Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (23 μέλη και 196 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Καταθεση σημερα στις 12 το πρωι στην Τατιανα, Ιασωνος 1β.
Αξιζει να μην τη γαμησεις τελικα, μου γυαλισε τα αρχιδια, μου ξεριζωσε τον πουτσο απο το ρουφηγμα
και στο τελος μου τον ρουφηξε τοσο δυνατα που παραλιγο να μου ξεκολλησει τον προστατη .
Της εδωσα και ενα δεκαρικο μπουρμπουαρ και τα καταπιε ολα.
Γαμώ τις περιγραφές.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.124
Πόντοι
206
Είμαι μια εβδομάδα διακοπές με την γυναίκα μου και ήδη μου έχουν λείψει οι πουτανες , νιώθω ότι όταν επιστρέψω θα μπω στο πρώτο μπουρδελο που θα βρω άσχετα με τη πουτανα
Λέτε να είμαι εθισμένος στο σλαβικό ξεσκισμένο μουνι ;
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
27
Like
98
Πόντοι
0
Ειμαι 60αρης λατρης του αγοραιου ερωτα που τον τιμω απο πιτσιρικας συχνα πυκνα. ΠΟΤΕ δεν αντιμετωπισα προβλημα με εργαζομενη κοπελα γιατι δεν αφησα ο ιδιος να δημιουργηθει.Παντα καθαρος και σεβαστικος στις κοπελες ακομη και σε καποια ''ιδιοτροπη'' ας πουμε και αυτο γιατι πιστευω οτι με το αντιτιμο μιιας επισκεψης δεν σημαινει οτι αποκτας ''ιδιοκτησία'' και οποτε ειχα θεμα στυσης ελεγα ευχαριστω στην κοπελα και σηκωνομουν δεν καθομουν να την βασανιζω. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕμα συμπεριφορας και σεβασμου και οχι ηλικιας. Καλο βραδυ σε ολους φιλοι.

Έχουμε κανένα νέο για την Ελένη από Φωκαίας 25 υπόγειο??
Όμορφη παρουσία αλλά μέσα στο δωμάτιο τι γίνεται την έχει πάρει κανείς??

Παιδες η Ντιάνα η Βουλγάρα από δυδημου δουλεύει σκ πρωί; Πήγα 2 Κυριακές συνεχόμενα και ήταν κλειστος ο οικος
Δεν δουλεύει Σαββατοκύριακο.
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Είμαι μια εβδομάδα διακοπές με την γυναίκα μου και ήδη μου έχουν λείψει οι πουτανες , νιώθω ότι όταν επιστρέψω θα μπω στο πρώτο μπουρδελο που θα βρω άσχετα με τη πουτανα
Λέτε να είμαι εθισμένος στο σλαβικό ξεσκισμένο μουνι ;
Η γυναίκα σου δεν κάνει;
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
304
Like
1.205
Πόντοι
201
Ξέρουμε αν δουλεύει η τζανινα αυτές τις μέρες?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.420
Πόντοι
3.436
Καταθεση πριν λιγο κατα τις 17:40 Ιασωνος 19 οροφος στο μελαχρινο Μολδαβεζικο ζυμαρακι (1,70 - 3αρι βυζι - πιασιματα - ωραια περιφερεια) την Λορι η οποια απο οτι φαινεται ηρθε για να μεινει καθως εχουν περασει σχεδον 3 μηνες απο τοτε που πρωτοηρθε.....
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.420
Πόντοι
3.436
Μετα την Λορι περασα και μια βολτα στο ΜΑ 21 ισογειο και ηταν παλι η γνωστη Λατινα η Γιουλη (καλα αυτη πρεπει να βαραει 15ωρες βαρδιες) μαζι με την αλλη Λατινα την νταρντανα Λουιζα
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.420
Πόντοι
3.436
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Φιλε μου το σεξ με την γυναικα μας μετα απο καποια χρονια δεν πιανεται για σεξ, εχει την ιδια βαρυτητα με την απλη μαλακια...
Ρε λες να ειμαι μαλάκας ρομαντικός και να μην το ξέρω;
 

Sidefucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2024
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0
Η Έμμυ που παίρνει κάτω από 30 χρόνων σε ποιον οίκο της Φυλής δουλεύει;
 

Konstantinos89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει δει κάποιος αν είναι ανοιχτό σήμερα το χωματιανου 11Β?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα


Φυλής 54αρια, 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά κλειστο.

Φυλής 72 αριστερά Μελισσα κοπέλα με ξανθό ραστα μαλλί, χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Παολα λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος ανοιχτό το φως κλειδωμένη πάνω ή πόρτα.

Φυλής 61 Πέρλα και Σαντρα λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Μελίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα η "Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Κορινα, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε σήμερα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 84β & 86α κλειστά.

Φυλής 86β Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελενα/Αντινα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α Μαρία η "Τσεχα", απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται πια με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69β Εμμι, απλό πρόγραμμα,σήμερα μετά από 4 φορές που την έχω πάρει μου έριξε άκυρο...

Φυλής 71 3 λατινες , Λουτσια και Βαλεντινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α 3 λατινες, Εμμανουέλα, σε απλό πρόγραμμα και Κατερίνα και Αντρέα όπου αμφότερες κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ηλέκτρα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 & 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Μικαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Μπιανκα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φωκαιας 19 2 ρουμανες, η μελαχρινή ψηλή Λίζα και η κοντή με τη διχρωμία στα μαλλιά Κάρλα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Αλισια κοπελίτσα με κάστανο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Μανταλινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Ελένη και Σάρα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Φωκαίας 27Β κάτω Νάταλι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Έλλης 3 κλειστό.

Διδύμου 8αρια κλειστά.

Διδύμου 16 Αλίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Κατερίνα, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 20 Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Μαριάννα και Μαρίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 όροφος και 27 κλειστά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
924
Κριτικές
15
Like
2.085
Πόντοι
2.477
Χθεσινη στοχευμενη βολτα εχθες το μεσημερι στο μεταξουργειο, επειδη ειμαι ρομαντικος χωρις τα " και επειδη καυλωνω φουλ οταν δεχομαι ευκολα γλωσσοφιλα.
και επειδη αναμεσα σε αλλα μελη που ενημερωνουν, ο αγαπητος

@Dsar263

προτεινε καποιους οικους, στο Ιασωνος 1β με την Τατιανα ηταν κλειστος!
Επειδη το ειχα αναγκη πολυ, σκονταψα στο διπλα το Ιασωνος 1α να δω την Μαρινα, επειδη ηταν δωματιο περιμενα αναγκαστικα στο δροσερο καθιστικο.
Δεν μου αρεσε καθολου οπως την ειδα βγιανοντας απο το δωματιο και κρατουσε τα μικρα της βυζακια, λεγοντας μου αν θελω να πιω γαλα!
Παρατηρησα οτι εχει ωραιο και πεταχτο κωλο, ισως και οχι, επειδη η ζεστη με ειχε θολωσει.
Πηγα καρφι στο Ιασωνος 44 οροφο για την Εκατερινα, αλλα ηταν η Σοφη (θεια Σοφια) με καλτσοδετα, πολυχρωμο μαγιο και μουρη ξυνισμενη.
Περασα και απο το Ιασωνος 46 γιατι στις σημειωσεις μου ειχα εκεινο τον οικο που πρωτοεμφανιστηκε η Εκατερινα, αλλα ηταν η Κατερινα και μια Ανασταστια, που με το που μπηκα ξεκινησε σαλονι πισω μου,
μεχρι να σταθω, να γυρισω πλατη και να την θαυμασω, ειχε φυγει.
Απο τη πρωτη ματιο που ειδα καθως μπηκα ηταν μια μελαχροινη, ζουμερη και σοβαρη κυρια, πολλα υποσχομενη!
Επειδη δεν βρηκα αυτο που στοχευμενα αναζητουσα κατεβηκα τα σκαλια και απο απεναντι, απο το Ιασωνος 43 ακουγα τις φωνες τις τσατσας και να βλαστημαει,
την ρωτησε καποια αλλη τι εγινε μαρη;
Ελεγε πως ειχε κοιμηθει ενας πελατης μεσα στον οικο ολο το βραδυ!!!!

Επειδη οι καυλες
ειχαν βαρεσει κοκκινο, ανοιξα τις σημειωσεις μου και πηγα Διδυμου 20 για Ντιαννα.
Φορουσε ενα φορεμα με στρας χρυσα και ασημενια και παντοφλες.
Βγηκε επιθετικα στο σαλονι χωρις να καταλαβω οτι ηταν αυτη, με επιασε απροετοιμαστο, απο πισω της κυλησε μια αλλη κοπελα, η Ελενα ειπε, νεαρη την ειδα, με τεραστια και ασφυχτικα αποκλεισμενα βυζια για το σωματοτυπο της, χαρουμενη και χαμογελαστη κοπελα!
Επελαξα τη Ντιαννα για να μπει το ✔️ στις σημειωσεις μου και για την κωλαρας της.

Το δωματιο βρωμαγε
ποδαριλα και ηταν γεματο απο σαγιοναρες ολων των εποχων!
Μια κουβερτα ηταν παρατημενη σε ενα σημειο και στο καγκελο του κρεβατιου μια συλλογη απο στρινγκ και βρακια σκουρων χρωματων!

Σαπουνι ουτε για δειγμα και το χαρτι ακομη το ψαχνω!

Ηρθε αμεσως η Ντιαννα, γυμνη με το φυλακοβιο τατουαζ στο αριστερο της βυζι, φλογα απο την τορπιλη-βυζι της.

Χαδια και φιλια και επειδη αναζητουσα στα γλωσσοφιλα, εδωσε μερικα πεταχτα, απλα φιλια.
Ζητησα κωλο και αρχισε τις προστυχιες και ποσο της αρεσει να της γαμανε τον κωλο τον βραζιλιανικο ελεγε!
Δυσκολευτηκα να μπω, ηταν και στενος, ημουν ο πρωτος πελατης, ειπε!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom