Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 222 άτομα (21 μέλη και 201 επισκέπτες)

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
λες να πεταχτω μια η' θα καω στο πυρ το εξωτερον λογω της ημερας..? θα ναι και ανοιχτα???  εχω καλους σκοπους παντως.... :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εχουμε που εχουμε τον πιτσιλιστη,
τωρα εχει εμφανιστει και ο aplos2
καθε μερα χτυπαει ανταπόκριση και κριτικη απο το μετωπο
Μπραβο ρε φιλαρακι. :thumbsup:

η ημερησια ενημερωση..διανυει περιοδο ανθησης....BRAVO
 

Επισκέπτης
αχιλεοσ????μαπα μαγκες!!!!παντα χαλια πουτανιδια εχει!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο πιτσιλιστης αυριο θα "σουβλισει" κανα πουτανακι?

αντε να περασουν οι μερες και απο τριτη να βγουμε τσαρκα, γιατι εχουν "μαζευτει"...
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
πριν καμιά 10αριά μέρες στη δυδίμου στο υπόγειο πέτυχα μια ξανθιά, ρωσίδα πρέπει να ήταν, μετρίου αναστήματος, ωραία βυζιά, μεγαλούτσικο κόλο, μαυρισμένο δερματάκι και στρογγυλό πρόσωπο.Όνομα δεν ξέρω.
Αλλα...... ηταν το καλύτερο ρούφιγμα - γλύψιμο αρχιδιών  που μου έχει γίνει ποτέ σε μπουρδέλο!( σκουπίζει με μαντηλακι πρωτα) και καταπληκτικό τσιμπούκι (με καποτα)! Έχω γαμήσει σίγουρα πανω απο 100 πουτάνες τα τελευταία 3-4 χρόνια και πραγματικά εμεινα πολύ εντυπωσιασμένος απο την συγκεκριμενη κοπέλα.
Για το γαμήσι δεν ξέρω να σας πω γιατί δεν πρόλαβα....
 

Επισκέπτης
α ρε καυλιαρι!!!!!ειχες τοσες καυλες που πιτσιλισες το πουτανακι πανο στο πιπακι!!!!οραιος ο παιχτις!!!αθτες τις μερες εχει πεσει πολι κλισιμο στα κοκινα σπιτια!δεν εχουν κοπελες να δουλεψουν !!!χεχε!εχουν φιγι για διακοπες οι ξεβρακοκεφαλες!μπουχαχαχα!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
πριν καμιά 10αριά μέρες στη δυδίμου στο υπόγειο πέτυχα μια ξανθιά, ρωσίδα πρέπει να ήταν, μετρίου αναστήματος, ωραία βυζιά, μεγαλούτσικο κόλο, μαυρισμένο δερματάκι και στρογγυλό πρόσωπο.Όνομα δεν ξέρω.
Αλλα...... ηταν το καλύτερο ρούφιγμα - γλύψιμο αρχιδιών  που μου έχει γίνει ποτέ σε μπουρδέλο!( σκουπίζει με μαντηλακι πρωτα) και καταπληκτικό τσιμπούκι (με καποτα)! Έχω γαμήσει σίγουρα πανω απο 100 πουτάνες τα τελευταία 3-4 χρόνια και πραγματικά εμεινα πολύ εντυπωσιασμένος απο την συγκεκριμενη κοπέλα.
Για το γαμήσι δεν ξέρω να σας πω γιατί δεν πρόλαβα...]
αναφερεσαι στη βικυ γνωστη κ απο αλκμενους...
 

Επισκέπτης
γενικα ρε καυλιαριδεσ στι διδιμου δεν πεζουν εμφανισιμα πουτανιδια!!!
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
φίλε έχεις δίκιο μόνο η ʼτζελα άξιζε οι άλλες είναι μεσόκοπες και σαλιάρες...

Την συγκεκριμένη δεν την έχω ξαναπετύχει γιατί πολύ σπάνια πηγαίνω αλκαμένους. Το πεδίο δράσης μου είναι Μεταξουργείο Φυλής Λιοσίων (και στενά).
 

Επισκέπτης
δικος μου εισαι και εσι καυλιαρι μου!!!!αρχοντα !!!!!!!!παμε να τα πιτσιλισουμε ολα τα ατκτα πορνιδια!!!να γευτουν το καυτο μας σπερμα!!!!!!!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
empire λες διδυμου 20, αυτη που ειχε αναφερει  και ο panosmpos δεν ειναι μιλφ, σωστα?  και ειναι πρωινα.
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
οχι δεν είναι milf και την βρήκα απόγευμα 19.00-19.30. η τσατσα λεει οτι κανει ισπανικο και 69. οταν περίμενα στο δωματιο (το μεσαίο ) εκεινη την στιγμή ήταν με πελατη και τον ξεπεταξε πολυ γρηγορα. την ακουγα λοιπον να πλενεται στη βρυση και να κανει γαργαρες. προς στιγμην νομισα πως ο τυπος την ειχε χυσει στο στομα! μιλαμε εκανε λες και πνιγοτανε. οταν μπηκε μεσα ηταν πολυ φιλικη. εγω ειχα ξαπλωσει και αυτη καθοτανε στα γονατα και αρχισε σιγα σιγα να με ξυνει πολυ ελαφρα με τα νυχια της. μετα πηρε το μαντιλακι και μου καθαρισε τα αρχιδια.εκανε πραγματικα φοβερο γλυψιμο και κατω απο τα αρχιδια.πολυ σαλιο!στο 3λεπτο δεν αντεξα!μετα αρχισε να κανει παλι τις γαργαρες και με ρωταγε αν ηξερα πια κοπελα δουλευε στο διπλανο μπουρδελο.Αυτα...
 

Επισκέπτης
πρεπει να το δοκιμασουμε !!!!!!!!!απο οτι καταλαβα πρεπει να περνι φοβερο πιπονι ετσι????
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια... επειδη μου αρεσουν τα ωραια και ζουμερα μιλφ, μηπως κανενας εχει δοκιμασει τις πρωινες πορνες στην τροφωνιου? ειναι αλλα 3 διπλα απο τη λαουρα και συνηθως ειναι 40αρες και βαλε. μηπως υπαρχει κατι το καλο????
 

Επισκέπτης
φιλε θελει ψαξιμο ι ιποθεσι!στι λιοσιον εχει πολλα milfakia!!!κατι σιγκεκριμενο εγο προσοπικα δεν ξερο...γιατι δεν ειμια fun milf!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης σημερα βραδυ...πολλα ηταν κλειστα...(τα 134,τα 71,το 80κτλ)

109 μαρια-ρωσσια
66 ελενα-βουλγαρια
59 μισελ-τσεχια
65α εκει που ειναι η χριστινα ειχε ενα μωρακι μελαχροοινο που δεν εχω χαναδει,μου γυαλισε αλλα δεν δοκιμασα γιατι ειχε πολυ κοσμο...επιφυλασσομαι για το μελλον...
διπλα στην αντελλα,κλαρα-αφρικα

 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
στο 66 η ελενα  εχει καλο σωμα και βυζαρες. αλλα σε ολα τα αλλα ειναι μαπα.  στο 65 τι ηταν απλε?  κοντο, πιπινι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom