Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (29 μέλη και 210 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε liomas τι μας κανεις μεγαλοβδομαδιατικα? βαλτος εισαι? ειπαμε να νηστεψουμε..... την σημειωνω και αυτη, ειχε λιγο πεταχτα και αραια δοντια? παλια ηταν στην κεραμεικου και ειχα μπει αλλα μολις μπηκε στο δωματιο μου ειπε αποτομα να ξαπλωσω, επειδη με νευριαζουν οι διαταγες πηρα πισω τα λεφτα και εφυγα. παντως στην περιγραφη εισαι πρωτος,  προχθες διαβαζα τις εμπειριες σου απο κορεα, αψογοτατος .
πρεπει να ηταν τσατσος και οχι τσατσα, σωστα?
και η ρουμανα εχει βυζαρες καλες, φυσικες
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γεια σου ρε κοστα λατρι τον κοντοπουτανον!!!!!φιλισ μεσιμεριανι βαρδια στο 134β  ιπαρχει ενα κοντοπουτανο εν ονοματι ελντα!!!!το εχεισ πιτσιλισει καυλεα κοστακι???
γεια σου ρε κοστα λατρι τον κοντοπουτανον!!!!!φιλισ μεσιμεριανι βαρδια στο 134β  ιπαρχει ενα κοντοπουτανο εν ονοματι ελντα!!!!το εχεισ πιτσιλισει καυλεα κοστακι???
τα κοντοπουτανα πεφτουν σαν το χαλαζι,  θα το τσεκαρω, δωσε περιγραφη.
βεβαια κραταω δυναμεις για τις 23 του μηνα που αναχωρω, αλλα 2 με 3 κοντοπουτανα θα τα τιμησω ως τοτε.  δεν το κρυβω οτι μου ελειψε η κατια...που ειναι ωρε?
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
η ελντα κοντη μεν μπαζακι δε,καστανη μακρυ μαλλι με γεματη κωλαρα κ αβυζη...ουτε τη καποτα δεν ξερει να βαλει εχει καλα ηχητικα εφε αλλα δεν λεει κ πολλα...συνηθως ειναι πρωι στη θεση της κατιας...134υπογειο
 

Επισκέπτης
καυλιαρι κοστα δε θιμαμαι πος ιταν το κοντοπουτανο!παντος απο οτι θιμαμαι ιταν μετρια απο εμφανισι...οχι κατι τρελο..αλλα ιταν πολι κοντουλι!παιζει προινεσ-μεσιμεριανεσ βαρδιες!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τα κοντοπουτανα πεφτουν σαν το χαλαζι, 

Πω πω μιλάμε τί μου θύμησε αυτή η φράση...Πήγαινα Γυμνάσιο και ένα Σαβατόβραδο στηνόμαστε κατά τις 9 στην τηλεόραση με τον μικρό αδερφό μου και τον πατέρα μου να δούμε Ελληνική ταινία, "οι σφαίρες πέφτουν σαν το χαλάζι" λέει...Πολεμικό θα είναι, λέμε...Αρχίζει και μετά από λίγο δείχνει δύο μουσάτους, αν θυμάμαι καλά σε κούνια μικρού παιδιού, να πιτσιλάνε ο εις τον άλλον...Ο πατέρας μου τρελάθηκε, κατέβαζε καντήλια για την κρατική τηλεόραση, κι εγώ με τον αδερφό μου κρυφογελάγαμε,  ενώ στο σχολείο ρίξαμε άπειρο γέλιο οι συμμαθητές...Είχαν γίνει, λέει, και μπόλικες διαμαρτυρίες από γονείς που κάθησαν να δουν ταινία και πέτυχαν τσόντα, στις 9 το βράδυ... :boobies:
 

Επισκέπτης
pssssssssssss φοβερι ιστορια!!!!!αχχαχααχααχαχ!!!!επεσα κατο απο τα γελια!!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
την θυμαμαι και εγω την ταινια αυτη.
Θυμαμαι οτι την διεκοψε η ΕΡΤ2 στο εικοσαλεπτο
 

Επισκέπτης
απλε μεγαλε περπατιτι τισ φιλισ και ολον τον πουτανιδιον εχεισ πιτσιλισει ενα κοντοπουτανο στι φιλισ 200 εν ονοματι γιανα??!ειναι μια ξανθια μετριασ καταστασισ!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πω πω μιλάμε τί μου θύμησε αυτή η φράση...Πήγαινα Γυμνάσιο και ένα Σαβατόβραδο στηνόμαστε κατά τις 9 στην τηλεόραση με τον μικρό αδερφό μου και τον πατέρα μου να δούμε Ελληνική ταινία, "οι σφαίρες πέφτουν σαν το χαλάζι" λέει...Πολεμικό θα είναι, λέμε...Αρχίζει και μετά από λίγο δείχνει δύο μουσάτους, αν θυμάμαι καλά σε κούνια μικρού παιδιού, να πιτσιλάνε ο εις τον άλλον...Ο πατέρας μου τρελάθηκε, κατέβαζε καντήλια για την κρατική τηλεόραση, κι εγώ με τον αδερφό μου κρυφογελάγαμε,  ενώ στο σχολείο ρίξαμε άπειρο γέλιο οι συμμαθητές...Είχαν γίνει, λέει, και μπόλικες διαμαρτυρίες από γονείς που κάθησαν να δουν ταινία και πέτυχαν τσόντα, στις 9 το βράδυ... :boobies:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
φοβεροοοοοοο μιλαμε!!!!!!!!!!!!!πιτσιλισε παλι ο flesh!!!!α ρε καυλιαγκουρα!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
την πιτσιλισα ρε πιτσι.  αλλα πολυ κατω του μετριου, επιπλο κανονικο, σεντουκακι, ηταν κοντη και παρασυρθηκα, ακουνητο αμιλητο στρατιωτακι ηταν, με το ζορι την ψεκασα..
καλυτερη κοντη στο πηδημα ειναι η καρινα, οι παλιοι ξερουν....
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
απο το 200 μονο τη γνωστη ντανα ...δεν ξερω αν λες τη γιαννα που παιζει στο 134  αλλα αυτο ειναι ωραιο babe...ξανθο petite chech
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
απο το 200 μονο τη γνωστη ντανα ...δεν ξερω αν λες τη γιαννα που παιζει στο 134  αλλα αυτο ειναι ωραιο babe...ξανθο petite chech
η γιαννα ειναι ξανθια κοντη ρωσιδα 29 χρ. στο 200. παντα.   συμφωνω για την ντανα, την γουσταρω και την τιμαω συχνα, φωνουλα απαιχτη..... χαθηκε ομως , αν τη δει καποιος ας ενημερωσει
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ναι η καρινα αλλα εχει πεσει κ αυτη μονο οταν της θυμηζεις οτι εισαι παλιος πελατης παιρνει μπρος.σημερα στη θεση της απογευμα ηταν η λαρισσα wannabe carina μα never gonna be:)παντως της μοιαζει παρα πολυ θα σου αρεσει...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τη λαρισα την εχω παρει παμπολλες φορες, μεχρι βαρεμαρας, αφου φοβηθηκα μη νομιζει οτι της την πεφτω..
 

Επισκέπτης
καυλιαριδες εχει παρει κανενασ τιν μαριλενα απο φιλισ???ελινιδα παλια καραβανα στο επαγγελμα!!!!ολοι οι παλιοι χιστεσ θα τιν ξερουν!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
σε πιστευω κωστας λολ παιδια θελω νεα μωρα τα ιδια κ τα ιδια μας πρηξανε τα αρκκκκιδια...τελευταια αξιοπρεπης αφιξη μονο η λαρα ελπιζω να ακολουθησουν κ αλλες...οσο για μαριλενα αν ειναι αυτη που νομιζω δεν μου αρεσει...αδυνατη μελαχροινη ε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom