Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (9 μέλη και 84 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
Καταθεση πριν απο λιγο στην ομορφη και γλυκια κολομβιανη Αγαπη στο Ιασωνος 20β οπου αποδειχθηκε καλη περιπτωση για καταθεση.
Λεπτομερειες στην κριτικη.
Τσακ, υπέροχη η κριτική σου με την κΩλομβιανή.
Όμως έχω μια απορία επειδή κάτι γράφεται εκεί για ακμή στο πρόσωπο και πιθανές εγχειρήσεις κλπ
Μπας και παίζει μποξ; :think:
Βέβαια εσύ δεν έχεις πρόβλημα ως καρατέκα να αντιμετωπίσεις ένα πιθανό μποξέρ (κι ας μην είναι από το Αλγέρι) όμως οφείλεις να ενημερώσεις για παν ενδεχόμενο όσους δεν είναι σκληροί καργιόληδες :confused:
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626


Λες να ειναι αυτή απο την περιγραφη ? Ενδιαφέρομαι να της τον ξαναριξω.
Δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά.
Λίγα msec την είδα και εγώ τότε.
Αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι μόνο αποστειρωμένο δεν κάνει...
:mati::tn04:
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 μεσημέρι με λίγο κόσμο. Πήγα για Γιούλη, αλλά ήταν ήταν η Ουκρανή Αλίνα (νομίζω έτσι τη λένε). Την έχω πετύχει 2-3 φορές. Σήμερα δοκιμή με καλούτσικες εντυπώσεις, όχι όμως τίποτα ιδιαίτερο. Για ένα 10ρικο Οκ.
Στον όροφο ήταν δύο λατίνες, η Αλεξάνδρα και μια καινούρια. Και οι δύο μετριότητες, με βαριεστημένο σαλονάρισμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Το είδαμε και αυτό στο Μεταξουργείο....
Το πρωί κατέθεσα στην Ουκρανη Αλινα στο Μ.Α 21 ισόγειο. Εκατσα 10 λεπτά στο δωμάτιο και χόρτασα γαμήσι.
Την επισκέφτηκα ξανά μετά απο 2 ώρες για επαναληπτικο γαμήσι και η Αλινα με εδιωξε απο τον οίκο !
Οταν ρωτησα την υπηρεσία για πιο λογο δε με παίρνει δωμάτιο μου είπε επειδη αργώ να χυσω.

Η κορασίδα εχει μάθει να την χυνουν οι γρηγορογαμουληδες στα 4 λεπτά και το 10λεπτο μαζι μου της έπεσε βαρυ... Λεπτομερειες στην κριτική.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Φωκαίας 25 όροφος. Ανοικτό 1η βάρδια μετά από καιρό. Κοπέλα Βερόνικα ρωσόφωνη γεματούλα, γλυκιά με βυζάρες. Πρόγραμμα ελ. στοματικό τελειωτικό σώμα. Τρεις μέρες στη δουλειά κατά την υπηρεσία (ποιος τις πιστεύει όμως).
2η κατάθεση με σχετικά καλές εντυπώσεις.
Στο τελείωμα την έβαλα να μου καραμελώσει τα μπαλάκια για να τελειώσω. Κατά λάθος, μου έφυγε ρομαντικό κλανίδι στη μούρη της κορασίδας:rockon::rockon::rockon:
Έπεσε αμήχανο γέλιο...
Συνέχεια στη κριτική που θα ανεβάσω...
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Το είδαμε και αυτό στο Μεταξουργείο....
Το πρωί κατέθεσα στην Ουκρανη Αλινα στο Μ.Α 21 ισόγειο. Εκατσα 10 λεπτά στο δωμάτιο και χόρτασα γαμήσι.
Την επισκέφτηκα ξανά μετά απο 2 ώρες για επαναληπτικο γαμήσι και η Αλινα με εδιωξε απο τον οίκο !
Οταν ρωτησα την υπηρεσία για πιο λογο δε με παίρνει δωμάτιο μου είπε επειδη αργώ να χυσω.

Η κορασίδα εχει μάθει να την χυνουν οι γρηγορογαμουληδες στα 4 λεπτά και το 10λεπτο μαζι μου της έπεσε βαρυ... Λεπτομερειες στην κριτική.
Την άργησα κι εγώ και κρασάρισε μάλλον το ουκρανικό μουνίδι της!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Ανακοινώνει απλό...
Μήπως παίζει Ελ.στοματικό,τελειωτικό, 69,κώλος..
Όχι ακα ρε συναγωνιστή..
Εγώ πάντως που την ξέρω 10 τουλάχιστον χρόνια ποτέ δε μου έχει προτείνει κάτι τέτοιο. Το μόνο που της έχω ζητήσει τόσα χρόνια είναι να βρεθούμε σε ξενοδοχείο για να μην έχω το άγχος του χρόνου και μου έριξε άκυρο. Και γενικά έχω καλή επικοινωνία μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Τωρα live στο Ι20Β Αγαπη και Σαμανθα δουλευουν... μπηκα με Αγαπη οντας λιγακι αγχωμενος απο τα αυτα που ειχα διαβασει προσφατα...τελικα μαλλον εβαλε μυαλο και δεν ηταν βιαστικη...την σφυροκοπησα ιεραποστολικα...ειχε μια ξανθια τσατσα η οποια δεν ενοχλησε καθολου...μαλλον διαβασαν @mpoumpouko και συμμορφωθηκαν χαχαχα.....
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Να συμπληρωσω οτι με την Αγαπη εχω την εντυπωση οτι εβγαλε την σιλικονη απο τα βυζια της και εχει ξανα τα παλια φυσικα 2αρια βυζια...
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
61
Like
313
Πόντοι
20
Μια μελαχρινή ασπρουλιάρα μοντελε σώμα στο Ιασ32 απογευματινο που ήταν στα 15 μου είπε η τσατσα οτι έφυγε.
Ξέρει κανείς που ;
Ηταν καλό κομμάτι για σκατουργείο
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Μια μελαχρινή ασπρουλιάρα μοντελε σώμα στο Ιασ32 απογευματινο που ήταν στα 15 μου είπε η τσατσα οτι έφυγε.
Ξέρει κανείς που ;
Ηταν καλό κομμάτι για σκατουργείο
Μάλλον βρέθηκε επενδυτής γαμπρός από Πακιστάν η Ινδία.αλλα κατά προσέγγιση Πακιστάν.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Ιασωνος 37 ισόγειο δύο νέες παρουσίες, δε συγκρατησα ονόματα.
Η μοα χοντρή μπαζο στα 10ε και η αλλη ελαφρως τσουπωτη με περιεργη φατσα στα 15.

Ιασωνος 44 καινούρια τέρμα αριστερό εχουμε μεταγραφή απο Ιάσωνος 43 Ιωαννα Λιβαδιωτισσα με κωλο στα 10ε και μια αλλη καινούρια Ελληνιδα με γυαλια μυωπίας αδυνατη με κατσαρό μαλλι γυρω στα 35 της με ελεύθερο τσιμπούκι στα 10ε.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
627
Πόντοι
81
Ιασωνος 37 ισόγειο δύο νέες παρουσίες, δε συγκρατησα ονόματα.
Η μοα χοντρή μπαζο στα 10ε και η αλλη ελαφρως τσουπωτη με περιεργη φατσα στα 15.

Ιασωνος 44 καινούρια τέρμα αριστερό εχουμε μεταγραφή απο Ιάσωνος 43 Ιωαννα Λιβαδιωτισσα με κωλο στα 10ε και μια αλλη καινούρια Ελληνιδα με γυαλια μυωπίας αδυνατη με κατσαρό μαλλι γυρω στα 35 της με ελεύθερο τσιμπούκι στα 10ε.
Από την γύφτισσα λιβαδιωτισα πριν κανά 6αρι χρόνια που πέρασα (είχα και γενέθλια) με κέρασε τουρτιτσα το Γκρόβερ τής!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Τωρα live στο Ι20Β Αγαπη και Σαμανθα δουλευουν... μπηκα με Αγαπη οντας λιγακι αγχωμενος απο τα αυτα που ειχα διαβασει προσφατα...τελικα μαλλον εβαλε μυαλο και δεν ηταν βιαστικη...την σφυροκοπησα ιεραποστολικα...ειχε μια ξανθια τσατσα η οποια δεν ενοχλησε καθολου...μαλλον διαβασαν @mpoumpouko και συμμορφωθηκαν χαχαχα.....
Χωρίς παρεξήγηση .. νομίζω είναι εγχειρισμένος. Χωρίς να σημαίνει ότι η υποψία μου ισχύει
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Ιασωνος 37 ισόγειο δύο νέες παρουσίες, δε συγκρατησα ονόματα.
Η μοα χοντρή μπαζο στα 10ε και η αλλη ελαφρως τσουπωτη με περιεργη φατσα στα 15.
Η πρώτη Μαρία και η δεύτερη Ιωάννα :smitten:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
μια χαρα κοριτσι ειναι η Αγαπη δεν τιθεται τετοιο ζητημα.
Συμφωνω μια χαρα γυναικαρα ειναι, χιουμοριστικα εγραψα στην κριτικη οτι μηπως και καλα ειναι εγχειρησμενη, απλα το εχει παρακανει λιγο με τις επεμβασεις, παρολαυτα παραμενει αξιαγαμητη.....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πριν λίγο. Τίποτα το ιδιαίτερο. Σχεδόν οι ίδιες. Επιγραμματικα...

Φυλής
71 όροφος. Λουσια και Σοφία.
71 ισόγειο. Η τσουπωτη Εμμανουέλα και η Κατριν
69 ισόγειο κλασσικά η Ελένη
69 όροφος κλασσικά η Μαρία ξεπεταει
65 ισόγειο η Κορίνα είχε βγει στην πόρτα
65 όροφος η Χριστίνα η "τσεχα"
61 η κωλαρού η Περλα

Φωκαίας
17 η Μιχαελα. Έχει πάρει σασί παρόλα αυτά είναι καβλα με τα γυαλιά της
19 η Όλγα το εκφυλο και η αδύνατη Κάρλα
25 ισόγειο η Μανταλινα. Ωραίο μωρό δεν την είχα δει. Απλά βάζει έντονο κραγιόν και την χαλάει.
25 όροφος. Αλεξάνδρα και Αλεξία. Νεαρές Ρωσίδες
27 κλασσικά η Νάταλι
27 όροφος η Βιολετα. Κοπέλα νεαρή με ασιατικά χαρακτηριστικά. Δεν την έχω ξαναδεί. Αδύνατη με μικρό στήθος

Φιλιππίδου 11 ισόγειο η μιλφ Νάταλι

Λιοσίων 73 ισόγειο η βυζαρου Εύα και η Σακιρα
73 όροφος. Κλασσικά η Εμμυ, η Κιρα και η όμορφη Λολίτα


Αγκυρας 9 η Μαρία μιλφ νε κοντά μαλλιά και η Αναστασία. Τρατζικ
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
257
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας κύριοι
Γνωρίζει κανείς αν η Νάταλι από φωκαιας 27 κάνει εξτραδακια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom