Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (8 μέλη και 49 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρόννια πολλά σε όλους.Χριστός Ανέστη(και μαγκιά του).Μεγειά μας το νέο Site(τρείς μέρες έλειψα και άλλαξαν πολλά!!).
Λοιπόν σήμερα το βράδυ σύντομη βόλτα και διπλό 'χτύπημα' σε Φυλής & πέριξ.Γενικά πολύ λαός απόψε το βράδι, αλλά οχι και σπουδαία πράγματα στα σπίτια.Πολλές μετριότητες.
Τελικά κατέθεσα Φυλής 134(στο επάνω,ανεβαίνωντας σκάλες) στου πούστη του Χάρη!
Ηταν η Σάρα(από το 59),Αααχ,το μωρό,ακόμα έχω το άρωμα της στην μύτη μου,σκέτη κάβλα.Δεν έχει πολύ μεγάλο βυζί αλλά κορμάρα και κωλάρα.Δεκτική σε αλλαγές στάσεων,Αφήνει πιάσιμο στο 'νινι' κατα τη διάρκεια της ΠΟΛΥ καλής πίπας,αρκετά καλή συμμετοχή,βρομώλογα,κλπ,μπάτσες στα κωλομέρια.Γενικά πολύ καλή,25 ευρώπουλα.
Επειτα πέρασα από Ρεμούνδου 21,η Ντενίζ δεν έχει γυρίσει ακόμα.Αντί αυτής ήταν ένα ψηλό μελαχρινό,καθόλου άσχημο κομμάτι,τατουαζάτη(στο μπράτσο) Αλεξια είπε η τσατσά(τσέχα).Πολύ ενδιαφέρουσα!Αν την έχει πάρει κανείς συναγωνιστής ας πεί εντυπώσεις.
Τελικά η δεύτερη κατάθεση έγινε Αλκαμένους & περγάμου,στήν ξανθιά Ιβάνα από τσεχία.Από σώμα αρκετά καλό,οχι τρομερό,αλλά έχει αρκετά καλό και σκληρό βυζί.ΠΟΛΥ καλή Πίπα η κοπέλλα(και χωρίς σκούφο αν θέλετε),άλλοτε αργή κι αισθησιακή και άλλοτε γρήγορη και νευρώδης,μπορώ να πώ οτι διαθέτει ECDL στον 'άριστο Χειρισμό Της Κάτω Κεφαλής' η κοπέλλα!!Από συμμετοχή καλούτσικη αν και αρκετά ψεύτικη,Σαν συμπεριφορά πάντως καταπληκτική κι ευγενέστατη όλο με το 'σεις' και με το 'σας' μου μίλαγε(μπάς και με πέρασε για κανένα καθηγητή?χαχα) :2funny:.Στα θετικά οτι μπορεί να χύσεις και 'αλλού' εκτός απ΄την καπότα  ;) ειδικά αν είσαι πελάτης.Στα αρνητικά η ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ κρέμα.25 ευρώπουλα κι εδώ.
Πρός Savalas(μεγειά και το Avatar):Εσύ φίλε μου πρέπει να πάς, ΞΕΡΩ οτι θα μείνεις ευχαριστημένος,χεχε..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
τι ρομαντικος πιτσιλιστις που εισαι αγορι μου!!!!!χεχε!!!!τα σεβοι μου αρχοντα και πλανιταρχι χιστι constantly!!!
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Γύρισα μόλις απο τσαρκα Φυλης...
Κατέθεσα στο πρώτο ρδέλο της Διδύμου όπως μπαίνεις απο Φυλής (αυτό με τα σκαλια που ειναι απο τα πιο κυριλέ της περιοχής σχεδόν σαν studio).
Έπαιζε ενα Ρωσιδάκι (δεν συγκράτησα όνομα) καστανόξανθο με σιλικονάτο βυζί και λεπτό γενικά σώμα με σωστά πιασιματάκια. Μου κανε πολύ εντύπωση που φαινόταν πολύ αριστοκρατική. Απ τη φάτσα μόνο θα την πέρναγα για μια πολύ κυριλε και μη μου απτου δεσποινίδα...
Στο δεωμάτιο ήταν εξυπηρετική, καλή πίπα 7/10 αν και όχι με πολύ πάθος άλλα με καλή τεχνική και με τρόπο ώστε αβίαστα να την βλέπεις να στον παίρνει. Μετά καβάλα και τέλος πισωκολλητό με καλό στήσιμο..
Overall 7.5/10 με μεγαλύτερη εντύπωση το στυλ της γενικά που ειχε κατι το οποιο δεν εχω ξανασυναντησει αυτά τα 11 σχεδόν χρόνια που επενδύω στη Φυλής..  ;) :dancing:
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
τι ρομαντικος πιτσιλιστις που εισαι αγορι μου!!!!!χεχε!!!!τα σεβοι μου αρχοντα και πλανιταρχι χιστι constantly!!!
ναι πιτσιλιστη μου ειμαι ρομαντικος και καυλωσα ξανα που της το διαβασα γιατι μολις ειχα χυσει!!!!!!
 

Επισκέπτης
:thumbsup:σιγχαριτιρια για τιν λαμπρι σου ενιμεροσι μεγαλε και τρανε καυλεουμπα γκομενιε!!!!οπος βλεπο ειχες πολλεσ ανισιχιες μετα το πασχαλινο τραπεζι!!!χεχε!!!ιταν ι μερα σου σιμερα με διο απανοτα πιτσιλισματα!!!!μπραβο αγορι μου!μας κανις ολουσ περιφανους!!!εβαλες τιν πιτσιλια σου παλι !!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
τι ρομαντικος πιτσιλιστις που εισαι αγορι μου!!!!!χεχε!!!!τα σεβοι μου αρχοντα και πλανιταρχι χιστι constantly!!!
Ααααα,σ'ευχαριστώ Φίλε αλλά τώρα θα τσακωθούμε.Μην κλέβεις τον τίτλο μου,όπως ΒΛΕΠΕΙΣ εγω είμαι ο πλανητάρχης!!  :2funny: :2funny:
:grin:
 

Επισκέπτης
μέγας ο pitsilistis ... άκου  καβλέουμπας ! φοβερό..
αυτός
είναι ο αδελφός της  ανωτέρω Ρουμάνας,  που είναι Ρουμάνος... οδηγός λωφορείου ?
= Κavleu-bus  ? !
 

Επισκέπτης
σιμφονο με τον γκομενιο!!!πουτανακια πολλα αλλα μεγασ σαβαλας μονο ενας!!!ρε καυλιαρι ελενξε λιγο τιν καυλα σου!!!κοτζαμ καυλιαρις εισαι!!!προσεχε ρε αγορινα...αυτες οι αδιναμιες τισ στιγμις μπορι να καταλιξουν παντου....ι καυλα μπορει να σαγινευσει ακομα και τον πιο εμπιρο μιστι και χιστι σιναγονιστι!!γιαυτο προσοχι στι καυλα!!!σαβαλα σε δικαιολογο αλλα μιν ξαναγινει!!!!χεχε!!!
 

Επισκέπτης
το καυλι μας ειναι χρισος!!!!!!μπουχαχαχαχα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες μια ερώτηση από εσάς τους ανταποκριτές από το μέτωπο η oriental γκόμενα που είχε γίνει ντόρος πρίν κάποιες μέρες στη φυλής στο βενζιναδικο δίπλα δουλεύει ακόμα? α ναι τι ώρες?
 

Επισκέπτης
δουλευει απογευματινες βαρδιες!!!!νομιζο δουλευει ακομα!!!ειναι εγκιησι φιλε το πορνιδιο!!!!απιστευτο κρεβατι!πολι παιχνιδιαρα!!!και ευγενικι!!!
 

Επισκέπτης
αξιζει ενα πιτσιλισματακι το χριστινακι!!!!το σινιστο ανεπιφιλακτα!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
εγω δεν ξερω τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!
Ναι ξέρω,'εσύ βοσκούσες τα πρόβατα εδώ παραπέρα κι ουδεμία σχέση έχεις με το θέμα'!.Ρε αφήστε τα αυτά που εσύ κι ο άλλος ο παλιάνθρωπος έχετε παρασύρει αυτό το αγνό παιδί και τον βουτάτε συνεχώς στο βούρκο της αμαρτίας και στα 'σκοτεινά μονοπάτια της λαγνείας'!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά και φαντάζεστε να μην πάθει τίποτα o Τρισμέγιστος Savalas,και να στείλει την κοπέλλα αδιάβαστη ? Αχαχα,'Φαρμακόπουτσος'!! :2funny: :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
φαρμακοπουτσοσ!!!!!αχχαχαχαχααχχα!!!!γαματο!!!!εχεις εμπευσι τρισμεγιστε πιτσιλιστι γκομενιε!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εγραψες παλι !!!!!
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
thanks ρε παιδες για τη απάντηση?ρωτάω γιατί την είχα πετύχει αλλά για ένα άσχετο λόγο δεν μπήκα και μου έμεινε απωθημένο.....αλλά αφού επιμένετε τόσο πολύ και οι δύο θα επισπεύσω την επίσκεψη μου.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη. Έκανα σήμερα την τσάρκα μου από Φυλής και είχε αρκετά καλά κομμάτια. Είδα επίσης και τα καινούρια σπίτια στη Φωκαίας τα οποία είναι πολύ καθαρά επίπεδου στούντιο μπορώ να πω αλλά μόνο ως προς την καθαριότητα. Οι κοπέλες μέτριες. Δεν πιτσίλισα εκεί αλλά σε αυτό που είναι ο πουστότσατσος είχε μία καλή καστανόξανθη όνομα δεν θυμάμαι. Γενικά δεν έχει καλές στα καινουρια της Φωκαίας?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο savalas ειναι ο πιο "μαχιμος" μοντ. καθε μερα στην πρωτη γραμμη..
τωρα πως του ετυχαν ολα  τα ακαποτα του κοσμου μαζι ,αυτο ειναι αλλο θεμα.
 

Επισκέπτης
σαβαλα με τι εργαλειο κανις τις εξορμισεις???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom