Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (30 μέλη και 186 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε liomas τι μας κανεις μεγαλοβδομαδιατικα? βαλτος εισαι? ειπαμε να νηστεψουμε..... την σημειωνω και αυτη, ειχε λιγο πεταχτα και αραια δοντια? παλια ηταν στην κεραμεικου και ειχα μπει αλλα μολις μπηκε στο δωματιο μου ειπε αποτομα να ξαπλωσω, επειδη με νευριαζουν οι διαταγες πηρα πισω τα λεφτα και εφυγα. παντως στην περιγραφη εισαι πρωτος,  προχθες διαβαζα τις εμπειριες σου απο κορεα, αψογοτατος .
πρεπει να ηταν τσατσος και οχι τσατσα, σωστα?
και η ρουμανα εχει βυζαρες καλες, φυσικες

Προφανώς στην Κεραμεικού που την είχες πετύχει κάποιος θα της είχε ζαλίσει το μουνί και θα είχε νεύρα... άνθρωποι είναι κι αυτοί! Μου κάνει εντύπωση ότι ήταν αγενής, σε μένα ήταν μες στην γλύκα.

Πάντως αυτή είναι, έχει λίγο αραιά δοντάκια! Όσο για την Κορέα... θα υπάρχει και συνέχεια γιατί τον Μάιο πάω Σανγκάη και Χονγκ-Κονγκ ;) Θα τα πούμε εν καιρώ!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Χθες τσάρκα στο Μεταξουργείο κατά τις 22:00!! Μέτρια πράματα!
Το μόνο που άξιζε ήταν η Κατερίνα και η Ειρήνη!!
Αφού γύρισα 8 σπίτια, πάω να μπω στην Κατερίνα, αλλά εκείνη την
ώρα έβγαινε!! :headbang: Δεν την πρόλαβα!! Πολύ όμορφη είναι πάντως
και με καθημερινά ρούχα!! ;) Λέω δε γαμιέται και πάω στην Ειρήνη!!
Κλειστό λόγω αλλαγής βάρδιας :headbang:!! ΕΛΕΟΣ!!
ΓΑΜΩ την γκαντεμιά μου :headbang:!!
Τελικά "πιστίλισα"(sorry για το copyright) :cheesy: την Κλαούντια, στο σπίτι της Κατερίνας!! Ψηλή, μακριά πόδια, heels :dancing:, αδύνατη, και κανονικό στήθος!! Μέτρια πίπα, αλλά μετά τα πόδια στον ώμο μου να πιάνω τα heels,
και δώσε χαρά!! :2funny:
Η Κατερίνα γυρίζει την Τρίτη!! Ελπίζω να την πετύχω!!
Κάτι άλλο!!
Ήξερα πως η αλλαγή βάρδιας γίνεται στις 23:00!! Χθες έγινε στις 22:30!!
Ό,τι θέλουν κάνουν μου φαίνεται και μπερδευόμαστε!! :2funny:
Με τις υγείες μας!! :)
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
φυλης σημερα απογευμα...

59 κατω κορινα-ρωσσια
59 πανω γκλορια-ρωσσια μιλφ αν κ σημερα την παρουσιασαν μαγδα νομιζω
71 πανω μια-ουγγαρια
71 κατω δεν θυμαμαι ονομα αδυνατη τσεχα νομιζω τπτ το ιδιαιτερο
134 υπογειο ξενια-ρωσσια
134 μεσαιο η αδυνατη αβυζη που εχω ξαναναφερει κ ειναι τις τελευταιες μερες
κ στο καινουργιο της φωκαιας η ντανιελλα-τσεχια
ρεμουνδου εκει που ηταν η ντενιζα αλεξια-τσεχια
ρεμουνδου διπλα πανω στη θεση της μπραντυ ενα μπαζο αδυνατο
ρεμουνδου στο απεναντι απο τα αλλα μπαζο ολκης
 

Επισκέπτης

Λοιπον οπως τα γραφει ο ανωτερο αδελφος . Στο ρεμουνδου 21α απίστευτο
κοκαλιαρικο μπάζο εντελός νιστησιμη
σε αυτο ειναι η κυρία Ολγα? ξερετε αν ναι ποτε θα γυρισει?
Λοιπον επέμενε ο βυζολάτρης φιλος μου και πήγαμε στη Νανά Ιουλιανού 71
Χειρότερα και απο οσα λένε οι φίλοι, μονο για ειδικές περιπτώσεις
συν το μεγα πρόβλημα των κιλών, αποροθυμία, προσποίηση αντε να φευγουμε, χαλια μαυρα
Παρακαλώ κατι αλλο για τις επόμενες μερες σε βυζια εξτρα διατι ο φίλος μου εχει ερθει για λιγες μερες Αθηνα και εχει πάθος.
Ευχαριστω.
Καλι ανασταση σε όλους παίδες
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δεν αντεξα ο παλιανθρωπος και το εριξα και σημερα το βολι.
Μετα απο μια μινι τσαρκα στη φυλης σημερα το μεσημερι τιμησα το νεο κοριτσι στο 134 στο ισογειο.
Υψος 1,65 περιπου,καστανο μαλλι καρε και συμπαθητικο προσωπακι αν και ειχε πολυ χαμηλο φωτισμο το δωματιο και οι οποιες ατελειες δεν φαινονταν,κορμι λεπτο λυγερο και σφιχτο οπως ακριβως μου αρεσει και καλοσχηματισμενο 2αρι στηθος.Μικρος και σφιχτος κωλος.
Μπαινει λοιπον στο δωματιο κατεβαινει απο τα τακουνια,βγαζει το  κιλοτακι και ξαπλωνει διπλα μου.Αρχιζει να με φιλαει και να με γλειφει σε λαιμο και αυτι και ταυτοχρονα παιζει επιδεξια με πουτσο και αρχιδια και τριβεται πανω μου,με το μουνακι της στο μπουτι μου.
Μολις μου τον εκανε τουμπανο φοραει την καποτα και αρχιζει την πιπα με εμενα να πιανω το μουνακι της.Στην πιπα θελει προπονηση ακομα ενω δεν γλειφει παπαρια...
Καβαλαει μονη της και αρχιζει να χτυπιεται σε πολυ καλο ρυθμο φιλωντας με ταυτοχρονα στον λαιμο.Επειτα την γυριζω στα 4 για να τον φαει και λιγο σκληρα και εκεινη να πιανει μπαλακια,στο σκληρο γαμησι φανηκε να ζοριζεται λιγακι.
Γενικα ηταν ανετη απο αποψη χρονου αλλα και το μαγαζι ηταν αδειο απο κοσμο και αξιζε το 20αρικο.
Στα θετικα οτι ειναι ακομη αρκετα στενη.
Στα αρνητικα οτι πρεπει να την πινει την πρεζουλα της αφου οταν γδυνοταν και οταν ντυνοταν παραπατουσε  λιγακι,ισως και πολυ.
Μου ειπε οτι δουλευει εκει και πρωι και βραδυ,την λενε κατερινα και ειναι απο ρουμανια
 

Επισκέπτης
βραδινι βολτιτσα στα πουταναδικα τις λιοσιον κατα τισ 3 και 30!!!!
1)κνιδου 18 ενα πολι ορεο μορακι ι κορινα!!μελαχρινι με ισιο μαλακι!ειχε και τατου!πρεπει οποςδιποτε να το δομιμασο!!!
2)τροφονιου 11 ισογιομ με τσατσα τιν κιρια ποπι ιταν το κατερινακι ,ελινιδα σιμφονα με τι τσατσα....παντοσ ιταν μελαμψο στο δερμα και ειχα αρκετα πιασιματα!!3)τροφονιου11 σκαλες μια αραπινα εν  ονοματι ανιτα με καλο σοματακι για μαυρι θα ελεγα..
4)τροφονιου13 ισογιο ενα μιλφακι!σαν το πουτσο μου ξενιχτι ιταν ι ξεσκιστρο!!!!
5)παινιου,αδαμον.βεργασ.εξικιου,χοματιανου ιταν ολα κλειστα!!!
 

Επισκέπτης
κοκλαγνε δεν αντεξες απο τιν ασθενεια τις καυλας αγορι μου??αχχαχαχα ειναι ανιατι ι ασθενεια!!!λοιπον φιλε το εχο δει το κατερινακι που πιτσιλισεσσ..πραγματι ρουμανα αλλα πολι αδινατι!με τατου στιν πλατι!!!πολι αδινατι λεμε ομοσ...χεχε!δουλευει σιγκεκριμενα στο 134α!!!
κοκλαγνε σιγχαριτια για τιν πλιρι περιγραφι σου!!!!!εισαι πολι καυλιαρισ μεγαλε!!!!ευγε!!!!
 

Επισκέπτης
ξεχασα να αναφερο στιν ενιμεροσι μου για το λιοσιον73α ...ιταν εκει ιμπετι!μονιμι πουτανα σιμφονα με τα λεγομενα τισ τσατσα!!!!οσο για περιγραφι δε σας λεο...αστα να πανε!!!!αχχαχαχαχα μπουχαχαχχα!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης σημερα πρωι κατα τις 12 τα περισσοτερα κλειστα...

59 κατω μισελ-τσεχια
71 κατω σαρα-ρωσσια
στη φωκαιας στο καινουργιο ρουμανα με πολυ καλο πατο
στης αντελλας ρουμανα γνωστη μελαχροινη απο τα κεντρικα τπτ το ιδιαιτερο...
γενικως χαλια μαυρα λογω της μερας ολα κλειστα κ τα 134 κ γενικα.παντως θα ειναι μαλλον ανοιχτα μεχρι τις 7 το πολυ...
 

Επισκέπτης
παντα στισ ιπερεσιες τον καυλιαριδον σιναγονιστον!!!!χαχαχχα!!!
 

Επισκέπτης
heelover μιν το ξαναπεις αυτο καυλιαρι μου!(copyright) καθε καυλιαρις εχει το δικαιομα να εκφραζετε αναλογα με τις καυλες που εχει!!!!respect στο δικαομα λογου ολον τον καυλιριδον!!!οσο για τιν κλαουντια κατα τιν γνομι μου εινια μετρια απο εμφανισι!!!!αξιογαμιτο!!!!!!
 

Επισκέπτης
εχθες  στι φοκαιοσ στο μπουρδελο λαβιρινθος ιταν μια αδινατι μαυρι!!!! ειναι χαρακτιριστικι αυτι ι μαυρουλα γιατι τισ λειπει ενα δοντι ακριβος στι μεσι!!οποτε οταν ανοιγει το στομα εχει πολι πλακα!!!!
 

Επισκέπτης
επισισ εχθεσ στιν φοκαιασ ιταν ανοιχτο μονο το μπουρδελο λαβιρινθος και το απεναντι του !!!αυτο που ειναι διπλα απο τις αντελασ....στο25 ισογειο!!!!εκι εχι παντα μαυρεσ!!!μαυρο χαλι διλαδι!αχχαχαχχαχ
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Αποτοξινωση σημερα .
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες πέρασα χτες απο φυλής 109 στις 6 μμ δουλεύει η μαρία απο λιθουανια, κοντή, αδύνατη, και σκέτο κομοδίνο. τα τυπικα΄κάνει χωρίς συμμετοχή και ξερο ψωμί
συνιστώ αποφυφυγη της γιατί θα φάτε παλτό
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
παιδες γνωριζει να μου πει κανεις τι εστι αχχιλεως? 
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
3 μπουρδελα βλεπω ..ψιλοτελειωμενα..αλλα αλλα μπορει να γινεται τπτ καλο μεσα..που ξερεις...? για αυτο ρωταω..οποιος γνωριζει ας πει
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
νομιζω πως αν παιζει κατι καλο, στο αριστερο,οπως κατεβαινεις την αχιλεως,θα παιζει!!!Παντα ηταν  καλη καβατζα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom