Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (29 μέλη και 198 επισκέπτες)

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
211
Πόντοι
0
Σκεφτόμουν τώρα το θρυλικό Χριστινάκι. Ήθελα να ξέρω άμα έχει κάποιος ένα Instagram η οποιαδήποτε άλλη επαφή της. Άμα έχει κάποιος τη παραμικρή πληροφορία της στείλε μου μήνυμα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: T.D.7

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
627
Πόντοι
81
Σκεφτόμουν τώρα το θρυλικό Χριστινάκι. Ήθελα να ξέρω άμα έχει κάποιος ένα Instagram η οποιαδήποτε άλλη επαφή της. Άμα έχει κάποιος τη παραμικρή πληροφορία της στείλε μου μήνυμα
Του Φωκαίας λες την ελληνοουκρανη (αλβανίδα) με φουλ πρόγραμμα; Αν λες αυτήν έχει γυρίσει στην πατρίδα της και μάλλον έχει παντρευτεί κιόλα. Κάποτε την είχα στο ινστα τώρα όχι.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
897
Κριτικές
15
Like
1.949
Πόντοι
2.477
Στοχευμενη βολτα σημερα το πρωι στις 11:30 Διδυμου 20 για να δοκιμασω την τυχη μου στη πρακτηκαριο της Ντιαννας, την Ελενη.
Το φως εξω κλειστο, αλλα και οι δυο πορτες ανοιχτες και με εκαναν να αποφασισω να τις περασω!
Μολις μπηκα η γατα δεξια στα σκαλια στη κοσμαρα της και ενα κοπροσκυλο ξεκινησε το απειλητικο γαυγισμα οπου με
πηρε χαμπαρι η Ντιαννα!
Με γνωρισε, αλοιμονο γιατι ειχε περασει μια ημερα που δεν με ειδε και με χαμογελο και χαρα ηρθε στην αγκαλια μου, ειχε μυριστει ποσο ρομαντικος ειμαι και μου εδινε φιλια στα μαγουλα!
Ξανα με επιασε απροετοιμαστο και μια αμηχανια με ηλεκτρισε, ψαχνοντας με τα ματια απο που θα εμφανιστει το κοπροσκυλο να με τρομαξει, αλλα
μεσα μου εψαχνα να βρω το αλλο θηλυκο, την Ελενα!
Εμφανιστηκε και αυτη, χαμογελαστη, οπως την θυμομουν, με ενα μπουστακι να ζουλαει τα βυζια της και ενα σλιπ, το σετ ηταν γαλαζιο και ειδα διακριτικα το κορμι αχλαδι που εχει!
Οσο σκουπιζα τα σαλια μου απο το οφθαλμολουτρο η Ντιαννα ειχε γυρισει την κωλαρα της και την ετριβε επανω στο τσαντακι μου, μου ελεγε "παμε να περασουμε καλα, τθελεις κωλαρακι βραζιλιανικο ξανα;"

Με μπερδεμενο βλεμμα και αμηχανο με καταλαβε η γατα και ειπε "θελεις την αλλη κοπελα" με ναζι ζηλιας ή λυπης.
Κατι της ειπε στη γλωσσα τους και με ξεναγησε η Ελενα στο δωματιο που ειναι σχεδον στην εξοδο.

Περισσοτερο καθαρο, ευρυχωρο,
μαζεμενα και τακτοποιημενα ολα,
με σαπουνι γεματο και χαρτι στη θεση του, αν και οταν μπηκε η Ελενη, κρατουσε νεο ρολο!

Ηρθε στο δωματιο χαμογελαστη και με ορεξη!
Με ρωτησε αν την εχω δει ξανα!
Αρνητικη απαντηση απο εμενα και η ψωναρα μου ελεγε "δεν μπορει, εχω δουλεψει και απογευματα και εδω και στα διπλανα".

Προσπερασα γιατι αλλο ηθελα.
Περασμα προφυλακτικου σε ημι στυση και πηρε μια μετρια πιπα με πολυ δοντι και μουγγρητα!
Ειχε βγαλει το γαλαζιο σετ απο εσωρουχα και δεν εχασα ευκαιρια να χουφτωσω τα μασταρια της!
Γεμισαν στη χουφτα μου και οι ρωγες καυλωμενες και μεγαλες!

Με ρωτησε αν ειμαι ετοιμος να την γαμησω και απο
μονη της προθυμη να τον βαλει κωλο.

Πολυ σφιχτος και δυσκολευτηκα να μπω.
Τραβιοταν συνεχεια μπροστα.
Την εφερνα στα μετρα μου, καθονταν 3 δευτερα παιζοντας μου τα αρχιδια και ξανα μπροστα.
Παιζαμε αυτο το στυλ κυνηγητου.
Μου αρεσαν τα καπουλια της και το σχημα απο tan lines.

Αυτο ηταν και με δυσκολια τα καταφερα, δεν ηθελα να ιδρωσω και πολυ μηπως περνουσα απο Μεταξουργειο μετα.

Το Διδυμου 27 ειχε ανοιχτο το φως του.

Τα Χωματιανου ηταν κλειστα, εριξα και εκει ενα βλεφαρο αν δεν την πετυχαινα την Ελενα ειχα σκοπο να δοκιμαζα εκει.

Καλο υπολοιπο.
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
349
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Στοχευμενη βολτα σημερα το πρωι στις 11:30 Διδυμου 20 για να δοκιμασω την τυχη μου στη πρακτηκαριο της Ντιαννας, την Ελενη.
Το φως εξω κλειστο, αλλα και οι δυο πορτες ανοιχτες και με εκαναν να αποφασισω να τις περασω!
Μολις μπηκα η γατα δεξια στα σκαλια στη κοσμαρα της και ενα κοπροσκυλο ξεκινησε το απειλητικο γαυγισμα οπου με
πηρε χαμπαρι η Ντιαννα!
Με γνωρισε, αλοιμονο γιατι ειχε περασει μια ημερα που δεν με ειδε και με χαμογελο και χαρα ηρθε στην αγκαλια μου, ειχε μυριστει ποσο ρομαντικος ειμαι και μου εδινε φιλια στα μαγουλα!
Ξανα με επιασε απροετοιμαστο και μια αμηχανια με ηλεκτρισε, ψαχνοντας με τα ματια απο που θα εμφανιστει το κοπροσκυλο να με τρομαξει, αλλα
μεσα μου εψαχνα να βρω το αλλο θηλυκο, την Ελενα!
Εμφανιστηκε και αυτη, χαμογελαστη, οπως την θυμομουν, με ενα μπουστακι να ζουλαει τα βυζια της και ενα σλιπ, το σετ ηταν γαλαζιο και ειδα διακριτικα το κορμι αχλαδι που εχει!
Οσο σκουπιζα τα σαλια μου απο το οφθαλμολουτρο η Ντιαννα ειχε γυρισει την κωλαρα της και την ετριβε επανω στο τσαντακι μου, μου ελεγε "παμε να περασουμε καλα, τθελεις κωλαρακι βραζιλιανικο ξανα;"

Με μπερδεμενο βλεμμα και αμηχανο με καταλαβε η γατα και ειπε "θελεις την αλλη κοπελα" με ναζι ζηλιας ή λυπης.
Κατι της ειπε στη γλωσσα τους και με ξεναγησε η Ελενα στο δωματιο που ειναι σχεδον στην εξοδο.

Περισσοτερο καθαρο, ευρυχωρο,
μαζεμενα και τακτοποιημενα ολα,
με σαπουνι γεματο και χαρτι στη θεση του, αν και οταν μπηκε η Ελενη, κρατουσε νεο ρολο!

Ηρθε στο δωματιο χαμογελαστη και με ορεξη!
Με ρωτησε αν την εχω δει ξανα!
Αρνητικη απαντηση απο εμενα και η ψωναρα μου ελεγε "δεν μπορει, εχω δουλεψει και απογευματα και εδω και στα διπλανα".

Προσπερασα γιατι αλλο ηθελα.
Περασμα προφυλακτικου σε ημι στυση και πηρε μια μετρια πιπα με πολυ δοντι και μουγγρητα!
Ειχε βγαλει το γαλαζιο σετ απο εσωρουχα και δεν εχασα ευκαιρια να χουφτωσω τα μασταρια της!
Γεμισαν στη χουφτα μου και οι ρωγες καυλωμενες και μεγαλες!

Με ρωτησε αν ειμαι ετοιμος να την γαμησω και απο
μονη της προθυμη να τον βαλει κωλο.

Πολυ σφιχτος και δυσκολευτηκα να μπω.
Τραβιοταν συνεχεια μπροστα.
Την εφερνα στα μετρα μου, καθονταν 3 δευτερα παιζοντας μου τα αρχιδια και ξανα μπροστα.
Παιζαμε αυτο το στυλ κυνηγητου.
Μου αρεσαν τα καπουλια της και το σχημα απο tan lines.

Αυτο ηταν και με δυσκολια τα καταφερα, δεν ηθελα να ιδρωσω και πολυ μηπως περνουσα απο Μεταξουργειο μετα.

Το Διδυμου 27 ειχε ανοιχτο το φως του.

Τα Χωματιανου ηταν κλειστα, εριξα και εκει ενα βλεφαρο αν δεν την πετυχαινα την Ελενα ειχα σκοπο να δοκιμαζα εκει.

Καλο υπολοιπο.
Παρτουζα δεν κάνουν αυτές;;
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
897
Κριτικές
15
Like
1.949
Πόντοι
2.477
Παρτουζα δεν κάνουν αυτές;;
Δεν ρωτησα.
Αν ζαλιζε τις μπαλες περισσοτερο η Ντιαννα ειχα βαλει στον επεξεργαστει να της πω την επομενη φορα θα ερθω και για τις δυο σας.
Δεν μου δοθηκε η ευκαιρια.
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011
Δεν ρωτησα.
Αν ζαλιζε τις μπαλες περισσοτερο η Ντιαννα ειχα βαλει στον επεξεργαστει να της πω την επομενη φορα θα ερθω και για τις δυο σας.
Δεν μου δοθηκε η ευκαιρια.
Πέρασα και εγώ χθες την είδα πρώτη φορά και εχωντας διαβάσει κριτικές δεν περίμενα να δω καμία όμορφη φάτσα αλλά οκ περί ορεξεως ! Δεν καταλαβαίνω όμως εφόσον διφιμοιξει τον κωλο της γιατί σκάει με αυτό το φόρεμα και τον έχει καλημενο;;; Λες και είναι κανένα μοντέλο και δεν έχει ανάγκη να δείχνει τα δυνατά της σημεία
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Ερώτηση προς συναγωνιστές..
Γουστάρω πολύ των Ορόρα, στο Φ .54...
Κάνει κάτι παραπάνω σε πρόγραμμα απ'ότι ανακοινώνεται; Έστω και με κάποια ευρώ περισσότερα;
Αν θέλετε και ξέρετε,και inbox...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Τωρα λάϊβ απο Μεταξουργείο.

Ιασωνος 37 ισόγειο η τρανς Έλενα.
Λευκη με λατιν κώλο και πλαστικό 3αρι βυζί. Προγραμμα κωλος πιπα στα 10ε.

Ιάσονος 39 δεξί υπόγειο η φολα λατίνα Μελανι.

Ιάσονος 39 αριστερό ισογειο η μαύρη Μαρια για λιγο ακομα.

Περδικα 1 οροφος Ρεα ελληνιδα με τσουπωτο κωλο και ξανθο μαλλι στα 10ε.
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
294
Like
1.185
Πόντοι
201
Επιστρέφω αύριο Αθήνα σκασμενος. Ξέρουμε αν έχει γυρίσει η τζανινα?
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
897
Κριτικές
15
Like
1.949
Πόντοι
2.477
Πέρασα και εγώ χθες την είδα πρώτη φορά και εχωντας διαβάσει κριτικές δεν περίμενα να δω καμία όμορφη φάτσα αλλά οκ περί ορεξεως ! Δεν καταλαβαίνω όμως εφόσον διφιμοιξει τον κωλο της γιατί σκάει με αυτό το φόρεμα και τον έχει καλημενο;;; Λες και είναι κανένα μοντέλο και δεν έχει ανάγκη να δείχνει τα δυνατά της σημεία
Αναρωτηθηκα και εγω την Τριτη που την ειδα και την δοκιμασα πρωτη φορα γιατι φοραει φορεμα.
Εκανα υποθεσεις οτι μολις ειχε ξεκινησει την βαρδια.
Σημερα ομως φορουσε κομπινεζον και στρινγκ σετ.
Η συγκεκριμενη ειναι για cult lovers, να πουμε οτι γαμησαμε ενα πεταχτο και σφιχτο κωλο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Καταθεση πριν απο λιγο στην ομορφη και γλυκια κολομβιανη Αγαπη στο Ιασωνος 20β οπου αποδειχθηκε καλη περιπτωση για καταθεση.
Λεπτομερειες στην κριτικη.
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Ερώτηση προς συναγωνιστές..
Γουστάρω πολύ των Ορόρα, στο Φ .54...
Κάνει κάτι παραπάνω σε πρόγραμμα απ'ότι ανακοινώνεται; Έστω και με κάποια ευρώ περισσότερα;
Αν θέλετε και ξέρετε,και inbox...
Αναλόγως τι εννοείς κάτι παραπάνω. Αν εννοείς ακαποτο γαμησι, ξέχασε το εκτός κι αν της κουνήσεις κανένα 500αρικο που εκεί πιστεύω ότι οι περισσότερες θα ενεδιδαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Αναλόγως τι εννοείς κάτι παραπάνω. Αν εννοείς ακαποτο γαμησι, ξέχασε το εκτός κι αν της κουνήσεις κανένα 500αρικο που εκεί πιστεύω ότι οι περισσότερες θα ενεδιδαν
Ανακοινώνει απλό...
Μήπως παίζει Ελ.στοματικό,τελειωτικό, 69,κώλος..
Όχι ακα ρε συναγωνιστή..
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Τωρα λάϊβ απο Μεταξουργείο.

Ιασωνος 37 ισόγειο η τρανς Έλενα.
Λευκη με λατιν κώλο και πλαστικό 3αρι βυζί. Προγραμμα κωλος πιπα στα 10ε.

Ιάσονος 39 δεξί υπόγειο η φολα λατίνα Μελανι.

Ιάσονος 39 αριστερό ισογειο η μαύρη Μαρια για λιγο ακομα.

Περδικα 1 οροφος Ρεα ελληνιδα με τσουπωτο κωλο και ξανθο μαλλι στα 10ε

Ειναη γνωστή αυτή η τρανς ; Όμορφη ;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΧΥΣΤΕΣ:fuck1::fuck1::fuck1:

ΕΠΕΙΓΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ οπως ελεγε ο Εισβολεας:woldman:

ΦΟΛΑ ΑLERTX2

2η βαρδια Πλ.Βικτωριας 1.8.24

Φωκ27Υπ η Ελενη με την αγγλικη προφορα.Απλα δεν θελει να γαμηθει,κανει πιπα σαν να κατασπαραζει το πεος κ παει να βαρεσει μαλακια:jerking::jerking::jerking: αγαρμπα κ επικινδυνα:angry::angry::angry:
Εχουμε να κανουμε με ατομο σκατοψυχο,με πολυ κακο χαρακτηρα.:knuppel::knuppel::knuppel:
Μαζι της η Σαρα κ 2τσα η ξανθια με τα γυαλια που πατρωναρε την Αννα Τάι,τυχαιο???
Σε αυτη την 2τσα αν δωσεις €50 παιζει να κλαις τα ρεστα.Ημουν μαρτυρας με θυμα συναγωνιστη.

Φιλλ11Ανω η Ουκρανη κατα δηλωση της,δεν θυμαμαι ονομα.
Kοιταει να κλεψει,δεν θελει να τον φαει,ενω κ αυτη φερεται με τα χερια κ το στομα της αγαρμπα κ επικινδυνα στο πεος.
Η εν λογω τανα εχει κ αρκετα ψυχολογικα,ηταν κ ολο νευρα.
Εφυγα αχυστος.

Αυτα τυποι απο μενα,ευχομαι σε ολους καλες διακοπες κ καλες γεωτρησεις:zfuck::zfuck::zfuck:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
26
Like
2.504
Πόντοι
2.590
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΧΥΣΤΕΣ:fuck1::fuck1::fuck1:

ΕΠΕΙΓΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ οπως ελεγε ο Εισβολεας:woldman:

ΦΟΛΑ ΑLERTX2

2η βαρδια Πλ.Βικτωριας 1.8.24

Φωκ27Υπ η Ελενη με την αγγλικη προφορα.Απλα δεν θελει να γαμηθει,κανει πιπα σαν να κατασπαραζει το πεος κ παει να βαρεσει μαλακια:jerking::jerking::jerking: αγαρμπα κ επικινδυνα:angry::angry::angry:
Εχουμε να κανουμε με ατομο σκατοψυχο,με πολυ κακο χαρακτηρα.:knuppel::knuppel::knuppel:
Μαζι της η Σαρα κ 2τσα η ξανθια με τα γυαλια που πατρωναρε την Αννα Τάι,τυχαιο???
Σε αυτη την 2τσα αν δωσεις €50 παιζει να κλαις τα ρεστα.Ημουν μαρτυρας με θυμα συναγωνιστη.

Φιλλ11Ανω η Ουκρανη κατα δηλωση της,δεν θυμαμαι ονομα.
Kοιταει να κλεψει,δεν θελει να τον φαει,ενω κ αυτη φερεται με τα χερια κ το στομα της αγαρμπα κ επικινδυνα στο πεος.
Η εν λογω τανα εχει κ αρκετα ψυχολογικα,ηταν κ ολο νευρα.
Εφυγα αχυστος.

Αυτα τυποι απο μενα,ευχομαι σε ολους καλες διακοπες κ καλες γεωτρησεις:zfuck::zfuck::zfuck:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
Τα είχα γράψει συναγωνιστή για την Ελένη England πιο πίσω.
Αν τα είχες διαβάσει θα είχες γλυτώσει το 20ρικο. Γι' αυτό τα γράφουμε!!!
Είναι φόλα και κακός χαρακτήρας.
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά θέλω να μου προτείνετε αν πάω αύριο μεθαύριο Μεταξουργείο μια vfm κοπέλα σε μπουρδέλο χωρίς να βιάζεται και να γουστάρει με τον πελάτη έχω ακούσει οι Ρωσίδες είναι οι πιο καλές σε αυτόν τον τομεα πείτε μου μια να ευχαριστηθω τα λεφτά μου και να μην τα πετάξω σε φόλα. Εκεί γύρω στο 10ρικο σας Ευχαριστώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.939
Πόντοι
13.626
αυτή που δούλευε και παλιότερα εκεί και στο ενδιάμεσο δούλεψε Έλλης 3 σαν Άννα, δε ξέρω κάποια Αλινα στο 22
Καλημέρα Πρόεδρε!
:hi:

Λοιπόν υπάρχει μια Αλίνα εκεί τώρα που το θυμήθηκα.
Την είχα δει ένα πρωινό εκεί, στον επάνω όροφο.
Δούλευε με την γνωστή Στέλλα την αδύνατη από Κολωνού 48 παλαιότερα.
Ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα.
Ίσως είναι μια που δοκιμάσε ο @DmtrsxXx ένα απόγευμα που τσαρκάραμε στο Κολωνού 48 και μετά εξαφανίστηκε. Ξανθιά μιλφ με λίγο στραβά δόντια.

Στο ισόγειο ήταν Μαριάννα με Σύλβια που μόλις είχε γυρίσει από το τουρ στην Πάτρα και ήταν με ένα μαύρο σετ εσώρουχα μες την κατάθλιψη.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Καλημέρα Πρόεδρε!
:hi:

Λοιπόν υπάρχει μια Αλίνα εκεί τώρα που το θυμήθηκα.
Την είχα δει ένα πρωινό εκεί, στον επάνω όροφο.
Δούλευε με την γνωστή Στέλλα την αδύνατη από Κολωνού 48 παλαιότερα.
Ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα.
Ίσως είναι μια που δοκιμάσε ο @DmtrsxXx ένα απόγευμα που τσαρκάραμε στο Κολωνού 48 και μετά εξαφανίστηκε. Ξανθιά μιλφ με λίγο στραβά δόντια.



Λες να ειναι αυτή απο την περιγραφη ? Ενδιαφέρομαι να της τον ξαναριξω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom