Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 202 άτομα (18 μέλη και 184 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.638
Πόντοι
3.246
ΠΡΟΣΟΧΗ
Φωκαίας 25 όροφος είναι η καριολα τσατσα από το Μεταξουργείο η ξανθιά που δεν σε αφήνει να φύγεις. Αυτή που δούλευε με την Μπελα η οποία τώρα έγινε Αλεξάνδρα και ζητάει 20€
όταν μπαίνει μπροστά στην πόρτα για να σε εμποδίσει να βγεις , τσίμπα της τα βυζιά! τρομάζει και κάνει στην άκρη!
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
5
Like
2.153
Πόντοι
496

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Άμα πας θα καταλάβεις :wink:

Σε τραβολογάει ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ η μαλακισμένη :jerking:

Το είχαν κάνει σε μένα και σε συναγωνιστή με την βυζαρού εργαζόμενη (Καρολίνα, αν θυμάμαι καλά) πριν λίγα χρόνια. Φύγαμε πιάνοντας και απομακρύνοντας τα χέρια τους από πάνω μας. Το είχε γράψει και άλλος συναγωνιστής, ο οποίος (αυτοπεριγραφόμενος ως μικρόσωμος) αναγκάστηκε να ενδώσει :(
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
499
Πόντοι
20
ΠΡΟΣΟΧΗ
Φωκαίας 25 όροφος είναι η καριολα τσατσα από το Μεταξουργείο η ξανθιά που δεν σε αφήνει να φύγεις. Αυτή που δούλευε με την Μπελα η οποία τώρα έγινε Αλεξάνδρα και ζητάει 20€
Η Μπέλλα με τα tattoo. και το βαθύ τσιμπούκι?
Κάνει ελεύθερο στο 20ρικο τουλάχιστον?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Παίδες , έχει πάρει κανείς Ελένη ρωσιδα από Φυλής 69β; Είδα το μωρό αλλά σκέφτηκα να ρωτήσω πρώτα γιατί μου φάνηκε μουτρωμένη.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
33
Like
3.321
Πόντοι
2.591
Πέρασμα προ ολίγου στο Φυλής 71 όροφος με Μαριάννα λάτιν.
Απλό πρόγραμμα κ για ελ.στοματικο θέλει έξτρα (δεν έδωσα). Ωραίο μωρό με καλή διάθεση, άνεση στο σεξ, μέτρια πίπα και αντοχή σε ανέβασμα ρυθμών.
Συνέχεια στη κριτική που θα ανεβάσω...
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
813
Πόντοι
81
Νομίζω ότι το προβλημα λυθηκε μιας και όπως είπε πριν συναγωνιστής, της τσιμπάς τα βυζια και παει στην άκρη :2funny::2funny::2funny:
Λοιπόν εγώ της είχα παίξει άλλη μπινια. Της λέω θα μείνω, αλλά με τον όρο ότι θα μπει στο δωμάτιο και θα παίρνει μάτι. Και το έκανε ρε παιδιά. Μπήκε και μας έβλεπε να πηδιομαστε με την κορασίδα. Η δε ταναπου της έλεγε να πάρει μέρος στο μαμησι, αλλά η Νελλη δεν....
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Πέρασμα την προηγούμενη εβδομάδα στο Λιοσίων 73Α με Κίρα. Δε θα σταθώ στις υπηρεσίες της Κιρας καθώς δεν περίμενα κάτι διαφορετικό αλλά στο ότι το ντουζ δεν είναι ντουζ αλλά ουρητηριο. Το χρησιμοποίησα κι εγώ γιατί ήθελα να κατουρησω στο νιπτήρα ο οποίος τόσο ψηλά που είναι δεν έφτανα με τίποτα. Με το που άνοιξα την πόρτα η κατρουλιλα που μου ήρθε μου θύμισε τουαλέτα μετά από πάρτι της ΔΑΠ στη σχολή.
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
70
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πριν δύο χρόνια στο 109 όροφος δουλευε ένα ωραίο μωρό νομίζω Άννα. Έχουμε κάτι στην ενημέρωση;
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.061
Πόντοι
1.960
ΔΕΝ είναι η Βανέσσα το έκφυλο, αναιδές βυζαροκοντοπούτανο από Μετάξι.
Μου θυμιζεις λιγο αν μπορεις σε ποιονανε οικο εκδιδετε αυτο το βυζοκοντοπουτανο για να μην ψαχνω τα δεδικασμενα
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Μου θυμιζεις λιγο αν μπορεις σε ποιονανε οικο εκδιδετε αυτο το βυζοκοντοπουτανο για να μην ψαχνω τα δεδικασμενα
I37 Ισόγειο με την μεγάλη πόρτα δίπλα από το πορνοmall, βέβαια απο όταν πήγε εκεί έχουν πολλάπλασιαστεί τα Πάκια που παίρνει, πρέπει να κολύμπησεις μέσα από ένα σύννεφο ιδρωτίλας, ποδαρίλας, μουχλίλας, curry και φτηνού αποσμητικού για να γαμήσεις το καυλοράπανο.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
629
Πόντοι
301
Bile -
Μου θυμιζεις λιγο αν μπορεις σε ποιονανε οικο εκδιδετε αυτο το βυζοκοντοπουτανο για να μην ψαχνω τα δεδικασμενα
Αν πας εκεί κάνε καλού κακού και το εμβόλιο του δυτικού Νείλου.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.061
Πόντοι
1.960

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
36
Like
109
Πόντοι
0
Καμία παρτουζα άρα πετιτ πρωινή βάρδια υπάρχει; Μ έχει ζαλίσει ένας συνάδελφος από τις αγαμίες που χει όποτε επειδή κάνω πάντα μόνος βόλτα ας εκμεταλλευτώ την ευκαιρια
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
176
Κριτικές
9
Like
268
Πόντοι
281
Μασάζ Delux, ψάξε site, βρες τηλέφωνο και κανόνισε. Ετοιμάσου να σου πιάσουν τον κωλο. Κάνα 150++ για μια άντε μιάμιση ώρα γαμησι. Εκεί δούλευε πριν κάνα εξάμηνο. Τώρα δεν ξέρω. Εγώ προσωπικά δεν έχω ενδώσει σε μασάζ κατοικον τον οβολό μου γιατί το θεωρώ κοροϊδία. Καλή η Ανίτα αλλά υπάρχουν μακραν πολύ καλύτερες κοπέλες σε αυτά τα λεφτά.
Φίλε έχεις το site γιατί για κάποιο λόγο δεν το βρίσκω; Μου βγαίνει μόνο ένα κυριλέ κανονικό μάλλον μασαζ
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Φίλε έχεις το site γιατί για κάποιο λόγο δεν το βρίσκω; Μου βγαίνει μόνο ένα κυριλέ κανονικό μάλλον μασαζ
:2funny::2funny::2funny:
Αυτό που σου βγαίνει είναι ρε καλλιτέχνη.
Και δεν είναι καθόλου κανονικό...
:tooth::takethis::takethis::takethis:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom