Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (17 μέλη και 214 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για πια λαρα λεσ καυλιαρι απλε?για αυτιν τιν τσεχα στο φιλισ 71 (επανο σκαλεσ)?
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ναι γι αυτην...γερμανιδα ειναι αλλα την παρουσιασε ως τσεχα
 

Επισκέπτης
βρε τιν ατιμι τιν κιρια μαρια(τσατσα του 71 επανο)μια χοντρι με περουκινι!!!!αχαχαχαχ μπουχαχααχχααχαχ!!!!
 

Επισκέπτης
Δυστηχώς ο ΜΑΛΑΚΑΣ(εγώ δλδ)τέλειωσα πολύ γρήγορα και δε το ευχαριστήθηκα(έπρεπε να τραβήξω καμία απ το σπίτι.. μου φαίνεται).
φιλτατε συναγωνιστη εισαι προνομιουχος εγω απο το σαββατο μεχρι σημερα το παλευω να χυσω στην μιλανα και δεν μπορω... τελικα ειναι μεγαλο προβλημα να αργεις για μπουρδελα.... σημειωνο οτι εχω παει 2 φορες στο στουντιο που καθισα 25-30 λεπτα ισως και παραπανω... επεισης η τσατσα στο στουντιο μου ειπε οτι στο απλο προγραμμα (50 ευρω) η κοπελα καθεται μεχρι να τελειωσω.... αν ελεγε αληθεια την ελεγε στο λαθος ατομο καθως λογο προβληματων θελω 1-1,5 ωρα για να χυσω με πληρη στυση την περιοδο αυτη.... θα γραψω τι επαθα πριν 2 βδομαδες, καποια στιγμη.....
 

Επισκέπτης
Γρήγορη μπουρδελότσαρκα στο Μεταξουργείο σήμερα κατά τις 18:00.

Γενικά μαύρα χάλια, τα ίδια όπως εδώ και μήνες! Τελικά όμως στο Μεταξουργείο μπορεί και να χτυπήσεις "φλέβα"!!! Λοιπόν, μπαίνω στο Ιάσωνος 20Γ (αυτό με την στενή πράσινη πόρτα, τα 2-3 σκαλάκια και το αναβατώριο που έχει μέσα για να ανεβοκατεβαίνει η πουτάνα). Κάθομαι στο σαλόνι, είμαστε 2-3. Βγαίνει η γκόμενα και τι να δω... ένα μελαχροινό μωράκι, λίγο κοπρο-dog στην φάτσα αλλά αδύνατο-λυγερό κορμάκι από αυτά που μου αρέσουν. Μακρύ κορακί μαλλί, καλό βυζάκι και ένα μικρούλι και ατίθασο κωλαράκι! Φεύγω, περνάω από 2-3 ακόμα και ξαναγυρίζω.

Μπαίνω μέσα, η πουτάνα ήταν busy. Πάω προς το παραβάν που κάθεται η τσατσά, τραβάω την κουρτίνα και της λέω ότι την έχω δει την κοπέλα και ότι θα ήθελα να περάσω. Της δίνω 20άρικο και ανοίγει το ψυγείο ( :idiot: ) και μου δίνει τάληρο ρέστα! "Aνέβα πάνω", μου λέει, "και θα περιμένεις να μπεις στο 1. Έχει σαλονάκι κι απάνω". Ανεβαίνω πάνω κι όντως είχε ένα παγκάκι, 1-2 καρέκλες κι ένα κομοδίνο με κωλόχαρτα! Μετά από λίγο βγαίνει η πουτάνα από το 1, με κοιτάει και μου χαμογελάει. "Γεια σου", μου λέει, απαντάω ανάλογα. Πάει στο αναβατώριο να κατέβει κάτω και όλο νόημα μου λέει "Είμαι η Δήμητρα!". "Χάρηκα", της λέω,  "εγώ ο Δημήτρης!". Κατεβαίνει κάτω, ανεβαίνει πάλι, με κοιτάει όλο νόημα και μπαίνει στο 2. Μετά από 1-2 λεπτά βγαίνει ο μάγκας από το 1 και μπαίνω μέσα. Μετά από κάνα 10λεπτο σκάει μύτη το πουτανάκι, γεμάτη κέφια! Εγώ (ως συνήθως) έχω βάλει την καπότα μου και στέκομαι στα όρθια "καμαρωτός". "Α, έχεις βάλει δικιά σου, ε? Τι μάρκα είναι?". "Durex" της λέω. "ΟΚ, θέλεις να ξαπλώσουμε?", μου λέει και πριν καλά-καλά απαντήσω έχει γονατίσει και μου κάνει πίπα στα όρθια. ΓΑΜΩ τις πίπες μάγκες. Deep-throat, τον πήγαινε από εδώ, τον πήγαινε από εκεί κι έριχνε και πουτανιάρικες ματιές. Σε κάποιες φάσεις σταματούσε και ρουφούσε με ΔΥΝΑΜΗ! Κάβλα σκέτη! Την βάζω να σκύψει πάνω στο κρεβάτι και της τον καρφώνω πισωκολλητά (εγώ πάντα όρθιος). Κουνήματα, ψιλοβογγητά, συμμετοχή... μια χαρούλα! Στο τέλος την ξαπλώνω ανάσκελα, πόδια στους ώμους και πάρε να έχεις! Αυτή να μου χαϊδεύει το σώμα γενικώς και να με κοιτάει στα μάτια (πολύ ψωλόφατσα!). Με τα πολλά χύνω και ουδεμία βιασύνη. Πρέπει να ήμουν μέσα της άλλο ένα λεπτό γεμάτο-γεμάτο αφού είχα χύσει. Τελικά βγαίνω, σηκώνεται και πιάνουμε την πάρλα για το τι θα κάνουμε το Πάσχα, θα μείνουμε, θα φύγουμε, κτλ. Η τύπισσα είναι Ελληνο-Ρουμάνα (Ρουμάνα μάνα, Έλληνα πατέρα - τουλάχιστον έτσι μου είπε!). Από ότι μου είπε θα είναι και αύριο απόγευμα εκεί... μην σας πω ότι θα την ξαναεπισκεφτώ και αύριο!

Για 15 γιούργια ήταν ότι καλύτερο... best best value for money.  :dancing:

Σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
φιλτατε συναγωνιστη εισαι προνομιουχος εγω απο το σαββατο μεχρι σημερα το παλευω να χυσω στην μιλανα και δεν μπορω... τελικα ειναι μεγαλο προβλημα να αργεις για μπουρδελα.... σημειωνο οτι εχω παει 2 φορες στο στουντιο που καθισα 25-30 λεπτα ισως και παραπανω... επεισης η τσατσα στο στουντιο μου ειπε οτι στο απλο προγραμμα (50 ευρω) η κοπελα καθεται μεχρι να τελειωσω.... αν ελεγε αληθεια την ελεγε στο λαθος ατομο καθως λογο προβληματων θελω 1-1,5 ωρα για να χυσω με πληρη στυση την περιοδο αυτη.... θα γραψω τι επαθα πριν 2 βδομαδες, καποια στιγμη.....
Ειλικρινά δε μπορώ να σκεφτώ ποιο είναι το χειρότερο από τα 2!(μάλλον το δικό μου γιατί δεν περιορίζεται σε μπουρδέλα)τεσπα...Τι έπαθες ρε φίλε achro?Το πάλευες ώρα??Πες το μας όποτε θες οκ...
 

Επισκέπτης
liomaaaa σιγχαριτιρια καυλιαρετζο μου!!τι γαμισι ιταν αυτο!!!!ανεπαναλιπτο!!!!χεχε!!!!τα περιεγραψεσ τοσο καλα που νομιζα οτι ιμουν και εγο στο δοματιο και σε επερνα ματι!!!αχχαχααχχαχ μπουαχχαχααχαχ!!!!γεια σου ρε λιομα μεγα χιστι και μιστι!!!!!πιτσιλισες παλι!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
liomaaaa σιγχαριτιρια καυλιαρετζο μου!!τι γαμισι ιταν αυτο!!!!ανεπαναλιπτο!!!!χεχε!!!!τα περιεγραψεσ τοσο καλα που νομιζα οτι ιμουν και εγο στο δοματιο και σε επερνα ματι!!!αχχαχααχχαχ μπουαχχαχααχαχ!!!!γεια σου ρε λιομα μεγα χιστι και μιστι!!!!!πιτσιλισες παλι!!!!!!!!!!!!!!!!

ʼσε μεγάλε καβλέα pitsilisti, έχω και την γυναίκα με περίοδο γι' αυτό κι έχω "θολώσει" κάπως! Αύριο μου φαίνεται θα έχουμε μία από τα ίδια! Κάποιο πορνίδιο θα τον φάει πάλι! :cheesy:
 

Επισκέπτης
μπα σε καλο σου lioma μας καβλωσες βραδυατικα :2funny:
παλι καλα που εχω ηδη κανονισει να ερθουν να με παρουν με αμάξι ,
γιατι αλλιως θα εβγαινα με τη μηχανη εξω μεσα στη βροχή ;)

ʼντε καλό βόλι!!!!

Και όντως... ο καιρός γαμιέται! Εμένα με έπιασε στον γυρισμό αλλά στ' αρχίδια μου γιατί είχα βγάλει τα "χοντράδια" πριν με την Δημητρούλα!
 

Επισκέπτης
αχχαχαχαχαχαχαχααχ!!!!!εισαι βαρια αρροστος απο τιν ασθενεια τισ καυλασ!πρεπει να σε παμε οποσδιποτε στο γιατρο!!!χχεχεεχχεε!!!!!
 

Επισκέπτης
Γρήγορη μπουρδελότσαρκα στο Μεταξουργείο σήμερα κατά τις 18:00.

Γενικά μαύρα χάλια, τα ίδια όπως εδώ και μήνες! Τελικά όμως στο Μεταξουργείο μπορεί και να χτυπήσεις "φλέβα"!!! Λοιπόν, μπαίνω στο Ιάσωνος 20Γ (αυτό με την στενή πράσινη πόρτα, τα 2-3 σκαλάκια και το αναβατώριο που έχει μέσα για να ανεβοκατεβαίνει η πουτάνα). Κάθομαι στο σαλόνι, είμαστε 2-3. Βγαίνει η γκόμενα και τι να δω... ένα μελαχροινό μωράκι, λίγο κοπρο-dog στην φάτσα αλλά αδύνατο-λυγερό κορμάκι από αυτά που μου αρέσουν. Μακρύ κορακί μαλλί, καλό βυζάκι και ένα μικρούλι και ατίθασο κωλαράκι! Φεύγω, περνάω από 2-3 ακόμα και ξαναγυρίζω.

Μπαίνω μέσα, η πουτάνα ήταν busy. Πάω προς το παραβάν που κάθεται η τσατσά, τραβάω την κουρτίνα και της λέω ότι την έχω δει την κοπέλα και ότι θα ήθελα να περάσω. Της δίνω 20άρικο και ανοίγει το ψυγείο ( :idiot: ) και μου δίνει τάληρο ρέστα! "Aνέβα πάνω", μου λέει, "και θα περιμένεις να μπεις στο 1. Έχει σαλονάκι κι απάνω". Ανεβαίνω πάνω κι όντως είχε ένα παγκάκι, 1-2 καρέκλες κι ένα κομοδίνο με κωλόχαρτα! Μετά από λίγο βγαίνει η πουτάνα από το 1, με κοιτάει και μου χαμογελάει. "Γεια σου", μου λέει, απαντάω ανάλογα. Πάει στο αναβατώριο να κατέβει κάτω και όλο νόημα μου λέει "Είμαι η Δήμητρα!". "Χάρηκα", της λέω,  "εγώ ο Δημήτρης!". Κατεβαίνει κάτω, ανεβαίνει πάλι, με κοιτάει όλο νόημα και μπαίνει στο 2. Μετά από 1-2 λεπτά βγαίνει ο μάγκας από το 1 και μπαίνω μέσα. Μετά από κάνα 10λεπτο σκάει μύτη το πουτανάκι, γεμάτη κέφια! Εγώ (ως συνήθως) έχω βάλει την καπότα μου και στέκομαι στα όρθια "καμαρωτός". "Α, έχεις βάλει δικιά σου, ε? Τι μάρκα είναι?". "Durex" της λέω. "ΟΚ, θέλεις να ξαπλώσουμε?", μου λέει και πριν καλά-καλά απαντήσω έχει γονατίσει και μου κάνει πίπα στα όρθια. ΓΑΜΩ τις πίπες μάγκες. Deep-throat, τον πήγαινε από εδώ, τον πήγαινε από εκεί κι έριχνε και πουτανιάρικες ματιές. Σε κάποιες φάσεις σταματούσε και ρουφούσε με ΔΥΝΑΜΗ! Κάβλα σκέτη! Την βάζω να σκύψει πάνω στο κρεβάτι και της τον καρφώνω πισωκολλητά (εγώ πάντα όρθιος). Κουνήματα, ψιλοβογγητά, συμμετοχή... μια χαρούλα! Στο τέλος την ξαπλώνω ανάσκελα, πόδια στους ώμους και πάρε να έχεις! Αυτή να μου χαϊδεύει το σώμα γενικώς και να με κοιτάει στα μάτια (πολύ ψωλόφατσα!). Με τα πολλά χύνω και ουδεμία βιασύνη. Πρέπει να ήμουν μέσα της άλλο ένα λεπτό γεμάτο-γεμάτο αφού είχα χύσει. Τελικά βγαίνω, σηκώνεται και πιάνουμε την πάρλα για το τι θα κάνουμε το Πάσχα, θα μείνουμε, θα φύγουμε, κτλ. Η τύπισσα είναι Ελληνο-Ρουμάνα (Ρουμάνα μάνα, Έλληνα πατέρα - τουλάχιστον έτσι μου είπε!). Από ότι μου είπε θα είναι και αύριο απόγευμα εκεί... μην σας πω ότι θα την ξαναεπισκεφτώ και αύριο!

Για 15 γιούργια ήταν ότι καλύτερο... best best value for money.  :dancing:

Σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
φιλε, δοκιμασε να της κανεις 4-5 απανωτες επισκεψεις και θα δεις τι θα σου κανει μετα..... δοκιμασμενο με πατριτσια (7-8 φορες),ντενις(20-22 φορες),μιλανα(6 φορες και γραφει ακομα) πιανει (συνηθως)..... λοιπον σημερα κατεβηκα φυλης και πηγα μονο στο 59 στο πανω ενα μελαμψο η τζορτζια και κατω η ατελειωτη μιλανα (αχ!!!!!) δηλωνω επεισης πως η πατριτσια δουλευει αδανων (καθετη λιοσιων) βραδυ (11-πρωι) οποιος θελει δοκιμαζει καλο γλυψιμο στα αρχιδια και ελευθερα δακτυλα παντου πολυ παιχνιδιαρα βεβαια καμια σχεση με οταν πρωτοηρθε που εβγαζε ματια..... και τελος στα 2 δωματια υπαρχει τρυπα στον τοιχο που αν ανεβεις στο κομοδινο βλεπεις απο το δεξι δωματιο το αριστερο (!!!!!)... οποτε οποιος θελει κανει ματι και οποιος δεν θελει να το ξερει να προφυλαχτει εκτος και αν τη βρισκει να τον βλεπουν να γαμαει.....
 

Επισκέπτης
απλε τι λεει ι λαρα απο περοιποιησι???μεταδοσε μας τισ καυλιαρικεσς γνοσισ σου!!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
μια χαρα πηγαινε αφοβα καλο ατομο...ανεση χρονου,καλη πιπα με παιχνιδια γλωσσας,κωλαρα κ  στενη...
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
σημερα απογευμα μεταξουργειο...
πηγα κ απο εκει...τιποτα αξιο αναφορας μπαζοsituation εκτος απο τη γνωστη κατερινα πιστη στο ποστο της,η ειρηνη στη κολωνου με το μεγαλο σαλονι ισογειο κ τη λαρισσα ξανθο πιπινακι στο 19πανω...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Μόλις γύρισα απο Διδύμου 20. Εκεί έπαιζε Ρωσιδούλα ξανθιά με μπλέ μάτια, ωραίο σωματάκι και γλυκό στύλ. Με το που την βλέπω καπάκι μπαίνω μέσα στο δωμάτιο δίνοντας 20 ? στον τσατσό.Μέσα μου τραβάει ένα γλύψιμο στα διαρχί (yeah  :cool2:) που με έστειλε τελείως μιλάμε. Μπουκιτσί τρομερό με νευρικές κινήσεις ανοιγοκλείνωντας τα μάτια της και μετά στο πισοκωλητό ανεκτική στις φαπίτσες. Πρώτη φορά την είδα και γιαυτό μπήκα σφαίρα να δω τι παίζει όπου και δεν το μετάνιωσα βέβαια.

Υ.Γ. Κώστα F16 νομίζω το ύψος της (έτσι όπως την έκοψα) πρέπει να είναι 1,65 περίπου.
το σημειωσα πανο, ευχαριστω. τσεκαρω μετα τις γιορτες.
 

Επισκέπτης
γεια σου ρε κοστα λατρι τον κοντοπουτανον!!!!!φιλισ μεσιμεριανι βαρδια στο 134β  ιπαρχει ενα κοντοπουτανο εν ονοματι ελντα!!!!το εχεισ πιτσιλισει καυλεα κοστακι???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom