Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (17 μέλη και 174 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Φίλε έχεις το site γιατί για κάποιο λόγο δεν το βρίσκω; Μου βγαίνει μόνο ένα κυριλέ κανονικό μάλλον μασαζ
Τι να σου πω ρε φίλε. Δεν το έχω ψαξει και τόσο. Αλλά να ξέρεις στην Αθήνα 2-3 επιχειρήσεις μασάζ κατ οικων με βυζιτες υπάρχουν. Δεν είναι πολλές. Μπορεί να άλλαξε ονομασία. Πάρε ζητα Άννα ή Αννίτα από Λευκορωσία πες τα χαρακτηριστικά της (όμορφη νταρντανα βυζαρου ξανθιά) και λογικά θα πέσεις μέσα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
Και όχι μόνο αυτή!
Γιατί δεν λες σχεδόν όλες Πρόεδρε? Με βαλιτσάκι κυκλοφορούν.
Από εκεί βγαίνουν τα λεφτά όπως έχουν πει πολλές κοπέλες στον κύριο Γιάννη.
:woldman:

:hi:
υπερβολές... έχω να δω κριτική για αυταρχικό χρόνια τώρα..
Τσαντάκι κρατάνε πολλές, αλλά τόχουν για να βάζουν τα εξτράκια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.264
Πόντοι
46.232
υπερβολές... έχω να δω κριτική για αυταρχικό χρόνια τώρα..
Τσαντάκι κρατάνε πολλές, αλλά τόχουν για να βάζουν τα εξτράκια..
Καθόλου υπερβολές, δεν είναι καθόλου τυχαίο πού όλο και περισσότερες κοπέλες το βάζουν στο πρόγραμμα τους, πιο ξεκούραστα για τις κοπέλες, το ότι δεν υπάρχουν κριτικές δε λέει κάτι ίσως μόνο ότι δε θέλουν να φανερωθούν ότι τον τρώνε,τέλος μη ξεχνάς ότι η συντριπτική πλειοψηφία τον πελατών στα σπιτάκια δεν είναι μέλη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Καμία παρτουζα άρα πετιτ πρωινή βάρδια υπάρχει; Μ έχει ζαλίσει ένας συνάδελφος από τις αγαμίες που χει όποτε επειδή κάνω πάντα μόνος βόλτα ας εκμεταλλευτώ την ευκαιρια
Ασχημη περιοδος.Πολλες κοπελες λειπουν και εχουν μεινει μονο κατι ελεεινα απο αποψη υπηρεσιων.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Μια βοήθεια, υπάρχει πουθενά καμία γυμνασμένη πουτανα; Θέλω να γαμησω γυμνασμένη γκομενα. Είδα μια μιλφ με απίστευτο σώμα στον δρόμο και έπαθα κόλλημα. Θέλω να πάω σήμερα το βράδυ. Υπάρχει καμία πρόταση;
Τι Μαρινα την πρεζου φθλε μου στο Αγκυρας 9.Γραμμωμενη τιγκα και φυσικη κατασταση μαραθωνοδρομου.
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
389
Πόντοι
20
Πρωινή βάρδια, Φωκαίας 13 υπόγειο, σήμερα.

Λατίνα μαυρούλα, ψηλή και αδύνατη, μικρό βυζί, με πολύ ωραίο κορμί και πρόσωπο, πρόγραμμα απλό, όνομα δεν θυμάμαι
Ο τσάτσος έλεγε πως δεν βιαζόμαστε, δε χτυπάμε πόρτες, οπότε μπήκα να δοκιμάσω χωρίς ιδιαίτερες προσδοκίες.

Προκαταρκτικά μηδέν, πίπα αρκετά καλή, λίγο deepthroat από μόνη της, πάνω του μετρίου γενικότερα.
Πολύ μαλακό δέρμα, ωραίες μεγάλες ρόγες.

Ιεραποστολικό για αρχή, τίγκα στο τζελ, αρκετά στενή, έβαζε συνέχεια το χέρι μπροστά στο πράμα της, ή έκλεινε τα πόδια για να αποφύγει τη βαθιά διείσδυση.

Γύρισμα στα τέσσερα, όπου δε μπορούσε να τη κοπανήσει, τελείωσα με πλαγιαστό στο 10λεπτο με αρκετή γκρίνια και "φίνις φίνις" από μέρους της.

Ο τσάτσος δεν ενόχλησε, η κοπέλα θέλει στρώσιμο..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
Καθόλου υπερβολές, δεν είναι καθόλου τυχαίο πού όλο και περισσότερες κοπέλες το βάζουν στο πρόγραμμα τους, πιο ξεκούραστα για τις κοπέλες, το ότι δεν υπάρχουν κριτικές δε λέει κάτι ίσως μόνο ότι δε θέλουν να φανερωθούν ότι τον τρώνε,τέλος μη ξεχνάς ότι η συντριπτική πλειοψηφία τον πελατών στα σπιτάκια δεν είναι μέλη.
ωστόσο για τους κάθε λογής τράβελους και πορνοσινέ υπάρχουν πολλές περιγραφές και κριτικές. εκεί δε φοβούνται να μη φανερωθούν ότι τον τρώνε ? Μάλλον παίζει ότι το φρέσκο κρέας έχει τη ζήτηση, το πλαστικό δεν τραβάει ...
 

Vandersexxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
176
Πόντοι
280
Έχουμε ενημέρωση από το πεδίο μάχης της διδύμου?
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
291
Πόντοι
280
Δανάη Ι20 είναι στο πόστο της; Της χρωστάω ένα ξεκωλιασμα
 

Goal13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
8
Like
15
Πόντοι
0
Καλημέρα σας ξέρει κάποιος αν είναι ανοιχτά το χωματιανου 11β η Αντριάνα ;
Η κάποια παρόμοια κωλαρα
 

Goal13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
8
Like
15
Πόντοι
0

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
352
Like
298
Πόντοι
21
Καταθεση σημερα το πρωι στην Καρινα/Κατερινα στο Ιασωνος 44 ή 46. Δεν ειδα καλα. Πολυ καλη για αγαπουληδες σαν και μενα. Δουλευει απο τις 12 εως τις 19:00 οπως μου ειπε. Σημερα εως τις 17:00 εκτακτως.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
629
Πόντοι
81
Κρίμα …. Ευχαριστω .
Κάμπια παρόμοια κωλαρα παίδες παίζει;
Δοκίμασε Ράνια από φυλής 84.ειναι όμορφη με κωλαρα και ελ.στοματικο. Απογευματινή μέχρι 11-11:30... Τελευταία φορά που πέρασα μαζί της την έκανα μπάνιο με τα φλοκια μου στον κωλο και στην πλάτη,ήταν τόσα πολλά που μου έλεγε χαριτωμένα θα σε σκοτώσω χαχαχαχα
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
155
Κριτικές
29
Like
1.248
Πόντοι
1.011
Παιδες η Ντιάνα η Βουλγάρα από δυδημου δουλεύει σκ πρωί; Πήγα 2 Κυριακές συνεχόμενα και ήταν κλειστος ο οικος
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
εχει περσαει κανεις προσφατα με την Κωνσταντίνα απο Βέργας πρωι βαρδια να μας πει εμπειριες?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129
Καταθεση σημερα στις 12 το πρωι στην Τατιανα, Ιασωνος 1β.
Αξιζει να μην τη γαμησεις τελικα, μου γυαλισε τα αρχιδια, μου ξεριζωσε τον πουτσο απο το ρουφηγμα
και στο τελος μου τον ρουφηξε τοσο δυνατα που παραλιγο να μου ξεκολλησει τον προστατη .
Της εδωσα και ενα δεκαρικο μπουρμπουαρ και τα καταπιε ολα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom