Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (7 μέλη και 64 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Γρήγορη βόλτα στο Μετάξι με το πατινι μου μιας και ηθελα να δω με τα ματια μου μια κοπέλα που έχει αναφερθεί σε κριτική.

Περδικα 1 οροφος σιδερένια σκαλα, Μονικα, μιλφακι κοντο με καστανό κατσαρό μαλλι, συμπαθητικό μουτράκι,ακωλη με αδύνατα πλαδαρα πόδια. Το 10ρικο δεν εβγαινε απο την τσεπη.

Καλο βράδι.
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
294
Like
1.185
Πόντοι
201
Καλησπέρα σας κύριοι
Γνωρίζει κανείς αν η Νάταλι από φωκαιας 27 κάνει εξτραδακια;
Δεν έχω προσπαθήσει. Και γενικά αν και οηδιεται καλά μου φάνηκε πολύ διεκπεραίωτικη. Αν ξέρει κάποιος ας μαε φωτίσει
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Το είδαμε και αυτό στο Μεταξουργείο....
Το πρωί κατέθεσα στην Ουκρανη Αλινα στο Μ.Α 21 ισόγειο. Εκατσα 10 λεπτά στο δωμάτιο και χόρτασα γαμήσι.
Την επισκέφτηκα ξανά μετά απο 2 ώρες για επαναληπτικο γαμήσι και η Αλινα με εδιωξε απο τον οίκο !
Οταν ρωτησα την υπηρεσία για πιο λογο δε με παίρνει δωμάτιο μου είπε επειδη αργώ να χυσω.

Η κορασίδα εχει μάθει να την χυνουν οι γρηγορογαμουληδες στα 4 λεπτά και το 10λεπτο μαζι μου της έπεσε βαρυ... Λεπτομερειες στην κριτική.

Την πάτησες σαν πρωτάρης!

Για να περνάμε καλά αποφεύγουμε να πηγαίνουμε με την ίδια πουτάνα αν δεν περάσει τουλάχιστον μια εβδομάδα.
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
66
Like
320
Πόντοι
20
Πέρασμα με Κατερίνα μετάξι, ιασωνος 44 ή 46 οροφος, δε θυμάμαι νούμερο. Διάβασα κριτικές και έπραξα σαν μέλος αυτή την φορά... Μια κοπέλα μέτρια εμφανισιακά, που δεν είναι ρομαντική στο δωμάτιο, ούτε φιλί στο στόμα ούτε γλωσσοφιλο. Αεροπιπα και στα 4 διαικπεραιωτικο γαμησι, αδιάφορη συνολικά, δε θα ξανατιμηθει.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Πέρασμα με Κατερίνα μετάξι, ιασωνος 44 ή 46 οροφος, δε θυμάμαι νούμερο. Διάβασα κριτικές και έπραξα σαν μέλος αυτή την φορά... Μια κοπέλα μέτρια εμφανισιακά, που δεν είναι ρομαντική στο δωμάτιο, ούτε φιλί στο στόμα ούτε γλωσσοφιλο. Αεροπιπα και στα 4 διαικπεραιωτικο γαμησι, αδιάφορη συνολικά, δε θα ξανατιμηθει.
Αν αναφέρεσαι στην Κατερίνα τη Λευκορωσίδα στο Ιάσονος 46 όροφο,κάτι λάθος έκανες μάλλον... :( Είναι πολύ δοτική και την προτιμούν αρκετοί γι'αυτόν τον λόγο.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Τέτοια πατούρα και δεν την πήρες στα τέσσερα?

Πώς μπόρεσες ρε φίλε..;

Έλεος.. χαχα
Σωστος εχει πατουρα αλλα οσες φορες την πηρα στα τεσσερα εκανε διαφορα κολπα και με δυσκολευε να μπω ολοκληρος μεσα, επρεπε σχεδον να παλεψω μαζι της για να της το βαλω ολο......ενω ιεραποστολικα την ελεγχω καλυτερα, συν το οτι ακομα και ετσι μπορεις να χαρεις την κωλαρα της, οχι οπτικα αλλα με την αφη/αισθηση... με το ενα χερι την γραππωνεις απο την ωμοπλατη για να κρατας κοντρα και με το αλλο σηκωνεις ψηλα το λυγισμενο ποδι της και χουφτωνεις αβερτα το σεξι κωλομερι της αλλα και την μπουταρα της....μετα αλλαζεις χερια και κανεις το ιδιο...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.255
Κριτικές
256
Like
11.546
Πόντοι
19.505
Πρωινή βολτούλα
Μαραθώνος άκρα δεξιά η Λάουρα
Στη μέση η Μαρσέλα
Αριστερά μία με κοντό μαλλί
Φυλής 65Α η Κορίνα
Φυλής 65Β το Χριστινάκι
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Σωστος εχει πατουρα αλλα οσες φορες την πηρα στα τεσσερα εκανε διαφορα κολπα και με δυσκολευε να μπω ολοκληρος μεσα, επρεπε σχεδον να παλεψω μαζι της για να της το βαλω ολο......ενω ιεραποστολικα την ελεγχω καλυτερα, συν το οτι ακομα και ετσι μπορεις να χαρεις την κωλαρα της, οχι οπτικα αλλα με την αφη/αισθηση... με το ενα χερι την γραππωνεις απο την ωμοπλατη για να κρατας κοντρα και με το αλλο σηκωνεις ψηλα το λυγισμενο ποδι της και χουφτωνεις αβερτα το σεξι κωλομερι της αλλα και την μπουταρα της....μετα αλλαζεις χερια και κανεις το ιδιο...
Η στάση του @DmtrsxXx
:grin:
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
66
Like
320
Πόντοι
20
Αν αναφέρεσαι στην Κατερίνα τη Λευκορωσίδα στο Ιάσονος 46 όροφο,κάτι λάθος έκανες μάλλον... :( Είναι πολύ δοτική και την προτιμούν αρκετοί γι'αυτόν τον λόγο.
Μία αδύνατη προς κανονική, λίγο ψηλή με αφέλειες. Άσχημη στο πρόσωπο με ωραία μακριά πόδια. Μπήκα ξάπλωσα και περίμενα, ήμουν καθαρός και απλά αφέθηκα στις υπηρεσίες της. Δε ρώτησα άμα είναι Λευκορωσιδα. Δεν έκανα καμιά εκβιαστικη κίνηση, είμαι πάνω από 20 χρόνια στο άθλημα και δεν εκβιαζω καταστάσεις. Ίσως να μη με γούσταρε, επειδή είμαι μελαχροινος και γεματουλης, όχι όμως χοντρός, τι να πω...
 

Mar23

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Ξέρει κανείς αν η σονια στο 84β ανοίγει τα σαββατα?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
Μαριαννα σκιννυ μπιτς ως τη Δευτερα που αναχωρει.Οποιος προλαβει.Μαζι της η Συλβια.Επελαξα Μαριαννα.Ετερος συναγωνιστης πιο ηλικιωμενος επελςξε Συλβια.Η τσατσα τον εβαλε στη σουιτα.Εμςνα με πεταξε στο απλο.Πολυ δοτικη οπως παντα.Εδωσε πονο στο πρισμενο παπαρι μου.Αυτα.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
Καλησπέρα,μια Ρουσλάνα από Φώκαιας ,ξέρει κάνει σε ποια βάρδια παίζει κ σε Ποιο?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Περασμα πριν κανα 2ωρο στο ΜΑ21 ισογ. ...Γιουλη και Αλινα δουλευαν...ειχα σκοπο να δοκιμασω την Αλινα αλλα δεν....ομορφη, εντυπωσιακη, ψηλη κοπελα θα εχει σιγουρα αρκετη πελατεια αλλα στο σαλονι ειχε ενα τουπε λες και εχει πιασει τον Παππα απ τ αρχιδια και μας κανει χαρη που παει μαζι μας...ακριβως το ιδιο αποθητικο στυλ οπως η εξισου ομορφη Λινα που ηταν Ι19 οροφος..καλη η ομορφια αλλα δεν μου λεει κατι εαν ο χαρακτηρας της δεν ειναι προσγειωμενος και δεν σεβεται εστω και τα 10ευρω που της δινουν και παντα τρωω φολα με τετοιες κοπελες...ακουσα το πορνοενστικτο μου που σπανια με διαψευδει, δεν την πηρα και ευτυχως...προσωπικα πιστευω η Αλινα θελει ακομα ψησιμο να στρωσει χαρακτηρα...εαν μετα απο 1 χρονο εξακολουθει να δουλευει εδω και εχει μαθει και καμια ελληνικη λεξη τοτε ισως δοκιμασω...
 

Gxamos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
3
Like
9.461
Πόντοι
1.321
Μαριαννα σκιννυ μπιτς ως τη Δευτερα που αναχωρει.Οποιος προλαβει.Μαζι της η Συλβια.Επελαξα Μαριαννα.Ετερος συναγωνιστης πιο ηλικιωμενος επελςξε Συλβια.Η τσατσα τον εβαλε στη σουιτα.Εμςνα με πεταξε στο απλο.Πολυ δοτικη οπως παντα.Εδωσε πονο στο πρισμενο παπαρι μουκαλη

Μαριαννα σκιννυ μπιτς ως τη Δευτερα που αναχωρει.Οποιος προλαβει.Μαζι της η Συλβια.Επελαξα Μαριαννα.Ετερος συναγωνιστης πιο ηλικιωμενος επελςξε Συλβια.Η τσατσα τον εβαλε στη σουιτα.Εμςνα με πεταξε στο απλο.Πολυ δοτικη οπως παντα.Εδωσε πονο στο πρισμενο παπαρι μου.Αυτα.
Καλησπέρα Φίλος που μπορώ να βρω την Μαριάννα και τι βάρδια;
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
"ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΑΝΓΚΟΥΛΑ ΤΡΙΓΥΡΝΩ" Καλησπέρα μύστες έχω να γράψω καιρό και είπα να γράψω γράμμα: Πρωινή κατεβασιά το πρωί και ξεκίνημα από Μετάξι Χιλς... είχα την πληροφορία ότι θα ανοίξει το μαγαζί στον όροφο ΚΛΝ (πολύ καλό σεξ) οπότε ανεβαίνω και είχε μια καλή σωματικά μαυρουλα και μια μελαχρινή Ρουμάνα που έμοιαζε λίγο σε αυτήν που δούλευε από κάτω στο ισόγειο (στο κελί) αλλά μάλλον δεν ήταν αυτή, δεν μπορεί να έφτιαξε τόσο πολύ λέω εκείνη ήταν γιουβαρλάκι αυτή ήταν καλή. Λεωνιδίου στον όροφο η ξανθιά Χριστίνα καλή περίπτωση για μια φορά οποίος δεν έχει δοκιμάσει, Μ. Στρατηλάτη 28 κουρτινατο ένα μπαζο, Μ. Στρατηλάτη 21 η Αλινα με μια Λατίνα. Η Αλινα ωραίο κομμάτι αλλά διάβασα ότι είναι φόλα, δεν περισσεύουν τα δεκαρικα να τα πετάω μάγκες προτιμώ να παίξω την Μποταφόγκο στο στοίχημα. Η Βαλέρια ήταν στο ΚΛΝ 48 με ελ.στομ. τελειωτικό για τους απαιτητικούς. Άφησα εκεί τον χιτλερικό σκαραβαίο μου για να μην με γράψουν γιατί έχω να περάσω ΚΤΕΟ 150 χρόνια και πήρα τα ποδαρια μου για επάνω γειτονιά: Φλς 71 πάνω 3 Λατινες μόνο η Βικτώρια έκανε ελ.στομ. αλλά και πάλι δεν διάβασα καλά σχόλια κάτω 71 πάλι τα ίδια ρουφαγανε τα εργαλεία με λάστιχο εκτός Λουσία που ήταν δωμάτιο και έκανε ελ.στομ. Ρε μπας και μας έχουν περάσει για μαλακες λέω που θα δώσουμε μπλεδακι για να μας γλύφουν την πουτσα μέσα από το λάστιχο? Έχω αρχίσει να βράζω και να απογοητεύομαι, τα addidas από κάτω έχουν πάρει φωτιά λες και περπατώ πάνω στο ηφαίστειο στον Βεζούβιο στην Νάπολη. Άγκυρας κάποια milf που πρέπει να μας πληρώσουν για να τα γαμησουμε αντί να πληρώσουμε εμείς, τεσπά για να μην κουράζω επειδή ήθελα κάτι πιο νεανικό από Βικτώρια στην Διδύμου και Όλγα χωματιανου ισόγειο που μου έσκασαν στο μυαλό βρήκα ένα Ρωσιδακι στο Φωκ27 σκαλάκια με ελ.στομ τελειωτικό στους βυζους ονόματι Ειρήνη. Στα αρνητικά κοιλίτσα αλλά άμα δεν βγάλετε το κορμάκι its o.k (δίπλα ο Στρίγκος) και δεν περνάει από μπάλες. Στα θετικά στήνεται χωρίς να κλέβει. "Τα Addidas καίω και χαλω σαν τον Γιανγκουλα τριγυρνω" :tooth:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Μ. Στρατηλάτη 21 η Αλινα με μια Λατίνα. Η Αλινα ωραίο κομμάτι αλλά διάβασα ότι είναι φόλα, δεν περισσεύουν τα δεκαρικα να τα πετάω μάγκες προτιμώ να παίξω την Μποταφόγκο στο στοίχημα.

Τυπε δεν είναι καθολου φολα η Αλινα. Υφακι εχει και τουπε αλλα μεσα τον παίρνει δυνατά και βαθιά.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Μία αδύνατη προς κανονική, λίγο ψηλή με αφέλειες. Άσχημη στο πρόσωπο με ωραία μακριά πόδια. Μπήκα ξάπλωσα και περίμενα, ήμουν καθαρός και απλά αφέθηκα στις υπηρεσίες της. Δε ρώτησα άμα είναι Λευκορωσιδα. Δεν έκανα καμιά εκβιαστικη κίνηση, είμαι πάνω από 20 χρόνια στο άθλημα και δεν εκβιαζω καταστάσεις. Ίσως να μη με γούσταρε, επειδή είμαι μελαχροινος και γεματουλης, όχι όμως χοντρός, τι να πω...
Μαλλον πρεπει να πηγες με την αλλη κοπελα που ηταν εκει την Καρινα...Αλλη η Καρινα (σχετικα ψηλη μελαχρινη) αλλη η Εκατερινα (1,70 , ξανθοκοκκινα μαλλια τα οποια τα εχει ελευθερα στο σαλονι και στο δωματιο τα πιανει κοτσο)...πηγα εκει σημερα κατα τις 14:30 αμεσως μετα το ακυρο που εριξα στην Αλινα απο ΜΑ21.... οπως παντα ηταν σαν να πηγαινω με την γκομενα μου με φουλ γλωσσοφιλα με γευση τσιγαριλας χαχα...τι να πω αν οντως ηταν αυτη η κοπελα που δοκιμασες και δεν κανατε γλωσσοφιλα ισως να νομιζε οτι εσυ δεν ηθελες μιας και δεν εκανες πρωτος κινηση δεν ξερω....τελος παντων μετα αφου τελειωσαμε μου ειπε οτι 12 Αυγουστου θα ειναι σε διακοπες και θα επιστρεψει τον Σεπτεμβρη...με προετρεψε κιολας να ξαναπαω μια τελευταια φορα πριν φυγει λεγοντας "κανονισε 10 Αυγουστου να εισαι εδω!" , πηγα να της πω "οκ αν ειναι να με κερασεις το γαμησι, γιατι οχι" αλλα κοτεψα χαχαχαχα
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Τυπε δεν είναι καθολου φολα η Αλινα. Υφακι εχει και τουπε αλλα μεσα τον παίρνει δυνατά και βαθιά.
Μπορει οντως μεσα στο δωματιο να τον παιρνει βαθια και δυνατα, παρολαυτα ομως δεν σου ξηγηθηκε ωραια με το να σε διωξει οταν πηγες για επαναληπτικο....αυτο ειναι απαραδεκτο και δειχνει τον αθλιο χαρακτηρα της...δυνατα και βαθια τον παιρνουν παρα πολλες αλλες αξιολογες κοπελες στο μεταξουργειο η συγκεκριμενη προφανως νομιζει οτι ειναι η βασιλλισα του Μεταξιου και εμεις οι υπηκοοι της...αγνοει οτι δαγκωνει το χερι που την ταιζει και οτι καποια στιγμη αυτο το χερι θα σταματησει να την ταιζει....
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
134
Like
312
Πόντοι
21
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom