Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 143 άτομα (10 μέλη και 133 επισκέπτες)

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
κοστα σιμφονο για τιν αλινα!!!
κοστακι στο 200 εγο εχο πετιχι σε απογευματινες βαρδιες ενα μορακι τιν χριστινα με οραια μπουτακια ξανθο!αξιογαμιτο !!αξιζει ενα πιτσιλισματακι!!!!

Η συγκεκριμένη είναι πολύ καλή στο κρεβάτι.Την έχω πάρει 6 φορές.Η  Ντάνα,μου είπε μια τσατσά,τα μάζεψε για τη χώρα της.Δεν ξέρω αν λέει αλήθεια και μακάρι να μη λέει!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα πέρασα,σε ένα διάλειμμα από τη δουλεία,από τη Φυλής.Στο 134 στο ισόγειο μια καλή καστανομάλα.Στο κάτω η ʼλντα-μάλλον Αλβανίδα,αν κρίνω από το σαγώνι που είναι σαν Αλβανίδας-στον όροφο ένα "θηρίο" ψηλό!Με τσάτσο μια αδερφάρα χοντρό.Μόλις τον (ή μάλλον την)ρώτησα μέχρι τι ώρα είναι,μου απάντησε "αυτό το ρωτάνε οι ματάκηδες,ή γαμάς ή δε γαμάς!!!!"Τελικά έφυγα διότι με έψαχνε πελάτης στο γραφείο.Πάντως ο τσάτσος θέλει μάπες.
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχχα!!!!για τον χαρι λες!!!το πουστακο!!!!!μπουαχχαχαχα!!!
 

Επισκέπτης
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ --  φίλε chrisvnv , ξέρεις μήπως η κα  Όλγα θα είναι και αύριο  Τρίτη πρωί - τι ώρες?
και είναι  στο 21Α - σκάλες επάνω στο ψηλοτάβανο  έτσι  ?
( δηλ όχι στο 21 σκέτο ...? )
Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
νομιζο ποσ ι ολγα παιζει μεσιμεριανι βαρδια σιναγονιστι!!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ --  φίλε chrisvnv , ξέρεις μήπως η κα  Όλγα θα είναι και αύριο  Τρίτη πρωί - τι ώρες?
και είναι  στο 21Α - σκάλες επάνω στο ψηλοτάβανο  έτσι  ?
( δηλ όχι στο 21 σκέτο ...? )
Ευχαριστώ


η ολγα ειναι συνηθως,σχεδον σιγουρο,απο δευτερα εως παρασκευη 10-5 στο σπιτακι που ανεφερες...
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
οπως στα ειπε ο προηγουμενος φιλος!!

πηγαινε κατα τις 11 για να εισαι μεσα... στο 21 που ανεβαινεις τις σκαλες!!!

και για τους λατρεις της ολγας.. απο φθινοπωρο θα ανοιξει στουντιο.... με μονο... βυζαρουδες!!! λολ

 

Επισκέπτης
καλο πιτσιλισμα σιμπολεμιστι καυλιαρι!!!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
χαχαχαχαχχα!!!!για τον χαρι λες!!!το πουστακο!!!!!μπουαχχαχαχα!!!

Όπως και να τον λένε,μάπες θέλει.Και ήταν καλό γκομενάκι η πουτάνα.Αλλά με τέτοιους πούστηδες δεν πρόκειται να πάνε πολλοί...
 

Επισκέπτης
θιμισε μου το πουτανακι του χαρι με τιν μεγαλι κοιλια ρε σιναδελφε!!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ψηλό με μαύρο μακρύ μαλλί,μικρά βυζιά,αλλά ωραίο κώλο.Βγαίνοντας από την "κουζίνα" χόρευε και είχε πολύ καλή διάθεση.Ο πούστης δεν είπε όνομα αλλά της έδωσε ένα χαστούκι στο κωλομέρι και η γκόμενα πήγε στο δωμάτιο!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
παιδια μηπως εχει ιδεα κανεις τι παιζει σε ενα μπουρδελο που ειναι Περγαμου 1 , στο φαναρι της περγαμου με την αχαρνων???ειμουν το πρωι εκει διπλα αλλα οταν το πηρα χαμπαρι ειχα μπει στο αυτοκινητο και βαριομουν να ξαναπαρκαρω
 

Επισκέπτης
μεσιμεριανες βαρδιες πριν καπιο διαστιμα ιταν ι αγαπι εκει!!!μια χοντρουλα!!!τορα δεν ξερο αν εχι αλλαξει...!!!παντος σαν χορος ειναι πολι καλος!!!θιμιζει επιπεδο studio μεσα!!!
 

Επισκέπτης
fazer ο πουστις ο χαρης εχει ενα πουτανακι τιν ολγισα!!!τιν ειχα πετιχει και μεσιμεριανες βαρδιες και απογευματινες εκι!στο 134 (σκαλες) ωραιο σομα αλλα απο φατσα χανει λιγακι!!!
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
μηπως εχει δει κανενας την ελληνικη ταινια - ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ- ?" του 1998????????????
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
σας ρωταω γιατι στην ταινια εχει πολλες σκηνες απο μπουρδελα.
ακομη εχει νομιζω και τον πουστοτσατσο ΧΑΡΗ να παιζει μια σκηνη

 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα πέρασα,σε ένα διάλειμμα από τη δουλεία,από τη Φυλής.Στο 134 στο ισόγειο μια καλή καστανομάλα.Στο κάτω η ʼλντα-μάλλον Αλβανίδα,αν κρίνω από το σαγώνι που είναι σαν Αλβανίδας-στον όροφο ένα "θηρίο" ψηλό!Με τσάτσο μια αδερφάρα χοντρό.Μόλις τον (ή μάλλον την)ρώτησα μέχρι τι ώρα είναι,μου απάντησε "αυτό το ρωτάνε οι ματάκηδες,ή γαμάς ή δε γαμάς!!!!"Τελικά έφυγα διότι με έψαχνε πελάτης στο γραφείο.Πάντως ο τσάτσος θέλει μάπες.
εγω ημουν το μεσημερι σε αυτα τα μπουρδελα και ητανε ο πουστροτσατσος  στο μπαλκονι και αμολαει μια χλεπα ο πουστης και σκαει ακριβως διπλα μου.ρε τι κανεις του λεω και ζητησε συγνωμη η παλιοπουστρα.παραλιγο να με εφτυνε με την βρωμοχλεπα του ο μαλακας.πριν βεβαια ειχα καταθεσει στο 134 στο ισογειο που ηταν η ρουμανα η κατερινα που ενας συναδελφος  ειχε καταθεσει εκει και ειχε πει τα καλυτερα λογια.τελικα οπως τα ειπε ητανε οντως πολυ καυλιαρα η ρουμανα!!!!!!!
 

Επισκέπτης
καλο το κατερινακι καυλιαρι constantly?το κατερινακι με το τατου στι πλατι λετε ετσι?στο 134!!!απο ρουμανια ειπε ι τσατσα οτι ειναι!!!ενα αδινατουλικο !!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
καλο το κατερινακι καυλιαρι constantly?το κατερινακι με το τατου στι πλατι λετε ετσι?στο 134!!!απο ρουμανια ειπε ι τσατσα οτι ειναι!!!ενα αδινατουλικο !!!
ναι τρισμεγιστε πιτσιλιστη,καλο ητανε,απο ρουμανια ειναι της διαβασα και ενα στιχακι που μου ειχε πει μια φιλη μου που σπουδαζε εκει,που το προοριζα για μια ρουμανα που γνωρισα στο ιντερνετ.χαχαχαχα γουσταρε τρελα,αλλα μες τη  καυλα το κατερινακι και γλυψιμο στο λαιμο και τρελο χοροπηδημα απο πανω,αλλα απο φατσα δεν λεει πολλα,αλλα ειναι καλη στο σερβις,και αυτο εχει σημασια!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom