα ειπε οτι εχει μια κοπελα απο Ρωσια , με ονομα Αλεξανδρα που κανει 69 και ελευθερο στοματικο με 25 ευρω.
Ρωσιδα και 25 ευρω με τετοιο προγραμμα, εδω ειμαστε λεω εγω και περιμενωνα βγει στο σαλονι η εκδιδόμενη...
κανω σκεψεις στο μυαλο μου οτι θα ακουστουν τακουνια και θα εμφανιστεί μια μουναρα εκφυλη Ρωσιδα θεα. :boobies:
ξαφνικα αποτομη επιστροφη στην πραγματικότητα!
μπαινει μεσα ενα ποκεμον,  και μου αυτοπαρουσιαζεται!
απο τις ασχημοτερες πουτανες που εχω δει. Προσωπο χάλια, λες και ειχε τρακαρει με τριαξονικό, φοραγε ενα baby doll και αρχισε να μου κανει πιρουετες στο σαλονι και το σηκωνει να δω τον κωλο της. Χοντρη, με ατσουμπαλο σωμα και μπυροκοιλια....

ευγενικά την εκανα αρων αρων.... :grin:
 

Επισκέπτης
καλησπέρα τύποι μου  :sunglasses:
Εχθές πήγα Μ.Προδρόμου απόγευμα. Κατάθεση Γαβριέλα για 2η φορά. Ωραίο καυλάκι ρουμάνικο με θλιμένη φατσούλα. Για όσους δεν την ξέρουν είναι αδύνατο 21χρονο με μικρά βυζάκια (όχι ωραία αλλά ούτε και χάλια) μικρο κωλαράκι κλπ. Μενού ακα, τελειωτικο, 69 κλπ μόνο κώλο δεν δίνει, (πύρκαυλε μπορείς να σταματήσεις να διαβάζεις χαχαχα)εγώ δεν πήρα τίποτα.
Εσείς φταίτε που τις κακομαθαίνετε... άκου δεύτερη φορά απουσία φυσιολογικού έρωτα... με τι ψυχή θα δουλέψει σωστά αυτό το κορίτσι;..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σφύραγε το τρένο στην οδό Κωνσταντινουπόλεως, ενώ εισερχόμουν στον Οίκο Βιργινίας Μπενάκη.
Αλλοδαπή ημιαιωνόβια, μύριζε αλκοόλ. "Άντζι" αν θυμάμαι καλά.
Σακουλιασμένο δέρμα.
Γήρανση.
Ο Αϊνστάϊν προς το τέλος της ζωής του έλεγε ότι η γήρανση και ο θάνατος είναι φυσικά πράγματα, και οτιδήποτε είναι φυσικό, είναι καλό.

Στον Οίκο Παιανιέων, παρόμοια κατάσταση: υπερπεντηκονταετής αλλοδαπή με κόμμωση 70s.
"Χάνειsh που φεύγεις, χάνειsh..."

Στο αμπρί Κων/πόλεως 166, "Αντριάννα", νεαρά αλλοδαπή, ευειδής, λεπτή, μακροσφονδυλάτη, με ξανθοτάτη κόμμωση "καρέ".
Αδυνατούσε να συμμετάσχει στην πράξη, έστω να υποκριθεί στοιχειωδώς.
Ενώ της τον είχα μέσα όλον, έβαλε το δάχτυλό της μέσα στη μύτη της κι άρχισε να φτιάχνει μυτοκούραδα.

Με την περαίωση της πράξης απήλθε βιαστικά, αποφεύγοντας να με αντικρύσει.

Απόρρησα με τη στάση της, καθότι δεν είμαι ούτε δύσμορφος, ούτε φτωχός, ούτε γέρος, ούτε πούστης, ούτε κουμμουνιστής, ούτε βρωμιάρης, ούτε μπεκρής.

Ίσως να μη ταιριάζουν τα ζώδιά μας...
 

Επισκέπτης
οσφονδυλάτη, με ξανθοτάτη κόμμωση "καρέ".
Ενώ της τον είχα μέσα όλον, έβαλε το δάχτυλό της μέσα στη μύτη της κι άρχισε να φτιάχνει μυτοκούραδα.

Με την περαίωση της πράξης απήλθε βιαστικά, αποφεύγοντας να με αντικρύσει.

Απόρρησα με τη στάση της, καθότι δεν είμαι ούτε δύσμορφος, ούτε φτωχός, ούτε γέρος, ούτε πούστης, ούτε κουμμουνιστής, ούτε βρωμιάρης, ούτε μπεκρής.

Ίσως να μη ταιριάζουν τα ζώδιά μας...
Σε ντρεπότανε τύπε. Μπορεί να της είχε κολλήσει κανένα μυξόνι στην έξοδο :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Σφύραγε το τρένο στην οδό Κωνσταντινουπόλεως, ενώ εισερχόμουν στον Οίκο Βιργινίας Μπενάκη.
Αλλοδαπή ημιαιωνόβια, μύριζε αλκοόλ. "Άντζι" αν θυμάμαι καλά.
Σακουλιασμένο δέρμα.
Γήρανση.
Ο Αϊνστάϊν προς το τέλος της ζωής του έλεγε ότι η γήρανση και ο θάνατος είναι φυσικά πράγματα, και οτιδήποτε είναι φυσικό, είναι καλό.

Στον Οίκο Παιανιέων, παρόμοια κατάσταση: υπερπεντηκονταετής αλλοδαπή με κόμμωση 70s.
"Χάνειsh που φεύγεις, χάνειsh..."

Στο αμπρί Κων/πόλεως 166, "Αντριάννα", νεαρά αλλοδαπή, ευειδής, λεπτή, μακροσφονδυλάτη, με ξανθοτάτη κόμμωση "καρέ".
Αδυνατούσε να συμμετάσχει στην πράξη, έστω να υποκριθεί στοιχειωδώς.
Ενώ της τον είχα μέσα όλον, έβαλε το δάχτυλό της μέσα στη μύτη της κι άρχισε να φτιάχνει μυτοκούραδα.

Με την περαίωση της πράξης απήλθε βιαστικά, αποφεύγοντας να με αντικρύσει.

Απόρρησα με τη στάση της, καθότι δεν είμαι ούτε δύσμορφος, ούτε φτωχός, ούτε γέρος, ούτε πούστης, ούτε κουμμουνιστής, ούτε βρωμιάρης, ούτε μπεκρής.

Ίσως να μη ταιριάζουν τα ζώδιά μας...
κριμα για την εμπειρια που διαθετεις....οταν θα μπαινεις πρωτη ερωτηση πως σε λενε
κ δευτερη τι ζωδιο εισαι :grin: :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Σφύραγε το τρένο στην οδό Κωνσταντινουπόλεως, ενώ εισερχόμουν στον Οίκο Βιργινίας Μπενάκη.
Αλλοδαπή ημιαιωνόβια, μύριζε αλκοόλ. "Άντζι" αν θυμάμαι καλά.
Σακουλιασμένο δέρμα.
Γήρανση.
Ο Αϊνστάϊν προς το τέλος της ζωής του έλεγε ότι η γήρανση και ο θάνατος είναι φυσικά πράγματα, και οτιδήποτε είναι φυσικό, είναι καλό.

Στον Οίκο Παιανιέων, παρόμοια κατάσταση: υπερπεντηκονταετής αλλοδαπή με κόμμωση 70s.
"Χάνειsh που φεύγεις, χάνειsh..."

Στο αμπρί Κων/πόλεως 166, "Αντριάννα", νεαρά αλλοδαπή, ευειδής, λεπτή, μακροσφονδυλάτη, με ξανθοτάτη κόμμωση "καρέ".
Αδυνατούσε να συμμετάσχει στην πράξη, έστω να υποκριθεί στοιχειωδώς.
Ενώ της τον είχα μέσα όλον, έβαλε το δάχτυλό της μέσα στη μύτη της κι άρχισε να φτιάχνει μυτοκούραδα.

Με την περαίωση της πράξης απήλθε βιαστικά, αποφεύγοντας να με αντικρύσει.

Απόρρησα με τη στάση της, καθότι δεν είμαι ούτε δύσμορφος, ούτε φτωχός, ούτε γέρος, ούτε πούστης, ούτε κουμμουνιστής, ούτε βρωμιάρης, ούτε μπεκρής.

Ίσως να μη ταιριάζουν τα ζώδιά μας...

Ε μα κι εσυ πας σε ολα τα καταγωγεια να ψηφισεις :2funny:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Σαπια η Ειρηνη στην τρυφωνιου παιδια απογοητευτηκα βαριεται που ζει μετανοιωσα αλλα παει το μπλεδακι τωρα δε πειραζει. Το πολυ πολυ ποτε ξανα σε οικο με φωτακι
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ρε πυραυλε ελεος με τα μυτοκουραδα ρε μαν :headbang: :headbang: :headbang:ψυχολογικο μου χεις δημιουργησει :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.408
Κριτικές
61
Like
42.518
Πόντοι
22.785
Το πορνείον είναι τραχύ και ρυπαρόν, ως ο αληθής βίος  
[size=6pt][(c) bakalhs 2009][/size]
Έπανερχόμεθα λοιπόν , στά άπέρριτα σοφά καί άνευ σπουδής λόγια τού κομμμμμμουνιού !

:think:Συναφής μέ τά διονυσιακά μυστήρια γιά τήν μύηση τών έφήβων !!!!!
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω την Αιμιλια ή Μιλε απο Αγκυρας.... Περγαμου 27 ως Ντιανα είπε Κάποιος συναγωνιστης,μήπως την Έχει πετύχει κανεις;;;; Και τι βάρδια;;;;;  pls ψάχνω τις βυζαρες της με τρελλα !!!!!  Ευχαριστώ .
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Παιδιά ψάχνω την Αιμιλια ή Μιλε απο Αγκυρας.... Περγαμου 27 ως Ντιανα είπε Κάποιος συναγωνιστης,μήπως την Έχει πετύχει κανεις;;;; Και τι βάρδια;;;;;  pls ψάχνω τις βυζαρες της με τρελλα !!!!!  Ευχαριστώ .

Είμαι ομοιοπαθής.

Να προσθέσω ότι είναι διπλωματούχος εις την ψωλαρμεκτικήν με μεταπτυχιακό εις την ψωλογλυπτικήν.
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ολοι εδω μεσα εχουν πτυχιο στη φιλολογια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom