Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (11 μέλη και 124 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ι ρουμανα ειναι στο φιλισ 40 και δινει κολαρακι οπος ειπε ο φιλοσ γκομενιος!!!δουλευι απογευματινεσ βαρδιες!!!
Πιτσιλιστή είναι μία νταρντανογυναίκα αυτή?.. σαν τον γκοτζίλα με μαύρο μαλλί??Δε λέει καθόλου αν λέμε την ίδια..
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
πανο δεν τιν εχο δοκιμασει ποτε τιν μαρθα!δε μου αρεσε οποτε δε τιν ειχα πιτσιλισει ποτε.λοιπον...παλιοτερα πρινκαναδιοχρονιαοταν ιταν ι μαρθα  στο109στι φιλισ  ειχαμε  παι τσαρκα περιπου10 ατομα!μεγαλι παρεα απο αναστατομενουσ καυλιαριδεσ!!!!ειχαμε αναστατοσι  ολι τιν φιλισ...τοτε δεν ιξερα  για το σαιτ βεβεα.ε λοιπο ειχαμε μπι στο  109  του χαρι και 10 ατομα μεσα στο σπιτι να φανταστειτε  γινοταν  χαμοσ!καιολοι νακανουμε  φασαρια!!!ε τα περνι  και ο χαρισ  καιαρχισε να μασ κινιγαει  ...εμισ τρεχαμε προσ  τιν εκσοδο ..και ο χαρισ  φοναζε...οποιον πιασο θα τον γαμισο!!!και  εμισ οπου φιγι φιγι!!!χεχε!!!μπουχαχαχαχα!!!

Αυτο δεν ειναι τιποτα. Να σας πω εγω ιστορια απο το 109, ανοιξη 2005.
Περιμένω στο σαλονι γιατι ειναι στο δωματιο και ακουω κλαματα που ολο και δυναμωναν. Μπαινει μεσα ο τσατσος. Βγαινει πολυ γρηγορα απο μεσα ενα γομαρι 100 κιλα και βαλε, νεαρός σα γοριλας αναψοκοκινισμενος και φευγει αστραπη. Βγαινει ο τσατσος και λεει οτι η κοπελα δε μπορει, εχει προβλημα κτλ. Κατι μαλακισμενα κανανε κατι απαραδεκτα καλαμπουρια και τους εβρισε. Το θεμα ειναι οτι ο τυπος την εσκισε κανονικα. Μετα για καποιους μηνες χαθηκε η Μαρθα, πηγε για ραψιμο φαινεται. Αυτη την ιστορια την εχω ξαναγραψει...

ΥΣΤ. Δεν ειμαι σιγουρος αν εγινε αυτο την ανοιξη 2005, τοτε παντως τη πρωτογαμησα...
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες αν ακούσετε το όνομα Σμαράγδα σο αντελόσπιτο ΜΑΚΡΙΑ. Η χειρότερη πουτάνα EVER .Λες και σου κάνει εμβόλιο είναι η πίπα της σας λέω ενδεικτικά!!!

Φίλε fylisixos, αυτή η Σμαράγδα τελικά είναι πολύ μούφα περίπτωση. Την είχα δοκιμάσει πριν 2-3 μήνες και μου είχε κάνει σχετικά καλή εντύπωση, ίσως ξεκίναγε τότε και ήταν πιό προσεκτική και πρόθυμη και μάλιστα είχα γράψει καλά λόγια και σε thread εδώ στο σαιτ. Μετά όμως που την ξαναδοκίμασα μου έκανε φοβερά κακή εντύπωση, βιαστική, χωρίς συμμετοχή, απλά διεκπεραιωτική. Τελικά δεν αξίζει, διασταυρωμένο και από σένα και από μένα και από λοιπούς.... ʼρα μακριά......
 

Επισκέπτης
ειχα ρωτησει για την μαρια milf που δουλευε περγαμου αλλα μαλλον δεν ξερει κανεις τιποτα.κριμα γιατι την εδινε την πισω πορτα και ηταν αρκετα καλη
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν σήμερα το πρωί στο φυλής 65 ( πρασινη πόρτα).Ήταν η Λίζα ξανθία ψηλή λέπτή μάλλον ρωσίδα.Την πήρα.Καταπλήκτική.Τώρα καταλαβαίνω τι εννοούμε οταν λέμε value for money(για φυλής).Πολύ νευρώδες τσιμπούκι και κάλό πισωκολλητό!ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Μιλάνα στο 59 το απόγευμα ;
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης σημερα απογευμα...

59 κατω giorgia-brasil
59 πανω milana-russia
71 κατω angela-russsia(δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα,η γνωστη νταρντανα)
71 πανω mia-hungary
80 magda-russia
134 υπογειο olga-russia
134 μεσαιο δεν θυμαμαι ονομα καινουργια νομιζω αδυνατη ετσι κ ετσι
134 πανω daniella-chech
αγκυρας 12 anastasia-moldavia
κ στο καινουργιο της φωκαιας korina-russia
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
στο 134 υπογειο η ολγα εχει μετρια φατσα αλλα τρελλο κορμακι, και ηταν και αρκετα καλη σε ολα οσα εκανε.

ντανα κατια κανενα νεο?  να παμε νικολουλη?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Σήμερα κατα της 9 το βραδυ

Στα 3 του 134 ...3 αδιάφορες

Στο 99 ένα ξανθό πανύψηλο τραβέλι δεν θυμάμαι όνομα πάντος όχι Κάρμεν.

Στο 59 κάτω μια μελαμψή 25?

Στο 59 πάνω η milana αλλά δωμάτια full και 3 άτομα στην αναμονή...Ασε που πήγε απο δωμάτιο σε δωμάτιο και οχι στο σαλόνι γιατι έλεγε η τσατσα έχει πολυ δουλειά κάνει γκριγκορα τσιμπουκι...Δεν πολυ καταλάβαινα τι έλεγε απλά έμεινα απο περιέργεια για να τη δω...Ε μετά απο κανα 10λεπτο έρχεται η τσατσα με ένα μπρίκι στο χέρι και ένα γκαζάκι στο άλλο χέρι και μου λέει θα τα πας κάτω ;;; χααχχααχαχαχαχα της λεω μπαααα και άρχισε να τους ρωτάει όλους ποιος θα το πάει κάτω...Μέχρι που πετάχτυκε ένα παλικάρι και της λέει φέρε να το πάω. χαχααχαχχααχαχ

Τελικά πάω στο 40 και βγαίνει μια μούφα αλλά άδειο το μπουρδέλο και ακούω και κωλαράκι και μπαίνω......Ο ΜΑΛΑΚΑΣ

έρχεται στο δωμάτιο ...Τζούλια απο Ρουμανία

Μολις την είδα καλά ξενέρωσα τελείως....και μολις έβγαλε αυτό που φόραγε και καλυπτε τα πάντα πριν.....Ηθελα να φύγω

Με τα πολλά της έδωσα μόνο πίπα , τον έπαιξα και έχυσα έτσι....πολύ πατσαβούρα...Τι πήγα και έκανα ο μαλακας
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε κοπέλια, με τόσο περπάτημα στη Φυλής, δεν κουράζεστε ή βαριέστε;;
Και που παρκάρετε;;;; :2funny: :2funny:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα βραδάκι στην κολωνού 30 πήρα το κατερινάκι! Καταπληκτική συμπεριφορά και βυζάρες!! Και μάλιστα στο μεγάλο δωμάτιο(το γήπεδο) ,στο μικρό που είναι για τιμωρία θα βάλει τον warhol,μπουχαχαχα!! :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
δεν ειμαι τιμωρια!απλα περισευω ....οποτε warhol has left the building!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
δεν ειμαι τιμωρια!απλα περισευω ....οποτε warhol has left the building!!
Εεεεεεελα ρε Warhol,πολύ κατάκαρδα το'χεις πάρει ρε φίλε!..
:'( :'( :'(
(κι εγώ την την περιποιηθηκα Πάνο,Και του 'πουλιού το γάλα' της είχα)!!
;) ;)
 

Επισκέπτης
ενας μαλακας λιγοτερος ...τιποτα περισσοτερο ,τιποτα λιγοτερο!!και δεν εχω παρει τιποτα κατακαρδα!
 

Επισκέπτης
εχω και ειναι καλο αυτο ετσι ωστε και να με αποφευγουν αλλα και να ποφευγω και εγω τις κακοτοπιες!!λοιοιν μην γαμαμε το θρεντ!!εδω μιλανε για μπουρδελα!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
ενας μαλακας λιγοτερος ...τιποτα περισσοτερο ,τιποτα λιγοτερο!!και δεν εχω παρει τιποτα κατακαρδα!
Μάλιστα..κατάλαβα...'Ουδέν κακό αμιγές καλού',αυτό να θυμάσαι warhol.Οτι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό, καλό σου βράδι φίλε μου..
:) :) :)
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μπααααα..είσαι ΠΟΛΥ καλύτερο σκυλί απ'οτι νομίζεις,ακου που σου λέω!!
Και μην γαμάς το φόρουμ που γράφει ο κόσμος για μπουρδέλλα,τέλος,καληνύχτα!! :zzzzz:
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
ναι μουλος και κοπριτης!!αντε ρε γραψτε για κανενα μπουρδελο να μαθαινουμε και εμεις!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom