Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (13 μέλη και 117 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Εσύ τι είσαι και τα λες αυτα; Ο νταβας της ή ο υπέρμαχος των ιερόδουλων; Ή αγαπούλης της θείας Σόνιας;
Τίποτα από όλα αυτά!

Σαν διανοούμενος (στην Ελλάδα είσαι ό,τι δηλώσεις!) δεν πρέπει να ενοχλείσαι από τις διαφορετικές απόψεις.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.301
Πόντοι
2.836
Εγώ πήγα περίπου 11 το βράδυ. Είναι Φωκαια 7 γωνία, υπόγειο σκαλάκια κάτω, δίπλα στην Ειρήνη ακριβώς που δίνει κωλο.

Λογικά κάπου 9 αν πας θα την βρεις. Γυφτορουμανα είναι.
Όμορφη για την περιοχή και νεανική. Όχι κάτι τρομερό προφανως. Αλλά αν δούμε τα χάλια της περιοχής λες οκ μπαίνω. Λιπαντικό δεν βάζει , εβαλε σάλιο.. και με σάλιο ήταν πηγάδι. όποτε εγώ γιαυτο δεν θα ξανά πήγαινα. Η αίσθηση με χάλασε.
Στα 4 πάει μπροστά , όποτε θέλει κλείδωμα. Γενικέ ομως αξίζει εστω για δοκιμή θεωρώ. Μην σας πάρω στο λαιμο μου
Ευχαριστώ για τις info πάντως έχει σωματάκι πολύ κοντά στα γούστα μου γιαυτό ρώτησα......θα τσεκάρω την κορασίδα.....
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
640
Πόντοι
81
Για να πάρεις ό,τι θέλεις πρέπει να δώσεις κι εσύ αυτά που θέλουν οι άλλοι.
Κανείς δεν σου τα χρωστάει!
Σκέφτηκες μήπως η Σοφία δεν γουστάρει να βλέπει την φάτσα σου και αισθάνεται ότι σου κάνει πολύ μεγάλη χάρη που σε αφήνει να την πηδάς;
Η θεία Σόνια προσφέρει τις συγκεκριμένες υπηρεσίες για 20 ευρώ 10 λεπτά.
Δεν της αρεσει; Καλώς!
Να αλλάξει δουλειά ή να αρνειται αυτούς που δεν γουστάρει. Όχι να παίρνει το 20αρι και μετά να μην γουστάρει.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
640
Πόντοι
81
Για να πάρεις ό,τι θέλεις πρέπει να δώσεις κι εσύ αυτά που θέλουν οι άλλοι.
Κανείς δεν σου τα χρωστάει!
Σκέφτηκες μήπως η Σοφία δεν γουστάρει να βλέπει την φάτσα σου και αισθάνεται ότι σου κάνει πολύ μεγάλη χάρη που σε αφήνει να την πηδάς;
Ο φίλος δεν ζητησε χάρη. Πλήρωσε
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Μια βοήθεια, υπάρχει πουθενά καμία γυμνασμένη πουτανα; Θέλω να γαμησω γυμνασμένη γκομενα. Είδα μια μιλφ με απίστευτο σώμα στον δρόμο και έπαθα κόλλημα. Θέλω να πάω σήμερα το βράδυ. Υπάρχει καμία πρόταση;
 

TROMBONE69

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα..προτασεις για σκινυ κοριτσια στην Αθήνα??για μπουρδελο ..Ευχαριστώ!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Σοφέ , ξέρεις μέχρι τι ώρα δουλεύει; Μπας και την πάρω σήμερα. Είμαι βραδινός τύπος γιαυτο ρωταω
Δεν είμαι σοφός. Συνήθως ξεκινάει πρωί και αργα το απόγευμα σταματά. Δεν έχει τσατσά και το ανοίγει μόνη της. Ανεβαίνεις πάνω και ΑΝ είναι κλειδωμένη η πάνω πόρτα και η κάτω ανοιχτή πάει να πει ότι σκάβει κάποιος το γκροβερ της και όντως είναι παρούσα. Περιμένεις κάτω να φύγει ο συναγωνιστής και μπουκαρεις. Αν είναι κλειδωμένη και η κάτω άρα λείπει. Είναι πολύ καθαρή θειά και τα δωμάτια τα έχει περιποιημένα. Πάντα μανικιούρ πεντικιούρ στη πένα και φρεσκοπλυμενη μετά από κάθε συναγωνιστή. Δοκιμάζεις την πίπα δονητη που την βάφτισα σε μια παλιά κριτική μου και την έχει υιοθετησει χρόνια τώρα σαν δικιά της πατέντα - ευρεσιτεχνία από τότε που δούλευε στο καταγωγι της Διδύμου τρίτο υπόγειο δεξιά. Εγώ δεν δίνω πίπα ακα σε ιερόδουλες του μπουρδέλων παρά μόνο σε call και μασάζ, αλλά και με την καποτα καταλαβαίνεις αυτή την ιδιαίτερη βεντούζα στο πουτσοκεφαλο σου. Αφού όταν μου το έκανε την πρώτη φορά πριν χρόνια πήγα να ξαναδοκιμάσω από μόνος μου κι έβαλα τη δόνηση του κινητού πάνω στον πουτσο μου για να βρω τις ομοιότητες..... ΧΑΧΑΧΑΧΑ! (πλάκα κάνω).
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
629
Πόντοι
81
Δεν είμαι σοφός. Συνήθως ξεκινάει πρωί και αργα το απόγευμα σταματά. Δεν έχει τσατσά και το ανοίγει μόνη της. Ανεβαίνεις πάνω και ΑΝ είναι κλειδωμένη η πάνω πόρτα και η κάτω ανοιχτή πάει να πει ότι σκάβει κάποιος το γκροβερ της και όντως είναι παρούσα. Περιμένεις κάτω να φύγει ο συναγωνιστής και μπουκαρεις. Αν είναι κλειδωμένη και η κάτω άρα λείπει. Είναι πολύ καθαρή θειά και τα δωμάτια τα έχει περιποιημένα. Πάντα μανικιούρ πεντικιούρ στη πένα και φρεσκοπλυμενη μετά από κάθε συναγωνιστή. Δοκιμάζεις την πίπα δονητη που την βάφτισα σε μια παλιά κριτική μου και την έχει υιοθετησει χρόνια τώρα σαν δικιά της πατέντα - ευρεσιτεχνία από τότε που δούλευε στο καταγωγι της Διδύμου τρίτο υπόγειο δεξιά. Εγώ δεν δίνω πίπα ακα σε ιερόδουλες του μπουρδέλων παρά μόνο σε call και μασάζ, αλλά και με την καποτα καταλαβαίνεις αυτή την ιδιαίτερη βεντούζα στο πουτσοκεφαλο σου. Αφού όταν μου το έκανε την πρώτη φορά πριν χρόνια πήγα να ξαναδοκιμάσω από μόνος μου κι έβαλα τη δόνηση του κινητού πάνω στον πουτσο μου για να βρω τις ομοιότητες..... ΧΑΧΑΧΑΧΑ! (πλάκα κάνω).
Πραγματικά παρόμοια πίπα δεν μου έχει κάνει καμία! Αν υπάρχει άλλη γυναίκα να μας πει όποιος ξέρει..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Μια βοήθεια, υπάρχει πουθενά καμία γυμνασμένη πουτανα; Θέλω να γαμησω γυμνασμένη γκομενα. Είδα μια μιλφ με απίστευτο σώμα στον δρόμο και έπαθα κόλλημα. Θέλω να πάω σήμερα το βράδυ. Υπάρχει καμία πρόταση;
Μόνο Μυρτώ και Νεράιδα σε εν ενεργεία call. Ιερόδουλες μόνο Ρενάτα η οποία δουλεύει σε στούντιο πλέον και έχω να την δω χρόνια. Άρα μπορεί να έχει αλλάξει σωματικά. Από ιερόδουλες δεν ξέρω κάποια εγώ. Αλλά Μυρτώ, Νεράιδα είναι 50 χρονων και θηλυκες Χουλκ! Άρα από ότι κατάλαβες πρέπει να βάλεις το χέρι στην τσέπη. Αυτά είναι ακριβά γούστα. Αν βέβαια μου ξεφεύγει κάτι αρμόδιος είναι ο @n.smirni76 να σε κατατοπισει.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
342
Κριτικές
11
Like
3.049
Πόντοι
731
ΠΡΟΣΟΧΗ
Φωκαίας 25 όροφος είναι η καριολα τσατσα από το Μεταξουργείο η ξανθιά που δεν σε αφήνει να φύγεις. Αυτή που δούλευε με την Μπελα η οποία τώρα έγινε Αλεξάνδρα και ζητάει 20€
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
57
Like
124
Πόντοι
0
Παιδιά οποίος Μπορεί να με ενημερώσει πια είναι η υπηρεσία τώρα στο Αλκαμένους ? thanks
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
629
Πόντοι
301
ΠΡΟΣΟΧΗ
Φωκαίας 25 όροφος είναι η καριολα τσατσα από το Μεταξουργείο η ξανθιά που δεν σε αφήνει να φύγεις. Αυτή που δούλευε με την Μπελα η οποία τώρα έγινε Αλεξάνδρα και ζητάει 20€
Φίλε μου τη λες τώρα?? Είναι η Νέλλη???έχω πάει επιτόπου για ματσάκι θα μαλώσουμε και θα φύγω.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
ΠΡΟΣΟΧΗ
Φωκαίας 25 όροφος είναι η καριολα τσατσα από το Μεταξουργείο η ξανθιά που δεν σε αφήνει να φύγεις. Αυτή που δούλευε με την Μπελα η οποία τώρα έγινε Αλεξάνδρα και ζητάει 20€
Αδελφέ είμαι φυλής τώρα κα μόλις βγήκα από εκεί. Πολύ γέλιο. Τη γλεντισα κι έφυγα
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
648
Κριτικές
1
Like
8.161
Πόντοι
1.046
ΠΡΟΣΟΧΗ
Φωκαίας 25 όροφος είναι η καριολα τσατσα από το Μεταξουργείο η ξανθιά που δεν σε αφήνει να φύγεις. Αυτή που δούλευε με την Μπελα η οποία τώρα έγινε Αλεξάνδρα και ζητάει 20€
Η καργιολα η Νέλλη! Γύρισε ξανά στα παλιά της λημέρια;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom